Masterminds (2016)

Actie, Komedie, Misdaad
David (Zach Galifianakis) is een nachtwaker die werkzaam is bij een autobedrijf, genaamd Loomis Fargo & Company. Samen met een groep criminelen probeert hij een plan op te stellen om miljoenen dollars buit te maken en de grootste zwendel te bewerkstelligen die Amerika gekend heeft.

Masterminds Film Info

Score: 5.738/10 van 1660 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-09-29
Lengte: 94 Minuut / 1:34
Regisseur: Jared Hess
Productie Studios: Broadway Video, Relativity Media, Michaels-Goldwyn
Productie Land: United States of America

Masterminds Foto's


Masterminds Trailer


Zach Galifianakis
als David Ghantt
Owen Wilson
als Steve Chambers
Kristen Wiig
als Kelly Campbell
Kate McKinnon
als Jandice
Leslie Jones
als Agent Scanlon
Jason Sudeikis
als Mike McKinney
Mary Elizabeth Ellis
als Michelle Chambers
Ken Marino
als Doug
Karsten Friske
als Cort Chambers
Dallas Edwards
als Ken Chambers
Devin Ratray
als Runny
Jon Daly
als Detective
Ross Kimball
als Eric
Jordan Israel
als Valet
Njema Williams
als Ty
Rhoda Griffis
als Real Estate Agent
Jill Jane Clements
als Beryl
Barry Ratcliffe
als Correctional Officer
Kerry Rossall
als Trunk Hostage
Tyler Craig
als Tommy
Daniel Zacapa
als Quintero
Tom Werme
als Anchorman
Nils Cruz
als Carlo's Uncle
Michael Fraguada
als Desk Clerk
Christian Gonzalez
als Banco Lujo Teller
Candace Blanchard
als Cathy Jeffcoat
Shelton Grant
als Prisoner
Laura Palka
als Reporter
Reegus Flenory
als Bailiff
Wynn Reichert
als Matthew
Joseph S. Wilson
als Airport Security Agent
Jee An
als Female Cashier at Airport
Nicole Dupre Sobchack
als Reporter #2
Vincent Garcia
als Pool Guy
Eizzil Cintrón Valenzuela
als Lingerie Street Market Woman
Matt Corboy
als Boss
Anne Johnson
als Female Shopper
Timothy Timms
als Hobo
Barry Ratcliffe
als Corrections Officer
Beth Adams
als Reporter (uncredited)
Andrea Alcorn
als Shopper (uncredited)
Jay Amor
als Quintero Man #2 (uncredited)
Mandi Beers
als Big Nosed Woman (uncredited)
Kelly Borgnis
als Party Guest (uncredited)
John Carter
als News Camera Man (uncredited)
Danny Comden
als Chad (uncredited)
David L. Craig
als Guard (uncredited)
Tania Cuzmenco
als Bikini Babe (uncredited)
Jason Michael Elliott
als Airport Passenger (uncredited)
Cameron Feimster
als Upscale Party Guest (uncredited)
Willie Tyrone Ferguson
als Airport Traveler- US (uncredited)
Derwin Frank
als Airport Security Guard (uncredited)
Christopher Donald Gallagher
als Prisoner (uncredited)
Fred Galle
als Upscale Party Guest (uncredited)
Brent Gribble
als Catering Assistant (uncredited)
Josué Gutierrez
als Banamex Teller (uncredited)
Keya Hamilton
als Party Guest (uncredited)
Jim Keisler
als Upscale Party Guest (uncredited)
T.J. Lyell
als Prisoner (uncredited)
Corey Maher
als FBI Agent (uncredited)
Gabriel Manak
als Catering Assistant (uncredited)
Chris Matheny
als Loomis-Fargo Shift Supervisor (uncredited)
Robert McRary
als Prisoner (uncredited)
Brenda Moss-Clifton
als Shopper (uncredited)
Kevin J. O'Connor
als Upscale Party Guest (uncredited)
Paul Pillsbury
als Prisoner (uncredited)
Joey Popp
als Reporter (uncredited)
William Cowboy Reed
als Prisoner (uncredited)
David N. Russell
als Party Guest (uncredited)
John Rutland
als Prisoner (uncredited)
Marlo Scheitler
als Airport Traveler, Cancun (uncredited)
Wil Smith
als Sheriff (uncredited)
Ron Stafford
als Upscale Party Guest (uncredited)
Kelly Tippens
als Big Nosed Woman #2 (uncredited)
Adam Fields Executive Producer
Patty York Makeup Artist
Juel Bestrop Casting
J.J. George Supervising Music Editor
Geoff Zanelli Original Music Composer
Craig Herring Additional Editor
David Smith Set Decoration
Happy Walters Music Supervisor
David Rennie Editor
Chuck Borden Stunts
John Goldwyn Producer
Randall Poster Music Consultant
Sarah Edwards Costume Design
Richard L. Fox First Assistant Director
Dana Brunetti Executive Producer
Ryan Kavanaugh Executive Producer
Jared Hess Director
Clayton R. Hartley Production Design
Jody Hill Executive Producer
Lorne Michaels Producer
Tucker Tooley Executive Producer
Danny McBride Executive Producer
Jill Sobel Messick Executive Producer
Kevin J. Messick Executive Producer
Andrew Panay Executive Producer
Jennifer Caputo Stunts
Erik Wilson Director of Photography
Erin David Executive Producer
Kevin Beard Stunt Double
Peter Zuccarini Underwater Director of Photography
Adam Stone Second Unit Director of Photography
Adam Stone "B" Camera Operator
Ken Halsband Executive Producer
Ken Halsband Executive In Charge Of Production
Christopher Kulikowski Post Production Supervisor
Ines Mongil-Echandi Production Supervisor
D. Scott Lumpkin Co-Producer
Layne Brightwell Set Costumer
Hubbel Palmer Writer
Jared Underwood Executive Producer
Chris David Sound Re-Recording Mixer
Sean Paul Braud Stunts
Toby Holguin Stunts
Mark Sussman ADR Voice Casting
Joe Cappelletti ADR Editor
Helena Barrett Stunt Double
Nick Hermz Utility Stunts
Patrick Peach Line Producer
Jay Amor Utility Stunts
Terry Baliel Hairstylist
Keith Brachmann Editor
Louis-Simon Ménard Executive Visual Effects Producer
Elliott Glick Supervising Art Director
Hardave Grewal VFX Artist
Nancy MacLeod Sound Effects Editor
Johannes Vogel Conductor
Emily Spivey Writer
Brent Almond Executive Producer
Kate Edwards Costume Supervisor
Steven Ritzi Stunt Coordinator
Steven Ritzi Second Unit Director
Joan Shay Hairstylist
Thomas A. Morris Jr. Construction Coordinator
John Sievert Foley Artist
Randy Wilson Foley Mixer
Randy Wilson Foley Supervisor
Jeremy A. Gibbs Propmaker
Elizabeth Boller Art Department Coordinator
Jeffrey J. Haboush Sound Re-Recording Mixer
Chris Bowman Writer
Matt Friedman Music Editor
Steven A. Saltzman Music Editor
Barbara Mesney Set Designer
Tim Carras Visual Effects Supervisor
Joshua D. Comen Visual Effects Producer
Larry Kemp Dialogue Editor
Lex D. Geddings Utility Stunts
Tim Limer Sound Mix Technician
Stefan Fraticelli Foley Artist
Daniel Pagan Sound Effects Editor
Justin Herman Sound Engineer
Kerry Rossall Stunt Coordinator
Omar Colon Transportation Coordinator
Nicholas Hasson Colorist
Carmen Soriano Script Supervisor
Keith Pickett Rigging Gaffer
Michael J. Benavente Supervising Sound Editor
Andrew C. Robinson Executive Producer
Regis Harrington Utility Stunts
Jay Randall Visual Effects Supervisor
Mychael Bates Property Master
Cameron Steenhagen Dialogue Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Barbara Olvera Hair Department Head
Robert Alonzo Stunts
Melissa Yonkey Key Hair Stylist
Geraldine Jones Hairstylist
Germicka Barclay Key Hair Stylist
Laine Trzinski Key Hair Stylist
Nicole Artmont Makeup Artist
Jesse Kaplan Utility Sound
Charlie Mascagni Utility Sound
Greg Rementer Stunts
Troy Wagner First Assistant "A" Camera
Mitchell Travers Assistant Costume Designer
Sebastien Proulx Digital Compositor
Ken Gorrell Special Effects Coordinator
Ben Cox First Assistant Editor
Susan Buffington Hairstylist
Judy Yonemoto Key Makeup Artist
Patty Connolly ADR Voice Casting
Wendy Lanning Visual Effects Production Manager
Tom Akos Utility Stunts
Alastair King Orchestrator
Michael Miller ADR Mixer
Michael B. Koff Production Sound Mixer
Glen Wilson Still Photographer
Matthew A. Petrosky Steadicam Operator
Matthew A. Petrosky "A" Camera Operator
Dana Salerno Casting Associate
Nicholas Cochran ADR Recordist
Sara Cobbeldick Costumer
Jennifer McCollom Makeup Artist
Greg Faysash First Assistant "C" Camera
Laura Aleman Stunts
Julia Michelle Santiago Wardrobe Coordinator
Vivian Rebella Assistant Location Manager
José R. Varona Set Medic
Michelle Malley Campos Second Second Assistant Director
Josias Tapia Location Manager
Laurence Chavez Utility Stunts
Noemie Poirier Visual Effects Coordinator
Peter Skovsbo Executive Visual Effects Producer
Jason Charbonneau Assistant Foley Artist
Katia González Estévez Production Coordinator
Krystina Figg Grip
Pascal Vaguelsy Post Production Supervisor
Gia Grosso Assistant Set Decoration
John Lauterbach Grip
Wesley Wofford Prosthetic Designer
Joe Nin Williams Stunts
Don Kozma Makeup Department Head
Jason Hampton Production Supervisor
Micaela Cain Assistant Foley Artist
Benjamin Gieschen Foley Editor
Art Espinosa Sound Assistant
Mark Moretti Storyboard Artist
Brittany A. Jones Casting Associate
Joe Cassano Dolly Grip
Bryan Staerkel Set Dresser
David Raymond Assistant Editor
Brett Dahl Executive Producer
Jerry Lasky Executive Producer
Joseph Nicholas Executive Producer
Paige Williams Associate Producer
Bass Hampton Production Supervisor
Ben Pollack Casting Assistant
Thomas Parris Location Manager
Heather Neeld Production Coordinator
Scott August Second Assistant Director
John France Leadman
Brittania Denison Makeup Artist
Stephen McBride Second Assistant "B" Camera
Candace Kualii Set Costumer
Matt Malloy Gaffer
Jeff Brockton Stunts
Mike Teeters Grip
Damien Lubiak Unit Production Manager
Yasiri Castro Costumer
Sean Piper Dolly Grip
Ashleigh Chavis Key Makeup Artist
Jaime Irizarry Stunts
Jacqueline Jiménez Makeup Artist
Manuel "Tyson" Cintrón Rigging Gaffer
Ian Broucek Music Coordinator
Paul Poleski Best Boy Electric
Camilo Castano Set Dresser
Mike Byrd Grip
John Michael Lowery Electrician
Jeremy Holroyd Propmaker
Lance Carter Carpenter
John St. Laurent Colorist
Conrad Mizzell Lighting Technician
John St. Denis ADR Mixer
Jan-Fryderyk Pleszczynski Executive Visual Effects Producer
Anderson Martin Utility Stunts
Dylan Conrad First Assistant "B" Camera
John Pundt Graphic Designer
Merdyce McClaran On Set Dresser
Phill Boucher Additional Music
Brandon Cundiff Best Boy Grip
Kenneth Armstrong Visual Effects Compositor
Mickaël Léger Digital Compositor
Brandon Bak Assistant Foley Artist
Peter Fuchs Scoring Mixer
Michael Goto Assistant Property Master
Michael Goto On Set Props
Sebastian Mazzola Second Second Assistant Director
Rebecca Erbe Visual Effects Coordinator
Marielena Ramirez Makeup Artist
Félix Caraballo Set Dresser
Chris Bogart Scenic Artist
Scott Fox Colorist
Alan Gitlin Digital Imaging Technician
Chris Main Boom Operator
Rodney Robert Hoffman Jr. Grip
Mark Stover Grip
Benjamin Baggott Gaffer
T. Ryan Hill Extras Casting Assistant
Kenneth W. Heist Jr. Prop Maker
Cara E. Rhodes Set Dresser
Scott B. Warner Propmaker
Andy Bader Digital Imaging Technician
Marayda Cabrera Second Assistant Camera
Bernadette Couture Stunts
Victor Rosario Extras Casting Assistant
Sean Nowlan Visual Effects Producer
Jacob Clegg Electrician
Tony Damazio Best Boy Grip
Eric Damazio Key Grip
Natalie Diaz Utility Stunts
Alan D'Antoni Stunt Double
Bob Bowen Music Supervisor
Pete Waterman Second Second Assistant Director
T. Sano Kwong Grip
E. Paul Anderson Carpenter
D. Tobias Denney Assistant Property Master
Harrison Hartley Graphic Designer
Ana C. Ramirez Velez Key Costumer
Patricia O'Donnell Visual Effects Compositor
Aby Martin Stunt Double
Steve Newquist Pyrotechnician
Tiffany Lazette Powers Costumer
Albert Hedgepeth Video Assist Operator
Matthew Bowling Electrician
Otto Lindsey Set Dresser
Tona B. Dahlquist Extras Casting
Ryan Stuart Burns Assistant Location Manager
Heather Richardson Assistant Makeup Artist
Raymond Gieringer Visual Effects Supervisor
David Rottenberg Assistant Property Master
Jose M. Morales Grip
Gail Hensley Assistant Hairstylist
David Lee Craig Grip
Shane Meador Set Dresser
Zach Hahn Sound Re-Recording Mixer
Keith Pullmann Visual Effects Compositor
Jon Russell Prop Maker
Jon Russell Carpenter
Shane Forbes Bates Set Dresser
Linn Gelert Art Direction
Jack Templer Electrician
Veronica Carlos VFX Artist
Stephen Elphick Visual Effects Supervisor
Christopher Lymberis Second Assistant "A" Camera






















ikwilfilmskijken © 2024