Jurassic World Dominion (2022)

Avontuur, Actie, Sciencefiction
Vier jaar nadat Isla Nublar werd vernietigd, leven - en jagen - dinosaurussen nu samen met mensen over de hele wereld. Dit fragiele evenwicht zal de toekomst opnieuw vormgeven en voor eens en voor altijd bepalen of mensen de toproofdieren moeten blijven op een planeet die ze nu delen met de meest angstaanjagende wezens uit de geschiedenis.

Jurassic World Dominion Film Info

Score: 6.731/10 van 5595 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2022-06-01
Lengte: 147 Minuut / 2:27
Regisseur: Colin Trevorrow
Schrijvers Colin Trevorrow, Emily Carmichael.
Productie Studios: Amblin Entertainment, Universal Pictures
Productie Land: United States of America


Jurassic World Dominion Trailer


Chris Pratt
als Owen Grady
Bryce Dallas Howard
als Claire Dearing
Laura Dern
als Dr. Ellie Sattler
Sam Neill
als Dr. Alan Grant
Jeff Goldblum
als Dr. Ian Malcolm
DeWanda Wise
als Kayla Watts
Mamoudou Athie
als Ramsay Cole
Isabella Sermon
als Maisie Lockwood
Campbell Scott
als Lewis Dodgson
BD Wong
als Dr. Henry Wu
Omar Sy
als Barry Sembène
Justice Smith
als Franklin Webb
Daniella Pineda
als Zia Rodriguez
Scott Haze
als Rainn Delacourt
Dichen Lachman
als Soyona Santos
Kristoffer Polaha
als Wyatt Huntley
Caleb Hearon
als Jeremy Bernier
Freya Parker
als Denise Roberts
Alexander Owen
als Angus Hetbury
Ahir Shah
als Sundar Kumar
Elva Trill
als Charlotte Lockwood
Teresa Cendon-Garcia
als Farmer Peréz
Manuela Mora
als Alicia Peréz
Bastian Antonio Fuentes
als Ramon Peréz
Jasmine Chiu
als Gemma Zhao
Varada Sethu
als Shira
Ben Ashenden
als Tyler
Enzo Squillino Jr.
als Wigi
Glynis Davies
als Carolyn O'Hara
Mo Brings Plenty
als Shep Wauneka
Emilie Jumeaux
als Rosa Delgado
Aisling Sharkey
als Madison
Joel Elferink
als Jeffrey
Elan Ross Gibson
als Shop Owner
Cokey Falkow
als Hunter
Dimitri Vegas
als Maltese Smuggler
Eleanor Tata
als EMT
Joe Azzopardi
als Rooftop Agent
Lynn Hunter
als Hog Farmer
Ben Cooke
als Black Car Driver
Cathleen Summers
als Tourist
Patrick Loungway
als Paleontologist
Michael Bendib
als T-Bone Car Driver
Yasmine Bouabid
als Rescue Chopper Pilot
Ross Donnelly
als Washington Pedestrian (uncredited)
Metin Hassan
als Maltese Gangster (uncredited)
John Williams Main Title Theme Composer
Steven Spielberg Executive Producer
Joanna Johnston Costume Design
Frank Marshall Producer
John Schwartzman Director of Photography
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
Kim McGarrity Stunts
Michael Crichton Characters
Sallie Jaye Makeup Artist
Adam Kirley Stunts
Jana Vance Foley Artist
Richard Roberts Set Decoration
Tina Maskell Stunts
Dan Bradley Stunt Coordinator
Dan Bradley Second Unit Director
Ben Cooke Stunt Coordinator
Matthew Stirling Stunts
Michael Giacchino Original Music Composer
Nina Gold Casting
Ian Fox "A" Camera Operator
Rod McLean Art Direction
Patrick Crowley Producer
Patrick Crowley Unit Production Manager
Paul Corbould Special Effects Supervisor
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate Colorist
Alexandra Ferguson Executive Producer
Luke Marcel Special Effects Technician
Colin Trevorrow Screenplay
Colin Trevorrow Director
Colin Trevorrow Executive Producer
Colin Trevorrow Story
Russell Balogh Stunts
Corinne Clark Casting
Derek Connolly Story
Roland Heap ADR Mixer
Mark Sanger Editor
Vivian Baker Makeup Artist
Mark Evans Special Effects Technician
Jennifer Page Casting
Emily Carmichael Screenplay
Damien Walters Stunts
Rashid Phoenix Stunts
Danny Virtue Stunt Coordinator
Danny Virtue Animal Wrangler
Andy Wareham Stunts
Ben Collins Stunts
Kai Martin Stunts
Cassandra Ebner Stunt Double
Nick Chopping Stunts
Ben Collins Supervising Art Director
David Cox Makeup Artist
David Cox Hairstylist
Ryan Ennis Stunt Driver
Jane Galli Makeup Artist
Tom Whitehead Art Direction
Gwendolyn Yates Whittle Supervising Sound Editor
Paul Heasman Stunts
Jim Barr Art Direction
Laurent Plancel Stunts
David Balfour Property Master
Douglas Robson Stunts
Pete Cavaciuti Steadicam Operator
Pete Cavaciuti "B" Camera Operator
Ann Podlozny Visual Effects Producer
Fríða Aradóttir Hairstylist
Scott Guitteau Sound Effects Editor
Pete Horner Sound Re-Recording Mixer
Brendan Handscombe Costume Supervisor
Al Nelson Sound Designer
Al Nelson Supervising Sound Editor
Sian Grigg Hair Designer
Sian Grigg Makeup Designer
Nuria Mbomio Makeup & Hair
Zoey Stones Key Hair Stylist
Zoey Stones Key Makeup Artist
Lee Walters Gaffer
Charlotte Rogers Hairstylist
Charlotte Hayward Makeup Artist
Stuart McCowan Sound Effects Editor
Tim Wellspring Unit Production Manager
Tim Wellspring Associate Producer
Scott Cannizzaro ADR Mixer
Adam Banks Special Effects Technician
Quinn Robinson Art Direction
Benjamin A. Burtt Sound Effects Editor
Charlie Endean Associate Producer
Charlie Endean First Assistant Director
Annie Gilhooly Property Builder
Chris Navarro ADR Recordist
Guiomar Alonso Stunts
Alex Coverley Key Grip
Kevin Jenkins Production Design
Jane Gooday Assistant Costume Designer
Rhys Ifan Art Direction
Andrew Simonin Hairstylist
Liam Georgensen Art Direction
Hugh McClelland Assistant Art Director
Liam McGill Rigging Gaffer
Ronni Brown Foley Artist
Jason Curle Stunts
Morgan Chetcuti Stunts
Karen Cohen Hair Supervisor
Karen Cohen Makeup Supervisor
Sam Irwin Second Assistant "B" Camera
Ryan Taggart First Assistant "A" Camera
Tobias Eedy First Assistant "B" Camera
Alistair Whitton Stunt Double
Rory Mulroe Stunts
Vincent Wang Stunts
Martin Ivanov Stunts
Polly Earnshaw Makeup Artist
Chris Morrison Stunts
Kyle Jerichow Special Effects Assistant
Sarah Ginn Art Direction
Chris Peters Art Direction
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Simon Muir Dolly Grip
Charlie Pedersen Special Effects Technician
Andy Merchant Stunts
Simon Whyman Stunts
Paul Knowles Special Effects Technician
Lukaz Leong Stunts
Jesse Thomson Stunt Double
Paul Biddiss Military Consultant
Chris Romrell Stunt Double
Hayley Saywell Stunts
Jeremy Turner Assistant Costume Designer
James Bomalick Stunts
Petra Balogh Assistant Art Director
Sarah Michelle Attard Stunts
Samantha Denyer Key Hair Stylist
Samantha Denyer Key Makeup Artist
Alex Bowens Assistant Art Director
Keely Lanigan-Atkins Assistant Art Director
Nicholas Daines Stunts
Jason Reed Special Effects Technician
Natalie Cooke Visual Effects Coordinator
Mickaela Trodden Assistant Set Decoration
John Van Der Pool Special Effects Technician
Andrew Burford Stunts
Noah Meddings Special Effects Technician
Clint Elvy Stunts
Louise Dobson Art Department Coordinator
John Wells Property Master
Sam Perez Special Effects Technician
Karol Stachowicz Special Effects Technician
Stuart Kerr Special Effects Technician
Maxine Whittaker Stunts
Phoebe Tait Special Effects Technician
Sarah Lochlan Stunt Double
Marlow Warrington-Mattei Stunt Coordinator
Bradley Farmer Stunts
Oliver Gough Stunts
Paul Harford Stunts
Clare Glass Stunt Coordinator
Lyndon S. Hellewell Stunts
Tony van Silva Stunts
Marie Marolle Stunts
Tom Hatt Stunts
Melissa Wood Art Department Assistant
Luke Tumber Stunts
Freddie Mason Stunts
Mark Archer Stunts
Dean Southan Camera Trainee
Jonathan Cohen Stunts
Daz Parker Stunts
Chelsea Mather Stunts
Frank Gallacher Assistant Costume Designer
Frederick Buhagiar Special Effects Technician
Sarah Sanderson Set Decorating Coordinator
Matthew G. Armstrong Special Effects Technician
Calvin Warrington-Heasman Stunts
Ziggy Golden Makeup Artist
Ziggy Golden Hairstylist
Tessa Flanagan Art Department Assistant
Ellie Keighley Stunts
Elmo Walker Stunts
Kirk Thornton Best Boy Grip
Darrell Guyon Special Effects Technician
Luke Sanders Assistant Art Director
Garth Gutteridge Special Effects Technician
Karen Teoh Stunts
Tilly Powell Stunts
Bogdan Kumšackij Stunts
Nina Jalava Stand In
Dan Williams Special Effects Technician
Joanne Lees Assistant Costume Designer
George Harris Stunts
Simon Fogg Dolly Grip
Mauro Calo Stunts
James Harris Stunts
Dominique Law Assistant Art Director
Rupert Morency Special Effects Technician
Clint Camilleri Stunts
Kevin-Briffa Stunts
Quentin Schneider Stunts
Dom Dumaresq Stunts
Daniel Hazeltine Visual Effects
Jamie Stanley Stunts
Paul Joseph Stunts
Annys Hamilton Associate Producer
Simon Dunn Second Assistant "A" Camera
Sam Trimming Stunts
Niall McShea Stunts
Francesca Cozier Stunts
Jessica Hawkins Stunts
Frank Guiney Special Effects Technician
Catalin Bindiu Stunts
Beth Trinder Camera Trainee
Sonia Kasparian Assistant Art Director
Matthew Camilleri Stunts
Lincoln Benjamin Digital Imaging Technician
Naomi Schiff Stunts
Fionán Higgins ADR Mixer
Laurie Pellard Special Effects Technician
Patrick Chiv Tang Stunts
Anna Henderson Sculptor
Davide Losi Sculptor
Peppijna Dalli Stunts
Vinii Khullar Sound Re-Recording Mixer
Vinii Khullar Sound Engineer
Jody Keys Stunts
Wojciech Modrzewski Stunts
Wojciech Modrzewski In Memory Of
David Grant Stunt Double
Martin Craven Stunts
Jamie Dobb Stunts
Mark Higgins Stunts
Kevin Lyons Stunts
Georgia Munroe Stunts
Audrick Plum Stunts
Stephen Dalli Stunts
Matthew Galea Stunts
Victor Aquilina Stunts
Charmaine Aquilina Stunts
Abigail Borg Stunts
Mikela Borg Stunts
Ryan Busuttil Stunts
Andrew Cachia Stunts
Daniel Camilleri Stunts
Clive Camilleri Stunts
Audrey Chetcuti Stunts
Norbert Coleiro Stunts
Steffan Debattista Stunts
Albert Dibben Stunts
Luciano Ellul Stunts
Ryan Saliba Gazzano Stunts
Mark Mallia Stunts
Bradley Mifsud Stunts
Charles O'Neill Stunts
Jonathan Pandolfino Stunts
Adam El Saghir Stunts
Jesmond Said Stunts
Aaron Sammut Stunts
Dexter Schembri Stunts
Sean Zerafa Stunts
Peter James Standby Art Director
Grace Westwood Art Department Assistant
Roxy Stapleton Assistant Set Decoration
Marie Isabel Assistant Set Decoration
Andrea Michelon Digital Imaging Technician
Joe Thomson Assistant Grip
William Brett Special Effects Technician
Chris Clarke Special Effects Technician
Nigel Sinclair Special Effects Technician
Jaydan Smith Special Effects Technician
Jonathan Oram Special Effects Technician
Sean Leeson Special Effects Technician
Sean Clarke Special Effects Technician
Adam Stanton Special Effects Technician
Luke Turner Special Effects Technician
Neil McKelvey Special Effects Technician
Max Burslem Special Effects Technician
Andy Homan Special Effects Technician
Simon Paraskevas Special Effects Technician
Pete Windle Special Effects Technician
Colin Nicholson Special Effects Technician
Craig Tilbury Special Effects Technician
James Green Special Effects Assistant
Kyle Conder Special Effects Assistant
Jessica O'Shea Key Hair Stylist
Jessica O'Shea Key Makeup Artist
Desiree Azzopardi Set Decoration Buyer
Robert Martin Set Decorating Coordinator
Deanna Marshall Accounting Trainee






















ikwilfilmskijken © 2024