Man on Fire (2004)

Actie, Drama, Thriller
De Amerikaanse ex-soldaat John Creasy leeft in Mexico. Een oude vriend vraagt hem als bodyguard te fungeren voor de jonge Pita Balletto, om haar zo te beschermen voor de vele ontvoeringen in de Mexicaanse hoofdstad.

Man on Fire Film Info

Score: 7.4/10 van 3772 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2004-04-23
Lengte: 146 Minuut / 2:26
Regisseur: Tony Scott
Schrijver: Brian Helgeland
Productie Studios: Fox 2000 Pictures, Regency Enterprises, New Regency Pictures, Scott Free Productions, Epsilon Motion Pictures
Productie Land: Mexico, Switzerland, United Kingdom, United States of America


Man on Fire Trailer


Denzel Washington
als John W. Creasy
Dakota Fanning
als Lupita Ramos
Radha Mitchell
als Lisa Ramos
Christopher Walken
als Paul Rayburn
Marc Anthony
als Samuel Ramos
Giancarlo Giannini
als Miguel Manzano
Mickey Rourke
als Jordan Kalfus
Rachel Ticotin
als Mariana Garcia Guerrero
Roberto Sosa
als Daniel Sanchez
Jesús Ochoa
als Victor Fuentes
Gero Camilo
als Aurelio Sanchez
Mario Zaragoza
als Jorge Gonzalez
Charles Paraventi
als Jersey Boy
Carmen Salinas
als Guardian Three
Esteban de La Trinidad
als Guardian Thwo
Angelina Peláez
als Sister Anna
Norma Pablo
als Reina Rosas
Rosa María Hernández
als Maria
Heriberto del Castillo
als Bruno
Steve Gonzales
als Insurance Lawyer
Andrés Pardave
als Vet
Rodrigo Zurita
als Eighteen
Marisol Cal y Mayor
als Eighteen's Girlfriend
Hector Hernandez Zertuche
als Chauffeur
René Campero
als Father
Angélica Rosado
als Mother
Georgina González
als Rayburn's Wife
Abraham Sandoval
als Rayburn's Kid
Hugo Pelaez
als Pedro
Jorge Victoria
als Comandande Judicial
Ariane Pellicer
als Reporter 1
Jorge Picont
als Piano Teacher
Alberto Estrella
als Adjutant AFI
Gerardo Taracena
als Executive Adjutant
Nydia A. Trujillo
als Nurse 1
Maria Hall Rueda
als Nurse 2
Elvira Richards
als Vet Assistant
Javier Zaragoza
als Sandri
Valentina Garcia Contreras
als Camila
Enrique Cimet
als Elderly Man
Sparkle
als Elderly Woman
Dunia Alvarez
als AFI Plainclothes 1
Beatriz Pina
als Undercover AFI
Hector Tagle
als Mariana's Driver
Jose Jesus Garcia
als Sanchez Kid 1
Guadalupe Flores Garcia
als Sanchez Kid 2
Daniela Martinez
als Sanchez Kid 3
Rubén Santana
als AFI Trailer Tech 1
Fernando Berzosa
als AFI Trailer Tech 2
Eduardo Rivera
als AFI Operator on Radio
Victor De Pascual
als Arms Dealer
Norma Martínez
als Arms Dealer 2
Aram Cardenas
als Nephew
Manuel Poncelis
als School Clerk
Alejandro Camps
als Bodyguard 1
Jorge Almada
als Bodyguard 1A
Carlos Barada
als Bodyguard 2
Eduardo Yáñez
als Bodyguard 2A
Jorge Merlo
als Judicial Police
Alberto Pineda
als Fuentes Man 1
Jesús González Leal 'Chis Chas'
als Fuentes Driver
Rodrigo Chavez
als Fuentes Man 5
Fernando Arvizu
als Thug Cop 1
Ghalil Elhateb Estrada
als Thug Cop 2
Hugo Genesio
als Plainclothes 1
Gonzalo Alvarez
als Plainclothes 2
Itatí Cantoral
als Evelyn (uncredited)
Arturo Farfán
als Bartender (uncredited)
Adrian Grünberg
als Docile Reporter (uncredited)
Jorge Guerrero
als Priest (uncredited)
Roberto Kwok
als Japanese Businessman 6 (uncredited)
Jose Montini
als Restaurant Owner (uncredited)
Stacy Perskie
als Cynical Reporter (uncredited)
Berenice Manjarrez Vericat
als Newscaster (uncredited)
Raúl Zermeño
als Highranking Government Official (uncredited)
Jorge Zárate
als Customs Official (uncredited)
Arnon Milchan Producer
Bonnie Timmermann Casting
Tony Scott Director
Tony Scott Editor
Tony Scott Producer
Trent Reznor Music Consultant
Louise Frogley Costume Design
James W. Skotchdopole Executive Producer
Christian Wagner Editor
Benjamín Fernández Production Design
Brian Helgeland Screenplay
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Harry Gregson-Williams Conductor
Anna Roth Production Manager
César Charlone Camera Operator
Lucas Foster Producer
Jim Passon Color Timer
Elli Griff Set Decoration
Larry M. Cherry Hairstylist
Denise Horta ADR Editor
Paul Cameron Director of Photography
Carla Hool Additional Casting
Héctor Romero Art Direction
Justin Caine Burnett Additional Music
Odin Benitez Sound Effects Editor
Stephen St. John Steadicam Operator
Guillermo Rosas Camera Operator
Conrad Hool Unit Production Manager
Conrad Hool Co-Producer
Lance Hool Executive Producer
A. J. Quinnell Novel
Peter Toumasis Associate Producer
Chris Seagers Production Design
Patrick Esposito Post-Production Manager
Juno J. Ellis Supervising ADR Editor
Gary Wright Sound Effects Editor
Don Ferrarone Associate Producer
Rick Canelli ADR Recordist
Stephen Vincent Casting Associate
Nick Milner Assistant Property Master
Graeme Purdy Property Master
Joy Ellison Dialogue Coach
Barbara Harris ADR Voice Casting
Luis David Sansans Additional Camera
Beau Borders Special Sound Effects
Manuel Teil Local Casting
Ben Zeller Construction Coordinator
Stephen Barton Conductor
Stephen Barton Music Programmer
Fidel Abrego Stunts
Alan D. Purwin Pilot
Analeine Cal y Mayor Location Assistant
Fred Burke Foley Editor
Jacques Jouffret Steadicam Operator
Leigh Folsom Boyd First Assistant Editor
Sonia Guerrero Extras Casting Assistant
Fernando Urdapilleta Production Runner
Joyce Kogut Wardrobe Supervisor
Jonny Pray Key Costumer
Mark Swain Assistant Art Director
Alejandro Fernández Assistant Art Director
Jesus G. Duran Special Effects Coordinator
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Ricardo Díaz Avilés Transportation Captain
Sergio Galicia Driver
Dan O'Connell Foley
Richard Whitfield Supervising Music Editor
David V. Butler Dialogue Editor
John T. Cucci Foley Artist
Julie Pitkanen Script Supervisor
Carlos Benassini Assistant Art Director
Carl Fullerton Makeup Artist
George Watters II Supervising Sound Editor
Stephen Vaughan Still Photographer
Robb Boyd Music Editor
Karin Anderson Script Coordinator
Jürgen Vollmer Still Photographer
Maryan Zurek Underwater Camera
Arturo Curiel Transportation Coordinator
Gilberto Cortes Property Master
Paul A. Edwards Camera Operator
Marc Varisco Visual Effects Supervisor
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Erik Rogers Digital Intermediate Producer
Meri Gavin Music Arranger
Suhail Kafity Sound Effects Editor
David A. Arnold Dialogue Editor
Phil Walker Gaffer
Janice Polley Location Manager
Valance Eisleben Editorial Services
Jorge Barba Set Dressing Buyer
Ulrika Akander Dialogue Editor
Ron South First Assistant Editor
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Randle Akerson Sound Effects Editor
Michael Papac Armorer
Keith Hamshere Still Photographer
Graham Johnston Hairstylist
Graham Johnston Makeup Supervisor
Gary A. Theard Boom Operator
Nicholas Korda ADR Editor
Paul Borne Stunt Coordinator
Marcela Fuentes-Berain Researcher
Christopher S. Baird Visual Effects Editor
John Wildermuth First Assistant Director
Claudia Montero Location Coordinator
Jorge Guerrero Extras Casting
Mauricio Lule Key Set Production Assistant
Michael Tinger Post Production Supervisor
David Fencl Armorer
R.J. Palmer Sound Effects Editor
Ricardo M. Kaplan Art Department Coordinator
Jesus 'Moroco' Gonzalez Rigging Gaffer
Wayne Baker Underwater Camera
F. Hudson Miller Supervising Sound Editor
Willie D. Burton Production Sound Mixer
Donald Burghardt First Assistant Camera
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Edgar Hurtado Assistant Camera
Jose Manuel Ballesteros Craft Service
James Ashwill Foley Mixer
Lonnie A. Mathes Post Production Assistant
Vida Corona Art Department Assistant
Rafael Jaime Mendéz Greensman
Tatiana Maganda Leadman
Stuart Raven Barter Location Scout
Panfilo Herrera Sanchez Painter
René Marquéz Standby Painter
Gustavo Covarrubias Key Grip
Denise Camargo Set Dresser
Marco A. Garcia Wigmaker
León Sandoval Cableman
Antonio Lopez Martinez Carpenter
Ian Clampett Camera Loader
Alejandro Soto Picture Car Coordinator
Luis Fuentes Pimentel Projection
Ernesto Trejo Set Medic
Guillermo 'Memo' Carreño Set Production Assistant
Luis Reyes Unit Publicist
Miguel Avilez Betancourt Video Assist Operator
Corwin A. Bibb Best Boy Electric
Jose Luis Anzaga Electrician
Alfredo Audel Rigging Grip
Armando Amador Production Accountant
Jessica Fawcett Garcia Production Coordinator
Yuria Goded Production Office Coordinator
David Lai Music Supervisor
Kirk Bennett Orchestrator
Stephanie Ormonde 24 Frame Playback
Brian Cuscino I/O Supervisor
Jan Cerwonka Studio Teachers
Carlos Taibo Unit Manager
Steven Fagerquist Compositing Artist
Mark T. Osborne Additional Colorist
Craig Vaccaro Best Boy Grip
Ricardo Covarrubias Dolly Grip
Christine Orth Costumer
Gary Burritt Negative Cutter
Jose Cabrera Casting Assistant
Salvador De Gante Grip
Pedro Raúl Flores Tailor
Sean Byrne Aerial Coordinator
Rocío Ortega Animal Wrangler
Frank Kostenko Jr. Second Assistant Director
Peter DiStefano Musician
Kelly Kiernan Production Executive
Pedro González Key Rigging Grip
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Thomas A. Barrios Second Assistant Camera
Rocio Ceja Wardrobe Assistant
Guillermo Serrano Graphic Designer
Daniel Gallardo Swing
Antonio Cornejo Special Effects Assistant
Daniel Lee Assistant Editor
Ryan Pannell Colorist
Joe Hathaway Digital Color Timer
Christopher Reichel Digital Conform Editor
Skip Chaisson Editorial Consultant
Marcela Arevalo Production Assistant
Luis Aguilar Security Coordinator
Don Ferrarone Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2021