Justice League (2017)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
Geholpen door zijn hernieuwde geloof in de mensheid en geïnspireerd door de onzelfzuchtige Superman, werft Bruce Wayne zijn nieuwe kompaan Diana Prince om een nog grotere vijand onder ogen te komen.

Justice League Film Info

Score: 6.089/10 van 12601 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2017-11-15
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers Joss Whedon, Chris Terrio.
Productie Studios: RatPac Entertainment, Cruel & Unusual Films, Atlas Entertainment, Warner Bros. Pictures, DC Films
Productie Land: United States of America


Justice League Trailer


Ben Affleck
als Batman / Bruce Wayne
Henry Cavill
als Superman / Clark Kent / Kal-El
Amy Adams
als Lois Lane
Gal Gadot
als Wonder Woman / Diana Prince
Ezra Miller
als The Flash / Barry Allen
Jason Momoa
als Aquaman / Arthur Curry
Ray Fisher
als Cyborg / Victor Stone
Jeremy Irons
als Alfred Pennyworth
Diane Lane
als Martha Kent
Connie Nielsen
als Queen Hippolyta
J.K. Simmons
als Commissioner James Gordon
Ciarán Hinds
als Steppenwolf (voice)
Amber Heard
als Mera
Joe Morton
als Silas Stone
Lisa Loven Kongsli
als Menalippe
Ingvar E. Sigurðsson
als Mayor
David Thewlis
als Ares
Sergi Constance
als Zeus
Julian Lewis Jones
als Ancient Atlantean King
Salome R. Gunnarsdottir
als Singing Icelandic Woman
Ágústa Eva Erlendsdóttir
als Young Icelandic Woman
Björt Sigfinnsdóttir
als Young Icelandic Woman
Michael McElhatton
als Black Clad Alpha
John Dagleish
als Black Clad Beta
Chris Courtenay
als Old Bailey Judge
Heather Imbeah
als Old Bailey Clerk
Carla Turner
als School Teacher
Lara Decaro
als School Girl
Serene Angus
als School Girl's Friend
Anna Burgess
als School Girl's Friend
Mia Burgess
als School Girl's Friend
Alison Chang
als School Girl's Friend
Constance Bole
als School Girl's Friend
Shahla Ayamah
als School Girl's Friend
Richard Clifford
als German Archaeologist
Will Austin
als MP Guard
Kobna Holdbrook-Smith
als Detective Crispus Allen
Rebecca C. Perfect
als New Reporter at Isle of Crete
Francis Magee
als Ancient King of Men
Védís Vífilsdóttir
als Icelandic Child (Girl)
Snæfríður Rán Aðalsteins
als Icelandic Child (Girl)
Grace Cookey-Gam
als Old Bailey Lawyer
Matthew Bates
als Old Bailey Hostage
Charlotte Comer
als School Chaperone
Doutzen Kroes
als Venelia
Brooke Ence
als Penthiselea
Hari James
als Trigona
Ann Ogbomo
als Philippus
Samantha Win
als Euboea
Marc McClure
als Officer Ben Sadowsky
Paul Foulds
als Homeless Man
Anthony Wise
als Howard the Janitor
Martin Troakes
als Welsh Tavern Barkeep
Gianpiero Cognoli
als Central City Prison Guard
Jérôme Pradon
als Louvre Conservationist
Orion Lee
als Star Labs Scientist
Oliver Gatz
als Star Labs Scientist
Rachel Blenkiron
als Star Labs Scientist
Lynne Anne Rodgers
als Star Labs Cleaning Staff
Oliver Powell
als Star Labs Cleaning Staff
Aurore Lauzeral
als Artemis
Frazer Hammill
als Furious Young Man
JK. Glynn
als Furious Young Man
Patrick Connolly
als Veteran Cop
Ninaz Khodaiji
als Grocer
Rosa Escoda
als Female Cop
Joe Reisig
als Bruiser
Vaughn Johseph
als Local Anchor
Tara Ward
als Janitor's Wife
Jack Yang
als Garret Bowman
Bruce Johnson
als Prison Guard
Peter Henderson
als Bald Inmate
Yoni Roodner
als Russian Son
Molly Shenker
als Russian Daughter
Tomi May
als Russian Father
Kasha Bajor
als Russian Mother
Dan Mersh
als Art Thief
Nathan Wiley
als Art Thief
Caitlin Burles
als Art Thief
Melanie Gray
als Cop
Katia Elizarova
als Guard
Gemma Refoufi
als Guard
Leila Reid
als Guard
Suan-Li Ong
als Guard
Tina Balthazar
als Guard
Penny Lane
als Guard
Stephanie Haymes-Roven
als Amazon Cavalry General
Kelly Burke
als Air Force Security
Keith Simpson
als Air Force Security
Gary A. Hecker
als Creature Vocals (voice)
Holt McCallany
als Burglar (uncredited)
Paulina Boneva
als Paramedic Gotham City Hospital (uncredited)
Billy Crudup
als Henry Allen (uncredited)
Eleanor Matsuura
als Epione (uncredited)
Jesse Eisenberg
als Lex Luthor (uncredited)
Joe Manganiello
als Slade Wilson / Deathstroke (uncredited)
Daniel Stisen
als Ancient Warrior (uncredited)
Robin Wright
als Antiope (uncredited)
Bruce Lester-Johnson
als Prison Guard
Xenia Leblanc
als News Reporter
Ayman Khechini
als Boot Camp Instructor (uncredited)
Charles Roven Producer
Deborah Snyder Producer
Fabian Wagner Director of Photography
David Brenner Editor
Bob Kane Characters
Jerry Siegel Characters
Joe Shuster Characters
Bill Finger Characters
Ben Affleck Executive Producer
Wesley Coller Executive Producer
Gregory Wilson Co-Producer
Michael Wilkinson Costume Design
Emmy Beech Makeup Artist
Chris Terrio Executive Producer
Finni Johannsson Line Producer
Lora Kennedy Casting
Kristy Carlson Casting
Patrick Tatopoulos Production Design
Jon Berg Producer
Michael Uslan Executive Producer
Kate Ringsell Casting
Geoff Johns Producer
Zack Snyder Story
Curt Kanemoto Executive Producer
Paul Laugier Art Direction
Emma Thomas Executive Producer
Dominic Capon Set Decoration
Lorin Flemming Art Direction
Chris Terrio Story
Marianne Jenkins Co-Producer
Joseph Hiura Art Direction
Christopher Nolan Executive Producer
Daniel S. Kaminsky Executive Producer
Richard Pearson Editor
Jim Rowe Executive Producer
Benjamin Melniker Executive Producer
Andrea Wertheim Associate Producer
Martin Walsh Editor
Zack Snyder Director
Joss Whedon Screenplay
Rick Newsome Storyboard Designer
Andrew Palmer Art Direction
Julia Dehoff Assistant Art Director
Alfredo Lupo Draughtsman
Caitlin McKenna ADR Voice Casting
Sallie Jaye Hairstylist
Helen Xenopoulos Art Direction
Emmy Beech Hairstylist
Graham Johnston Makeup Department Head
Sophie Worley Art Department Coordinator
Dorrie Young Draughtsman
Daniel Newton Set Dresser
Helen Jarvis Supervising Art Director
Zoe Tahir Makeup Department Head
Ben Wilkinson Property Master
Miles A. Fletcher Pilot
Jesse Peckham Script Coordinator
Sam Leake Art Direction
Hayley Easton Street Art Direction
Kate Biscoe Makeup Designer
Daniel Nussbaumer Assistant Art Director
Catriona Dickie Casting Assistant
Marc Wolff Aerial Coordinator
Sarah Hamilton Hairstylist
Karen Cohen Hair Supervisor
Anshuman Prasad Set Designer
Zoe Tahir Hair Department Head
Karen Cohen Makeup Supervisor
Gabor Kerekes Makeup Artist
Haukur M. Hrafnsson Set Dresser
Josh Sales Set Dresser
Gabor Kerekes Hairstylist
Sarah Grispo Makeup Artist
Emma Clough Draughtsman
Dorey Cilia Hairstylist
Carmel Jackson Makeup Supervisor
Leigh Ann Smith Casting Assistant
Lucia Foster Found Aerial Coordinator
Graham Johnston Hair Department Head
Victoria Down Makeup Designer
Kimi Webber Script Supervisor
Keith Pain Art Direction
Sarah Grispo Hairstylist
Dorey Cilia Makeup Artist
Jeanette Benzie Casting Associate
Lee Anne Muldoon Unit Publicist
Kristin Wahl Hair Designer
Julie Dartnell Key Hair Stylist
Sophie Bridgman Assistant Art Director
Rafael Somarriba Set Dresser
Charles Bodycomb Armorer
Christian Huband Supervising Art Director
Carmel Jackson Hair Supervisor
Sarah Hamilton Makeup Artist
Daren Bailey Marine Coordinator
Jeremy Hiles Camera Operator
Scott Parker Lighting Technician
Jack Serino Rigging Grip
Will Handley Aerial Camera Technician
John Gamble Camera Operator
David Cormack Lighting Technician
Genki McClure Lighting Technician
Adam Dale Aerial Director of Photography
Wick Finch Gaffer
Arnar Einarsson Key Grip
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Kris Krosskove Camera Operator
Alan Perrin Drone Operator
Dan Jones Gaffer
Jack Ridout Lighting Technician
Christopher Prampin Gaffer
Joe Macaluso Key Grip
Gary Nolan Rigging Gaffer
Ricky Collins Lighting Technician
Jason C. Fitzgerald Rigging Gaffer
Aaron Dunning Lighting Technician
Jean-Philippe Gossart Second Unit Director of Photography
Stefan Stankowski Additional Photography
Chuck Finch Gaffer
Steve Ellingworth Key Grip
Greg Etheredge Lighting Technician
Jonathan Prime Still Photographer
Daryl Sawchuk Animation Supervisor
Alexander Seaman CG Supervisor
Christophe St-Pierre Paradis Lead Animator
Lorie Bussières Visual Effects Coordinator
Annie Johnson Digital Intermediate
Lisa Jaime Supervising Music Editor
Charles Gillies Set Costumer
Ben Cowell-Thomas Sequence Supervisor
Alex Belgeonne Visual Effects Coordinator
Bonita Nichols Visual Effects Coordinator
Gretel Ng Visual Effects Coordinator
Kelly Noordermeer Visual Effects Editor
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Elaine Wu Lead Animator
Rosie Draper Matchmove Supervisor
Edan Hopper Visual Effects Coordinator
Laura McGlynn Visual Effects Coordinator
Jade Ghali-Lachapelle Visual Effects Coordinator
Brad Minnich Visual Effects Editor
Marie-Cecile Dahan Visual Effects Producer
Damian F. Gomez Assistant Editor
Michelle Pazer Dialogue Editor
Chris Jenkins Sound Re-Recording Mixer
Clement Yip Animation Supervisor
Ronnie Menahem CG Supervisor
Daniele Tosti CG Supervisor
Tonio Freitag 3D Artist
Adrianna Nielle Davies Visual Effects Coordinator
Arushi Govil Visual Effects Coordinator
Loeng Wong-Savun Visual Effects Supervisor
Peter Nofz Visual Effects Supervisor
Bryan Hirota Visual Effects Supervisor
Chris Murphy Boom Operator
Michael Keller Sound Re-Recording Mixer
Alex Gibson Music Editor
Melissa Muik Music Editor
Claire Watson Costume Coordinator
Sebastien Francoeur CG Supervisor
Chloe Feodoroff Visual Effects Coordinator
Naveen Kumar Visual Effects Coordinator
Krzysztof Szulc Visual Effects Coordinator
Mary Hayden Visual Effects Coordinator
Rocco Pierini Visual Effects Coordinator
Rebecca West Visual Effects Producer
Lena Scanlan Visual Effects Producer
Seth Maury Visual Effects Supervisor
David Wallace Allen Visual Effects Supervisor
Ian Sullivan Digital Intermediate
Jay B. Richardson Music Editor
Jerad Marantz Costume Illustrator
Philipp Röger 3D Artist
Ilkka Uitto VFX Editor
Joyce Au Visual Effects Coordinator
Kimberly Julien Visual Effects Coordinator
Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Megan Wong Visual Effects Coordinator
Kathrin Lang Visual Effects Coordinator
James Mann Visual Effects Editor
Mona Mohr Visual Effects Producer
Stefanos Kittakis Visual Effects Technical Director
Lauren Hadaway Supervising ADR Editor
Ian Joyner Costume Illustrator
Chris Mulcaster CG Supervisor
Farid K. Yazami 3D Generalist
Carine Ong Visual Effects Coordinator
Jonathan D. Martin Visual Effects Editor
Amit Jhamb Visual Effects Producer
Mark Cameron Williams Visual Effects Technical Director
Stefan Sonnenfeld Digital Intermediate
Hugh Sherlock First Assistant Sound Editor
Ando Johnson Sound Effects Editor
Michael Mooney Assistant Costume Designer
Ilse Martinez Visual Effects Coordinator
Steve Griffith Visual Effects Producer
Thilo Ewers Visual Effects Supervisor
Giovanni DiGiorgio Digital Intermediate
Perry Goyen Set Costumer
Brian Runnels 3D Coordinator
Kevin Kohri Lead Animator
Steve Yamamoto Pre-Visualization Supervisor
Draghici Bogdan 3D Generalist
Molly Pabian Visual Effects Producer
Romana Reeve Assistant Editor
Carlos Castillon First Assistant Editor
Haukur Karlsson Special Effects Supervisor
Matthieu Poirey Animation Supervisor
Dalmas Rémy Lighting Supervisor
Etienne Poulin St-Laurent Matchmove Supervisor
Jessica Carrington Visual Effects Coordinator
Emily Pead Visual Effects Coordinator
Sean Konrad Visual Effects Supervisor
Thomas Proctor Visual Effects Supervisor
Chuck Michael Sound Designer
Eliot Connors Sound Effects Designer
Amanda McLaughlan Costume Coordinator
Mark Holt Special Effects Supervisor
Omar Morsy Animation Supervisor
Eric Petey Animation Supervisor
Eric Schoellnast CG Supervisor
Bill Bridges Lead Animator
Ken Satchel King Lead Animator
Stewart Kojima Visual Effects Coordinator
Sahil.Wadhwani Visual Effects Coordinator
Ben Wardle Visual Effects Coordinator
Sara Bourque Visual Effects Coordinator
Carlos Guzman Visual Effects Technical Director
Britni Ziegler Peters Assistant Editor
Warren Paeff First Assistant Editor
Peter Tackaberry First Assistant Editor
Tom Caton Boom Operator
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Phil Barrie Sound Effects Designer
Casey Genton Sound Effects Designer
Yordan Petrov 3D Generalist
Barbara Holmes VFX Editor
Kate Elum Visual Effects Coordinator
Paige Andrews Visual Effects Coordinator
Mathieu Chouinard Visual Effects Editor
Richard Ivan Mann Visual Effects Producer
Karen Elliott Music Supervisor
Francois Sugny CG Supervisor
Daniel Lorenzo Alvarez Lead Animator
Lei Zhang VFX Editor
Liana Jackson VFX Editor
René Mertens Visual Effects Editor
Josh R. Jaggars Visual Effects Producer
Sven Martin Visual Effects Supervisor
Julie Orosz Visual Effects Supervisor
Chia-Chun Lin Visual Effects Technical Director
Michelle Pazer ADR Editor
Michael J. Broomberg Foley
Bob Kellough Sound Effects Editor
Denise Okimoto Music Editor
Matt Dicken 3D Artist
Randy Ui CG Supervisor
Martin November VFX Editor
Robin Williams Visual Effects Coordinator
Timur Yesilfiliz Visual Effects Editor
Sebastian Meszmann Visual Effects Producer
Keith Miller Visual Effects Supervisor
Kevin Hickman First Assistant Editor
Roy Seeger First Assistant Sound Editor
Lauren Hadaway Supervising Dialogue Editor
Jessica Phillips Set Costumer
David Crispino Animation Supervisor
Goldie Hanger VFX Production Coordinator
Emily C. Moye Visual Effects Coordinator
Max Brennan Set Costumer
Kevin Pratten Wardrobe Supervisor
Jan Fischer 3D Artist
Simon Pynn Matchmove Supervisor
Giacomo Mineo Sequence Supervisor
Magali Signourel Visual Effects Coordinator
Matthew W. Johnson Digital Intermediate
Brooke Dibble Costume Illustrator
Kelly Porter (costumer) Set Costumer
Tim Rigby Stunts
Danny Elfman Original Music Composer
Robert Edwards ADR Mixer
Robert Kanigher Thanks
Curt Swan Thanks
John 'D.J.' Des Jardin Visual Effects Supervisor
Brian Adler Visual Effects
Chris Upson Visual Effects
Emma Stone Assistant Production Coordinator
Guillaume Poulin VFX Editor
Ronan Binding Animation
Clay Enos Still Photographer
Stephanie Portnoy Porter Assistant Costume Designer
Sam Stefan Stunts
Karen Smithson Stunts
Tom Rodgers Stunts
Shane Roberts Stunts
Sonny Louis Stunts
Tolga Kenan Stunts
Erol Ismail Stunts
Michael J. Craven Stunts
Venice Smith Stunts
Jake Smith Stunts
Moe Sasegbon Stunts
Eunice Huthart Stunt Coordinator
Jamie Goulding Stunts
Pete Ford Stunts
Danny Euston Stunts
Neil Chapelhow Stunts
Reg Wayment Stunts
Anna Stephenson Stunts
Laurent Plancel Stunts
Theo Morton Stunts
Jo Mersh Stunts
Troy Kenchington Stunts
Robert Hladik Stunts
David Garrick Stunts
Glenn Ennis Stunts
Rodney Cook Stunts
Nellie Burroughes Stunts
Daniel Rowlins Stunts
Bonnie Parker Stunts
James O'Daly Stunts
Nick McKinless Stunts
Joe Kennard Stunts
Dee Harrop Stunts
Damon Caro Stunt Coordinator
Dacio Caballero Stunts
Russell Balogh Stunts
Arabella Stanforth Stunts
Matt Sherren Stunts
Jack Jagodka Stunts
Kelly Dent Stunts
Martin Wilde Stunts
Jan Holíček Stunts
Dan Hirst Stunts
Heidi Dickson Stunts
Andrew Burford Stunts
Adam Bowman Stunts
Belle Williams Stunts
Kim McGarrity Stunts
Rob Cooper Stunts
Joanna Bennett Stunts
Mark Archer Stunts
Justin A. Williams Stunts
Maxine Whittaker Stunts
Karen Teoh Stunts
Laura Swift Stunts
Ian Pead Stunts
Alan Ormrod Stunts
Talila Craig Stunts
Richard Cetrone Stunts
Thomas Billings Stunts
Adam Basil Stunts
Guiomar Alonso Stunts
Kristina Vassilieva Stunts
Jonny Stockwell Stunts
Anthony Skrimshire Stunts
Will Mackay Stunts
Stewart James Stunts
Marvin Campbell Stunts
Nina Armstrong Stunts
Steen Young Stunts
Michaela Salamounova Stunts
Claire Lawrence Stunts
Evangelos Grecos Stunts
Ryan Godfrey Stunts
David Anders Stunts
Ekaterina Abramova Stunts
Mens-Sana Tamakloe Stunts
Leo Stransky Stunts
Michaela Salasova Stunts
Cboy Ramsay Stunts
Tilly Powell Stunts
Heather Phillips Stunts
Nicholas Daines Stunts
Richard Wheeldon Stunts
Kierron Quest Stunts
Rubie Planson Stunts
Jolie Lennon Stunts
Ingrid Kleinig Stunts
Aldonio Danny Frietas Stunts
Grace Franzl Stunts
Bradley Farmer Stunts
William Ramsay Stunts
Christina Low Stunts
Maurice Lee Stunts
Jonny James Stunts
Oliver Gough Stunts
Sarah Franzl Stunts
Michaela Dvorska Stunts
Yusuf Chaudhri Stunts
Georgina Armstrong Stunts
Lewis Young Stunts
Andrea Vasiliou Stunts
Albert Valladares Stunts
Edward Upcott Stunts
Emma Thorley Stunts
Mark Southworth Stunts
Hasit Savani Stunts
Martin Pemberton Stunts
Adrian McGaw Stunts
Freddie Mason Stunts
Rachael Evelyn Stunt Double
Annabel Wood Stunts
Andy Wareham Stunts
Charlie Pawlett Stunts
Robbie Keane Stunts
Ian Kay Stunts
Gary Kane Stunts
Jessica Hooker Stunts
Elliot Hawkes Stunts
Nick Chopping Stunts
Ami Verge Stunt Coordinator
Olivia Slee Stunts
Phoebe Robinson-Galvin Stunts
Lauren Okadigbo Stunts
Belinda McGinley Stunts
Maria Hippolyte Stunts
Matt Da Silva Stunts
Christoph Cordell Stunts
Christiaan Bettridge Stunts
Lucy Thompson Special Effects Coordinator
Ramon Álvarez Stunts
Sasha Bowen Stunts
Fabio Santos Stunts
Daniel Hartley Stunts
Chris Terrio Screenplay
Jay Oliva Storyboard Artist
Adam Smith Stunts
Gardner Fox Characters
Jack Kirby Characters
Chang Jung-min VFX Artist
Leiki Veskimets Production Manager
Natalie Padilla Stunts
Stephen Murphy Prosthetic Makeup Artist
Tineke Ann Robson Stunts
Marc Mailley Stunt Coordinator
Matthew Sharp Assistant Director
Paul Biddiss Military Consultant






















ikwilfilmskijken © 2024