Manolo's Magische Reis (2014)

Animatie, Avontuur, Komedie, Familie, Fantasie
Manolo is een jongen die twijfelt of hij zijn hart zal volgen of zal voldoen aan de verwachtingen van zijn familie. Voordat hij een van die paden kiest begint hij aan een avontuur dat hem door drie wonderbaarlijke werelden zal leiden, waarbij hij zijn grootste angsten onder ogen zal moeten zien.

Manolo's Magische Reis Film Info

Score: 7.5/10 van 2555 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-10-01
Lengte: 95 Minuut / 1:35
Regisseur: Jorge R. Gutierrez
Productie Studios: Reel FX Creative Studios, 20th Century Fox Animation, Chatrone
Productie Land: United States of America

Manolo's Magische Reis Foto's


Manolo's Magische Reis Trailer


Diego Luna
als Manolo (voice)
Channing Tatum
als Joaquin (voice)
Zoe Saldaña
als Maria (voice)
Christina Applegate
als Mary Beth (voice)
Eugenio Derbez
als Chato (voice)
Cheech Marin
als Pancho Rodriguez (voice)
Gabriel Iglesias
als Pepe Rodriguez (voice)
Ron Perlman
als Xibalba (voice)
Kate del Castillo
als La Muerte (voice)
Ana de la Reguera
als Carmen Sánchez (voice)
Dan Navarro
als Chakal (voice)
Ice Cube
als Candle Maker (voice)
Hector Elizondo
als Carlos Sanchez (voice)
Danny Trejo
als Skeleton Luis (voice)
Carlos Alazraqui
als General Posada / Dali / Chuy (voice)
Emil-Bastien Bouffard
als Young Manolo (voice)
Elijah Rodriguez
als Young Joaquin
Genesis Ochoa
als Young Maria (voice)
Plácido Domingo
als Skeleton Jorge (voice)
Grey DeLisle
als Grandmother (voice) (as Grey Griffin)
Trey Bumpass
als Goth Kid / Orphan
Miguel Sandoval
als Land of the Remembered Captain (voice)
Ben Gleib
als Goya / Dali (voice)
Ricardo El Mandril Sanchez
als Pablo Rodriguez (voice)
Ishan Sharma
als Sanjay
Jorge R. Gutierrez
als Skeleton Carmelo (voice)
Anjelah Johnson-Reyes
als Adelita / Nina (voice)
Kennedy Peil
als Sasha (voice)
Sandra Equihua
als Scardelita (voice)
Callahan Clark
als Jane (voice)
Gunnar Sizemore
als Ignacio (voice)
Angélica María
als Sister Ana (voice)
Eric Bauza
als Father Domingo / Cave Guardian (voice)
Aron Warner
als Thomas (voice)
Sandra Echeverría
als Claudia (voice)
Tonita Castro
als La Muerte as Old Woman (voice)
Troy Evans
als Old Man Hemingway (voice)
Guillermo del Toro
als Land of the Remembered Captain's Wife (voice)
Brad Booker
als Conductor (voice)
Rosemary Alexander
als Additional Voices (voice)
Steve Alterman
als Additional Voices (voice)
Eva Bella
als Additional Voices (voice)
Madison Carlon
als Additional Voices (voice)
Vicki Davis
als Additional Voices (voice)
Moosie Drier
als Additional Voices (voice)
Cullen McCarthy
als Additional Voices (voice)
David Michie
als Additional Voices (voice)
Michelle Moores
als Additional Voices (voice)
Jonathan Nichols
als Additional Voices (voice)
Al Rodrigo
als Additional Voices (voice)
Marcelo Tubert
als Additional Voices (voice)
Lynnanne Zager
als Additional Voices (voice)
Ruth Zalduondo
als Additional Voices (voice)
Newell Alexander
als Additional Voices (voice)
Jose Alvarez
als Additional Voices (voice)
David Cowgill
als Additional Voices (voice)
Elisa Gabrielli
als Additional Voices (voice)
Richard Miro
als Additional Voices (voice)
Arthur Ortiz
als Additional Voices (voice)
Nathaniel Semsen
als Additional Voices (voice)
Joe Matthews
als Young Manolo (singer)
Tyler DeLisle Lighting Artist
Jorge R. Gutierrez Director
Guillermo del Toro Producer
Jorge R. Gutierrez Writer
Andy Hass Animation
Steve Cunningham Animation
Devin Roth Score Engineer
Dixie Pizani Animation
Travis Tohill Animation
Doug Langdale Writer
Tom Caulfield Character Designer
Gustavo Santaolalla Original Music Composer
Ahren Shaw Editor
Brad Booker Producer
Christian Kaplan Casting
Simon Valdimir Varela Production Design
Carlos Sotolongo ADR & Dubbing
David B. Vallone Animation
Joseph R. Thygesen Associate Editor
Carlos Luzzi Character Designer
Dan O'Connell Foley
Elias Glasch Modeling
Jeff Carson Music Editor
James McWilliam Orchestrator
Julia Zuzanna Sokolowska Orchestrator
Louis Jones Supervising Animator
Connon Carey VFX Artist
William Scott McCullough Visual Effects
Heather M. Drummons Associate Producer
Angelo Sta. Catalina Animation
Jessie Pariseau First Assistant Sound Editor
Nick Shirsty Lighting Artist
Randall Manning Lighting Artist
Tom M. Jordan Modeling
Rachel Bolt Musician
Andy King Sound Re-Recording Mixer
Greg Lyons Associate Producer
Germaine Franco Orchestrator
William G. Parker Additional Music
Naveen Syed Animation
Ray Chase Animation
Andy Bialk Character Designer
Lilly Sechrist Editorial Coordinator
Ryan Trammell Modeling
Lara Blasingame Production Accountant
Masanobu 'Tomi' Tomita Sound Effects Editor
T.J. Callaway Temp Sound Editor
Chas Naylor VFX Artist
Yashar Kassai Visual Development
Luis Martinez Animation
Paul Ohrt Executive In Charge Of Production
Eric Drobile Lead Animator
Billy Burson III Lighting Artist
Liz Paradis Modeling
Tim Walston Sound Designer
Peter Zinda Sound Effects Editor
Jesse Johnstone Sound Recordist
Bryan Gregg LaShelle Visual Development
Travis Koller Visual Development
Chuck Peil Executive Producer
Geoffrey Stott Co-Producer
Julie Feiner ADR Editor
Brad Faucheux Animation
Pete Paquette Animation
Zara Park Digital Intermediate
Robyn Ducharme Lighting Artist
Scott Wolf Sound Effects Editor
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Beau Borders Sound Re-Recording Mixer
Dustin D'Arnault Visual Development
Carina Schulze Producer
Kathy Cavaiola Production Supervisor
Germaine Franco Additional Music
Mark A. Mangini Additional Sound Re-Recording Mixer
David Mouser Art Department Coordinator
Micah Dahlberg Casting Associate
Glo Minaya CG Supervisor
Sandra Equihua Character Designer
Blake Collins Foley
Esther Parobek Lighting Artist
Garrett Moring Lighting Artist
Michael Cacciamani Lighting Artist
Chris Garrick Musician
Roger Linley Musician
Eric Baker Rigging Supervisor
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Shu Liu VFX Artist
Rustam Hasanov Visual Development
Andrew Ford Animation
Emilie Goulet Animation
Mike Fortner CG Supervisor
Tim Davies Conductor
Todd Zongker First Assistant Editor
John Guentner Foley
Eric Burnett Lead Animator
Anthony Fung VFX Artist
Jake Rusch VFX Artist
Matthew Teevan Co-Producer
Jorge R. Gutierrez Additional Music
Christopher T. Welch ADR Editor
Allison Harbin Animation Department Coordinator
Amy Grieshaber Associate Editor
Tiffany Renee Shreve Continuity
Alberto Beguerie Lighting Artist
Lino Cristofaro Modeling
Rick Giovinazzo Orchestrator
Kyle Lawson Production Coordinator
Paul Sullivan Production Design
Manuel Almela Animation
Monica Aston Animation
Robert Lazzarini Animation
Wing Ni Chung Animation
Jonas Thaler Post Production Supervisor
Stephen P. Robinson Sound Designer
Chris Rasch VFX Artist
Alison Donato Visual Development
Shane Richardson Visual Development
Jorge R. Gutierrez Playback Singer
Roy Latham ADR & Dubbing
Matt Thurman Animation
Morgan R. Kelly Animation
John T. Cucci Foley
Lorenzo Russell Bambino Layout
Nicholas Naugle Lighting Artist
Rob Thomson Production Coordinator
Katie Hasleham Production Manager
Casey Stone Scoring Mixer
Augusto Schillaci VFX Supervisor
Aaron Berger Producer
Chris DiGiovanni Associate Producer
Rustam Hasanov Conceptual Design
Steven Liu Additional Editing
Alexandre F. Kümpel Animation
Kathy Zielinski Animation
Lea Kocurek Animation Production Assistant
Pete Herzog Executive Producer
Jess Morris Lead Animator
Ed Whetstone Lighting Artist
Kevin Lu Compositors
Sing Khamnouane Modeling
Nick Ilyin VFX Artist
Frederick J. Gardner III Visual Development
Michael Miller ADR & Dubbing
Don Dixon Animation
Dorian Soto Animation
Byron Slaybaugh Lead Animator
Jackie Koehler Lead Animator
Thomas DesJardins Lighting Artist
Charles Martin Inouye Music Editor
Bridget Kieffer Production Coordinator
Jasmine Johnson Production Manager
Sean Ryan McEwan Set Dressing Artist
Erich Turner Special Effects Supervisor
Will Nicholson VFX Artist
Travis Simon Animation
Johnson Cheng Assistant Editor
Sylvain Deboissy Character Designer
Jake Albers Compositors
Tod Polson Conceptual Design
Ernesto Bottger Lead Animator
Kathleen Tran Lighting Artist
Keaton Kramer Lighting Artist
Connor McCampbell Modeling
John Houlihan Music Supervisor
Roger Argente Musician
Steve Mair Musician
Frank Pittenger Sound Recordist
Kevin Estrada Still Photographer
Ehsan Parizi VFX Artist
Ellyn Klein Golub Visual Effects Coordinator
Aron Warner Executive Producer
Paul Sullivan Art Direction
Kathy Cavaiola Production Manager
Derek Esparza Animation
Gizem Gülen Animation
Robert Fox Animation
Shaun Freeman Animation
Ian McNeny Assistant Editor
Jorge R. Gutierrez Character Designer
Lori Williams Compositors
Craig Price Digital Intermediate
James Ashwill Foley
Vitor Vilela Lead Animator
Mark Berrow Musician
Andrew McTighe Production Coordinator
Bill Haller Supervising Animator
N. Joseph Burnette VFX Artist
Cary Granat Executive Producer
Chris Street Animation
Jason Petrocelli Lead Animator
Daniel Guindi Lighting Artist
Peter McCord Lighting Artist
David Arch Musician
Nicholas Bucknall Musician
Ryan Humphrey Orchestrator
Susie Bench Orchestrator
Elise Hatheway Visual Development
Jordan Lamarre-Wan Visual Development
Sarah Marino Visual Development






















ikwilfilmskijken © 2024