Lethal Weapon 4 (1998)

Actie, Avontuur, Komedie, Misdaad, Thriller
De rechercheurs Martin Riggs, Roger Murtaugh en Lorna Cole zijn terug, samen met de hyperactieve Leo Getz. Het viertal wordt ditmaal bijgestaan door assistent-rechercheur Lee Butters in hun onderzoek naar de mensensmokkel die georganiseerd wordt door een Aziatische misdaadorganisatie. Ze worden al snel geconfronteerd met Wan Sing Ku, de harde man in de organisatie. Dan blijkt al snel dat het oprollen van deze Chinese maffia-bende een zware, dodelijke klus zou kunnen worden voor Riggs en Murtaugh.

Lethal Weapon 4 Film Info

Score: 6.577/10 van 2390 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1998-07-10
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: Richard Donner
Schrijver: Channing Gibson
Productie Studios: Silver Pictures, Donner/Shuler-Donner Productions, Warner Bros. Pictures
Productie Land: United States of America


Lethal Weapon 4 Trailer


Mel Gibson
als Martin Riggs
Danny Glover
als Roger Murtaugh
Joe Pesci
als Leo Getz
Rene Russo
als Lorna Cole
Chris Rock
als Det.Lee Butters
Jet Li
als Wah Sing Ku
Darlene Love
als Trish Murtaugh
Traci Wolfe
als Rianne Murtaugh
Kim Chan
als Benny Chan
Steve Kahan
als Captain Ed Murphy
Damon Hines
als Nick Murtaugh
Ebonie Smith
als Carrie Murtaugh
Michael Chow
als Benny's Assistant
Danny Arroyo
als Gomez
Elizabeth Sung
als Hong's Wife
Bob Jennings
als Sheriff #1
Jeanne Chinn
als Ping's Mother
Conan Lee
als Four Father Michael Sing Ku
Mary Ellen Trainor
als Dr. Stephanie Woods
Jessica Jann
als Little Girl
Eddy Ko
als Hong
Al Leong
als Wah Sing Ku Triad Member
Danny Wynands
als Flamethrower Villain
Jack Kehler
als State Department Man
Richard Riehle
als INS Agent
Tony Keyes
als Ng's Partner
Roger Yuan
als Chu
Jeff Imada
als Thug
Simon Rhee
als Thug
Zu-Wu Qian
als Uncle Chung
Raymond Ma
als Dr. Cheng
Paul Tuerpe
als Helicopter Co-Pilot
James Lew
als Freighter's Captain
James Wing Woo
als Four Father James Wing Chow
Raymond Moy
als Four Father #3
Fran├žois Chau
als Four Father Li Lum Chung
Stephen Liska
als Detective
Roland Kickinger
als Detective
Benjamin King
als Detective
Al Sapienza
als Detective
Jamie Donovan
als Detective
Marian Collier
als Maternity Worker
Barret Swatek
als Nurse
Sarah Sullivan
als News Reporter
Greg Bronson
als CHP Officer (uncredited)
Ray Chang
als Ping's Father
Dana Lee
als General
George Cheung
als Fan
Philip Tan
als Waiter
Shawn Michaels
als Detective
Al Goto
als General's Men (uncredited)
Calvin Jung
als Detective Ng
Mark A. Mangini Supervising Sound Editor
Richard L. Anderson Sound Effects Editor
Joel Silver Producer
Shane Black Characters
Eric Strand Editor
Dallas Puett Editor
Eric Clapton Original Music Composer
Marion Dougherty Casting
Tim Gilbert Stunts
Spencer Franklin Associate Producer
Steve Perry Executive Producer
Frank J. Urioste Editor
Richard Donner Director
Richard Donner Producer
J. Michael Riva Production Design
Michael Kamen Original Music Composer
Michael Kamen Conductor
Buddy Joe Hooker Stunts
Zigmund Gron Music Editor
Bruce Paul Barbour Stunts
R. Anthony Brown Unit Production Manager
Conrad E. Palmisano Stunt Coordinator
Conrad E. Palmisano Second Unit Director
Ezra Dweck Foley Editor
David Sanborn Original Music Composer
Channing Gibson Screenplay
Andrzej Bartkowiak Director of Photography
Kevin Stitt Editor
Lauri Gaffin Set Decoration
David F. Klassen Art Direction
Richard F. Mays Art Direction
Ha Nguyen Costume Design
Tony Brubaker Stunt Double
Mic Rodgers Second Unit Director
Miles Millar Story
Alfred Gough Story
Jonathan Lemkin Story
Chris Boardman Orchestrator
Jim Van Wyck Executive Producer
Henry Kingi Stunts
Dan Cracchiolo Co-Producer
Marcus Miller Additional Music
Thomas Rosales Jr. Stunts
Jennifer Caputo Stunts
William C. Carruth ADR Editor
Steve Adcock Additional Camera
Marc Baird Production Illustrator
Louis Farah Set Medic
Jerome Butler Dialect Coach
Wendy Riva Assistant Art Director
Jimmy N. Roberts Stunts
Huan-Chiu Ku Martial Arts Choreographer
Troy Porter ADR Mixer
Erik Cord Stunts
Gary McLarty Stunts
Troy Brown Stunt Double
Ronnie Rondell Jr. Stunts
Jeff Imada Stunts
John Meier Stunts
Geoff Johns Co-Producer
J. Mills Goodloe Co-Producer
John M. Woodward Transportation Coordinator
Billy D. Lucas Stunts
Charisse Cardenas Set Designer
Christopher Blauvelt Second Assistant Camera
Ilyse A. Reutlinger Post Production Supervisor
Ilyse A. Reutlinger Associate Producer
Baylis Glascock Assistant Sound Editor
Mark Kenna Dolby Consultant
Charlene Amateau Set Costumer
Kimberly Guenther Durkin Costume Supervisor
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Lance Gilbert Stunt Double
Jennifer Gwartz Associate Producer
Avram D. Gold Supervising Dialogue Editor
Marshall Winn ADR Editor
Susan Dudeck Dialogue Editor
Andrew Cooper Still Photographer
Dan Levitan Compositing Supervisor
Laura Gary Studio Teachers
Pete Romano Underwater Camera
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Steven J. Winslow Camera Technician
Andrew Lipschultz Unit Publicist
Charlene Johnson Key Hair Stylist
Erik L. Nelson Property Master
Ray De La Motte Camera Operator
Michael L. Fink Visual Effects Supervisor
Cheryl Wheeler Duncan Stunt Double
Gregory J. Barnett Stunts
James Simcik Supervising ADR Editor
Carolyn Tapp Foley Recordist
Dale E. Grahn Color Timer
Michael Haro Location Manager
Martin Glover Video Assist Operator
Walt Hadfield Construction Coordinator
John Pospisil Sound Designer
Cristin Pescosolido Digital Compositors
David Taritero Visual Effects Producer
Jill Brown Stunts
Christopher Amy Assistant Property Master
Lisa Deveaux Makeup Artist
David Fencl Armorer
Kareen Boursier Hairstylist
Bill 'Kauhane' Hoyt Standby Painter
Bobby Brown First Assistant Camera
Richard Hartley Rigging Gaffer
Tim Cooney Production Sound Mixer
Thomas S. Dickson Projection
Frank Roughan Transportation Captain
James B. Crawford Chief Lighting Technician
Nico Bally Dolly Grip
Scott Kidner Lighting Technician
Bill Brummond Steadicam Operator
Richard Castro Special Effects Assistant
Carlo Basail Greensman
Troy Gilbert Stunts
Jeff Hay Set Dressing Artist
Douglas Wright Casting Associate
Todd Bassman Boom Operator
Michael J. Coo Key Grip
Lou Kleinman Sound Effects Editor
Peter Roderick Carpenter
Mo Henry Negative Cutter
Robert Ikeda Grip
Cory Fleming Utility Stunts
Jason S. Gondek Accountant
James F. Walker Construction Foreman
Ernest H. Lauterio Craft Service
Gil Amaral Driver
Jacobus Marcus Camera Loader
Jon G. Belyeu Special Effects Coordinator
J. Tom Archuleta First Assistant Director
Tasso Bravos Best Boy Electric
Christian J. Killingsworth Electrician
Robert J. Reilly Rigging Grip
Thomas A. Davila Production Accountant
Bill Maher Visual Effects Coordinator
Stephen McLaughlin Music Score Producer
Eric Gotthelf Foley Mixer
Rick Sawaya Stunt Driver
Annie Ellis Stunts
Josephine Nericcio Assistant Dialogue Editor
Tom von Badinski Special Effects Technician
Jonathan Malden Colorist
Stanley L. Gonsales Assistant Chief Lighting Technician
Chris Bangma Assistant Camera
David Ascher Second Second Assistant Director
Geoff Harding Assistant Location Manager
Cynthia Neber Executive Assistant
Jodie Thomas Production Assistant
Lisa Matsukawa Production Secretary
Art Fransen Technical Advisor
Patricia M. Peters Stunts






















ikwilfilmskijken © 2023