Lemony Snicket's Ellendige Avonturen (2004)

Avontuur, Komedie, Familie
Violet, Klaus en Sunny Baudelaire zijn drie intelligente kinderen die te horen krijgen dat hun ouders zijn omgekomen in een brand, en dat ze hen een enorm fortuin hebben achtergelaten die ze pas mogen hebben als het laatste kind oud genoeg is. Ze komen te wonen bij Oom Olaf, een gierig familielid die probeert het fortuin te stelen en voor zichzelf te houden.

Lemony Snicket's Ellendige Avonturen Film Info

Score: 6.818/10 van 4861 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-12-16
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Brad Silberling
Schrijver: Robert Gordon
Productie Studios: Paramount, DreamWorks Pictures, Nickelodeon Movies, Parkes/MacDonald Productions, Kumar Mobiliengesellschaft mbH & Co. Projekt Nr. 2 KG
Productie Land: Germany, United States of America

Lemony Snicket's Ellendige Avonturen Foto's


Lemony Snicket's Ellendige Avonturen Trailer


Emily Browning
als Violet Baudelaire
Liam Aiken
als Klaus Baudelaire
Jim Carrey
als Count Olaf / Dr. Stephano / Captain Sham
Meryl Streep
als Josephine Anwhistle
Jude Law
als Lemony Snicket (voice)
Kara Hoffman
als Sunny Baudelaire
Shelby Hoffman
als Sunny Baudelaire
Timothy Spall
als Mr. Poe
Billy Connolly
als Dr. Montgomery Montgomery
Luis Guzmán
als Bald Man
Jennifer Coolidge
als White-Faced Women
Jane Adams
als White-Faced Women
Craig Ferguson
als Person of Indeterminate Gender
Jamie Harris
als Hook-Handed Man
Catherine O'Hara
als Justice Strauss
Cedric the Entertainer
als Constable
Bob Clendenin
als Grocery Clerk
Lenny Clarke
als Gruff Grocer
Fred Gallo
als Le juge
John Dexter
als Gustav
Deborah Theaker
als Mrs. Poe
Wayne Flemming
als Captain Sam
Jaimarie Bjorge
als Dream Gypsy (uncredited)
Helena Bonham Carter
als Beatrice Baudelaire (uncredited)
Amy Brenneman
als Mrs. Baudelaire (uncredited)
Julius Callahan
als Davidious Augustine / Bohemian (uncredited)
François Duhamel
als French Radio Reporter (voice) (uncredited)
Gilbert Gottfried
als Duck (voice) (uncredited)
Rick Heinrichs
als Mr. Baudelaire (uncredited)
Alan Heitz
als Police Photographer (uncredited)
Rob Hinderstein
als Banker (uncredited)
Dustin Hoffman
als The Critic (uncredited)
Michael Earl Lane
als Ferry Boat Captain (uncredited)
Jane Lynch
als Realtor (uncredited)
Nick Meaney
als Voice over (uncredited)
Christopher Metas
als Wedding Audience (uncredited)
Crystal Rivers
als Bohemian #1 (uncredited)
Lidia Sabljic
als Woman in Audience (uncredited)
Barry Sonnenfeld Executive Producer
Avy Kaufman Casting
Albie Hecht Executive Producer
Emmanuel Lubezki Director of Photography
Rick Heinrichs Production Design
Jim Van Wyck Producer
Robert Gordon Screenplay
Walter F. Parkes Producer
Julia Pistor Executive Producer
Daniel Handler Novel
Colleen Atwood Costume Design
Scott Rudin Executive Producer
Thomas Newman Original Music Composer
Brad Silberling Director
Laurie MacDonald Producer
Michael Kahn Editor
Scott Aversano Co-Producer
Minor Childers Co-Producer
Benjamin Goldman Layout
Colin Davidson Researcher
Cameron Baity Production Artist
Linda Fields Associate Producer
Michele Panelli-Venetis Associate Producer
James Alden Rigging Grip
Bill Corso Makeup Designer
John Hoskins Construction Coordinator
François Duhamel Still Photographer
Vivian Baker Makeup Artist
Chris Arnold Driver
Michael Gleason Visual Effects Editor
Elizabeth Greenberg Casting Associate
Lori A. Balton Location Manager
Susan Macke Production Accountant
Jason McGatlin Production Supervisor
Darren Price 3D Artist
Guy Efrat Location Scout
Robert D. Brugger Set Medic
Pat Banta Stunts
Vic Cuccia Transportation Captain
Patrick Crane First Assistant Editor
Linda Folk ADR Supervisor
Ed Callahan Sound Editor
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Tony Fanning Art Direction
Dennis Fuller Boom Operator
Wilson Tang Visual Effects Art Director
Thom 'Coach' Ehle Dolby Consultant
William Hawkins Art Direction
Martin Whist Art Direction
Cheryl Carasik Set Decoration
Bill Boes Assistant Art Director
Kim Marks Camera Operator
Jamie Felz First Assistant Camera
Richard Alonzo Prosthetic Makeup Artist
Michael Sean Ryan Transportation Co-Captain
Megan Blake Art Department Assistant
Pamela Wise Costume Supervisor
Anne Morgan Hair Designer
Joseph Kelly Padovich Picture Car Coordinator
Minor Childers Post Production Supervisor
Anastasia Emmons Projection
Dan Engle Sculptor
Dan Colegrove Propmaker
David Witz Unit Production Manager
Kathleen Rosen Set Decoration Buyer
Mimi Abers Digital Compositors
Robert J. Anderson Jr. Sound Mixer
Richard King Supervising Sound Editor
Mauro Borrelli Production Illustrator
Pete Romano Underwater Director of Photography
Jason Bierfeld Post Production Assistant
Dotan Bonen Security
Doug Coleman Stunt Coordinator
Rob Harris Unit Publicist
Lance Dickinson Lighting Technician
Thomas Vicari Scoring Mixer
Richard King Sound Designer
Julia Parfitt Production Manager
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Howard Berger Special Effects Supervisor
Julie Creighton Visual Effects Coordinator
Jeff Olson Visual Effects Producer
George Billinger III Steadicam Operator
Peter Owen Wigmaker
Rob Hinderstein Makeup Effects
Lisa Greenspan Production Coordinator
Michael Boustead Music Editor
Judith M. Brown Studio Teachers
Todd Avery Loader
Scott Baldyga Casting Assistant
Christopher Flick Foley
Colin Brady Animation Supervisor
Linda D. Flowers Key Hair Stylist
Jerry Moss Property Master
Carlo Basail Greensman
C. Scott Baker Set Designer
Carolyn Chen Additional Photography
Robert Martini Transportation Coordinator
Jim Passon Color Timer
Carlos Baker Electrician
Bruce Richter Carpenter
Rob Andrews Technical Supervisor
Andrew Bock First Assistant Sound Editor
Laura J. DeRosa Art Department Coordinator
Ann L. Thomas Seamstress
Brenda Donoho Set Costumer
Scott Edward Collins Set Dressing Artist
Christopher Scull Set Production Assistant
Susan Engel Stand In
Michele Panelli-Venetis First Assistant Director
Giacomo G. Ghiazza Storyboard
John Dexter Supervising Art Director
Lisa Buford Hairstylist
Dylan Tichenor Additional Editing
John Walker CG Artist
Steve Braggs CG Artist
Laura Graham ADR Editor
Peter Chan Concept Artist
Gabriel Hardman Storyboard Artist
Robert D. Yeoman Additional Director of Photography
Joe Beckwith Assistant Accountant
Irina Naydichev Payroll Accountant
Carrie Arnold Production Secretary
Eric Gotthelf ADR Mixer
Robert Baek Second Assistant Camera
Elizabeth Lang Additional Casting
Donnie Creighton Digital Intermediate Assistant
Jules Sylvester Animal Coordinator
Stephanie DeTiege Executive Assistant
Rusty Mahmood Second Assistant Director
Derek Casari ADR Engineer
Robert Alidon Special Effects Technician
Audie Aragon Dolly Grip
Mark George Gillard Assistant Editor
Brian Buller Post Production Coordinator
Gene Strange First Assistant Accountant
Doreen Austria Graphic Designer
Erich Gann Sound Assistant
Jenn Emberly Lead Animator
Timothy R. Price Second Second Assistant Director
Steven J. Scott Digital Color Timer
Lora Marie Taylor Accountant
Narges Takesh Story Editor
Christopher Flick Foley Supervisor
Dan Duffy Generator Operator
Carlos Rosario Costume Illustrator
Ross Levy Utility Sound
Heidi Ford Stunt Double
Scott Barnes Lighting Programmer
Anthony Almaraz Costumer
John Buckley Chief Lighting Technician
David Allebe Production Assistant
Ryan Mayeda Visual Effects Production Assistant
R. Adam Chambers Assistant Chief Lighting Technician
Jennifer Bender Extras Casting
Robin Harlan Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Malcolm Doran II Second Company Grip
Craig T. Shordon Decorator
David Lucarelli ADR Recordist
Amy Pawlowski Digital Intermediate Editor
Mark Fitzgerald Assistant Location Manager
Emmanuelle-Claude Heroux Assistant Production Coordinator
Steven R. Molen Production Executive
Rick Chavez Assistant Property Master
Thomas Newman Conductor
Jamie Daddio Second Assistant Accountant
Valli O'Reilly Makeup Department Head
Michael Magill Dialogue Editor
Michael Anderson First Company Grip
Katie Rowe Stunts
Chris Palermo Stunts
James Hayward Brinkley Additional Dialogue
Karine Mauffrey Stunts
Kurt D. Lott Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024