Maze Runner: The Death Cure (2018)

Actie, Sciencefiction
Thomas is ontsnapt uit het labyrint, overleefde de Scorch Trials en moet nu een laatste test ondergaan. Wat WICKED niet weet, is dat zijn herinneringen verder teruggaan dan de organisatie vermoedt.

Maze Runner: The Death Cure Film Info

Score: 7.1/10 van 5103 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-01-10
Lengte: 142 Minuut / 2:22
Regisseur: Wes Ball
Schrijver: T.S. Nowlin
website: http://mazerunnermovies.com
Productie Studios: Gotham Group, Temple Hill Entertainment, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Maze Runner: The Death Cure Foto's


Maze Runner: The Death Cure Trailer


Dylan O'Brien
als Thomas
Kaya Scodelario
als Teresa Agnes
Thomas Brodie-Sangster
als Newt
Ki Hong Lee
als Minho
Rosa Salazar
als Brenda
Giancarlo Esposito
als Jorge
Will Poulter
als Gally
Jacob Lofland
als Aris Jones
Patricia Clarkson
als Ava Paige
Aidan Gillen
als Janson
Walton Goggins
als Lawrence
Dexter Darden
als Frypan
Katherine McNamara
als Sonya
Nathalie Emmanuel
als Harriet
Barry Pepper
als Vince
Dylan Smith
als Jasper
Jake Curran
als WCKD Lieutenant
Dylan Kriek
als Co Conductor
Scot Cooper
als Station Chief
Kazi Maubert
als Immune Child
Bart Fouche
als Engineer
Greg Kriek
als Co-Conductor
Paul du Toit
als Berg Pilot
Liza Scholtz
als Nurse
Shai Lun Choo
als Little Girl
Fiona Ramsay
als Board Member
Paul Hampshire
als Soldier
Nathan Barris
als Soldier
Drikus Volschenk
als Team Leader
Clayton Evertson
als WCKD Operator
Emily Child
als Infected Woman
Dale Jackson
als Holding Area Guard
Armando De Leca
als WCKD Guard
Paul Lazenby
als Guard (uncredited)
Parm Soor
als Board Member (uncredited)
Denise Chamian Casting
Sanja Milkovic Hays Costume Design
Wyck Godfrey Producer
Dan Zimmerman Editor
Lorenzo Di Bonaventura Executive Producer
John Ottman Sound Mixer
Michael Diner Art Direction
Jeff Carson Music Editor
Hugo Santiago Art Direction
Daniel T. Dorrance Production Design
Grant Van Der Slagt Art Direction
Lisa Love Makeup Department Head
Marty Bowen Producer
Gyula Pados Director of Photography
David Betancourt ADR Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
John Paesano Original Music Composer
Joe Hartwick Jr. Producer
Paul Lazenby Stunts
Steve Chang Stunts
Raj Rihal Conceptual Design
Victor Formosa Driver
Einar Martinsen Matte Painter
Wes Ball Director
Wes Ball Producer
Keith Saayman Libra Head Technician
Irena Stepić Assistant Costume Designer
James Dashner Novel
T.S. Nowlin Screenplay
Ellen Goldsmith-Vein Producer
Peter Belcher Camera Operator
Christophe Dalberg Supervising Art Director
Lee Stollman Producer
Dan O'Connell Foley Artist
Chris Diebold Sound Effects Editor
Chris Terhune Sound Effects Editor
Tobias Poppe Sound Designer
Garret Farrell ADR Mixer
Siobhan Roome Set Designer
Lee Gilmore Sound Designer
John T. Cucci Foley Artist
Ai-Ling Lee Sound Designer
Ai-Ling Lee Supervising Sound Editor
Ai-Ling Lee Sound Re-Recording Mixer
Scott Puckett Visual Effects Producer
Rohan Lyal Head Greensman
Susan Dawes Supervising Dialogue Editor
R. Christopher White Visual Effects Supervisor
Alessandro Brambilla Steadicam Operator
Adi Visser Steadicam Operator
Blair Clark Visual Effects Supervisor
Niall Fraser Best Boy Electric
Sean Haley Key Costumer
Josh Bleibtreu Second Unit Director of Photography
Shannon Courte Art Department Coordinator
David Holm Transportation Coordinator
Glenn Suter Stunt Coordinator
Ronald Hersey Aerial Director of Photography
Shane Daniels Stunts
Suze Dunbar Script Supervisor
Dean Eilertson Property Master
Gaby Beyers Art Department Coordinator
Alessandro Saponi CG Supervisor
P.J. Burch First Assistant Editor
Abigail Metcalfe Costume Supervisor
Vinca Cox Script Supervisor
Logan Breit Visual Effects Editor
Michael Umble Unit Publicist
Kim Robinson Continuity
Catherine Palmer Art Direction
Hetta Burger Wardrobe Supervisor
Sean Oxenbury Rigging Gaffer
Derek Casari ADR Engineer
Charles Martin Inouye Music Editor
Joecy Shepherd Script Supervisor
Nava R. Sadan Costume Supervisor
Gary Young Sculptor
Rhys Williams Stunts
Isabel Bloor Key Costumer
Beth Day Casting Associate
Liz Ludwitzke Casting Associate
Martin Wiseman Visual Effects Producer
Reinier Smit Script Supervisor
Ben Cox Assistant Editor
Jessica Lythgoe-Green Costume Supervisor
E.J. Misisco First Assistant "B" Camera
Wendy Nomiyama Assistant Editor
Nicole Oguchi Production Supervisor
Helen Luttrell Dialogue Editor
Michelle Karavoussanos Assistant Costume Designer
Rob Fournier Armorer
James Ashwill Foley Mixer
Patrick O'Connor Art Direction
Daniel Bombell First Assistant "A" Camera
Darren Brisker Sound Mixer
John Dale Construction Coordinator
Summer Dietz Assistant Costume Designer
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Mike F. Hedayati Visual Effects Supervisor
Natasha Gale Costumer
Andrea Borland Art Direction
Ross Jenkin Art Direction
Lisa Godwin Propmaker
Julieta Jiménez Set Designer
Andrew Lee McConnell Set Designer
Kerry van Lillenveld Property Master
Nicole Connelly Special Effects
Seth Kenlon Visual Effects
Patrick Phan Stunts
Julia Rekaikyna Stunts
Scott Kozak Rigging Grip
Colin Robson Grip
Armand Santos Best Boy Electric
Dean Schwingboth Grip
Ron Irvine Transportation Captain
Carrie O'Bray Transportation Captain
Morgan Brady Production Coordinator
Julieann Snow Production Accountant
Kelsey Wheeler Pilot
Kristin Catuogno ADR Recordist
Gavin Coford Boom Operator
Roberto Dominguez Alegria Foley Mixer
Noel Albornoz Digital Intermediate Editor
Bruce K. Malala Boom Operator
Sam Ashford-Rowe Visual Effects Coordinator
Dan Sigobongo Rigging Grip
Davide Anselmi Sound Editor
Davide Anselmi Production Sound Mixer
Jed Harris Electrician
Moses Makateng Electrician
Oliver Wilter Gaffer
Jennifer Ramos Visual Effects Coordinator
Andrew Butterfield Animation
Jazmin Evans Animation
Laurel Morgan Costumer
Paul Jasper Animal Coordinator
Vasilis Antipas Visual Effects Technical Director
Oliver Ferguson Visual Effects Technical Director
Amanda Newby Visual Effects Coordinator
J.P. Ridgway Key Grip
Evan Maclachlan First Assistant "A" Camera
Danie du Toit Camera Operator
Darren Christian Concept Artist
Michael Rostker 3D Editor
John Guentner Foley Mixer
Moray McGregor Standby Art Director
Jerry Staar Assistant Property Master
Frederick Mpuuga Concept Artist
Michel Smit Concept Artist
Darek Zabrocki Concept Artist
Stevo Bedford Conceptual Illustrator
Gordon Russell Construction Foreman
Garreth Carikas Graphic Designer
Thomas Dorman Graphic Designer
Carla Jackson Head Greensman
Brett Hirson Set Designer
Lauren Sevior Set Dresser
Mark Risk Storyboard Artist
Samantha Davids Camera Loader
Keith Johnston Dolly Grip
Adrian van As Dolly Grip
dron Drone Cinematographer
Alfred Mxathule Electrician
Vincent Ngcobo Electrician
Athi Pokolo Electrician
Berndt Wiese First Assistant Camera
Adrian Boerlage First Assistant Camera
Mark Forster Key Grip
Nick Phillips Libra Head Technician
Negoita Mihai Libra Head Technician
Marcel Klopper Libra Head Technician
David McIntosh Rigging Grip
J.P. van der Merwe Extras Casting
Michanne Kirsten Costume Assistant
Debra Trevino Costume Assistant
Tamsyn Lee Wilson Ager/Dyer
Nawaal Hendriks Costumer
Wendy L. Schilling Key Costumer
Greg Hollander Assistant Editor
Alex Oreman Digital Intermediate
Michael Van Fleet Digital Intermediate
Beth Li Title Designer
Stanislav Dovliashewicz Animation
John Walters Matte Painter
Ryan Cronin Senior Animator
Vincent Désilets Senior Animator
Niall Lenihan Software Engineer
Marc Faladeau Visual Effects Coordinator
Sky Stone Visual Effects Coordinator
Katherine Terzieva Visual Effects Coordinator
Jeffrey J. Marks Visual Effects Producer
Andrew Eick Visual Effects Producer
Matt Sloan Visual Effects Supervisor
Daniel Macarin Visual Effects Supervisor
Rachel Hannah Cohen Visual Effects Production Manager
Jerry Graham Animation
Ronan Binding Animation






















ikwilfilmskijken © 2020