6.8

Madagascar (2005)

Familie, Animatie, Avontuur, Komedie
Een zebra uit de New Yorkse dierentuin wil naar het wild toe en ontsnapt uit de dierentuin. Zijn vrienden de leeuw, de giraffe en het nijlpaard gaan achter hem aan. Ze worden op een boot gezet, maar belanden na een ongeval in Madagascar. Helaas hebben deze New Yorkers geen flauw idee hoe ze in het wild moeten overleven.

Madagascar Film Info

Score: 6.8/10 van 7680 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-05-25
Lengte: 86 Minuut / 1:26
Regisseurs: Eric Darnell, Tom McGrath.
website: https://www.dreamworks.com/movies/madagascar
Productie Studios: Pacific Data Images, DreamWorks Animation, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America

Madagascar Foto's


Madagascar Trailer


Ben Stiller
als Alex (voice)
Chris Rock
als Marty (voice)
David Schwimmer
als Melman (voice)
Jada Pinkett Smith
als Gloria (voice)
Sacha Baron Cohen
als Julien (voice)
Cedric the Entertainer
als Maurice (voice)
Andy Richter
als Mort (voice)
Tom McGrath
als Skipper / Fossa / Panicky Man on Subway (voice)
Christopher Knights
als Private (voice)
Chris Miller
als Kowalski (voice)
Conrad Vernon
als Mason (voice)
Eric Darnell
als Zoo Announcer / Lemur #1 / Fossa / Subway Car Announcer (voice)
David Cowgill
als Police Horse (voice)
Elisa Gabrielli
als Old Lady (voice)
Stephen Apostolina
als Police Officer (voice)
Devika Parikh
als News Reporter (voice)
David P. Smith
als Spider / Lemur #2 (voice)
Cody Cameron
als Willie (voice)
Bob Saget
als Zoo Animal (voice)
John DiMaggio
als Rico (voice)
Jeffrey Katzenberg
als Rico (voice) (uncredited)
Hans Zimmer Original Music Composer
Richard L. Anderson Supervising Sound Editor
Mark Burton Writer
Nico Marlet Character Designer
Jane Hartwell Head of Production
Leslee Feldman Casting
Conrad Vernon Creative Consultant
Christopher Knights First Assistant Editor
Mark A. Hester Editor
H. Lee Peterson Editor
Eric Darnell Director
Eric Darnell Writer
Tom McGrath Director
Tom McGrath Writer
Ryeland Allison Additional Music
James S. Levine Additional Music
Karey Kirkpatrick Creative Consultant
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Mireille Soria Producer
Clare Knight Editor
Junkie XL Additional Music
Ted Tally Creative Consultant
Heitor Pereira Additional Music
Heitor Pereira Musician
Jim Dooley Additional Music
Teresa Cheng Co-Producer
Shannon Jeffries Art Direction
Bill Damaschke Thanks
Barbara Ford Post-Production Manager
Troy Porter ADR Mixer
Rick Giovinazzo Orchestrator
James Beshears Executive In Charge Of Post Production
Walt Dohrn Story Artist
Chris Douridas Music Consultant
Karen Smith VFX Artist
Noel Wolfman Production Supervisor
David A. Whittaker Sound Effects Editor
Travis Koller Visual Development
Bruce Fowler Orchestrator
Serguei Kouchnerov Animation
Philippe Tilikete Character Designer
Bruce White Musician
Lori Korngiebel Post Production Supervisor
Maryann Garger Production Manager
Kristina Reed Executive In Charge Of Production
Ellen Poon VFX Artist
Billy Frolick Writer
Peter Mehlman Creative Consultant
Mike Cutler Systems Administrators & Support
Dave Rosenbaum Unit Manager
Philip R. Garrett Production Supervisor
Craig Paulsen First Assistant Editor
Kevin Koch Animation
Chung Chan Animation
Dan O'Connell Foley
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
James Wood Wilson Production Illustrator
Morten Folmer Nielsen ADR Editor
John T. Cucci Foley Artist
Melissa Muik Music Editor
Christi Soper Casting Associate
Joe Campana Associate Editor
Robert Renga Sound Recordist
Pilar Flynn Production Supervisor
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Thomas Jones Supervising ADR Editor
Craig Heath Sound Recordist
Robert C. Campion Production Accountant
James Bolt Sound Re-Recording Mixer
Buck Lewis Character Designer
Trey Thomas Animation Supervisor
James Baxter Animation Supervisor
Tony Cosanella Production Supervisor
Kevin MacLean Animation
Damon Bard Sculptor
David Caeiro Cebrián Visual Effects
Mark Binder Sound Effects Editor
Walt Fowler Orchestrator
Paul Chung Supervising Animator
Paul Carrera First Assistant Editor
Emilio Ghorayeb Animation
Morgan R. Kelly Animation
Marek Kochout Animation
Bill Diaz Animation
Michael McNeill Lighting Artist
Betsy Nofsinger Lighting Artist
Jeff Hayes Character Modelling Supervisor
Ryan Harris Production Supervisor
Mariko Hoshi Animation
Doug Pierce Set Designer
Terry Claborn Color Timer
Wade Wilson Sound Effects Editor
Mark Coffey Assistant Sound Editor
James Ashwill Foley Mixer
Gavin Greenaway Conductor
Craig Kellman Lead Character Designer
Alan Meyerson Additional Sound Re-Recording Mixer
José Antonio Macías Translator
Chris Wahl Animation
Erik Mattson CG Supervisor
Ethan Hurd Animation
Gary L. Wohlleben Production Controller
Philippe Gluckman Visual Effects Supervisor
Matthieu Grospiron Lighting Artist
Kristen D. Chidel Executive In Charge Of Production
Kristen D. Chidel Production Executive
Alex Ongaro Visual Effects
Cheryl Abood Thanks
Andrew Wheeler Visual Effects
Mark Berrow Musician
Mo Henry Negative Cutter
Nick Ingman Conductor
Jonathan Evans-Jones Musician
Donnachada Daly Supervising Animator
Noah Klocek Matte Painter
Angela Ensele Production Coordinator
Charlie Ramos Modeling
Melanie Cordan Animation
Brian Brecht Production Supervisor
Celeste Leger Casting Assistant
Ray Felipe Script Researcher
Andy Sisul Assistant Sound Editor
Steve Mair Musician
Steve Mason Animation
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Reuben Simon Sound Effects Editor
Kendal Cronkhite Production Design
Jennifer Dahlman Production Supervisor
Nick Foster Visual Effects
Jennifer Freeman Production Supervisor
Kory Heinzen Production Illustrator
Mark Schoellkopf Post Production Assistant
Stewart Birnam Software Engineer
Greg Bulman Systems Administrators & Support
Amy Christensen Lighting Artist
Jamie J. Silverman Production Coordinator
Francois Antoine Visual Effects
Edie Bielman Additional Editing
Tracey Dispensa Animation Production Assistant
Corban Gossett Supervising Technical Director
Holly Edwards Production Supervisor
Dawn Turner Visual Effects Production Assistant
Linda Bel Animation
Rachel Bolt Musician
Cindy Hong Lighting Artist
Ewan Johnson Head of Layout
Kenny Chung Animation
Raffaella Filipponi Animation
Eric Lessard Senior Animator
Fredrik Nilsson Animation
David Spivack Animation
Fadi Basem Kandah Production Supervisor
Andre de Oliviera Araujo Production Supervisor
Cassidy Curtis Animation
Nicholas Bucknall Musician
Anthony Pike Musician
Andrew Findon Musician
Anna Noakes Musician
Paul Clarvis Musician
Paul Archibald Musician
Andrew Crowley Musician
Owen Slade Musician
Boguslav Kostecki Musician
Warren Zielinski Musician
Julia Woolf Visual Development
Jenna Grigg Thomas Production Supervisor
Bart Feliciano Systems Administrators & Support
David Fent Systems Administrators & Support
Rich Marco Systems Administrators & Support
John O'Sullivan Systems Administrators & Support
Heather Knight Animation
Ben Rush Animation
Patrick Bonneau Animation
Olivier Mouroux Publicist
Antony Gray Animation
Daniel Rich Systems Administrators & Support
Terri Anderson Finance
Ariandy Chandra Title Designer
Arnaud Berthier Animation
Lou Dellarosa Animation
James Hull Animation
Kevan Shorey Animation
Scott Wright Animation
Joe Monteleone Assistant Editor
Dug Stanat Visual Effects
Jonathan Williams Musician
Scott Kilty Systems Administrators & Support
Robyn Mesher Production Coordinator
Debbie L. O'Keeffe Thanks
Jakob Hjort Jensen Animation
Laurent Kermel Visual Effects
Roberto Espanto Domingo Animation
Derek Mann Systems Administrators & Support
John K. Dodelson Modeling
Nick Craven Animation
Jeffrey Joe Animation
Joshua West Modeling
Jaime Castañeda Animation
Van Phan Animation
Jake Walker Musician
Dave Burgess Animation
Edwin R. Leonard Thanks
Evan Smyth Software Engineer
Jill Hopper Executive In Charge Of Production
Mark A. McGuire Visual Effects Technical Director
Robyn Rindge Visual Effects Technical Director
Shaun Collaco Lighting Artist
Mike Lovett Musician
Dan Newell Musician
Katherine Levin Production Coordinator
Lee Rasé Production Coordinator
Jeff Lee Systems Administrators & Support
Kelly Jean-Ware Production Supervisor
Tonia Pizzato Production Supervisor
Stacy Rentel Production Supervisor
Al Clay Scoring Mixer
Ruben Hickman Production Illustrator
Yoriko Ito Production Illustrator
Alexandre Puvilland Production Illustrator
Jo Watanabe Production Illustrator
Nicholas Long Software Engineer
Michael Min Supervising Technical Director
John Detke Systems Administrators & Support
Stephen E. Ross Systems Administrators & Support
Tim Toll Systems Administrators & Support
Robert Lurye Lighting Artist
Frank Sabia Jr. Lighting Artist
Stephanie C. Lee Production Coordinator
Jessie Carbonaro Production Coordinator
Alison Fedrick Production Coordinator
Trinity Murphy Production Coordinator
Hannibal P. Odisho Production Coordinator
Jenny Wolfe-Binder Production Coordinator
Kerry Shea Production Manager
Claudia Southmartin Production Supervisor
Jeremy Bernstein Animation
Eric Deuel Animation
Manu Ittina Animation
Sean Mahoney Animation
Bill E. Miller Animation
Luci Napier Animation
Pres Romanillos Animation
Carlos M. Rosas Animation
Jason Schleifer Animation
Trish Schutz-Krause Animation
Cristian Dumitriu Modeling
Andre LeBlanc Visual Effects
Scott Liedtka Visual Effects
William Opdyke Visual Effects
Paul Rademacher Visual Effects
Kevin Vassey Visual Effects
Jim Mainard Head of Research
Wayne Hellinger Post Production Coordinator
York N. Schueller Animation Technical Director
Timothy Peeler Digital Colorist
Julie Imboden Keel Music Coordinator
Laverne Dewberry ADR Recordist
Linda Bork Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2020