6.874

Maverick (1994)

Actie, Avontuur, Komedie, Drama, Western
Bret Maverick is de succesvolle gokker en Annabelle Bransford is de flitsende vrouw die hem het leven zuur probeert te maken. Samen met zijn vriend Cooper neemt hij deel aan een pokerwedstrijd op een boot. Maverick strijdt om de grote prijs,maar Annabelle komt roet in het eten gooien. Nu moet hij het tegen zijn gedegen vijand opnemen in een zenuwslopend spel.

Maverick Film Info

Score: 6.874/10 van 1491 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1994-05-20
Lengte: 121 Minuut / 2:1
Regisseur: Richard Donner
Productie Studios: Warner Bros. Pictures, Icon Productions, Donner/Shuler-Donner Productions, Warner Bros.
Productie Land: United States of America

Maverick Foto's


Maverick Trailer


Mel Gibson
als Bret Maverick
Jodie Foster
als Annabelle Bransford
James Garner
als Marshal Zane Cooper
Graham Greene
als Joseph
Alfred Molina
als Angel
James Coburn
als Commodore Duvall
Dub Taylor
als Room Clerk
Geoffrey Lewis
als Matthew Wicker / Eugene, Banker
Paul L. Smith
als The Archduke
Dan Hedaya
als Twitchy, Riverboat Poker Player
Dennis Fimple
als Stuttering
Denver Pyle
als Old Gambler on Riverboat
Clint Black
als Sweet-Faced Gambler
Max Perlich
als Johnny Hardin
Art LaFleur
als Poker Player
Leo Gordon
als Poker Player
Paul Tuerpe
als Poker Player
Jean De Baer
als Mary Margret
Paul Brinegar
als Stage Driver
Hal Ketchum
als Bank Robber
Corey Feldman
als Bank Robber
John M. Woodward
als Bank Robber
Jesse Eric Carroll
als Stable Boy
Toshonnie Touchin
als Stable Boy
John C. Meier
als Unshaven Man
Steven Chambers
als Unshaven Man
Doc Duhame
als Unshaven Man
Frank Orsatti
als Unshaven Man
Lauren Shuler Donner
als Mrs. D., Bathhouse Maid
Courtney Barilla
als Music Box Girl
Kimberly Cullum
als Music Box Girl
Gary Richard Frank
als Crooked Dealer
Read Morgan
als Dealer
Steve Kahan
als Dealer
Stephen Liska
als Dealer
Robert Jones
als Bank Employee
J. Mills Goodloe
als Telegraph Operator
Vilmos Zsigmond
als Albert Bierstadt
Waylon Jennings
als Man with Concealed Guns
Kathy Mattea
als Woman with Concealed Guns
Carlene Carter
als Waitress
Vince Gill
als Spectator
Janis Oliver Gill
als Spectator
William Smith
als Riverboat Poker Player
Chuck Hart
als Riverboat Poker Player
Doug McClure
als Riverboat Poker Player
Henry Darrow
als Riverboat Poker Player
Michael Paul Chan
als Riverboat Poker Player
Richard Blum
als Riverboat Poker Player
Bert Remsen
als Riverboat Poker Player
Robert Fuller
als Riverboat Poker Player
Donal Gibson
als Riverboat Poker Player
William Marshall
als Riverboat Poker Player
Bill Henderson
als Riverboat Poker Player
Cal Bartlett
als Riverboat Poker Player
Danny Glover
als Bank Robber (uncredited)
Margot Kidder
als Margret Mary (uncredited)
Reba McEntire
als Spectator (uncredited)
Bob Jennings
als Bartender (uncredited)
Richard Donner
als Dealer (uncredited)
Monica Lee Bellais
als Riverboat Spectator (uncredited)
Charles Dierkop
als Riverboat Poker Player (uncredited)
James Drury
als Riverboat Poker Player (uncredited)
John Fogerty
als Street Spectator (uncredited)
Patrick Fullerton
als Spectator (uncredited)
Jack Garner
als Porter (uncredited)
Will Hutchins
als Spectator (uncredited)
John Otrin
als Riverboat Spectator (uncredited)
Joy Sydney Peters
als Actress (uncredited)
Don Stark
als Riverboat Poker Player (uncredited)
William Goldman Writer
Bub Asman Sound Editor
Rick Alexander Sound Re-Recording Mixer
Thomas E. Sanders Production Design
Bruce Davey Producer
Stuart Baird Editor
Dallas Puett Additional Editor
Dean Smith Stunts
Dean Smith Stunt Double
Marion Dougherty Casting
April Ferry Costume Design
Greg Dillon Sound Editor
Samuel C. Crutcher Sound Editor
Virginia Cook-McGowan Sound Editor
Don Davis Orchestrator
Richard Donner Director
Richard Donner Producer
Matt Sweeney Special Effects Coordinator
Christine Lee Key Hair Stylist
Lisa Dean Set Decoration
Randy Newman Original Music Composer
R. Anthony Brown Unit Production Manager
Vilmos Zsigmond Director of Photography
Hugo Santiago Set Designer
Alexander B. Collett Associate Producer
Kevin Stitt Assistant Editor
Nathan Crowley Assistant Art Director
Charles Ireland Assistant Editor
Daniel T. Dorrance Art Direction
Mic Rodgers Stunt Coordinator
Mic Rodgers Stunt Double
Mic Rodgers Second Unit Director
Terry Leonard Second Unit Director
Jim Lemley Production Supervisor
Jim Van Wyck Co-Producer
Jim Van Wyck First Assistant Director
Roy Huggins Original Series Creator
Norman Glasser Chief Lighting Technician
William C. Carruth ADR Editor
Luis Colina Associate Editor
Oscar Delgadillo Set Dressing Manager
Jill Stokesberry Stunts
Jill Stokesberry Stunt Double
John J. Connor Second Unit Director of Photography
Kristen Helsing Assistant Editor
Chris Silver Finigan Production Accountant
Shauna L. Kroen Production Accountant
Ken Abraham Set Dresser
Helen Wilson Seamstress
Sean Skelding Set Dresser
Cynnie Troup Script Supervisor
Keith Collea Special Effects
Gary W. Shaw Electrician
George Doering Musician
John Roesch Foley Artist
Ted Moser Transportation Captain
Princess O'Mahoney Second Unit First Assistant Director
Geno Escarrega Post Production Supervisor
Mary Ann Skweres Assistant Editor
Thomas Robinson Harper Stunts
Kenneth L. Westcott Leadman
James J. Klinger Sound Editor
Gina B. Cranham Set Designer
James Flamberg Music Supervisor
Marshall Winn Sound Editor
Andrew Cooper Still Photographer
Walt Conti Special Effects Supervisor
Joseph Hodges Set Designer
William D. Barber Camera Operator
Les Fresholtz Sound Re-Recording Mixer
David Norris Camera Technician
Charlene Johnson Key Hair Stylist
Erik L. Nelson Property Master
Robert G. Henderson Supervising Sound Editor
Ray De La Motte "A" Camera Operator
Neal Norton Camera Loader
David R. Kohn Lighting Technician
Amy Jo Hoppenfeld Wardrobe Assistant
Marvin Salsberg Construction Coordinator
Frank R. Jimenez Jr. Other
Michael A. Chavez First Assistant "B" Camera
Mark Mele Electrician
Alisa Statman Second Second Assistant Director
Eric Ramirez Set Dresser
James Simcik Supervising ADR Editor
Carolyn Tapp Foley Recordist
Martin Glover Second Assistant "B" Camera
Joseph D. Urbanczyk "C" Camera Operator
Michael Kelly Editor
Rob Coleman CG Animator
Christopher Brooks Music Editor
Michael Hancock Makeup Supervisor
Mary Jo Lang Foley Mixer
Richard Crain Propmaker
Bruce Y. Kuroyama Special Effects
Carl N. Frederick CG Supervisor
Julian Whatley Assistant Camera
John G. Scotti Second Assistant Director
John T. Connor Second Assistant "B" Camera
Shannon K. Dunn Extras Casting
Shane Dixon Stunts
Larry Fitzgerald Music Supervisor
Bill Mather Matte Painter
Jerry Jacobson Sound Editor
Alexandria Forster Costumer
Robert Ulrich ADR Editor
David Gabrielli Construction Foreman
Ron Ashmore Paint Coordinator
Lois DeArmond Assistant Costume Designer
Mimi Abers Digital Compositor
Alia Agha Visual Effects Coordinator
Glenn Corbett Rigging Gaffer
Richard M. Ellis Stunts
Frank Wolf Scoring Mixer
Linda Henrikson Costume Supervisor
Patrick Marshall Assistant Chief Lighting Technician
Scott A. Tinsley Foley Editor
Kyle T. MacDowell Grip
Jack Carpenter Stunts
Patrick Phillips Visual Effects
Bob Stoker Special Effects
Robert Simokovic Special Effects
Dick Deats Key Grip
Wayne Tidwell Video Assist Operator
Jerry C. Deats Grip
Ken Nishino First Assistant "A" Camera
Allen L. Stone Sound Re-Recording Mixer
Olivier Sarda VFX Artist
Roni McKinley Visual Effects Producer
Bruce G. Smith Paint Coordinator
Brooke Henderson Ward Sound Editor
Antonio V. Garrido Dolly Grip
Penelope Rene Stames Leadman
Jim C. Johnson Set Dresser
Robert Misetich Standby Painter
Mansur Johnson Grip
Larry D. Koszakovszky Set Dresser
Richard Friedman ADR Editor
David L. Horton Jr. Sound Editor
Lucinda Strub Special Effects
Darrin Martin Sound Editor
Dennis Seawright Second Assistant "A" Camera
Jerry D. Knight Electrician
Michael Moore Assistant Editor
Steve Chase Dolly Grip
Bill King Boom Operator
Stephen L. Price Visual Effects Supervisor
Larry Lennert Greensman
Kai Shelton Painter
Kelly Way Electrician
Paul H. Lopez Costume Supervisor
Dean St. John ADR Recordist
William J. Meshover Assistant Editor
John Giuliano Propmaker
Randy Syracuse Construction Foreman
Jud Nealon Assistant Editor
Michael E. Matteson Best Boy Grip
Adam Gelbart Modeling
Steve Luport Special Effects
Tony Centonze Special Effects Assistant
Ty Boyce Animatronics Designer
Tom Harper Stunts
Marc Rosenblatt Painter
Wes Houle Rigging Gaffer
Shawn Gillespie First Assistant Accountant
Ken Erck Set Painter
David P. Newell Assistant Property Master
Elaine Short Hairstylist
James P. Cullen Costumer
Matt Furginson On Set Dresser
Andrew M. Flinn Second Second Assistant Director
Jeff J. Davis Special Effects Technician
Danny Rogers Stunts
Billy Salsberg Carpenter
Lyle Glazer Set Costumer
Kristan Wagner Location Manager
Kelly Deco Painter
Lisa M. Peters Sound Editor
Jerry Cipperly Transportation Captain
Clark King Production Sound Mixer
D'Ann Connelly Location Manager
Michael L. Holland Second Second Assistant Director
Hayley H. Hsu Second Second Assistant Director
Sean Fong Set Dresser
Neil Smith Special Effects
Mitchell Barham Animatronics Designer
Yusei Uesugi Matte Painter
Matt Connors Stunts
David G. George Video Assist Operator
Michael Beche Location Manager






















ikwilfilmskijken © 2024