Joker (2019)

Misdaad, Thriller, Drama
De jaren 80. Een clown, Arthur Fleck genaamd, voelt zich uitgekotst en verstoten door de maatschappij. Geleidelijk aan wordt hij krankzinnig, en ontpopt hij zich van vriendelijke, vrolijke clown tot schurk, beter bekend als 'de Joker'. Iemand die kickt op haat en het creëren van chaos.

Joker Film Info

Score: 8.2/10 van 14796 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-10-02
Lengte: 122 Minuut / 2:2
Regisseur: Todd Phillips
website: http://www.jokermovie.net/
Productie Studios: DC Entertainment, Warner Bros. Pictures, DC Comics, Joint Effort, Village Roadshow Pictures, Bron Studios, Creative Wealth Media Finance, DC Films, 22 & Indiana Pictures
Productie Land: Canada, United States of America


Joker Trailer


Joaquin Phoenix
als Arthur Fleck / Joker
Robert De Niro
als Murray Franklin
Zazie Beetz
als Sophie Dumond
Frances Conroy
als Penny Fleck
Brett Cullen
als Thomas Wayne
Shea Whigham
als Detective Burke
Bill Camp
als Detective Garrity
Glenn Fleshler
als Randall
Leigh Gill
als Gary
Josh Pais
als Hoyt Vaughn
Rocco Luna
als GiGi Dumond
Marc Maron
als Gene Ufland
Sondra James
als Dr. Sally
Murphy Guyer
als Barry O'Donnell
Douglas Hodge
als Alfred Pennyworth
Dante Pereira-Olson
als Bruce Wayne
Carrie Louise Putrello
als Martha Wayne
Sharon Washington
als Social Worker
Hannah Gross
als Young Penny
Frank Wood
als Dr. Stoner
Brian Tyree Henry
als Carl (Arkham Clerk)
April Grace
als Arkham Psychiatrist
Mick Szal
als Woman on Subway
Carl Lundstedt
als Wall Street Three
Michael Benz
als Wall Street Three
Ben Warheit
als Wall Street Three
Gary Gulman
als Comedian
Sam Morril
als Open Mic Comic
Chris Redd
als Comedy Club Emcee
Mandela Bellamy
als Mother on Bus
Demetrius Dotson II
als Boy on Bus
Greer Barnes
als Haha's Clown
Ray Iannicelli
als Haha's Clown
Bryan Callen
als Haha's Stripper
Peter Benson
als Good Morning Host
Vito Gerbino
als Street Kid
Adam Quezada
als Street Kid
Xavyer Ureña
als Street Kid
Evan Rosado
als Street Kid
Damian Emmanuel
als Street Kid
Mike Troll
als Clown Protestor
Jane Fergus
als IBN Anchorwoman
David Gibson
als WBC News Anchor
Tony D. Head
als WGC Anchorman
Jeff McCarthy
als NCB Anchor
Kim Brockington
als NCB Co-Anchor
Troy Roberts
als NCB News Reporter
Lou Young
als ANC News Reporter
Michael-Scott Druckenmiller
als Paramedic
Craig Austin
als Paramedic
John Cenatiempo
als Aftermath Police Officer
Danny Schoch
als Aftermath Police Officers
Keith Buterbaugh
als Band Leader
James Ciccone
als Murray Franklin Band
Rich Campbell
als Murray Franklin Band
Roger Squitero
als Murray Franklin Band
Steven Elson
als Murray Franklin Band
Graham Mabry
als Murray Franklin Band
John Alldred
als Murray Franklin Band
Alonzo Wright
als Murray Franklin Band
Jack Wilkins
als Murray Franklin Band
Richard Baratta
als Murray Franklin Band
Jolie Chan
als Street Worker
Mary Kate Malat
als Murray Franklin Intern
Adrienne Lovette
als Middle Aged Woman
Justin Theroux
als Ethan Chase (uncredited)
Alissa Bourne
als Anna (uncredited)
Jamaal Burcher
als Hospital Visitor / Mfs Audience (uncredited)
Dj Nino Carta
als Orderly (uncredited)
John Cashin
als Arkham Patient (uncredited)
Jason John Cicalese
als Protester / Rioter (uncredited)
Brendan Patrick Connor
als Mr. Slotnick (uncredited)
Blaise Corrigan
als Taxi Driver (uncredited)
Dennis Jay Funny
als Gotham Citizen (uncredited)
Matthias Sebastiun Garry
als Arkham Patient (uncredited)
James P. Harkins
als Thomas Wayne's Body Guard (uncredited)
Joseph Hernandez
als Protester / Rioter (uncredited)
Ben Heyman
als Protestor (uncredited)
Lana McLellan
als Protester (uncredited)
Graham Maby
als Murray Franklin Band
Peter Benson
als Good Morning Host
Scott Silver Writer
Bruce Berman Executive Producer
Bob Kane Characters
Mark Friedberg Production Design
Lawrence Sher Director of Photography
Lawrence Sher Cinematography
Laura Ballinger Supervising Art Director
Michael Uslan Executive Producer
Lisa Dennis Post Production Supervisor
Tod A. Maitland Sound Mixer
Randall Poster Music Supervisor
Timothy Healy Lighting Technician
Richard Baratta Executive Producer
Mark Bridges Costume Design
Emma Tillinger Koskoff Producer
Walter Hamada Executive Producer
Bradley Cooper Producer
Todd Phillips Director
Todd Phillips Producer
Todd Phillips Writer
David Webb Co-Producer
David Webb First Assistant Director
Geoffrey Haley Steadicam Operator
Geoffrey Haley "A" Camera Operator
Dean A. Zupancic Sound Re-Recording Mixer
Carla Raij Unit Production Manager
Kay Georgiou Hair Department Head
Peter Epstein Stunts
Bill Finger Characters
Ryan Webb Assistant Chief Lighting Technician
Brice R. Parker Visual Effects Producer
Jeff Atmajian Orchestrator
Jeff Groth Editor
Kim Jennings Storyboard Artist
Theo Sena Set Decoration Buyer
Kris Moran Set Decoration
Joseph Garner Executive Producer
Nicki Ledermann Makeup Department Head
G. A. Aguilar Stunt Coordinator
Niko Tavernise Still Photographer
Aaron L. Gilbert Executive Producer
Airon Armstrong Stunt Double
Hildur Guðnadóttir Original Music Composer
George Drakoulias Music Supervisor
John Joseph Thomas Sound Effects Editor
Jerry Popolis Hairstylist
Joel Weaver Assistant Property Master
Dan O'Connell Foley Artist
Brian Adler Visual Effects
Sandy Hamilton Property Master
Jerry Robinson Characters
John T. Cucci Foley Artist
Alan Robert Murray Supervising Sound Editor
Tom Ozanich Sound Designer
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
Willard Overstreet Foley Editor
Jason Cloth Co-Executive Producer
Sam Hutchins Location Manager
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Matthew Jeffrey Sama Assistant Art Director
Larry Kaplan Unit Publicist
Steve Ramsey Chief Lighting Technician
Ryan Murphy Sound Engineer
Renee Burke Script Supervisor
Kira Roessler Supervising ADR Editor
Kira Roessler Supervising Dialogue Editor
Sunday Englis Key Makeup Artist
Ryan Young Sound Mix Technician
Carla White Makeup Artist
Darren Maynard Sound Effects Editor
Cameron Steenhagen Dialogue Editor
Jason Ruder Supervising Music Editor
Frank Alfano Stunts
Robert Pyzocha Assistant Art Director
Will Scheck Greensman
Michael J. Prate Grip
Tom Prate Key Grip
Meghan Currier Music Coordinator
Gregory Irwin First Assistant "A" Camera
Unsun Song Sound Mix Technician
Martin Lowry Grip
Josh Lakatos Stunts
Mitchell Beck Key Hair Stylist
Jill Bogdanowicz Digital Intermediate Colorist
Shayna Markowitz Casting
Jeffrey D. McDonald Assistant Art Director
Monica Ruiz-Ziegler Costumer
Thomas Aquino Transportation Co-Captain
Tim Metivier First Assistant "B" Camera
Patrice Cormier Visual Effects Producer
Jerry Yuen Utility Sound
Stephen Izzi Stunts
Jeff Mee First Assistant Editor
Michael Dressel Foley Supervisor
Richard Burden Stunts
Ray Neapolitan Assistant Editor
Timothy Metzger Leadman
Lawrence Bell Tailor
Joan Altman Production Accountant
Henry Antonacchio Head Carpenter
Michael Auszura Assistant Art Director
Dan Decelle Set Dresser
Roman Greller Set Dresser
Candis Heiland Set Dresser
Erica Hohf Assistant Art Director
Hugh Sicotte Concept Artist
Joe Taglairino Set Dresser
Lauren Rockman Assistant Art Director
Connell Burke Lighting Technician
Jeremy Marks Second Assistant Director
Thomas J. Cabela Visual Effects Editor
Miccah Underwood Art Department Coordinator
Abby Walton Assistant Costume Designer
Tania Ribalow Key Makeup Artist
John Campbell Lighting Technician
Richard Duarte Foley Mixer
Todd Giresi Best Boy Grip
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Daniel Kresco Scoring Mixer
Michael Scott Boom Operator
Cindy Bond Digital Intermediate Producer
Aimee Dombo Assistant Art Director
Daniel Waldman Music Editor
Grant Wilfley Extras Casting
Edwin Rivera Visual Effects Supervisor
Jack Cucci Foley Mixer
Tony Pilkington Sound Engineer
Christian Wenger Sound Effects Editor
Nicholas Kay Digital Imaging Technician
Doug Facciponti Special Effects Supervisor
Benjamin J. Stern Assistant Location Manager
Wilson Rivas Craft Service
Sarah Guenther Second Assistant "B" Camera
Kevin R.W. Murray Foley Editor
Jason Saulog Digital Intermediate Editor
Michael Scarola Grip
Michael Scarola Key Construction Grip
Mathew Giampa Visual Effects Supervisor
Mariella Navarro Art Department Coordinator
Christy Guillermain Key Costumer
Anjay Nagpal Co-Executive Producer
Joyce Hsieh First Assistant Accountant
Susan Strine Assistant Accountant
Candice Alustiza-Lee Casting Associate
Jordan Felix Trainee Production Coordinator
Ryan Robert Howard Second Second Assistant Director
Michael Arnold Choreographer
Ann Bartek Assistant Art Director
Mason Chesler Assistant Art Director
Anthony Coan Second Assistant "A" Camera
Carrie Wills Camera Loader
David Michael Dabney Video Assist Operator
Al Padilla Lighting Technician
Jonathan Rotberg Lighting Technician
Jason Lanci Rigging Gaffer
Carter Jones Grip
Daniel Wong Grip
Timothy Montgomery Grip
Lindsey C. Brush Assistant Costume Designer
Jennifer Bentley Wardrobe Supervisor
Jesca Alfano Costume Coordinator
Danielle Landry Costumer
Gabriel Rivera Costumer
Kimberly Baird Costumer
Jennifer Harrington Costumer
Yvette Helin Tailor
Jessie Pellegrino Props
Olivia Mae Davis Props
Bobby Griffon Picture Car Coordinator
Lena Glikson Music Editor
Leah Winkler Production Office Coordinator
Michael Hall Production Office Assistant
Ben Gatollari Travel Coordinator
Will Limpert Production Secretary
Kerry Roberts Payroll Accountant
Ramona Wong Assistant Accountant
Ann Imai Assistant Accountant
Kathryn Mell Assistant Accountant
Evan Reed Assistant Accountant
Ke Ze Lui Assistant Accountant
Suzette Baker Assistant Accountant
Katherine Delaney Assistant Location Manager
Karen T. Salva Assistant Location Manager
Dan Welch Assistant Location Manager
Alec Bates Location Coordinator
Kevin Harrigan Transportation Captain
Ashley Wellbrock Assistant Set Decoration
Shannon Nallan Set Decoration Buyer
Nara DeMuro Art Department Coordinator
Janine Pesce Set Dresser
Joe Petruccio Set Dresser
John Schabel Set Dresser
Chris Heike Set Dresser
Ted Altman Set Dresser
Mike Bloecker Carpenter
Robert Iversen Carpenter
Mike Rich Carpenter
Spencer Lasky Shop Electric
Elizabeth Linn Charge Scenic Artist
Juliana Hatkoff Producer's Assistant
Justine Conte Producer's Assistant
Matthew Claar Casting Assistant
Faith Maciolek Extras Casting Assistant
Courtney Battles Extras Casting Assistant
LeMicah Levert Post Production Assistant
Silvia Veronica Cadmilema Craft Service
Carolyn Shea Visual Effects Coordinator
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator
Carolina Jiménez Layout






















ikwilfilmskijken © 2020