Rampage: Big Meets Bigger (2018)

Actie, Avontuur, Sciencefiction
'Rampage' draait om een heroïsche primatoloog wiens beste vriend een zeldzame albino silverback gorilla is genaamd George. Maar wanneer een experimenteel serum verkeerd uitpakt beginnen George en andere wezens enorm te groeien, erop uit om alles om hen heen te vernietigen.

Rampage: Big Meets Bigger Film Info

Score: 6.5/10 van 6770 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-04-11
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Brad Peyton
Schrijvers Ryan Condal, Ryan Engle, Carlton Cuse, Adam Sztykiel.
Productie Studios: Wrigley Pictures, New Line Cinema, 7 Bucks Entertainment, ASAP Entertainment, Flynn Picture Company, Twisted Media
Productie Land: United States of America


Rampage: Big Meets Bigger Trailer


Dwayne Johnson
als Davis Okoye
Naomie Harris
als Dr. Kate Caldwell
Malin Åkerman
als Claire Wyden
Jeffrey Dean Morgan
als Harvey Russell
Jake Lacy
als Brett Wyden
Joe Manganiello
als Burke
Marley Shelton
als Dr. Kerry Atkins
P.J. Byrne
als Nelson
Demetrius Grosse
als Colonel Blake
Jack Quaid
als Connor
Breanne Hill
als Amy
Matt Gerald
als Zammit
Will Yun Lee
als Agent Park
Urijah Faber
als Garrick
Bruce Blackshear
als Taylor
Jason Liles
als George
Mac Wells
als Communications Officer
Allyssa Brooke
als Radar Officer
Stephen Dunlevy
als First MP
Danny Le Boyer
als Second MP
Alan Boell
als Officer
Adam Sztykiel
als C-17 Pilot
DJames Jones
als Captain Evans
Gary Weeks
als Police Captain
David An
als Kaplan
Arnold Chun
als Commanding Officer
Gregory Hoyt
als Pilot
Suzanne Cotsakos
als Co-Pilot
Ross Philips
als Soldier with SAT Phone
Bernard Dowdell
als Air Force Captain
Robin Meade
als HLN Reporter
Chris Murphy
als San Diego Newscaster #1
Maria Arcega-Dunn
als San Diego Newscaster #2
Jason Sloss
als San Diego Reporter
Shannon Halligan
als Reporter on the Ground
Andy John Roesgen
als Local Chicago Reporter
John Crow
als Mt. Rushmore Reporter
Lane Carlock
als Zoo Reporter
Wendy Yang
als Willis Tower Reporter
Skye Notary
als Female Gorilla #1
Willow Notary
als Female Gorilla #2
Chase Anderson
als Kid (uncredited)
Jeff Baird
als Swat Team (uncredited)
Jasmine Bolton
als Zoo Kid (uncredited)
Brandon Bowens
als National guard (uncredited)
Pete Burris
als Rancher (uncredited)
Andrea Antonio Canal
als Lieutenant Colonel (uncredited)
Timothy Carr
als Mercenary (uncredited)
David Dunston
als Agent (uncredited)
Lex Elle
als National Guardsman (uncredited)
Matthew Ewald
als USAF Pilot / Tobias Denny (uncredited)
Eric Ian
als Mercenary (uncredited)
Tyler Jackson
als National Guard (uncredited)
Perry Zulu Jr.
als National Guard (uncredited)
Jessica Medina
als Scuba Diver Girlfriend (uncredited)
Lauren Michele
als Civilian (uncredited)
Andrew Morgado
als Pilot (uncredited)
David Oelert
als National Guardsman (uncredited)
Valentina Latyna Plascencia
als Mother (uncredited)
Rekkhan
als School Teacher (uncredited)
Henardo Rodriguez
als Zoologist (uncredited)
Jamin Thompson
als Army Soldier (uncredited)
Joey Thurmond
als Calvin Mangum (uncredited)
Giota Trakas
als Teacher (uncredited)
Michael David Yuhl
als Navy Officer (uncredited)
Zion Bly
als Evacuating School Kid (uncredited)
Camden Haydon
als Zoo Kid (uncredited)
Brad Peyton Director
Ryan Condal Screenplay
Ryan Engle Screenplay
Carlton Cuse Screenplay
Jaron Presant Director of Photography
Andrew Lockington Music
Jim May Editor
Beau Flynn Producer
Hiram Garcia Producer
Brad Peyton Producer
John Rickard Producer
Bob Ducsay Editor
Laurel Bergman Art Direction
Elliott Glick Art Direction
Drew Monahan Art Direction
Mark Walters Art Direction
Barry Chusid Production Design
Tom Reta Supervising Art Director
Melissa Bruning Costume Design
Adruitha Lee Hair Department Head
Leay Cangelosi Hairstylist
Jennifer Hodges Hairstylist
Lindsay McAllister Hairstylist
Tim Toth Hairstylist
Mary Everett Key Hair Stylist
Leslie D. Bennett Key Hair Stylist
Tarra D. Day Makeup Department Head
Sarah Mays Makeup Department Head
Erin Keith Key Makeup Artist
Stephanie Arble Makeup Artist
Geno Freeman Makeup Artist
Gaby Macias Makeup Artist
Jorie Malan Makeup Artist
Seidah Nichols Makeup Artist
Leo Satkovich Makeup Artist
Ron Licari Armorer
Heather Elwell Art Department Coordinator
Shawn D. Bronson Assistant Art Director
Sandra Doyle Carmola Assistant Art Director
Anne Costa Assistant Art Director
Kristen Nowotarski Assistant Art Director
Jared Krichevsky Creature Design
Jonas Kirk Construction Coordinator
Mychael Bates Property Master
Michael Panevics Property Master
Michael Panevics Armorer
Colin Bach Property Master
Cierra Madison Set Designer
Sam Page Set Designer
Anshuman Prasad Set Designer
Mike Stassi Set Designer
Randall D. Wilkins Set Designer
Mark Keever Set Dresser
David Ladish Set Dresser
Maxfield Ladish Set Dresser
Peter Gulla Additional Photography
Ross Sebek Additional Camera
Eric Dvorsky Aerial Camera Technician
Dylan Goss Aerial Director of Photography
BJ McDonnell Additional Photography
Thomas Lappin Camera Operator
Danny Eckler Camera Operator
Troy N. Wade Dolly Grip
Robert McFall Dolly Grip
Jeremy Wren Dolly Grip
Raul Flores Electrician
Jonathan McKeown Electrician
Malachi Roberts Electrician
Oscar Valdivia Electrician
Rafael E. Sánchez Gaffer
Jaim O'Neil Gaffer
Ed Maloney Gaffer
Michael Duarte Key Grip
Darwin Montana Browne Key Grip
Thomas Browne Rigging Grip
Jason M. Thompson Lighting Technician
Bill Chapman Rigging Grip
Geoff Ernst Lighting Technician
Ryan Perdew Lighting Technician
David McLendon Lighting Technician
Mikey Gipson Lighting Technician
Mark Goellnicht Steadicam Operator
Frank Masi Still Photographer
Jason Talbert Techno Crane Operator
Robert A. Sutton Techno Crane Operator
Adam Meadows Video Assist Operator
Tara Feldstein Bennett Casting
Chase Paris Casting
Benj Gibicsar Ager/Dyer
Layne Brightwell Costume Supervisor
Ellen Semones Key Costumer
Sara Pope Seamstress
English Benning Set Costumer
Kaylie Hamborg Set Costumer
Tony Kochinas Set Costumer
Margaret Palmer Set Costumer
Walter Volpatto Digital Intermediate
Sam Bollinger First Assistant Editor
Esther Sokolow Assistant Editor
Larry Zanoff Armorer
Frédéric North Aerial Coordinator
Frédéric North Pilot
Doug Uttecht Pilot
Shane B. Scott Script Supervisor
Robin Meyers Script Supervisor
Mary Tallman Script Supervisor
Janine Gosselin Script Supervisor
Christopher M. Searcey Script Supervisor
Brian Runnels 3D Coordinator
David Clayton Animation Supervisor
Eric Petey Animation Supervisor
Daniele Tosti CG Supervisor
Ben Kilgore Creature Technical Director
Jerry Kung Lead Animator
James Meikle VFX Editor
Bryce Gardiner VFX Editor
Nick Bernardi Visual Effects Coordinator
Eric Jacobo Visual Effects Coordinator
Juliette Lemaire Visual Effects Coordinator
Greg Strause Visual Effects Designer
Andrew Ryan Turner Visual Effects Editor
Lei Zhang Visual Effects Editor
Paul V. Molles Visual Effects Producer
Robert Schajer Visual Effects Producer
Paul Kolsanoff Visual Effects Producer
Thrain Shadbolt Visual Effects Supervisor
Colin Strause Visual Effects Supervisor
Erik Winquist Visual Effects Supervisor
Jessica Harris Visual Effects Supervisor
Mike F. Hedayati Visual Effects Supervisor
Rahul Deshprabhu Visual Effects Technical Director
Nicholas Illingworth Visual Effects Technical Director
Zichuan Zhao Visual Effects Technical Director
Niña Laureles Visual Effects Technical Director
Mark Cameron Williams Visual Effects Technical Director
Eric Cook Special Effects Coordinator
Adam Heinis Special Effects Coordinator
J.D. Schwalm Special Effects Supervisor
Travis Misarti Editorial Production Assistant
Adam Sztykiel Screenplay
Ryan Engle Story
Dany Garcia Executive Producer
Ronan Binding Animation
Richard Brener Executive Producer
Michael Disco Executive Producer
Toby Emmerich Executive Producer
Jeffrey Fierson Executive Producer
Wendy Jacobson Co-Producer
Dwayne Johnson Executive Producer
Josh Mack Co-Producer
Darin Read Associate Producer
Dana Robin Co-Producer
Ozzie Scott Associate Producer
Marcus Viscidi Executive Producer
Allison Furgal Production Supervisor
Teodora Ilie Assistant Production Manager
James R. McAllister Unit Production Manager
Darin Read Post Production Supervisor
Dana Robin Unit Production Manager
Anne Taunga Department Administrator
Philip Banks Second Second Assistant Director
Rob Burgess First Assistant Director
Pablo Gambetta Additional Second Assistant Director
Bennett Gammon Additional Second Assistant Director
Richard Goodwin First Assistant Director
Austin Harpole Second Second Assistant Director
Paul Jennings Second Unit Director
Marlee Kamis Additional Second Assistant Director
Rachel Keenan Production Assistant
Dawn Massaro Second Assistant Director
Ryan J. Pezdirc Additional Second Assistant Director
Denise Anderson Poore Second Assistant Director
Robert Ratner Additional Second Assistant Director
Michelle Schrauwers Second Second Assistant Director
Anneke Scott Second Second Assistant Director
Drew Stern Tuya Second Unit Director
Cody Williams Second Assistant Director
Dea Cantu Script Supervisor
Jordan M. Sloane Script Coordinator
Haaron Hines Stunts
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Satoshi Takazawa VFX Artist
Chang Jung-min VFX Artist
Kelli Victoria Scarangello Stunts
Linda Perlin Stunts
Leiki Veskimets Production Manager
Mallory Thompson Stunts
Gui DaSilva-Greene Stunts
Kandis Hargrave Stunts
Christopher Kelly Visual Effects
Scott Christopher Kelly Stand In
Shauna Galligan Stunts
Natalie M. Meyer Stunts
Tanoai Reed Stunt Double
Hannah Betts Stunts
Anthony N. Stunts
Amy Lynn Tuttle Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024