Men in Black (1997)

Actie, Avontuur, Komedie, Sciencefiction
Agenten Kay en Jay zijn lid van een top-secret organisatie die in het leven is geroepen om de buitenaardse wezens op aarde in de gaten te houden. Als een buitenaardse terrorist dreigt enkele zonnestelsels te vernietigen, moeten ze in actie komen.

Men in Black Film Info

Score: 7.19/10 van 13169 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 1997-07-02
Lengte: 98 Minuut / 1:38
Regisseur: Barry Sonnenfeld
Schrijver: Ed Solomon
Productie Studios: Columbia Pictures, Amblin Entertainment, MacDonald/Parkes Productions
Productie Land: United States of America


Men in Black Trailer


Tommy Lee Jones
als Agent K
Will Smith
als James Edwards / Agent J
Linda Fiorentino
als Dr. Laurel Weaver / Agent L
Vincent D'Onofrio
als Edgar / The Bug
Rip Torn
als Chief Zed
Tony Shalhoub
als Jack Jeebs
Siobhan Fallon Hogan
als Beatrice
Mike Nussbaum
als Gentle Rosenburg the Arquillian Jeweler
Jon Gries
als Van driver
Sergio Calderón
als Jose
Carel Struycken
als Arquillian
Fredric Lehne
als INS agent Janus
Richard Hamilton
als Agent D
Kent Faulcon
als 2nd Lt. Jake Jensen
John Alexander
als Mikey
Keith Campbell
als Perp
Ken Thorley
als Zap-Em Man
Patrick Breen
als Mr. Redgick
Becky Ann Baker
als Mrs. Redgick
Sean Whalen
als Passport Officer
Harsh Nayyar
als News Vendor
Michael Willis
als Cop in Morgue
Willie C. Carpenter
als Police Inspector
Peter Linari
als Tow Truck Driver
David Cross
als Morgue Attendant
Charles C. Stevenson Jr.
als MIB Agent Bee
Boris Leskin
als Cook
Steve Rankin
als INS Agent
Andy Prosky
als INS Agent
Michael Goldfinger
als NYPD sergeant
Alpheus Merchant
als Security Guard
Norma Jean Groh
als Mrs. Edelson
Bernard Gilkey
als Baseball Player
Sean Plummer
als First Contact Alien
Michael Kaliski
als First Contact Alien
Richard Arthur
als 2nd First Contact Alien
Debbie Lee Carrington
als Alien Father
Verne Troyer
als Alien Son
Mykal Wayne Williams
als Scared Guy
Tim Blaney
als Frank the Pug (voice)
Mark Setrakian
als Rosenberg Alien (voice)
Brad Abrell
als Worm Guy (voice)
Thom Fountain
als Worm Guy (voice)
Carl J. Johnson
als Worm Guy (voice)
Drew Massey
als Worm Guy (voice)
Christina Benitan
als On-Air Reporter (uncredited)
Lowell Cunningham
als MiB HQ Office Worker (uncredited)
Danny DeVito
als Alien on TV Monitor (uncredited)
John Elsen
als NYPD Sergeant (uncredited)
Karen Lynn Gorney
als Announcer (uncredited)
Adrian Lee
als Wall Street Broker (uncredited)
George Lucas
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Patricia McPherson
als Spouse K (uncredited)
Newt Gingrich
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Isaac Mizrahi
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Fred Newman
als Aliens (voice) (uncredited)
Joe Paparone
als Police Inspector (uncredited)
Tony Robbins
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Al Roker
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Eliot Sash
als Police Officer #4 (uncredited)
Marshal Silverman
als Special Tech (uncredited)
Barry Sonnenfeld
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Sylvester Stallone
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Chloe Sonnenfeld
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Steven Spielberg
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Dionne Warwick
als Alien on TV Monitor (uncredited)
Debra Zane Casting
Steven Spielberg Executive Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Lawrence A. Hubbs Set Designer
John Cameron First Assistant Director
Eugene Gearty Sound Effects Designer
Walter F. Parkes Producer
Cheryl Carasik Set Decoration
Florian Ballhaus Camera Operator
Bo Welch Production Design
Barry Sonnenfeld Director
David Rubin Casting
Tom Duffield Art Direction
Donald Peterman Director of Photography
Laurie MacDonald Producer
Ken Schretzmann Assistant Editor
Steve Lucescu Transportation Co-Captain
Gino Acevedo Painter
Ed Solomon Screenplay
Lowell Cunningham Comic Book
Jim Miller Editor
Mary E. Vogt Costume Design
Katherine James Makeup Artist
Sean Haworth Set Designer
Skip Lievsay Supervising Sound Editor
Skip Lievsay Sound Re-Recording Mixer
Tom Chesney Special Effects
Peter Chesney Special Effects Coordinator
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Eric Brevig Second Unit Director
Deborah Habberstad Stunts
Jeff Habberstad Stunts
Debbie Zoller Makeup Artist
Tim Collins Grip
David M. Dunlap Second Unit Cinematographer
Stuart B. Hagen Second Assistant Director
Rick Baker Makeup Artist
Ellen Segal Music Editor
Alexandra Altrocchi Visual Effects Coordinator
Brian Smrz Stunt Coordinator
Mark De Alessandro Stunts
Chris Shriver Art Direction
Maggie Morgan Assistant Costume Designer
Patrick M. Sullivan Set Designer
Graham Place Unit Production Manager
Graham Place Co-Producer
Denise Doyle Production Assistant
Jacqui Lopez Visual Effects Producer
Van Ling Sound Designer
Susan Ringo Thanks
Steve Bartek Orchestrator
Stephen St. John Camera Operator
Steve Reinhardt Assistant Chief Lighting Technician
Gene Harrison Stunt Driver
J. Todd Anderson Storyboard Artist
Chuck Michael Sound Designer
Pierce Austin Hairstylist
Artie Kane Conductor
Ellen Christiansen Set Decoration
Mark McKenzie Orchestrator
Marco Rubeo Set Designer
Richard Brooks Burton Aerial Camera
Kam Chan Foley Editor
Benjamin Cheah Foley Supervisor
Marko Costanzo Foley Artist
Lee Dichter Sound Re-Recording Mixer
Lewis Goldstein Sound Effects Editor
Marissa Littlefield Supervising ADR Editor
Todd Milner Assistant Sound Editor
David Golia Camera Operator
Tyree Michael Simpson Production Assistant
Ann Carli Executive Music Producer
Peter Kuran Visual Effects
Shawn Murphy Scoring Mixer
Mai Iskander Assistant Camera
Scott Maginnis Assistant Property Master
John Fundus Boom Operator
John Leonidas Transportation Captain
Peter Ramsey Storyboard Artist
Whitey Hughes Stunts
Peter F. Kurland Production Sound Mixer
Scott P. Murphy Assistant Art Director
Derek Thompson Creature Design
Rick Wentworth Conductor
Denise Ream Visual Effects Producer
Bruce White Musician
Christian Zimmermann Standby Painter
Liz Radley CG Supervisor
Alyson Silverberg Extras Casting Coordinator
Christian Clarke Production Assistant
Jeff Murrell Chief Lighting Technician
Stracy Diaz Utility Stunts
Kia Steave-Dickerson Set Dresser
Sally Stevens Playback Singer
Scott Mitchell Rosenberg Thanks
Matthew Gratzner Prop Designer
Jane E. Russell Unit Publicist
Matt Rose Sculptor
Frank Kern Foley Editor
Daniel Fisher Assistant Property Master
Melinda Sue Gordon Still Photographer
Dan Bronson Costume Supervisor
Paul Guyot Stand In
Michael Barry Sound Re-Recording Mixer
Denny Caira Transportation Captain
Doug Harlocker Property Master
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Pablo Ferro Title Designer
Jac Rubenstein Foley Editor
Bob Moore Jr. Set Costumer
Russell Engels Gaffer
Mary Bailey Script Supervisor
Glenfield Payne Assistant Sound Editor
Kurt E. Soderling Visual Effects Camera
David Nakabayashi Visual Effects Art Director
Mitch Devane Sculptor
Jonathan Harb Concept Artist
Mike Koz Assistant Editor
Becky Brake Assistant Location Manager
Michael Diersing Construction Coordinator
David Manhan Leadman
Kazu Hiro Sculptor
Lisa D. DiSanto Production Assistant
Keith Peterman Second Unit Cinematographer
Laini Thompson Makeup Artist
Brent Boates Storyboard Artist
Robbie Goldstein Location Manager
John Branagan Stunts
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Jim McPherson Sculptor
Timothy Eaton Visual Effects Editor
Rob Coleman Animation Supervisor
Gregory W. Smith Camera Operator
Amy Ness Production Supervisor
Eddie Yang Sculptor
Howard London ADR Mixer
Todd Boyce CG Animator
Marcia Patten Wardrobe Supervisor
Carl N. Frederick Digital Effects Supervisor
Karen Rasch First Assistant Editor
Chris Soldo Second Unit First Assistant Director
Steven R. Molen Associate Producer
David Rowden Stunts
Tim Norman Second Assistant Camera
Tyrone S. Walker Additional Second Assistant Director
Cara Giallanza Second Unit First Assistant Director
Bobby Mackston Supervising Dialogue Editor
J. Ellen Evans Script Supervisor
William T. Jones Rigging Grip
Gerald Solomon Hairstylist
Margaret B. Lynch Visual Effects Coordinator
Virginia G. Hadfield Key Hair Stylist
Bob Finley III Gaffer
Richard J. Cook Digital Effects Producer
Moto Hata Sculptor
Zoran Veselic Steadicam Operator
Peter Gelfman Property Master
Pilar McCurry Music Supervisor
Benton Jew Creature Design
John Andrew Berton Jr. Digital Effects Supervisor
Robert Marinic Digital Effects Supervisor
Kyle Ross Collinsworth Special Effects Supervisor
Michael Caracciolo Camera Operator
Ken Connors Rigging Gaffer
Martin Lowry Key Rigging Grip
Jay Peterman First Assistant Camera
Gerard Sava First Assistant Camera
Mark Gutterud First Assistant Camera
Danielle Feller Set Costumer
Norm MacLeod Dialogue Editor
Rick Freeman Sound Effects Editor
John Bartle Assistant Editor
Michael F. Burke Best Boy Electric
David H. Kramer ADR Voice Casting
Donald Murphy Set Production Assistant
Michael B. Bunch Construction Foreman
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Bill Barr Key Grip
Gabriela Vázquez Second Assistant Director
Diane Pepper Hairstylist
John G. McCabe Special Effects
James Carson Production Illustrator
Peter A. Mian Video Assist Operator
Bruce Pross Foley Mixer
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Anthony Veader Hairstylist
Richard Castro Payroll Accountant
Bob Putynkowski Color Timer
Jason H. Snell Visual Effects Production Assistant
Carlo Basail Greensman
Jamie Kehoe Craft Service
Jose Fernandez Sculptor
J.D. Streett Special Effects
Hank Mayo Conceptual Design
James Bartolomeo Second Assistant Camera
Mike Currie Set Production Assistant
Timothy Metzger Leadman
Tommy Louie Cableman
Carl Rydlund Musician
Mo Henry Negative Cutter
Jen Kinavey Visual Effects Production Assistant
Dennis Gamiello Key Grip
Jesse Mather Lighting Technician
Henry Antonacchio Construction Foreman
T. Sean Ferguson Second Assistant Director
Colin MacLellan Production Assistant
Audie Aragon Dolly Grip
Dennis Radesky Transportation Co-Captain
Eric M. Metzger Set Dressing Artist
Dick Dova Grip
James Frederick Electrician
Randy Sokol Location Manager
Carol Neilson Stunts
Steve Bowerman Boom Operator
Sam Rohn Location Scout
Calvin Sterry Key Grip
Louis J. Porzio Carpenter
Gregory Dultz Driver
Travis Huffman Propmaker
Dana Williams Production Coordinator
Jeff Pierce I/O Supervisor
Tammy R. Dickson Production Assistant
Clifford Happy Stunt Double
Reginald F. Lake Chief Lighting Technician
Michael Lee Phillips Jr. Production Assistant
Paul Plannette Second Assistant Camera
Tammy L. Smith Extras Casting
Marjorie K. Chan Key Costumer
John Lowry Dolly Grip
Edward W. Lowry Dolly Grip
Colin Cumberbatch Assistant Production Coordinator
Don Williams Musician
Michael Anderson Best Boy Grip
Daniel E. Teaze Second Assistant Camera
Oren Marshall Musician
Brian Fitzsimons Best Boy Grip
Tommy Boyer Wardrobe Supervisor
Doug Jones Negative Cutter
Randolph LeRoi Stunts
Michael Olague Gaffer
Peter Hollocker Production Assistant
Aaron Sims Sculptor
Eric L. Roberts Video Assist Operator
Nori Honda Prosthetics Sculptor
Eric Amundsen Second Assistant Camera
Louis Katz Concept Artist
Denise Leibee Hairstylist
Barry Rosenberg Hairstylist
Steven Lawrence Makeup Artist
Dodi Lee Rubenstein Second Second Assistant Director
Paul Byrne Prenderville Second Second Assistant Director
James R. Powers Construction Foreman
Chris Zimmerman Standby Painter
Thomas Thoms Cableman
Louise Di Tullio Musician
Thomas Gilliland Painter
Ryan Peterson Sculptor
Joe Heffernan Special Effects
Roland Loew Special Effects
Peter A. Renard Special Effects
Shannon J. Thompson Special Effects
Jon Thackery Special Effects
Roderic Duff Special Effects
Steven Carlton Ficke Special Effects
Joel P. Blanchard Special Effects Technician
Christian Eubank Special Effects Technician
Karl Nettmann Special Effects
Cristie Miele Animal Wrangler
Ronald R. Koch Jr. Assistant Chief Lighting Technician
Alex Cohn Assistant Location Manager
Jamie Daddio Assistant Production Coordinator
George W. Borthwick Best Boy Grip
Michelle Levi Casting Assistant
Susan Stolar Casting Assistant
Joe Facey Craft Service
Judie Fixler Extras Casting
Bill Slemmons Key Grip
Travis Harrod Production Assistant
Courtney Henley-Anderson Production Assistant
Randol Perelman-Taylor Production Assistant
Rebecca Stefan Production Assistant
George N. Thomas Production Assistant
Brandon Wainwright Production Assistant
Missy Barshay Production Assistant
Tom Just Production Assistant
Julia Morgan Production Assistant
Jonathan R. O'Hara Production Assistant
Steven P. Petyerak Production Assistant
Stephanie F. Johnson Production Assistant
Jennifer Reiss Production Assistant
Ellen M. Hillers Production Coordinator
Shannon Speaker Production Secretary
Steve Craft Second Assistant Camera
David Menapace Transportation Captain
Carl Assmus Grip
Bernie Demolski Grip
Tad Leckman Visual Effects Production Manager
Erica Kissack Contact Lens Technician
Donovan C. Howard Apprentice Sound Editor
Dustin DuPilka Assistant Foley Artist
Don Gillespie Assistant Accountant
Brian Griffin Digital Supervisor
Joseph S. Alfieri Construction Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024