7.1

Master and Commander: The Far Side of the World (2003)

Avontuur, Drama, Oorlog
Het verhaal speelt zich af in de tijd na Napoleon en vertelt het verhaal over de strijd tussen de zeemachten. Lucky Jack Aubrey is kapitein van zijn geliefde schip de 'H.M.S. Surprise'. Geheel onverwachts wordt hij aangevallen door een oorlogsschip, dat qua uitrusting niet met zijn eigen schip te vergelijken valt. Aubrey's schip wordt zwaar gehavend achtergelaten. Toch besluit hij zich er niet bij neer te leggen, ook al kan dit de ondergang van de Surprise betekenen.

Master and Commander: The Far Side of the World Film Info

Score: 7.1/10 van 2205 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-11-14
Lengte: 138 Minuut / 2:18
Regisseur: Peter Weir
Schrijvers Peter Weir, John Collee.
website: http://www.masterandcommanderthefarsideoftheworld.com/
Productie Studios: Universal Pictures, Samuel Goldwyn Films, 20th Century Fox, Miramax
Productie Land: United States of America

Master and Commander: The Far Side of the World Foto's


Master and Commander: The Far Side of the World Trailer


Russell Crowe
als Captain Jack Aubrey
Paul Bettany
als Dr. Stephen Maturin
James D'Arcy
als 1st Lt. Tom Pullings
Edward Woodall
als 2nd Lt. William Mowett
Chris Larkin
als Capt. Howard
Max Pirkis
als Blakeney
Lee Ingleby
als Hollom
Billy Boyd
als Barrent Bonden
Joseph Morgan
als William Warley, Cpt. of Mizzentop
Richard McCabe
als Mr. Higgins
Robert Pugh
als Mr. Allen
Jack Randall
als Boyle
Max Benitz
als Calamy
Richard Pates
als Williamson
Ian Mercer
als Mr. Hollar
Tony Dolan
als Mr. Lamb
David Threlfall
als Preserved Killick
Bryan Dick
als Joseph Nagle
George Innes
als Joe Plaice
William Mannering
als Faster Doudle
Patrick Gallagher
als Awkward Davies
Alex Palmer
als Nehemiah Slade
Mark Lewis Jones
als Mr. Hogg
John DeSantis
als Padeen
Ousmane Thiam
als Black Bill
Thierry Segall
als French Captain
Mary Selway Casting
Bob Weinstein Co-Producer
Harvey Weinstein Co-Producer
Peter Weir Screenplay
Peter Weir Director
Peter Weir Producer
Wendy Stites Costume Design
Lee Smith Editor
David R. Ellis Second Unit Director
Todd Arnow Unit Production Manager
Todd Arnow Co-Producer
Duncan Henderson Producer
William Sandell Production Design
Kevin Ishioka Assistant Art Director
Robert Gould Set Decoration
Anna Roth Production Consultant
Marco Niro Art Direction
Fiona Weir Casting
Stuart Clark Stunt Double
Robin Beauchesne Makeup Artist
Jim Passon Color Timer
Andy Potvin Dolby Consultant
Daniel Sudick Special Effects Coordinator
Mark W. Mansbridge Art Direction
Bruce Crone Art Direction
Héctor Romero Art Direction
Stefen Fangmeier Visual Effects Supervisor
Russell Boyd Director of Photography
Bill Hiney Set Designer
Robert Fernandez Scoring Mixer
Guillermo Rosas Camera Operator
R.J. Kizer Supervising ADR Editor
John Collee Screenplay
Patrick O'Brian Novel
Alan B. Curtiss Executive Producer
Alan B. Curtiss First Assistant Director
Samuel Goldwyn Jr. Producer
Iva Davies Original Music Composer
Iva Davies Musician
Christopher Gordon Original Music Composer
Christopher Gordon Conductor
Richard Tognetti Original Music Composer
Tim Gomillion Sound Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Wendy Czajkowsky ADR Mixer
Judy Dickerson Dialect Coach
Patrick Esposito Post-Production Manager
Jeffrey Harlacker Post Production Supervisor
Jessica Teach Production Assistant
Art Rochester Production Sound Mixer
Meyer Gottlieb Co-Producer
Mitch Toles Utility Stunts
Jeff Werner Visual Effects Producer
Jamie Barber Camera Operator
Michael Eaves Digital Intermediate Colorist
Doug Coleman Stunt Coordinator
Jeffrey D. Stevens Set Medic
Kate Biscoe Key Makeup Artist
Daniel W. Barringer Stunt Coordinator
Kathleen Beeler Digital Compositors
Robert Stromberg Visual Effects Designer
Hugo Weng Dialogue Editor
Bridget Bourke Line Producer
Rafael Cuervo Unit Manager
David Ebner Digital Effects Supervisor
Gary A. Hecker Foley Artist
Daren Dochterman Production Illustrator
Joey Anaya Stunts
Stephen Johnstone Rigging Gaffer
Kimberly Adams Visual Effects Coordinator
Julia Frey Visual Effects Producer
Edouard F. Henriques Makeup Department Head
Judith Bouley Additional Casting
Dawn Y. Line Costume Supervisor
Anthony Almaraz Costumer
Andy Foster Production Coordinator
Nick Navarro Set Designer
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Mark Hitchler Set Designer
Stephanie Hornish Visual Effects Producer
Blondel Aidoo Executive Visual Effects Producer
Richard King Sound Designer
Hamilton Sterling Sound Effects Editor
Carlos Benassini Set Designer
Gary Deaton Construction Coordinator
Doug Harlocker Property Master
Gerald Lehtola Art Department Coordinator
Manuel Martínez Set Designer
Christopher Neely Leadman
Doug Hemphill Sound Re-Recording Mixer
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Michael W. Mitchell Sound Effects Editor
Mitchell S. Drain Visual Effects Supervisor
Helen Elswit Visual Effects Producer
Pablo Helman Visual Effects Supervisor
George Billinger III Camera Operator
Martha Susana Ramos Camera Operator
Martha Susana Ramos Special Effects Assistant
Don Reddy Camera Operator
Matthew J. Siegel Camera Operator
Kazimierz Suwala Local Casting
Hilda Saffari Digital Intermediate Producer
Russell McEntyre Transportation Coordinator
Maxine Arbarbara Studio Teachers
Judith M. Brown Studio Teachers
Wilma Garscadden-Gahret Script Supervisor
Brenda Lopez Script Supervisor
Michael John Meehan Location Manager
Christopher Terrill Thanks
Wayne Stone Transportation Captain
Susan Dawes ADR Editor
Stephen Vaughan Still Photographer
Simon Leadley Music Editor
Jennifer Lewicki Set Dressing Supervisor
John A. Larsen Supervising ADR Editor
Yolanda Toussieng Hair Department Head
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Shannan Burkley Matte Painter
Kosta Saric Visual Effects Editor
Laura Graham ADR Editor
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Chris Culliton Assistant Chief Lighting Technician
Martha Pike Digital Intermediate Editor
Derek Casari ADR Engineer
Gabriel De Cunto Makeup Effects
Andrew Bock Assistant Sound Editor
Linda Yeaney First Assistant Sound Editor
Tom Barrett Visual Effects Editor
Robert Alidon Special Effects Technician
Matthew Hackett CG Animator
Nicole Hilliard-Forde Casting Associate
Mary C. Lane Key Costumer
Christopher Flick Foley Supervisor
Jack Lewars Digital Colorist
Harry K. Garvin Steadicam Operator
Timothy Michael Cairns Quality Control Supervisor
Tommy Hooper Digital Color Timer
Eric Putz Telecine Colorist
John Lee First Assistant Editor
Brian Cuscino I/O Supervisor
Oscar Gomez Rigging Grip
Robert Hill First Assistant Camera
Andrew Stroud Focus Puller
James Arrigo Construction Foreman
Anthony Gaudio Standby Painter
Chris Centrella Key Grip
Edith I. Amezcua Hairstylist
Marcelina Barraza Seamstress
Javier Arrieta Set Costumer
Giovanni Bianchini Set Dresser
Steve Auvenshine Armorer
Orlando Chongo Craft Service
Tom Gilhooley Driver
Sal Alvarez Loader
Sassica Francis-Bruce Post Production Assistant
Larry Hoki Projection
Bobby Mara Propmaker
Jay Cooper Sequence Supervisor
Heather Anderson Set Production Assistant
David Oliver Stand In
Brian Gee Technical Supervisor
Sandy O'Neill Unit Publicist
Adam Barth Video Assist Operator
Dani Morrow Layout
Rick Maddux Best Boy Electric
Willie E. Dawkins Electrician
David Lee Gaffer
Michael Sean Foley Lighting Artist
Derick Pritchard Lighting Technician
Jen Hutchinson Production Accountant
Derek Jan Vermaas Production Office Coordinator
Brice Criswell Researcher
Christopher Bonnstetter 3D Supervisor
David Russell Storyboard Artist
Quincy Perkins Translator
David M. Bernstein Second Assistant Director
Yuichiro Yamashita CG Animator
Ivor Shier Pilot
James D. Wickman Dolly Grip
Gary Burritt Negative Cutter
Julia Gombert Ager/Dyer
Louis Elman ADR Voice Casting
Nancy Parker Foley
Richard F. Anderson Assistant Property Master
Brian Rosso Dolly Grip
Raúl Cortés Grip
Rosa Isela Atondo Tailor
Jesus Chavez Animal Wrangler
Rick Hicks Marine Coordinator
Daniel A. Mondschain Assistant Production Coordinator
Michael Hemschoot Lead Animator
Talmage Watson Matchmove Supervisor
Joaquin Cervera Second Unit
Jeff Kluttz Key Rigging Grip
Paul Vega Visual Effects Assistant Editor
Jane Fitts Graphic Designer
Michelene Mundo Assistant Director
Christopher Ciketic Assistant Accountant
Marisa Clayton Post Production Coordinator
Erin Henriques Makeup Artist
Michael James Fahey Best Boy Grip
Steven F. Beaupre Second Second Assistant Director
Gabriel Pérez Construction Buyer
Liza Rudolph Property Buyer
Sandra O'Toole Textile Artist
Robbie Ashhurst ADR Recordist
Jessica O'Keefe Visual Effects Production Assistant
Michaele Shapiro Additional Second Assistant Camera
Mike Cahoon Assistant Camera
Sergio Berry Camera Trainee
Paul Gonsoulin Second Assistant Camera
Anna Josenhans Assistant Editor
Kent Pritchett Colorist
Robert Bourgeault CG Artist
Jeff Doran Compositing Supervisor
Claudio Bautista Extras Casting Assistant
Lucy Amador First Assistant Accountant
David Travis Grieb Production Driver
Kimberly Cooper Production Executive
Mimi Munson Researcher
Daniel Becerra Rotoscoping Artist
Tom Chung Second Assistant Accountant
Matthew Humphreys Accounting Clerk Assistant






















ikwilfilmskijken © 2021