Jurassic Park III (2001)

Avontuur, Actie, Thriller, Sciencefiction
Dr. Alan Grant wil graag zijn dinosaurus-onderzoek voortzetten. Hij wordt door de rijke avonturier Paul Kirby en zijn vrouw Amanda uitgenodigd om als gastheer op te treden bij een tour over Isla Sorna.

Jurassic Park III Film Info

Score: 6.128/10 van 6668 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-07-18
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseur: Joe Johnston
Productie Studios: Universal Pictures, Amblin Entertainment
Productie Land: United States of America


Jurassic Park III Trailer


Sam Neill
als Dr. Alan Grant
William H. Macy
als Paul Kirby
Téa Leoni
als Amanda Kirby
Alessandro Nivola
als Billy Brennan
Trevor Morgan
als Erik Kirby
Michael Jeter
als Mr. Udesky
John Diehl
als Cooper
Bruce A. Young
als M.B. Nash
Laura Dern
als Dr. Ellie Sattler
Taylor Nichols
als Mark Degler
Mark Harelik
als Ben Hildebrand
Julio Oscar Mechoso
als Enrique Cardoso
Blake Michael Bryan
als Charlie
Sarah Danielle Madison
als Cheryl Logan
Linda Park
als Hannah
Sonia Jackson
als Symposium Leader
Bruce French
als Science Reporter
Bernard Zilinskas
als Male Student
Rona Benson
als Female Student
Frank Clem
als Man in Suit
Craig Hosking
als Pilot
Rick Shuster
als Pilot
Sean Coffey
als Palentology Student (uncredited)
Karin M. Gaarder
als Paleontology Student (uncredited)
Edward C. Gillow
als University Professor at Symposium (uncredited)
Craig Richards
als Billy's Bar Buddy (uncredited)
Brad Everett Young
als Paleontology Student (uncredited)
Larry J. Franco Producer
Steven Spielberg Executive Producer
Kathleen Kennedy Producer
Doug J. Meerdink Art Direction
Philip Lee Additional Camera
Christopher Boyes Sound Designer
Michael Crichton Characters
Joe Johnston Director
Peter Buchman Writer
Jim Taylor Writer
Don Davis Original Music Composer
Shelly Johnson Director of Photography
Robert Dalva Editor
Nancy Foy Casting
Ed Verreaux Production Design
Seth Arnett Stunts
Dennie Thorpe Foley Artist
Tony Eckert Foley Mixer
Roy Barnes Assistant Art Director
Jack Johnson Production Illustrator
David Barrett Stunts
Jim Passon Color Timer
Alexander Payne Writer
Greg Papalia Supervising Art Director
Samir Hoon Sequence Supervisor
Betsy Cox Costume Design
Kate J. Sullivan Set Decoration
Christopher J. Kristoff Costumer
David Womark Production Manager
David Womark Associate Producer
David Streit Unit Production Manager
Artist W. Robinson First Assistant Director
Danny Downey Stunt Double
Lee Whittaker Stunt Double
Stiles White Production Coordinator
Norman Howell Stunts
Richard Kite Utility Sound
Ernie Malik Unit Publicist
David Chameides Steadicam Operator
Michelle Deal Camera Loader
Bob Brown Stunts
Mark Ginther Stunts
Carl Paoli Stunt Double
Gary J. Wayton Stunts
Brice R. Parker Visual Effects Coordinator
Bobby Burns Stunts
David Schultz Stunts
Peter Daulton Lead Animator
John Rosengrant Effects Supervisor
Wendy Washbrook Casting
Patricio M. Farrell Researcher
Dennis Liddiard Key Makeup Artist
Wendy M. Craig Costume Supervisor
Steve Callas Construction Coordinator
Brad Einhorn Property Master
Frank E. Eulner Sound Effects Editor
William Washington Stunts
Maida N. Morgan Assistant Location Manager
Andrew M. Siegel Assistant Property Master
Kevin Bowe Assistant Production Coordinator
Troy Robinson Stunts
Everett Byrom III Special Effects Technician
Craig Hosking Pilot
Stanton Barrett Stunt Double
Cheryl A. Tkach Associate Producer
Craig Barron Visual Effects Supervisor
Barbara McDermott Music Editor
Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Zade Rosenthal Still Photographer
Yarek Alfer Sculptor
Jim Milton Visual Effects Assistant Editor
Kathryn Blondell Key Hair Stylist
Tommy Tancharoen Transportation Coordinator
Jimmy Romano Stunts
Audrey L. Anzures Hairstylist
Howell Gibbens Supervising Sound Editor
Brenda K. Wachel Script Supervisor
Scott R. Hankins Set Costumer
James Morioka First Assistant Sound Editor
Mark S. Miller Visual Effects Producer
Scott Anderson Visual Effects Editor
Frank Dorowsky Rigging Gaffer
Danny Gordon Taylor Animation Supervisor
Beth Bajuk Art Department Coordinator
Craig B. Ayers Sr. Greensman
Michael Ferris Underwater Camera
Amy Allen Production Assistant
Michele Perrone Supervising ADR Editor
Scott Janush First Assistant Editor
Rick O'Connor CG Animator
Julie D'Antoni VFX Production Coordinator
Bob MacDougall Stunts
Pat Romano Stunt Coordinator
Bryce Shields Video Assist Operator
Elizabeth Kenton Dialogue Editor
Laura M. O'Brien Set Decorating Coordinator
Kimberly Felix Makeup Artist
Lisa Rodgers Post Production Supervisor
Thomas Causey Production Sound Mixer
Donald Elliott Special Effects Coordinator
Eddie Pasquarello Compositing Supervisor
David Eubank First Assistant Camera
Michael J. Malone Production Supervisor
Dotan Bonen Stunts
Thomas Whelpley Transportation Co-Captain
Michael W. Broomer Driver
Laura Lee Connery Stunts
Lisa Hoyle Stunts
Jeff Gomillion ADR Mixer
Jeff Porrello Boom Operator
Noah Behar Rigging Grip
Kathy Petty Production Accountant
Chris Blackwood Stunts
Alan Jacques Projection
Rodolfo Damaggio Storyboard Artist
Fred Apolito Propmaker
Diva Magpayo Assistant Editor
Damien Carr Visual Effects Production Assistant
Philip Rogers ADR Recordist
Dustin Meier Stunts
Adria Later Studio Teachers
Brian Ellison Art Department Assistant
Peter Olexiewicz Construction Foreman
Lisa Alkofer Set Decoration Buyer
J. André Chaintreuil Set Designer
Jeffrey Thomas Standby Painter
Max Bozeman Set Dresser
Kevin Barnhill CG Supervisor
Jamie Kehoe Craft Service
Tony Buffa Makeup Effects
Ari Rapkin Software Engineer
Justin Stroh Electrician
John Sprague Gaffer
Michael K. Davis Lighting Technician
Kim Everett Casting Associate
Valerie Y.O. Kim Location Manager
Julie Adrianson-Neary Digital Compositors
Brent Bowers Visual Effects
Adrienne Anderson Visual Effects Coordinator
Doug Quinn Sound Design Assistant
Frank 'Pepe' Merel Sound
Frank 'Pepe' Merel Foley Recordist
Cindy Daniels Stunts
Gary Burritt Negative Cutter
James Thatcher Musician
Jim Likowski Foley Editor
Richard Epper Stunts
Danny Brazen Dolly Grip
Cinda-Lin James Stunt Double
Paul Meehan Additional Grip
Danny Wynands Stunts
Deanna Stadler Second Assistant Director
J.P. Romano Stunts
Jim Leidholdt Dolly Grip
Justin Babin Grip
Tim Bailes Marine Coordinator
David Washburn Matchmove Supervisor
Valek Sykes Mechanical Designer
Kent W. Luttrell Stunts
Andrea Biklian Negative Cutter
Gregory M. Childers Best Boy Grip
Carlos Baena CG Animator
Craig T. Shordon Set Designer
Martin Valinsky Stunts
Liz Probst Payroll Accountant
Jacqueline J. Nivens Second Assistant Camera
Chris Bangma Libra Head Technician
Charles Simmers Second Second Assistant Director
Bob West Graphic Designer
Sue Campbell Lead Animator
Audrey A. Conrad Assistant Accountant
Steve Grantowitz Executive Assistant
Kris A. Jeffrey Stunts
Aaron Walters Stunts
Mark A. Thomson Thomson Stunts
Wayne King Stunts
Joe Greblo Stunts
Jared S. Eddo Stunts
Tom Daniels Stunts
Ted R. Boyse Stunt Double
Dennis Rice Best Boy Electric






















ikwilfilmskijken © 2023