6.6

Jungleland (2020)

Drama
Stanley is de broer en manager van bokser Lion. Na een zwaar verlies in de boksring zitten beide heren in grote schulden. Wanneer zich een kans voordoet om de grote som geld terug te verdienen, aarzelen Stanley en Lion dan ook niet. Ze weten echter niet dat deze gelegenheid hun onderlinge band op de proef zal stellen.

Jungleland Film Info

Score: 6.6/10 van 133 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-11-06
Lengte: 90 Minuut / 1:30
Regisseur: Max Winkler
Productie Studios: Romulus Entertainment, Scott Free Productions
Productie Land: United States of America

Jungleland Foto's


Jungleland Trailer


Charlie Hunnam
als Stanley Kaminski
Jack O'Connell
als Walter 'Lion' Kaminski
Jessica Barden
als Sky
Fran Kranz
als Buck
Jonathan Majors
als Pepper
John Cullum
als Yates
Owen Burke
als Meadows
Meredith Holzman
als Darlene
Nick Mullen
als Clay Carlson
Jere Shea
als Stepfather McGinty
Patrick M. Walsh
als Lefty Denunzio
Lucien Spelman
als Roman
Naheem Garcia
als Clem
Katie Duncan
als Front Desk Clerk
Johnno Wilson
als Reggie
Robert Otis
als Cue Ball
Margaret Devine
als Mother McGinty
Frank Ridley
als Burly Father
Wendy Overly
als Waitress
Michael Tow
als Kind Father
Moira Driscoll
als Bus Driver
Bill Thorpe
als Zeus
Scott Fielding
als Milos
Ed LaVache
als Referee
James Peralla
als Domo
Thomas J Berry
als Train Patron (uncredited)
Christopher Cagle
als Pepper's Crew (uncredited)
Christina Calvao
als Amtrak Employee (uncredited)
Ken Cheeseman
als Old Senior (uncredited)
Ellen Collins
als Diner Waitress (uncredited)
Jamie Ghazarian
als College Girl (uncredited)
Jed Griswold
als Boxing Patron (uncredited)
Tony Ionno
als Bar Patron (uncredited)
Manny Jagroop
als Pepper's Head Thug (uncredited)
Dawayne Jordan
als San Francisco Chinatown Cop (uncredited)
Joseph Oliveira
als Joey (uncredited)
Mel Powell
als San Francisco Police Detective (uncredited)
Juliana Redden
als Bar Patron (uncredited)
Billy Silvia
als San Francisco Detective (uncredited)
David Torres Jr.
als Lefty's Buddy (uncredited)
Ridley Scott Executive Producer
Douglas Aibel Casting
Sarah Kliban Extras Casting
Debra Echard Set Decoration
Bruce Winant ADR Voice Casting
Jules Daly Producer
Jeremy Reed Production Design
Mark DeSimone ADR Mixer
Max Winkler Director
Max Winkler Executive Producer
Max Winkler Writer
Lorne Balfe Original Music Composer
Thomas Mahoney Assistant Location Manager
Johannes Vogel Conductor
Kevin J. Walsh Producer
Ali Jazayeri Executive Producer
Tina Ulee Costume Supervisor
Thomas Traugott Leadman
John Carbonara Music Editor
Brandon J. Meadows Best Boy Electric
Claire Folger Still Photographer
Kim Berner Additional Script Supervisor
Liz Bernstrom Makeup Department Head
Michael C. Stone Art Direction
John Diesso Online Editor
Dann Fink ADR Voice Casting
Shayna Passaretti Hair Department Head
Paul Marini Stunt Coordinator
Herve Desroches Special Effects Technician
John Ruggieri Special Effects Supervisor
Jenna Dayton Script Supervisor
Damián García Director of Photography
Tim Gallin Stunts
Ben Cox First Assistant Editor
Jason Mayoh Storyboard Artist
Ashley Kravitz Clearances Coordinator
Max Aruj Sound Assistant
Stuart Gordon Tribble Makeup Artist
Jon Flores Supervising Sound Editor
Jason Wittenberg First Assistant "A" Camera
Tomas Vengris Editor
Matt Bouldry Location Casting
Joe Rudge Music Supervisor
Terrence Hayes Camera Operator
Frank Barbosa Hair Department Head
Anthony Hoang Utility Stunts
A.J. Paratore Stunts
David Branson Smith Executive Producer
David Branson Smith Writer
B. Ted Deiker Executive Producer
B. Ted Deiker Unit Production Manager
Jeremy Eisener Boom Operator
Julie LeShane Key Makeup Artist
Julie LeShane Special Effects Makeup Artist
Colin Flaherty Second Assistant Director
Wendy Overly Dialect Coach
Teddy Blanks Title Designer
David C. Romano Key Grip
David Gendron Executive Producer
Jeffrey Penman Post Production Supervisor
Carlos Sotolongo ADR Mixer
John W. Chapman Scoring Mixer
Eric Altieri Second Second Assistant Director
Carrie Capizzano Scenic Artist
Jared Detsikas Sound Mixer
Santino Tartaglia Boom Operator
Janelle Canastra Production Supervisor
Brad Feinstein Producer
Benjamin Tyler Knight Lighting Technician
Georgia Pantazopoulos Grip
Hunter Berk ADR Mixer
Theodore Bressman Executive Producer
Theodore Bressman Writer
Kurt Gauger Property Master
Joseph Ingrassia Executive Producer
Daniel Ward Sound Editor
Brandon McEveety Set Dresser
Patrick Shewmaker Colorist
Ryan Stowell Producer
Jake White Color Assistant
Bettina Hastie Costumer
Tom Poole Colorist
Juliana Lima Special Effects Technician
Sam Robinson Additional Lighting Technician
Shadya H. Ballug On Set Dresser
Alex Berard Location Manager
Andrew Geary Colorist
Matthew Thiemann Chief Lighting Technician
Queenie Li Music Coordinator
Ryan Drake Casting Assistant
Lee Gren Tattoo Designer
Jeremy M. Pereira Scenic Artist
Jake Martin First Assistant Director
Brandon Warner Set Dresser
Kelly Gallanar Camera Loader
Geoff Wallick Set Dresser
Chris Krzykowski Additional Lighting Technician
Jodi Purdy-Quinlan Extras Casting Assistant
Billy Dowd Extras Casting
Bernd Mazagg Sound Recordist
Gary L. Whelpley Armorer
Dexter Feliciano Grip
Melinda Abreu Assistant Makeup Artist
Ben Heald Lighting Technician
Mem MacAfee Key Costumer
Bob Pare Lighting Technician
Jule Fontana Second Assistant "B" Camera
Leonard A. Mazzone Digital Imaging Technician
Ilyse Wolfe Tretter Clearances Coordinator
Dan Lawler Production Coordinator
Christina Chandler Property Master
John McNeil Additional Grip
Jim Keaney Utility Sound
Danny Sosa Key Grip
Nick Cutway First Assistant "B" Camera
Alexander Jay Nelson Generator Operator
Shane Rutherfoord-Jones Orchestrator
Jez Insalaco Costume Assistant
David Demers Grip
Walton Hall Grip
Ben White Color Assistant
Sean Doyle Art Department Coordinator
Dylan Michael Peloquin Dolly Grip
Douglas Armitage Assistant Location Manager
Dan Marino Second Assistant "A" Camera
Daniel Hourihan Best Boy Lighting Technician
Helen McCarthy Scenic Artist
Blake Jessee Music Supervisor
Xavier Munoz Grip
Alana Shea Set Decoration Buyer
Oleg Belogorsky ADR Mixer
Teddy Pryor Production Assistant
Cameron K. Morton Additional Second Assistant Director
Alys Vincent Construction Coordinator
Kyle Crand Location Casting
Vicenzo Di Francesco Orchestrator
Aaron M. Smith Steadicam Operator
Michelle Thompson Costume Design
Jacqueline Goines Costumer
Mikayla Labbe Special Effects Technician
Bill Grady Best Boy Grip
Dillon Mooney Grip
Jesse Cardoza Additional Lighting Technician
Luisa Piña Art Department Assistant
Allison Margaret Reid Associate Producer
Tayler Kinser Hairstylist
Hunter J. Guerin Graphic Designer
Karen Hudson Graphic Designer
Erik Malkovich Set Decorating Coordinator
Molly Martin Assistant Property Master
Jeffrey Lindberg Electrician
Vinny Messino Lighting Technician
Damien Santos Additional Grip
Ron Cesario Ager/Dyer
Olivier Girard Dailies Manager
Olivia Minervini Location Coordinator
Michael Elderkin Orchestrator






















ikwilfilmskijken © 2024