Jupiter Ascending (2015)

Sciencefiction, Fantasie, Actie
Jupiter Jones werd geboren onder een sterrenhemel, met tekens die erop wijzen dat ze voorbestemd is voor grootse dingen. Eenmaal volwassen droomt Jupiter van de sterren, maar ze wordt wakker in de harde realiteit waar ze toiletten schoonmaakt en heel wat pech kent.

Jupiter Ascending Film Info

Score: 5.411/10 van 5980 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2015-02-04
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseurs: Lilly Wachowski, Lana Wachowski.
Productie Studios: Village Roadshow Pictures, Warner Bros. Pictures, Dune Entertainment, Anarchos Productions
Productie Land: United States of America


Jupiter Ascending Trailer


Channing Tatum
als Caine Wise
Mila Kunis
als Jupiter Jones
Sean Bean
als Stinger Apini
Eddie Redmayne
als Balem Abrasax
Douglas Booth
als Titus Abrasax
Edward Hogg
als Chicanery Night
Maria Doyle Kennedy
als Aleksa
Tuppence Middleton
als Kalique Abrasax
Nikki Amuka-Bird
als Diomika Tsing
Vanessa Kirby
als Katharine Dunlevy
Jeremy Swift
als Vasilliy Bolodnikov
Christina Cole
als Gemma Chatterjee
Bae Doona
als Razo
James D'Arcy
als Maximilian Jones
Kick Gurry
als Vladie
Tim Pigott-Smith
als Malidictes
Gugu Mbatha-Raw
als Famulus
Ramon Tikaram
als Phylo Percadium
Nicholas A. Newman
als Nesh
Ariyon Bakare
als Greeghan
Frog Stone
als Aunt Nino
David Ajala
als Ibis
Larissa Kouznetsova
als Irina
Demetri Theodorou
als Moltka
Lieve Carchon
als Lyudmila
Oleg Nasobin
als Zeno
Emily Renée
als Mikka
Spencer Wilding
als Falque
Andy Ahrens
als Dante Rothemere
Charlotte Beaumont
als Kiza
Georgia Winters
als Handmaiden
Elsa Mollien
als Handmaiden
Sean Baker
als Doctor
Bryony Hannah
als Nurse Schultz
Sarah Campbell
als Gynaecological Nurse
Jiggy Bhore
als Anesthesiologist
Samuel Barnett
als Advocate Bob
Claire Benedict
als Bureaucrat
Peter Yapp
als Bureaucrat
John Locke
als Bureaucrat
Grant Stimpson
als Bureaucrat
Sarah Crowden
als Bureaucrat
Terry Gilliam
als Seal and Signet Minister
Rupert Frazer
als Authentication Minister
Katherine Cunningham
als Debutante
Luke Neal
als Royal guard
Simon Dutton
als Tskalikin
Neil Fingleton
als Sargon / Greegan
Derek Lea
als Guard
Joe Walking
als Keeper
Michela Meazza
als Keeper
Cliff Fleming
als Pilot
Hazel D'Jan
als Shiro Miku
Jozef Aoki
als Commonwealth
Kara Lily Hayworth
als Titus Handmaiden
Symara A. Templeman
als Aegis Crew
Ryan B. Johnson
als Chicago Pedestrian (uncredited)
Elina Alminas
als Robot Servant (uncredited)
Karen Anderson
als Droid (uncredited)
Dilyana Bouklieva
als Test Subject (uncredited)
Sharon Coleman
als Pedistrian (uncredited)
Tim Connolly
als Trigger (uncredited)
Tamela D'Amico
als Plinth (uncredited)
Rimmel Daniel
als Royal Guard (uncredited)
Tony Domino
als Pedestrian (uncredited)
Kelvin Enwereobi
als Royal Guard (uncredited)
Thomas Gaitsch
als Walker Dunlevy (uncredited)
Julie Graham
als Captain of the Aegis (uncredited)
Eric Ian
als Zoe (uncredited)
Raiden Integra
als Chicago Pedestrian (uncredited)
Olia Klein
als Russian Refugee (uncredited)
Kenny Knight
als Test Subject (uncredited)
Vander McLeod
als Kalique Gene Tech (uncredited)
Jon Norris
als Servant (uncredited)
Mark Norris
als Servant (uncredited)
Edd Osmond
als Droid (uncredited)
Jo Osmond
als Droid (uncredited)
Charlotte Rickard
als Synth Apini (uncredited)
Emelle Smith
als Cyber beauty (uncredited)
Clem So
als Kalique Coder (uncredited)
Kim Spearman
als Cyber Beauty (uncredited)
Ekaterina Zalitko
als Cyber Beauty (uncredited)
Mitchell Marion
als Captain of the Royal Guard (uncredited)
Bruce Berman Executive Producer
Alexander Berner Editor
John Toll Director of Photography
Lora Kennedy Casting
Kym Barrett Costume Design
Mark Scruton Art Direction
Tina Maskell Stunts
Grant Hill Producer
Grant Hill Unit Production Manager
Lilly Wachowski Director
Lilly Wachowski Producer
Lilly Wachowski Writer
Lana Wachowski Director
Lana Wachowski Producer
Lana Wachowski Writer
Hugh Bateup Production Design
Dane A. Davis Supervising Sound Editor
Hank Amos Stunts
Charlie Revai Supervising Art Director
Ben Cooke Stunt Coordinator
Ben Cooke Fight Choreographer
Roberto Malerba Executive Producer
Roberto Malerba Unit Production Manager
Peter Walpole Set Decoration
Terry Needham First Assistant Director
David Leitch Stunt Coordinator
Talila Craig Stunts
Damian Anderson Production Supervisor
Mike Mukatis Stunts
R. A. Rondell Stunt Coordinator
Michael Giacchino Original Music Composer
Roy Taylor Stunts
Chris Daniels Stunts
Tobiasz Daszkiewicz Stunts
Mike Ian Lambert Stunts
Gary Archer Prosthetics
David Allday Art Direction
Tom Lowell Stunts
Jeremy Fitzgerald Stunts
Jody Williams Camera Operator
Eddie Yansick Stunts
Antal Kalik Stunt Double
John Norris Visual Effects Producer
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Ed Natividad Conceptual Design
Pierre Buffin Visual Effects Supervisor
Mickey Facchinello Stunt Double
Tim Connolly Stunts
John Roesch Foley
David Garrick Stunts
Lucas Fuica Third Assistant Director
Merje Veski Art Direction
Brett A. Jones Stunts
Alain Lachance Visual Effects Supervisor
Marc A. Rousseau Visual Effects Producer
Damien Walters Stunts
David Hugghins Stunts
Andy Wareham Stunts
Edd Osmond Stunts
Edd Osmond Stunt Double
Kai Martin Stunts
Sue Whitaker Art Direction
Rick Le Fevour Stunts
Marco Scotti Costume Supervisor
Kiante Elam Stunts
David Cheesman Property Master
Gary Jopling Assistant Art Director
Eric Lindemann Sound Designer
Ashley Winter Assistant Art Director
Bryan O. Watkins Sound Effects Editor
Sara Holden Stunts
Jeff Julian Conceptual Design
Tom Ozanich Sound Designer
Chuck Finch Gaffer
Angela Barson Visual Effects Supervisor
Matt Dessero Visual Effects Supervisor
Julie Brown Script Supervisor
Bobby Holland Hanton Stunt Double
Simon Carr Visual Effects Supervisor
Chris O'Hara Stunt Coordinator
Suzanne McGeachan Script Supervisor
Paul Apelgren Music Editor
Graham Hall Camera Operator
Murray Close Still Photographer
Jim Mitchell VFX Supervisor
Michael Mulholland Visual Effects Supervisor
Tom Partridge Visual Effects Editor
Holly Johnson Script Supervisor
Alyson Dee Moore Foley
Andy Stevens Visual Effects Editor
Daniel Pinder Music Editor
Joyce Heftel Script Supervisor
Phil Pastuhov Helicopter Camera
Stuart Thorp Stunts
Mary Tallman Additional Script Supervisor
Stephanie Flack ADR & Dubbing
Stephanie Flack Dialogue Editor
Douglas Robson Stunts
Gillian Aldam Stunts
Constantin Brodt Visual Effects Editor
Steven Desbrow Helicopter Camera
Carlos Ruiz Boceta Unit Production Manager
David Vickery Visual Effects Supervisor
Kim Marks Camera Operator
Reuben Lloyd-Pack Visual Effects Editor
Maxx Wai In Leong Sequence Supervisor
Sam Lane Visual Effects Editor
Begoña Lopez Digital Intermediate
Chris Mulsoff Rigging Gaffer
Jerad Marantz Character Designer
Don Parsons Special Effects Coordinator
Gregg Smrz Stunts
Stefan Stankowski Camera Operator
Matthew W. Kielkopf First Assistant Sound Editor
Erik Classen Compositors
Jens Baylis First Assistant Editor
Flora Moody Makeup & Hair
Wayne Jaworskyj Compositors
Jacob Jared Jones Compositors
Lukasz Bukowiecki Visual Effects Editor
Aaron Williams VFX Artist
Karen A. Harris Stunt Coordinator
Dominic Hyman Art Direction
Leo Plank Utility Stunts
Gareth Tandy First Assistant Director
David W. Krummel Art Direction
Sophie Worley Art Department Coordinator
Kenneth Yoder Art Department Coordinator
Harriet Lovell Construction Coordinator
Christopher Alba Foley
Jeffrey Kember CG Supervisor
Stephen Aplin Animation Supervisor
Philippe Leprince CG Supervisor
Stephen Murphy CG Supervisor
Kelly A. Cook Still Photographer
Linda O'Reilly Set Costumer
Laura Freeman Set Costumer
Kat Thomas First Assistant Editor
Ekaterina Bogomolova Dialect Coach
Elizabeth Leslie VFX Production Coordinator
Graham Martin VFX Production Coordinator
Christina Graham Visual Effects Producer
Chloe Harrison Visual Effects Producer
Fabrice Lett Visual Effects Producer
Rob Shears Visual Effects Producer
Stuart Bullen Visual Effects Supervisor
Antoine Moulineau Sequence Supervisor
David Antonin Mucci Sequence Supervisor
Geoffrey Niquet Visual Effects Supervisor
David Rouxel Visual Effects Supervisor
Craig Garner Stunts
Craig Garner Stunt Double
Florian Hotz Utility Stunts
Mike Massa Stunts
Allen Kupetsky Second Assistant Director
Robert Nagle Stunts
Kevin Jenkins Unit Manager
L. Dean Jones Jr. Supervising Producer
Bill Draper Executive In Charge Of Production
Rick Thomas Gaffer
Marianne Jenkins Post Production Assistant
Kevin Abercrombie Stunts
Paul Lowe Stunts
Heidi Moneymaker Stunts
Emma Gunnery Crowd Assistant Director
Ben Wilson Electrician
Allan Padelford Stunts
Jason Pomerantz Director of Operations
Curtis Rivers Stunts
William Morts Stunts
Brycen Counts Stunts
Ian Kay Stunts
Richard Epper Utility Stunts
Ryan Allen Carrillo Stunts
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Abby Mills Assistant Director
Ulrik Bruchholz Stunts
Tony Christian Stunts
Leo Woodruff Stunts
James Fierro Stunts
Rick English Stunts
Rick English Stunt Double
Michael Salven First Assistant Director
Bing Liu Camera Production Assistant
Katharina Hofmann Second Assistant Director
Neil Ravan Production Manager
Christopher Berg Post Production Supervisor
Michael Hansen Stunts
Michael Hansen Utility Stunts
Linda Perlin Stunts
Linda Perlin Stunt Driver
Demetra Diamantopoulos Unit Production Manager
Ralf Koch Stunts
Ralf Koch Utility Stunts
Michela Marini Key Set Production Assistant
Justin Ritson Second Assistant Director
Ashish Kukian Production Manager
Bean Peel Stunts
Arran Topham Stunts
Caridad Angus Stand In
Sarah Lochlan Stunts
Sarah Lochlan Stunt Double
Marlow Warrington-Mattei Stunts
Annabel Wood Stunt Double
Oliver Gough Stunts
Brett Robinson Second Second Assistant Director
Sam Alvelo Second Second Assistant Director
Gary Kane Stunts
Rob Cooper Stunts
Jacob Hugghins Stunts
Michael Hugghins Stunts
David R. Grant Stunts
Afnahn Khan Post Production Assistant
Karl Sigurdarson Production Manager
Tomas Ereminas Stunts
Andy Madden Second Second Assistant Director
Jamie Millington Stunts
Charuhas Sonar Unit Production Manager
Thomas Dewier Stunts
Luis Alonso Production Assistant
Kim Whittaker Second Assistant Director
Emma Horton Second Assistant Director
Michael Sharp Unit Production Manager
Calvin Warrington-Heasman Stunt Double
Elliot Hawkes Stunts
Zarene Dallas Stunts
Zarene Dallas Stunt Double
Sekani Doram Crowd Assistant Director
Beatrice Manning Second Assistant Director
Sussanah Madden Crowd Assistant Director
Kelvin Enwereobi Continuity
Eugene Radcliff Associate Producer
JT Diaz Assistant Production Manager
Christopher Blasingame Second Unit Director
Ayesha Corn Additional Second Assistant Director
Irene Díaz Crowd Assistant Director
K.C. Fitzgerald Second Second Assistant Director
Andrew Heard Second Unit First Assistant Director
Christian Thanh Nguyen Assistant Director Trainee
Patricia Ordás Third Assistant Director
Andy Spellman Second Assistant Director
Taïg Khris Stunts
Maciej Kuciara Concept Artist
Mark Slaughter Stunts
Lewis Young Stunts
Ben Wright Stunts
Christina Petrou Stunts
Andrew Luckenbill Stunt Driver
Jake Lombard Stunts
Claire Hayhurst Stunts
Tim Halloran Stunts
Sean Adames Stunts
Pamela Joyce Production Coordinator
Chris Downs Second Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2022