Le Pacte des loups (2001)

Avontuur, Horror, Actie, Historisch
In Le Pacte des Loups wordt de wetenschapper Grégoire de Fronsac door Lodewijk XV naar de Franse landstreek Gévaudan gestuurd. Het is 1766 en dappere jagers proberen al 2 jaar zonder succes een monster te vangen. De Fronsac wordt eigenlijk naar de Gévaudan gestuurd zodat hij het monster op kan zetten zodra het gevangen is, maar hij besluit ook zelf jacht te maken op dit mysterieuze beest.

Le Pacte des loups Film Info

Score: 6.722/10 van 1412 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-01-31
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Christophe Gans
Schrijvers Christophe Gans, Stéphane Cabel.
Productie Studios: Davis Films, Eskwad, Natexis Banques Populaires Images, Studio Image Soficas, Canal+, TF1 Films Production, StudioCanal, Metropolitan Filmexport
Productie Land: France

Le Pacte des loups Foto's


Le Pacte des loups Trailer


Samuel Le Bihan
als Grégoire de Fronsac
Vincent Cassel
als Jean-François de Morangias
Émilie Dequenne
als Marianne de Morangias
Monica Bellucci
als Sylvia
Jérémie Renier
als Thomas d'Apcher
Mark Dacascos
als Mani
Jean Yanne
als Le Comte de Morangias
Jean-François Stévenin
als Sardis
Johan Leysen
als Beauterne
Jacques Perrin
als Thomas Agé
Bernard Farcy
als Laffont
Édith Scob
als Mme de Morangias
Hans Meyer
als Marquis d'Apcher
Virginie Darmon
als La Bavarde
Philippe Nahon
als Jean Chastel
Nicky Naudé
als La Fêlure
Gaëlle Cohen
als La Loutre
Charles Maquignon
als Valet Maison Teissier
Gaspard Ulliel
als Louis
Pascal Laugier
als Assistant de Machemort
Emanuel Booz
als Officier Bucher
Vincent Cespedes
als Soldat
Christian Marc
als Serviteur Thomas Agé
Éric Prat
als Capitaine Duhamel
Jean-Paul Farré
als Père Georges
Karin Kriström
als Bergère du Rocher
Pierre Lavit
als Jacques
Nathalie Chéron Casting
Samuel Hadida Producer
Brigitte Moidon Casting
Christophe Gans Screenplay
Christophe Gans Director
Thierry Segur Storyboard Artist
Jean-Paul Mugel Sound
Joseph LoDuca Original Music Composer
Nicolas Becker Sound Designer
Nicolas Becker Foley Artist
Leslie Shatz Sound Mixer
Jean-Max Guérin Key Hair Stylist
Didier Lavergne Key Makeup Artist
Dan Laustsen Director of Photography
Bernard Savin Pascaud Casting
Stéphane Cabel Screenplay
Richard Grandpierre Producer
Xavier Loutreuil Editor
Vincent Guillon Sound Editor
Benoît Lestang Special Effects Makeup Artist
Guy-Claude François Production Design
Richard Partlow Foley Artist
Phillip Chung-Fung Kwok Stunt Coordinator
Arnaud Denis Sculptor
Thierry François Art Direction
Lionel Steketee First Assistant Director
Valentine Traclet Script Supervisor
Catherine Jarrier-Prieur Set Decoration
Patrick Dodd Sound Mixer
Philippe Amouroux Sound Re-Recording Mixer
Christophe Pinel Assistant Editor
Dominique Borg Costume Design
William Gereghty Second Unit Director
Vincent Buron First Assistant Camera
Hervé Denis Electrician
François Decaux Art Direction
Jacques Aucomte Set Decoration
Denis Bourgier Set Decoration
Francis Poirier Sculptor
Fabrice Conesa Sound Effects Editor
Adam McInnes Compositing Supervisor
Randall Monday Music Editor
Florent Lavallée Sound Mixer
John Stephenson Animation Director
Arthur Windus Visual Effects Producer
Collette Nunes VFX Production Coordinator
Collette Nunes Visual Effects Coordinator
Shaun O'Dell Second Unit Director of Photography
Shaun O'Dell Second Unit Director
Richard Dieux Stunt Coordinator
Claudine Strasser Script Supervisor
Alexis Kinebanyan Special Effects Makeup Artist
Jean-François Drigeard Rigging Gaffer
Frédérique Ney Key Makeup Artist
Claude Albouze Production Manager
Cyril Holtz Sound Re-Recording Mixer
Yannick Boulot Sound Recordist
Seb Caudron Visual Effects Supervisor
Seb Caudron Special Effects Supervisor
Val Wardlaw Visual Effects Supervisor
Jamie Courtier Animatronic and Prosthetic Effects
Gil Demurger Stunt Coordinator
Philippe Houdart Camera Operator
Eric Bialas Steadicam Operator
Eric Caro Still Photographer
Alex Panagakis Publicist
Darren Robinson Animatronics Designer
Nick Drew Visual Effects Coordinator
Eric Catelan Steadicam Operator
Marie-Pierre Hattabi Hairstylist
Sophie Harvey Makeup Artist
Dusan Strugar CG Supervisor
Jamie Lochhead Digital Compositor
Jean De Sagey ADR Recordist
John Nollet Hairstylist
Antoine Moulineau CG Artist
Yvan Lucas Color Timer
Isabelle Legay Hairstylist
Alex Wuttke Visual Effects
Jacky Hardouin Carpenter
Francesca Dodd Assistant Sound Editor
Anne Férignac Unit Manager
Virginie Arnaud Stunts
Julien Pruvot Unit Manager
Gavin Digby Digital Compositor
Xavier Fourmond Digital Compositor
Denis Garnier Clapper Loader
Hugues Espinasse Clapper Loader
Lionel Cassan Assistant Editor
Pierre Picq Boom Operator
Cécile Pellerin Makeup Artist
Myriam Roger Hairstylist
Caroline Philiponnat Hairstylist
David Campi-Lemaire Second Assistant Director
Yves-Marie Omnes Boom Operator
Claire Caroff Focus Puller
François Fayard Sound Editor
Alexis Place Sound Editor
Pierre Tucat Boom Operator
Daniel Bihin Key Costumer
Jolene McCaffrey Digital Compositor
Thierry Chuinard Unit Manager
Damien Bret Electrician
Laetitia Gabrielli CG Artist
Christopher Anthony Visual Effects
Karim Sahai Digital Compositor
Christine Dendeleuf Hairstylist
Alain Herpe Assistant Camera
Emmanuel Pitois Prosthetics
David Nissen First Assistant Camera
David Hamme Colorist
Pascal Villanueva Generator Operator
Sandra Benhamou Production Secretary
Maxime Cointe Assistant Camera
Stephane Paillard Assistant Camera
Valerio Villalba Focus Puller
Stéphane Soye Boom Operator
Jean-Luc Bezeau Key Grip
Marc-Antoine Trani Third Assistant Director
Reynald Desbant Hairstylist
Fabrice Mignot Electrician
Lise Gaillaguet Makeup Artist
Pascal Lombardo Electrician
Roland Dondin Electrician
Éric Brun First Assistant Camera
Virginie Duranteau Hairstylist
Delphine Lacaze Hairstylist
Mario Messere Hairstylist
Lyda Sanchez Hairstylist
Nathalie Louichon Makeup Artist
Dominique Magnier Makeup Artist
Morgan Hildebrand Special Effects Makeup Artist
Kameleon Special Effects Makeup Artist
Gerald Mignotte Special Effects Makeup Artist
Mathieu Thomasin Tattoo Designer
Chantal Glasman Costumer
Claire Massard Assistant Art Director
Philippe Durand Carpenter
Mathieu Lauffray Conceptual Design
Lionel Bailly Electrician
Hamia Benyekkou Electrician
Serge Bouali Electrician
Pascal Clément Electrician
Alain Dondin Electrician
Jean-Pierre Voisin Electrician
Rodolphe Gonckel Electrician
Jean-Pierre Supe First Assistant Camera
Margot Lestage Second Assistant Camera
Steve Moreau Second Assistant Camera
Jean-René Nébot Digital Color Timer
Colette Martin Production Accountant
Caroline Gautier Production Secretary
Emmanuel Le Courbe Digital Compositor
Oliver Schafer-Davies Digital Compositor
Richenda Wheeler Lead Animator
Adrian Parish Animatronics Designer
Curtis Iggulden Special Effects Technician
Catherine Macresy Special Effects Technician
Colette Constantini Sound Editor
Virginia Lombardo Unit Manager
Franklin Pedrosa Unit Manager






















ikwilfilmskijken © 2024