5.5

Kinjite: Forbidden Subjects (1989)

Actie, Drama, Thriller
Detective Crowe wordt belast met een moeilijke opdracht: het opsporen van een beruchte pooier, Duke, die de dochter van de Japanse zakenman Hada heeft gekidnapped. Crowe heeft het niet zo op Aziaten sinds zijn dochter is aangerand door een onbekende Japanner. Het onderzoek van Crowe wordt ernstig belemmerd door de houding van de Japanner ten aanzien van seks. Tegen hun zin storten Crowe en Hada zich in de armoedige en gewelddadige wereld van de prostitutie.

Kinjite: Forbidden Subjects Film Info

Score: 5.5/10 van 75 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1989-02-03
Lengte: 97 Minuut / 1:37
Regisseur: J. Lee Thompson
Productie Studio: Golan-Globus Productions
Productie Land: United States of America

Kinjite: Forbidden Subjects Foto's


Kinjite: Forbidden Subjects Trailer


Charles Bronson
als Lieutenant Crowe
Perry Lopez
als Eddie Rios
Juan Fernández
als Duke
James Pax
als Hiroshi Hada
Peggy Lipton
als Kathleen Crowe
Sy Richardson
als Lavonne
Marion Yue
als Mr. Kazuko Hada
Bill McKinney
als Father Burke
Gerald Castillo
als Captain Tovar
Nicole Eggert
als DeeDee
Amy Hathaway
als Rita Crowe
Kumiko Hayakawa
als Fumiko Hada
Michelle Wong
als Setsuko Hada
Sam Chew Jr.
als McLane
Sumant
als Pakistani Hotel Clerk
Alex Hyde-White
als English Instructor
Jim Ishida
als Nakata
George Van Noy
als Race Starter
Helen Lin
als Tokyo Subway Girl
Veronica Carothers
als Blonde Hostess
Alonzo Brown Jr.
als Mugger
Michael Chong
als Lieutenent Lim
Rob Narita
als Japanese School Principal
Bill Brochtrup
als Hairdresser
Tom Morga
als Krieger
Marilyn Dodds Frank
als Lesbian Pedophile
Jerome Thor
als Perverted Gentleman
Robert Axelrod
als Security Guard
Danny Trejo
als Prison Inmate
Jophery C. Brown
als Duke's Thug
Jill Ito
als Japanese Hostess - Tokyo
Leila Lee Olsen
als Nobu-Chan
Richard Egan Jr.
als Vince
Deonca Brown
als Louise
Sheila Gale Kandlbinder
als Swimming Coach
Chris Bennett
als School Photographer
Richard E. Butler
als Joey - Deli Owner
James Ogawa
als Kokuden Representative
Bill Cho Lee
als Ota
Cynthia Gouw
als Japanese Hostess - L.A.
Yung Sun
als Gray-Haired Japanese
Shaun Shimoda
als Japanese Calligraphy Teacher
Mindy Simon
als Schoolgirl
Samuel E. Woods
als Hot Dog Vendor
Yuri Ogawa
als Mrs. Ota
Shelli Rae
als Duke's Girl
Jessica Younger
als Duke's Girl
Laura Crosson
als Officer Petrini
Kim Lee
als Porno Actress
John F. McCarthy
als Porno Theater Manager
Erez Yoaz
als Rosario
Elisabeth Chavez
als Maria Rios
Simon Maldonado
als Eddie Rios Jr.
Don Morton
als Turnkey
Jay S. York
als Duke's Cellmate
Lance Lane
als Prison Inmate
Gary Mitrea
als Prison Inmate
Lane Leavitt
als Crane Operator
Clifford Strong
als Duke's Thug
Marc S. Fischer Executive In Charge Of Production
Bill M. Ryusaki Stunts
Dan Bradley Stunts
Todd Griffith Grip
J. Lee Thompson Director
Menahem Golan Executive Producer
Yoram Globus Executive Producer
Perry Bullington Casting
Harold Nebenzal Writer
Alain Jakubowicz Post Production Supervisor
Alan Oliney Stunts
Greg De Belles Original Music Composer
Peter Lee-Thompson Editor
Brian Imada Stunts
Burt Dalton Special Effects
Albert Gasser Sound Editor
Michael Alden Post Production Supervisor
Carl Ciarfalio Stunts
Jon H. Epstein Stunts
James Lew Stunts
Richard Driscoll Associate Producer
Cameron Hamza Boom Operator
Ernie F. Orsatti Stunt Coordinator
Mako Koiwai Additional First Assistant Camera
Glory Fioramonti Stunts
Jeff Imada Stunts
Pancho Kohner Producer
Patrick Cyccone Jr. Sound Re-Recording Mixer
Tommy Goodwin ADR Mixer
Tommy Goodwin Foley Mixer
John Saviano Assistant Production Coordinator
Mel Cooper Set Decoration
Patricia G. Payró Associate Producer
Gideon Porath Director of Photography
Mary E. Jochem Editor
Pierre Chemaly Additional Second Assistant Camera
Wenden K. Baldwin Title Designer
Vance Trussell Best Boy Electric
Whitney Brooke Wheeler Art Direction
Peter Elliott Apprentice Sound Editor
Omneya 'Nini' Mazen Post Production Coordinator
Frank Orsatti Stunts
Michael W. Hoffman Costume Design
Robert A. Maisto Assistant Art Director
Masako Masuda Assistant Set Decoration
Scott E. Steele Additional First Assistant Camera
Frank A. Montaño Sound Re-Recording Mixer
Mark A. Shelton Electrician
Guy Skinner First Assistant Camera
David Cunningham Sound Re-Recording Mixer
Mickey Gilbert Stunts
Saeed Adyani Still Photographer
Lance Fisher Additional First Assistant Camera
Richard Burton Sound Editor
Dennis Hall Additional First Assistant Camera
Noon Orsatti Stunts
Nancy Lara-Hansch Casting
Mark Ludwig Additional First Assistant Camera
John LaSalandra Music Editor
Sean McLin Additional Camera
Larry Pearson Location Manager
Bill Van Daalen Sound Editor
Virginia S. Ellsworth Music Editor
William J. Gray Electrician
Thierry J. Couturier Sound Editor
Dennis Madalone Stunts
Todd Debreceni Standby Painter
Kurt Nicholas Forshager Foley Editor
Greg Townley Scoring Mixer
Jeffrey L. Sandler Sound Editor
Tina Canny Sound Recordist
Joel Renfro Transportation Captain
Peter Norkus Additional First Assistant Camera
Kenny Endoso Stunts
Ronald Vidor Camera Operator
Ronald Vidor Underwater Director of Photography
Stuart Quan Stunts
Craig Felburg Sound Mixer
Karin Cooper Script Supervisor
Joachim H. Hansch Music Supervisor
Tony Pascuzzo Sound Recordist
Tony Garber Supervising Sound Editor
Carla M. Fabrizi Key Hair Stylist
Carla M. Fabrizi Key Makeup Artist
Annette E. Fabrizi Makeup Artist
Michael J. Coo Dolly Grip
Robert Friedman Foley Artist
Burton Sharp ADR Voice Casting
Nick Infield "A" Camera Operator
Kyle Seidenbaum Title Designer
Robert J. Babin Key Grip
Gary Farr Still Photographer
Frank L. Pope Special Effects Assistant
Gary Kesell Location Manager
Neil Wolfson Set Dresser
Dennis Hansen Extras Casting
Tony Velasco Costumer
Edwin M. Brewer Property Master
Craig Gadsby Set Dresser
Drew Williams Leadman
Buck McDancer Stunts
George Van Noy Second Assistant Director
Chris Silver Best Boy Grip
Josh Taft First Assistant Editor
Dean St. John ADR Recordist
Dean St. John Foley Recordist
Bob Wishnefsky Craft Service
Cobie Fair Additional Key Grip
Agnes Lyon Costume Supervisor
Linda Vallejo Assistant Makeup Artist
Johnny Karls Second Assistant Camera
Vladimir Tukan Additional Camera
Bufort McClerkins Stunts
Alicia Craft Additional Second Assistant Camera
Michael Alden Post Production Supervisor
Sheridan Dar Reid Production Manager
Terry Marshall Best Boy Electrician
Joe Straw Production Accountant
Larry Liddell Electrician
Terrisa Algarin Foley Artist
Mark S. Cafolla Assistant Sound Editor
Tara Lynn Howell Sound Editor
Susanne Spain Assistant Sound Editor
Angelo Russo Color Timer
Anne-Marie Vitello Negative Cutter
Ron Vitello Negative Cutter
Daniel Graff Additional Gaffer
Michael G. Riba Additional First Assistant Camera
Robert C. Ortwin Jr. First Assistant Director
Marjorie Coster Art Department Coordinator
Joseph C. Sasgen Special Effects Assistant
Paul F. Petzoldt Gaffer
Mark Heiner Assistant Property Master
Lance Clarke Set Dresser
Richard G. Huston Scenic Artist
Alan Macrae Construction Coordinator
Donnie Merrell On Set Dresser
Greg Rachal Carpenter
John S. Reynolds Carpenter
Donna Slager Scenic Artist
Theo Van Den Huevel Carpenter
Jeff Burman Sound Editor
Rick Wagner Stunts
David Azzoto Camera Technician
D.R. Boyd Additional Camera
Bruce DeAragon Additional Second Assistant Camera
Mark Kline Grip
Scott Lieu Best Boy Grip
W.L. Peterson Additional First Assistant Camera
Robert A. Petzoldt III Electrician
Laura Lee Bong First Assistant Editor
Doron Regev First Assistant Editor
Lisa Drew Music Coordinator
M. Ginanne Carpenter Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024