Magnolia (1999)

Drama
Een willekeurige, regenachtige dag in San Fernando Valley (Los Angeles). De levens van een stervende vader, zijn jonge vrouw, een verpleger, een beroemde verloren zoon, een politieagent die wanhopig op zoek is naar liefde, een nieuw en een voormalig wonderkind, een tv-presentator en zijn aan cocaïne verslaafde dochter komen samen in een web van verwikkelingen.

Magnolia Film Info

Score: 7.733/10 van 3417 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1999-12-10
Lengte: 188 Minuut / 3:8
Regisseur: Paul Thomas Anderson
Productie Studios: Ghoulardi Film Company, New Line Cinema, JoAnne Sellar Productions
Productie Land: United States of America


Magnolia Trailer


Jeremy Blackman
als Stanley Spector
Tom Cruise
als Frank T.J. Mackey
Melinda Dillon
als Rose Gator
Philip Baker Hall
als Jimmy Gator
Philip Seymour Hoffman
als Phil Parma
Ricky Jay
als Burt Ramsey / Narrator
William H. Macy
als Quiz Kid Donnie Smith
Alfred Molina
als Solomon Solomon
Julianne Moore
als Linda Partridge
John C. Reilly
als Officer Jim Kurring
Jason Robards
als Earl Partridge
Melora Walters
als Claudia Wilson Gator
Pat Healy
als Sir Edmund William Godfrey / Young Pharmacy Kid
Genevieve Zweig
als Mrs. Godfrey
Mark Flanagan
als Joseph Green
Neil Flynn
als Stanley Berry
Rod McLachlan
als Daniel Hill
Allan Graf
als Firefighter
Patton Oswalt
als Delmer Darion
Raymond 'Big Guy' Gonzales
als Reno Security Guard
Brad Hunt
als Craig Hansen
Jim Meskimen
als Forensic Scientist
Chris O'Hara
als Sydney Barringer
Clement Blake
als Arthur Barringer
Frank Elmore
als 1958 Detective
John Kraft Seitz
als 1958 Policeman
Cory Buck
als Young Boy
Tim Soronen
als Infomercial Guy
Jim Ortlieb
als Middle-Aged Guy
Thomas Jane
als Young Jimmy Gator
Holly Houston
als Jimmy's Showgirl
Michael Bowen
als Rick Spector
Benjamin Niedens
als Little Donnie Smith
Veronica Hart
als Dentist Nurse #1
Missy Spell Tanner
als Dentist Nurse #2
James Kiriyama-Lem
als Dr. Lee
Jake Cross
als Pedestrian #1
Charlie Scott
als Pedestrian #2
Juan Medrano
als Nurse Juan
John Pritchett
als Police Captain
Cleo King
als Marcie
Don McManus
als Dr. Landon
Michael Shamus Wiles
als Captain Muffy
April Grace
als Gwenovier
Jason Andrews
als Doc
John S. Davies
als Cameraman
Kevin Breznahan
als Geoff, Seminar Guy
Miguel Pérez
als Avi Solomon
David Masuda
als Coroner Man
Neil Pepe
als Officer #1
Lionel Mark Smith
als Detective
Annette Helde
als Coroner Woman
Emmanuel Johnson
als Dixon
Lynne Lerner
als Librarian
Felicity Huffman
als Cynthia
Scott Burkett
als WDKK Page #1
Bob Brewer
als Richard's Dad
Julie Brewer
als Richard's Mom
Nancy Marston
als Julia's Mom
Maurey Marston
als Julia's Dad
Jamala Gaither
als WDKK P.A.
Danny Wells
als Dick Jennings
Amy Brown
als WDKK Page #2
Eileen Ryan
als Mary
Meagen Fay
als Dr. Diane
Patricia Forte
als Mim
Luis Guzmán
als Luis
Patrick Warren
als Todd Geronimo
Orlando Jones
als Worm
Virginia Pereira
als Pink Dot Girl (voice)
Craig Kvinsland
als Brad the Bartender
Patricia Scanlon
als Cocktail Waitress
Henry Gibson
als Thurston Howell
Natalie Elizabeth Marston
als Julia
Bobby Brewer
als Richard
Clark Gregg
als WDKK Floor Director
Art Frankel
als Old Pharmacist
Matt Gerald
als Officer #2
Guillermo Melgarejo
als Pink Dot Guy
Paul F. Tompkins
als Chad (voice)
Mary Lynn Rajskub
als Janet (voice)
Jim Beaver
als Smiling Peanut Patron #1
Ezra Buzzington
als Smiling Peanut Patron #2
Denise Woolfork
als Smiling Peanut Patron #3
Michael Murphy
als Alan Kligman Esq.
New World Harmonica Trio
als Harmonica Players
Robert Downey Sr.
als WDKK Show Director
William Mapother
als WDKK Show Director's Assistant
Larry Ballard
als WDKK Medic
Brett Higgins
als Mackey Disciple Twin #1
Brian Higgins
als Mackey Disciple Twin #2
Michael Lee Phillips Jr.
als Mackey Disciple in Middle
Lillian Adams
als Donnie's Old Neighbor
Steven Bush
als Paramedic #1
Mike Massa
als Paramedic #2
Dale Gibson
als Paramedic #3
Scott Alan Smith
als E.R. Doctor
Paul Thomas Anderson
als Man Confiscating Sign (uncredited)
Bruno Angelico
als Fireman #2 (uncredited)
Robert Bella
als Detective #2 (uncredited)
Greg Bronson
als Waiter (uncredited)
Douglas Busby
als Extra (uncredited)
Marc Davies
als Seminar Attendee #1 (uncredited)
Bruce Gregory
als Randy (uncredited)
Phil Hawn
als Bob (uncredited)
Spencer Kayden
als Seminar Patron (uncredited)
Brian Kehew
als Seminar Patron (uncredited)
Michael Laren
als Officer Tom 1958 (uncredited)
Aimee Mann
als Hot Date Infomercial (uncredited)
Miriam Margolyes
als Faye Barringer (uncredited)
Tom Ohmer
als Detective (uncredited)
Colleen Pelletier
als Gameshow Audience Member (uncredited)
Herb Santos Jr.
als 21 Dealer (uncredited)
Tom Tangen
als Drunken Dart Player (uncredited)
Fiona Apple Additional Music
Chris L. Spellman Set Decoration
Lynn Harris Executive Producer
Jon Brion Original Music Composer
Paul Thomas Anderson Producer
Robert Elswit Director of Photography
Mark Bridges Costume Design
Dylan Tichenor Editor
Aimee Mann Songs
William Arnold Production Design
Michael De Luca Executive Producer
Paul Thomas Anderson Director
JoAnne Sellar Producer
Cassandra Kulukundis Casting
Mark Bridges Production Design
Kenny Schneider Rigging Gaffer
Peter Sorel Still Photographer
Rita Troy Key Hair Stylist
Valeria Migliassi Collins Script Supervisor
Elizabeth Ziegler Steadicam Operator
Lois Burwell Makeup Artist
Guy Norman Bee Steadicam Operator
Kelvin R. Trahan Key Hair Stylist
Paul Rabjohns Music Editor
Selina Jayne Makeup Artist
Elaine L. Offers Makeup Artist
Dana Sano Music Supervisor
Craig Markey Production Supervisor
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Robert J. Litt Sound Re-Recording Mixer
Webster Whinery Stunt Coordinator
Richard King Supervising Sound Editor
Richard King Sound Designer
Michael Semanick Sound Re-Recording Mixer
Michael Herbick Sound Re-Recording Mixer
Steve Pederson Sound Re-Recording Mixer
Darlene Salinas Art Department Coordinator
James Matheny Dialogue Editor
Hugo Weng Dialogue Editor
John Pritchett Sound Mixer
Timothy S. Wiles Property Master
Michael Haight Dialogue Editor
Paul Thomas Anderson Writer
Daniel Lupi Co-Producer
Joe Letteri Visual Effects Supervisor
Daniel Lupi Unit Production Manager
Adam Druxman First Assistant Director
Tina Stauffer Second Assistant Director
Dylan Tichenor Associate Producer
James Plannette Chief Lighting Technician
Ben Beaird Key Grip
Carla Fry Executive In Charge Of Production
Leon Dudevoir Production Executive
Jody Levin Executive In Charge Of Post Production
Mark Graziano Post Production Supervisor
Paul C. Babin Camera Operator
Michael G. Riba First Assistant Camera
Steve Craft Second Assistant Camera
Christos Bitsakos Second Assistant Camera
Debbie Evans Stunts
Gabor Heiligenberg Hairstylist
Tina Roesler Kerwin Key Makeup Artist
Peggy Teague Makeup Artist
Camille Henderson Makeup Artist
Joel Harlow Special Effects Makeup Artist
Joann Kozloff Makeup Artist
Christopher Allen Nelson Special Effects Makeup Artist
Lynn Rodgers Makeup Artist
Derik Wingo Special Effects Makeup Artist
Jorge L. Baron Second Second Assistant Director
Daniel P. Collins Production Supervisor
Richard F. Anderson Set Dresser
Chuck Askerneese Assistant Property Master
P. Scott Bailey Props
Fariba Behnam Art Department Production Assistant
Earl F. Betts Propmaker
Conny Boettger-Marinos Set Designer
Robert J. Carlyle Construction Coordinator
Thomas Culberhouse Propmaker
Roger Dudley Propmaker
Brent Dyer Propmaker
Greg Eliot Propmaker
William A. Fobert Propmaker
Shepherd Frankel Assistant Art Director
Egan Gauntt Art Department Production Assistant
Jeff Gross Propmaker
Timothy Gunther Propmaker
Jill Haber Painter
Robert Hale Painter
Bryan Hurley Set Dresser
Jamie Litwak Propmaker
Wes Long Set Dresser
Dikran Mahakian Propmaker
Richard McConnell Propmaker
Martin Milligan Set Dresser
Mike Reiber Standby Painter
Matt Shepherd Set Dresser
Andrew M. Siegel Props
Pilo Silva Greensman
Juan Torres Greensman
Mark Weissenfluh Leadman
Don Yaklin Propmaker
D.A. Zingelewicz Painter
Martin L. Mercer Storyboard Artist
Nashon Petrushkin Set Dresser
Quinn Yarbrough Set Dresser
James Ashwill Foley Mixer
Andrew Bock Sound Assistant
Jeanette Browning ADR Recordist
Ed Callahan Foley Editor
Rick Canelli ADR Recordist
John T. Cucci Foley Artist
John Glaeser Cableman
Christopher Flick Foley Supervisor
Kimberly Harris ADR Supervisor
Doc Kane ADR Mixer
Linda Lew Foley Recordist
Dan O'Connell Foley Artist
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Eric Potter Sound Recordist
Gary Ritchie Sound Recordist
David M. Roberts Boom Operator
Marsha Sorce Sound Recordist
Kevin Webb Sound Recordist
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Dale Bartlett Sound Designer
Tom Caton Boom Operator
Enrique Bilsland Animatronic and Prosthetic Effects
R. Michael Bisetti Special Effects
Dianne Carlucci Special Effects
John C. Carlucci Special Effects
Lou Carlucci Special Effects Supervisor
Michael Clarke Special Effects
William Dawson Special Effects
Eric Dressor Special Effects
Dan Edwards Special Effects
Ethel Edwards Special Effects
Bernhard Eichholz Special Effects
Fernando Favila Animatronic and Prosthetic Effects
Bill Fesh Special Effects
Jim Girch Special Effects
Timothy B. Graham Special Effects
Glen Hanz Sculptor
Richard L. Hill Special Effects
Doug Hubbard Special Effects
James Lacroix Special Effects
Louis Lindwall Special Effects
Jeffrey Machit Special Effects
Al Marangoni Special Effects
Wes Mattox Special Effects
Barry McQueary Special Effects
David Monzingo Special Effects
Robert Newton Animatronic and Prosthetic Effects
Vincent Niebla Special Effects
James Ochoa Special Effects
Ron Petruccione Special Effects
Dan Rebert Special Effects Supervisor
Don Rutherford Special Effects
Ric San Nicholas Special Effects
Steve Sosner Special Effects
Brett Stern Special Effects
Ken Tarallo Special Effects
Rick Thompson Special Effects
Mario Torres Jr. Sculptor
Blumes Tracy Special Effects
Tony Vandenecker Special Effects
Mario Vanillo Special Effects
Karl Walser Special Effects
Damian Fisher Special Effects Technician
David Greathouse Special Effects Makeup Artist
Douglas J. Stewart Special Effects Makeup Artist
Dennis Yeager II Special Effects Technician
Julie Adrianson-Neary Visual Effects
Colin Brady Animation
Matt Bouchard Visual Effects
Patricia Blau Visual Effects
Andrea Biklian Visual Effects Editor
Jason Brown Visual Effects
Beth D'Amato Rotoscoping Artist
Lorelei David Visual Effects Editor
Lindy DeQuattro Visual Effects
Vicki Dobbs Beck Visual Effects
Chrissie England Visual Effects
Brian Flora Matte Painter
Camille Geier Visual Effects Producer
Michael Gleason Visual Effects Editor
Paul Griffin Animation Supervisor
Joseph Grossberg Visual Effects Producer
John Helms Visual Effects
Tony Hudson Visual Effects
Tony Hurd Visual Effects
Gregor Lakner CG Supervisor
Joshua Levine Visual Effects
Greg Maloney CG Supervisor
Tia L. Marshall Visual Effects
Ian McCamey Visual Effects
Steve Molin Visual Effects
Jim Morris Visual Effects
Dani Morrow Matchmove Supervisor
Luke Longin Matchmove Supervisor
Michelle Motta Visual Effects
David Nakabayashi Visual Effects Art Director
Lauren Ritchie Visual Effects Production Manager
Leslie Safley Visual Effects Production Assistant
Jeff Saltzman Matchmove Supervisor
Robin Saxen Visual Effects Production Manager
Barbara Townsend Visual Effects
Marjolaine Tremblay Lead Animator
Michael Van Eps Rotoscoping Artist
Bruce Vecchitto Color Timer
Andy Wang Visual Effects
John Zdankiewicz Animation
Erik A. Candiani Visual Effects
Kirk Henderson Concept Artist
Cam Griffin Rotoscoping Artist
Lloyd Hess Visual Effects
Matt McDonald Digital Compositor
Marla Newall Matchmove Supervisor
M. Zachary Sherman Visual Effects
David Sullivan Rotoscoping Artist
Tristan Tom Visual Effects
Michael Adams Stunts
Richard Burden Stunts
Jack Carpenter Stunts
Phil Culotta Stunts
Ousaun Elam Stunts
Ray Gabriel Stunts
Allan Graf Stunts
Terry Jackson Stunts
Ethan Jensen Stunts
Mike Massa Stunts
John Moio Stunts
Hugh Aodh O'Brien Stunts
Dan Plum Stunts
Dennis Scott Stunts
Jeff Podgurski Stunts
Rick Seaman Stunts
Harry Wowchuk Stunts
Bob Yerkes Stunts
Alfred Ainsworth Video Assist Operator
Paul Avery Electrician
Robert J. Babin Rigging Grip
Danny Barfield Rigging Grip
James Barrett Electrician
Hans Bjerno Aerial Camera
Nick Beaird Grip
Craig Brown Best Boy Grip
Billy Craft Electrician
Glen Davis Best Boy Grip
R. Michael De Chellis Best Boy Electric
Steve Galvin Best Boy Electric
Raymond Gonzales Electrician
Thomas Holmes Electrician
Jim Leidholdt Rigging Grip
Michael R. Marquette First Assistant Camera
André Martin Camera Technician
Scott Moody Gaffer
Shawn Neary Best Boy Grip
John O'Grady Grip
Chris Oliver Grip
Cynthia Pusheck Underwater Camera
Nikola Ristić Electrician
Justin Stroh Electrician
Maryan Zurek Underwater Camera
Debbie Arrowood Second Assistant Camera
Gray Miller Animation
Mindy Bee Assistant Camera
Robert L. Blatman Additional Director of Photography
Louie Escobar Rigging Grip
Camille Freer Second Assistant Camera
Ákos Gulyás Camera Loader
Billy Gunn Lighting Technician
Lon Magdich Additional Director of Photography
Rick Lamb Assistant Camera
Jerry Conca Extras Casting
Barbara Harris ADR Voice Casting
Michele Short Casting Assistant
Tony Rasmussen Extras Casting
Kelly Everett Set Costumer
Karla Stevens Flanigan Costume Supervisor
Linda McCarthy Costumer
Pablo Nantas Tailor
Andrew Slyder Set Costumer
Tammy Williamson Set Costumer
Ellen Ryba Costumer
Tom Numbers Costume Assistant
Monica Anderson First Assistant Editor
Phil Hetos Color Timer
Ladd Lanford First Assistant Editor
Christopher Marino Assistant Editor
Bob McMillian Color Timer
Bob Bowen Music Coordinator
Tim Hillman Location Manager
Dave Evans Assistant Location Manager
Linda 'Sam' Glynn Assistant Location Manager
Justin Healy Assistant Location Manager
Larry Ring Assistant Location Manager
Chanel Salzer Assistant Location Manager
Wade Culbreath Musician
Thomas Pasatieri Conductor
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Tom Boyd Musician
Norman Ludwin Musician
James Thatcher Musician
John Aliano Driver
Joe Cosentino Transportation Captain
Chuck Alsobrook Driver
Tony Barattini Driver
Curtis Clark Driver
Angel DeSanti Driver
Eric Compton Driver
Bob Dewitt Driver
Mark Forrest Driver
David Garris Driver
Jerry Glassman Driver
Dash Hart Driver
Geno Hart Transportation Coordinator
Paul Huggett Driver
Benson Jones Driver
Glen Mathias Transportation Co-Captain
Hardy Ophuls Picture Car Coordinator
Lou Mosto Driver
Esteban Munoz Driver
Bill Needham Driver
James 'Obee' Oberman Driver
John Pellegrino Driver
Adam Pinkstaff Driver
John Spaccarelli Driver
D.B. Wilson Driver
Bob Young Driver
J. Armin Garza II Camera Car
Nellie Adami Assistant Production Coordinator
Guy Adan Publicist
Jennifer Clark Assistant Accountant
Jennifer Barrons Production Assistant
Matt Bauer Production Office Assistant
Jeff Behlendorf Post Production Accountant
Judith M. Brown Studio Teacher
Steven Butensky First Assistant Accountant
Ken Daniells Production Assistant
Jennifer Duclos Production Assistant
Erik Ellner Legal Services
Cecilia Escobar Payroll Accountant
Kerry A. Fitzmaurice Set Production Assistant
James Flemming Assistant Chef
Jamala Gaither Set Production Assistant
Greg Gateley Production Assistant
Emily Glatter Production Coordinator
Allison Harvey Set Production Assistant
Larry Ballard Set Medic
David Hayles Set Medic
Gerry Hernandez Assistant Craft Service
Dominique Jaramillo Set Medic
John Brian King Title Designer
Hector Jumilla Jr. Production Office Assistant
Eileen Malyszko Lee Production Coordinator
Ivan Martin del Campo Production Office Coordinator
James Moody Lighting Design
Lisa Barkin Oxley Legal Services
James Moran Set Production Assistant
Andrew Padilla Security
Michael Lee Phillips Jr. Set Production Assistant
Paul Prokop Production Controller
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Paul Real Second Assistant Accountant
Juan Ruiz Assistant Craft Service
Charlie Scott Craft Service
Clifford Scott Assistant Craft Service
Rick Shuster Pilot
Kelly A. Snyder Production Accountant
Wesley Staples Studio Teacher
Dana Kristen Vahle Pilot
Aaron Ali Tichenor Production Secretary
Lorin Flemming Chef
Jeff Kunkle Dolly Grip






















ikwilfilmskijken © 2024