7.123

Lords of Dogtown (2005)

Drama
Lords of Dogtown is het ware verhaal over de legendarische Z-Boys. Dit groepje surfers uit de taaie buurt "Dowtown" ontwikkelde een revolutionaire, extreme nieuwe skate-stijl waarmee ze uitgroeiden tot de grondleggers van "extreme sports"!

Lords of Dogtown Film Info

Score: 7.123/10 van 718 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-06-03
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Catherine Hardwicke
Productie Studios: Columbia Pictures, The Linson Company, Indelible Pictures, Senator International, TriStar Pictures
Productie Land: Germany, United States of America


Lords of Dogtown Trailer


John Robinson
als Stacy
Emile Hirsch
als Jay
Rebecca De Mornay
als Philaine
William Mapother
als Donnie
Julio Oscar Mechoso
als Mr. Alva
Victor Rasuk
als Tony
Nikki Reed
als Kathy Alva
Heath Ledger
als Skip
Vincent Laresca
als Chino
Brian Zarate
als Montoya
Pablo Schreiber
als Stecyk
Elden Henson
als Billy Z
Michael Angarano
als Sid
Mitch Hedberg
als Urethane Wheels Guy
Benjamin Nurick
als Browser
Stephanie Limb
als Peggy Oki
Mike Ogas
als Bob Biniak
Cheyne Magnusson
als Jim 'Red Dog' Muir
Don Nguyen
als Shogo
Melonie Diaz
als Blanca
Mark Kubr
als Donnie's Friend
Rene Rivera
als Mr. Peralta (as René Rivera)
Chad Fernandez
als Reef Ryan
Jim Muir
als Security Guard (as Jim 'Red Dog' Muir)
Chris Chaput
als Russ Howell
Matt Malloy
als Contest Official
Jack Smith
als Del Mar Announcer
Steve Badillo
als Ty Page
Bill Cusack
als Del Mar Judge
Kirk Ward
als Bill Bahne
Eddie Cahill
als Larry Gordon
Laura Ramsey
als Gabrielle
Sarah Blakley-Cartwright
als Vickie (as Sarah Blakely-Cartwright)
Bob Biniak
als Restaurant Manager
Eric 'Tuma' Britton
als Marty Grimes
Chuck 'Chaz' Hosack
als Irate Husband (as Chuck Hosak)
Chelsea Hobbs
als Caroline
Reid Harper
als Lookout Boy
Paulette Ivory
als Magazine Reporter
America Ferrera
als Thunder Monkey
Sofía Vergara
als Amelia (as Sofia Vergara)
Johnny Knoxville
als Topper Burks
Raphael Verela
als Topper's Bodyguard
Jay Adams
als Party Guest
Ned Bellamy
als Peter Darling
Tony Alva
als Oregon Man at Party
Charles Napier
als Nudie
Joe Virzi
als Capitola Race Starter
Skip Engblom
als Seattle Race Starter
Stacy Peralta
als TV Director
Daniel Venegas
als Vato
Tony Hawk
als Astronaut
Joel McHale
als TV Reporter
Bai Ling
als Punky Photographer
Shea Whigham
als Drake Landon
Lucas Gasperik
als Jay Clone
Ray Flores
als Long Beach Announcer
Benjamin Anderson
als Long Beach Judge
Alexis Arquette
als Tranny
Travis Peterson
als Young Surfer
Rebeca Silva
als Sid's Nurse
Noah Abrams
als Agent (uncredited)
William Alva
als Stoned Surfer (uncredited)
Jeffrey G. Barnett
als Val (uncredited)
Leslie Berger
als Cashier (uncredited)
Jeremiah Bitsui
als Cholo (uncredited)
David Burden
als Magazine Photographer (uncredited)
Shelley Burkard
als Topper's Girlfriend 2 (uncredited)
Arnold Chen
als Magazine Photographer (uncredited)
Christopher Estes
als G&S Team Skater (uncredited)
Alexander Garcia
als Judge (uncredited)
Eric Gerleman
als Restaurant Manager (uncredited)
Sean Goodman
als Santa Cruz Team Rider (uncredited)
Mary Grace
als Hippie Girl (uncredited)
Julie Marie Hassett
als Featured Pregnant Woman (uncredited)
Ricky Hausz
als Party Friend (uncredited)
Noël John Howard
als Infinity Skate Team (uncredited)
Emmanuel Howell
als Skateboarder (uncredited)
Reef Karim
als Dr. Angelo Gamboa (uncredited)
Joe Koons
als Groupie #2 (uncredited)
Samantha Lockwood
als Topper's Girlfriend 1 (uncredited)
Tia Marrie
als Neighbor (uncredited)
Allie McCulloch
als Party Girl (uncredited)
Jason David McFadden
als Pimp at Gas Station (uncredited)
Tim McIlrath
als Singer (uncredited)
Dax McKeever
als Security (uncredited)
DeWalt Mix
als G&S Team Skater (uncredited)
Marat Oyvetsky
als Punk Rocker (uncredited)
Tom Peha
als Alva Skate Team (uncredited)
Camilla Rantsen
als Lotje Alva (uncredited)
Jeremy Renner
als Jay Adams Manager (uncredited)
Robert Robbins
als Surfer (uncredited)
Anthony Rodriguez
als Gangster (uncredited)
Jane Schmidt
als Del Mar Fan (uncredited)
Tony Shore
als Skater (uncredited)
Gary Sievers
als Unemployed Man (uncredited)
Victoria Spark
als Nurse (uncredited)
Stan Strocher
als Capitola Classic Fan (uncredited)
Bridgetta Tomarchio
als Party Girl (uncredited)
Frank J. Tsacrios
als Judge (uncredited)
Stone Van Gorder
als Judge (uncredited)
Gina Venditti
als Surfer Girl (uncredited)
Tarita Virtue
als Fan (uncredited)
Eric West
als James Smith (uncredited)
Katie Whicker
als Topper's Lady (uncredited)
John Linson Producer
Art Linson Executive Producer
Elliot Davis Director of Photography
David Fincher Executive Producer
Mark Mothersbaugh Original Music Composer
Catherine Hardwicke Director
Joseph Drake Executive Producer
Nancy Richardson Editor
Tad Griffith Utility Stunts
Stacy Peralta Writer
Beanie Barnes Associate Producer
Kareem Elseify Associate Producer
Canada Johanna Gordon Associate Producer
Ginger Sledge Co-Producer
Victoria Thomas Casting
Chris Gorak Production Design
Seth Reed Art Direction
Gene Serdena Set Decoration
Cindy Evans Costume Design
Bridget Cook Hair Department Head
Fionagh Cush Key Makeup Artist
Nicole DeFrancesco Hairstylist
Mark Garbarino Special Effects Makeup Artist
Rolf John Keppler Prosthetics
Rosanna Montes Makeup Artist
Dave Snyder Special Effects Makeup Artist
Mary Ann Valdes Key Hair Stylist
Jeanne Van Phue Makeup Department Head
Lynda Kyle Walker Hairstylist
David LeRoy Anderson Makeup Effects Designer
Gabriel De Cunto Special Effects Makeup Artist
Tom Devlin Prosthetics
Nicole Michaud Prosthetic Supervisor
JoJo Myers Proud Makeup Artist
Deborah Rutherford Makeup Artist
Jennifer Saeta Makeup Department Head
Michelle Morrissey Production Supervisor
Haley Sweet Production Supervisor
Robert Latham Brown Unit Production Manager
Vernon Davidson Additional Second Assistant Director
Stephen P. Del Prete Second Second Assistant Director
Thomas Robinson Harper Second Unit Director
James Alan Hensz First Assistant Director
Jay Ostrowski Second Second Assistant Director
Kenneth Roth Second Assistant Director
John O'Rourke First Assistant Director
Jory Alvarado Set Dresser
Fred Apolito Propmaker
Michel Doré Storyboard Artist
William Eliscu Graphic Designer
Mathias Fain Set Dresser
Paulette Fox Painter
Scott Herbertson Set Designer
Scott M. Leonard Carpenter
Nancy Lowry Assistant Property Master
Sean Lyons Standby Painter
Tim Mallory Assistant Property Master
Stephen McCumby Props
Frank Musitelle Greensman
Cynthia Nibler Property Master
Scott Owen Set Dresser
Lars Petersen Construction Coordinator
Scott Remick Carpenter
Jonathan Robertson Propmaker
Grant Samson Leadman
Michael Spitaletto Painter
John L. Sullivan Propmaker
Clint Wallace Set Designer
Bob Warner Painter
Gary Warshaw Assistant Art Director
Cale Wilbanks Art Department Assistant
Kat Wilson Art Department Coordinator
Chris Buchinsky Storyboard Artist
Ross Turner Graphic Designer
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Bill W. Benton Sound Mixer
Thom Brennan Supervising Sound Editor
Lance Brown Sound Designer
Lance Brown Supervising Sound Editor
Robert Eber Production Sound Mixer
Bruce Fortune Sound Designer
Bruce Fortune Supervising Sound Editor
Vincent Guisetti Foley Artist
Todd Harris Assistant Sound Editor
Gary A. Hecker Foley Artist
Devon Heffley Curry ADR Supervisor
Pamela Kahn Foley Artist
Eddie Kim Sound Effects Editor
Rick Kline Sound Re-Recording Mixer
Tateum Kohut Sound Re-Recording Mixer
Tricia Linklater First Assistant Sound Editor
Howard London ADR Mixer
Kimberly Lowe Voigt ADR Editor
Kimberly Lowe Voigt Dialogue Editor
Paul Menichini Sound Effects Editor
Howard Neiman Sound Effects Editor
Nancy Nugent Dialogue Editor
Nancy Parker Foley Artist
Fred Peck III Sound Recordist
Kyle Rochlin Foley Mixer
John C. Stuver Dialogue Editor
Roland N. Thai Sound Effects Editor
Lisa Varetakis Foley Editor
Mario A. Vitale Assistant Sound Editor
Gary D'Amico Special Effects Coordinator
Chris Jones Special Effects Technician
David A. Poole Special Effects
Ken Rudell Special Effects Technician
Jackie Allard Digital Compositor
Jackie Allard Rotoscoping Artist
Christopher Almerico Visual Effects Coordinator
Billy Barnhart I/O Manager
Joseph Brattesani Digital Compositor
Stuart Cripps Digital Compositor
Stuart Cripps Visual Effects Designer
Amanda Finkelberg Rotoscoping Artist
Diana Giorgiutti Digital Effects Producer
Nancy Hyland Digital Compositor
Tom Lynnes 3D Supervisor
Gray Marshall Visual Effects Supervisor
César Romero Digital Compositor
David Sanger Visual Effects Producer
Robert Scifo Matte Painter
Dan Trezise Digital Compositor
Adam Alfaro Stunt Double
Tony Alva Stunt Double
Bradlee Coleman Stunt Double
Griffin Collins Stunt Double
Clay Cullen Stunts
Danny Downey Stunt Double
Annie Ellis Stunts
Aaron Elvis Utility Stunts
Matt Flanagan Stunts
Brad Gerlach Stunts
Riley Harper Stunt Double
Thomas Robinson Harper Stunt Coordinator
Josh Kemble Stunts
Kyle Knox Stunts
Mark Kubr Stunts
Brock Little Stunts
Cheyne Magnusson Stunts
Chad Mason Stunts
Jesse Jam Miranda Stunts
Tyler Mumma Stunt Double
Chris Palermo Stunt Driver
Stacy Peralta Stunt Double
John Ponts Stunt Double
Craig Rondell Stunts
Allen Sarlo Stunts
Ren Smith Stunts
Ryan Staats Stunts
Gavin Sutherland Stunts
Gian Franco Tordi Stunt Driver
Craig Whitehead Stunt Double
Alvin Zalamea Stunts
Michael T. Brady Stunts
Brycen Counts Stunt Double
Reid Harper Stunts
Kris A. Jeffrey Stunts
Mike Justus Utility Stunts
Andrew Miller Stunt Double
Larry Rippenkroeger Utility Stunts
Jon Valera Utility Stunts
James W. Apted First Assistant Camera
Brian Bartolini Gaffer
Lee Blasingame Assistant Camera
Glenn Brown Camera Operator
Kenny Carceller Grip
Donovan Davis Grip
Bruce Del Castillo Grip
Louie DeMarco First Assistant Camera
JT Diaz Construction Grip
Andrew Dumas Additional Second Assistant Camera
Philippe Dussol Camera Operator
Hugues Espinasse Focus Puller
Greg Fausak Grip
Russell Griffith Electrician
Jason Griffiths Grip
Matt Gulbin Key Grip
Renaldo Jackson Electrician
Renee Kayon Electrician
Don King Underwater Director of Photography
Ronald R. Koch Jr. Electrician
Lance Larson BTS Videographer
Jon Lindsay Second Assistant Camera
Tyler Lindsay Epk Camera Operator
Dennis J. Lootens Rigging Gaffer
Gary Lowrance Electrician
Richard Mall Key Grip
Jerry L. Marshall Rigging Grip
Jesse Mather Lighting Technician
John Joseph Minardi Grip
Jeff Murrell Gaffer
Steve Reinhardt Assistant Chief Lighting Technician
Alec Shepherd Grip
Bryce Shields Video Assist Operator
Jaimie Trueblood Still Photographer
Natasha Delahunt Extras Casting Assistant
Carla Lewis Extras Casting
Jesse Jam Miranda Casting
Stacy Opalewski Casting Assistant
Jeanine Pengiel Casting Assistant
Yesi Ramirez Casting Assistant
Deedra Ricketts Extras Casting
Robyn Owen Silvestri Casting Associate
K.D. Smith Extras Casting Assistant
Phillip Howard Set Costumer
Janet Ingram Key Costumer
Tom Macdonald Set Costumer
Jessie Mann Costumer
Patricia McLaughlin Costume Supervisor
Valerie T. O'Brien Costumer
Lisa Parmet Key Costumer
Alison Stein Costumer
Greg Curry Colorist
John Daro Digital Intermediate Editor
Rolf Fleischmann First Assistant Editor
Mo Henry Negative Cutter
Brian Spirnak Post Production Assistant
Joseph Virzi Assistant Editor
Walter Volpatto Color Timer
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Brad Bemis Location Manager
Ivo Deranja Assistant Location Manager
Sam Faniel Location Assistant
Chris Hanada Location Coordinator
David Marmolejo Assistant Location Manager
Eric Persons Assistant Location Manager
Serena Baker Assistant Location Manager
Bob Badami Music Consultant
Kelly Curtis Music Consultant
Jennifer Nash Music Editor
Darian Pollard Music Supervisor
Liza Richardson Music Supervisor
Bruce Young Berman Musician
Harold Cane Music Coordinator
J.A. Powers Musician
Trisha Burton Script Supervisor
Lyn Matsuda Norton Script Supervisor
Suzanne C. Swindle Additional Script Supervisor
Kaiser Clark Driver
Craig Lietzke Transportation Co-Captain
Tom Lyons Transportation Captain
Marci South Driver
Benjamin Adams Production Accountant
Kirsten Anderson Post Production Accountant
Linda Brown Unit Publicist
Michael T. Carter Studio Teacher
A.J. Caulfield Production Assistant
John Charles Software Engineer
Jessica Drake Dialect Coach
Kenny Gallagher Assistant Accountant
Josh Geller Set Production Assistant
Michael Heithaus Stand In
Matt Hickey Production Assistant
Elizabeth Himelstein Dialect Coach
Michael Hird Set Medic
Vickie M. Hsieh Assistant Production Coordinator
Zach Hunt Key Set Production Assistant
Michael B. Johnson First Assistant Accountant
Dave Kasubowski Craft Service
Chris Kephart Stand In
Lance Larson Epk Producer
Joe May Production Assistant
Danielle McKee Production Assistant
Tania Mills Intern
Jennifer Mizener Production Office Coordinator
Paul Pawlowski First Assistant Accountant
Jenny Sandell Assistant Production Coordinator
Justin Sandler Stand In
Marianne Shiffrar Payroll Accountant
Christina Sibul Production Consultant
Michael Steinbach Production Secretary
Anthony Steinhart Set Production Assistant
Kim Thio Set Medic
Jarik Van Sluijs Title Designer
Chris Withrow Production Assistant
Diana Zock Production Coordinator
Kris Olson Production Coordinator
Scott Kamins Thanks
Marc Christie Grip
Peter McAdams Grip






















ikwilfilmskijken © 2024