Miami Vice (2006)

Actie, Misdaad, Thriller
Miami Vice detectives Sonny Crockett en Ricardo Tubbs krijgen de opdracht undercover te gaan, om drie aan elkaar gerelateerde moorden op te lossen. Hiervoor moeten zij zich voordoen als drugtransporteurs, die zendingen Zuid-Florida binnenloodsen. Sonny krijgt bovendien een affaire met Isabella, de vrouw van één van de drugsdealers.

Miami Vice Film Info

Score: 5.997/10 van 1684 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-07-27
Lengte: 132 Minuut / 2:12
Regisseur: Michael Mann
Productie Studios: Universal Pictures, Forward Pass, Motion Picture ETA Produktionsgesellschaft
Productie Land: Germany, United States of America

Miami Vice Foto's


Miami Vice Trailer


Jamie Foxx
als Det. Ricardo 'Rico' Tubbs
Colin Farrell
als Det. James 'Sonny' Crockett
Gong Li
als Isabella
Naomie Harris
als Det. Trudy Joplin
John Ortiz
als José Yero
Ciarán Hinds
als FBI Agent John Fujima
Justin Theroux
als Det. Larry Zito
Barry Shabaka Henley
als Lt. Martin Castillo
Elizabeth Rodriguez
als Det. Gina Calabrese
John Hawkes
als Alonzo Stevens
Eddie Marsan
als Nicholas
Luis Tosar
als Arcángel de Jesús Montoya
Domenick Lombardozzi
als Det. Stan Switek
Isaach De Bankolé
als Neptune
Tom Towles
als Coleman
Mario Ernesto Sánchez
als El Tiburon
Frankie J. Allison
als Deep-Chested Aryan Brother
Tony Curran
als Aryan Brother
Stephan Jones
als Dark-Haired Aryan Brother
Rob Larson
als Long-Haired Aryan Brother
Don Frye
als Long-Haired Aryan Brother
Maxim Danilov
als Russian FBI Agent
Pasha D. Lychnikoff
als Russian FBI Agent
Ana Cristina Oliveira
als Female Bartender
Everlayn Borges
als Miss Cuba
Juanita Billue
als Miss Jamaica
Patrick Michael Buckley
als Air Traffic Controller
Marc Macaulay
als Air Traffic Supervisor
Mike Pniewski
als ER Doctor
Vivienne Sendaydiego
als ER Doctor
Richard Katanga
als Haitian Paramilitary Captain
Dexter Fletcher
als Haitian Paramilitary
Oleg Taktarov
als Russian Security
Alexander Rafalski
als Isabella's Security
Ilan Krigsfeld
als Isabella's Russian Bodyguard
Juliana Guedes
als Isabella's Secretary
James Maurice Rowan Jr.
als Guy in Double Wide Trailer
Deborah Demere
als Woman in Double Wide Trailer
Abdel Tornes
als The Courier
Maria Leon
als Casino Office Worker
Kenny Acevedo
als FBI Agent
Julia Yarbrough
als Self
Ryan M. Phillips
als Newscaster
Amir Aviram
als Guy Hitting on Gina
Julia Perevedentseva
als Blonde Talking to Tubbs
Gilbert Quintana
als Marine Shed Guard
Eboni Nichols
als Dancer
Donald Dowd
als Nightclub Patron (uncredited)
Paul Aldanée
als Mansion VIP (uncredited)
Alexander Alonso
als Yero Security (uncredited)
Jay Amor
als Yero Security (uncredited)
Ryan Anthony
als Club Patron (uncredited)
Chris Astoyan
als Agent Perry (uncredited)
Ashley Avis
als Supermodel (uncredited)
Brad Batchelor
als Boat Race Fan (uncredited)
Eric Bendross
als Night Club Patron (uncredited)
Arthur Bergman
als Man Waiting in Nightclub Line (uncredited)
Robert Berson
als Drug Cartel Operator (uncredited)
Tara Cardinal
als Club Girl (uncredited)
Michelle Chin
als Isabella's Mother (uncredited)
Hailey Hansard
als Dancer (uncredited)
Stephane Kay
als Miami Nightclub Doorman (uncredited)
Claudine Oriol
als Club Patron (uncredited)
Danny Pardo
als Salsa Dancer (uncredited)
Pablo Patlis
als Bartender (uncredited)
Nathan Russell
als DEA Agent (uncredited)
Taso N. Stavrakis
als Long-Haired Sniper (uncredited)
Lorenzo Toledo
als Yero Security (uncredited)
Jon Tomlinson
als Powerboat Throttleman (uncredited)
Joe Vida
als Detective Jones (uncredited)
David Yuzuk
als Bodyguard (uncredited)
Julia Zgoda
als Dancer (uncredited)
Dion Beebe Director of Photography
Michael Mann Producer
William Goldenberg Editor
Francine Maisler Casting
Victor Kempster Production Design
Paul Rubell Editor
John Murphy Original Music Composer
Michael Mann Writer
Pieter Jan Brugge Producer
Michael Mann Director
Sarah Bradshaw Associate Producer
Wayne Morris Associate Producer
Bryan H. Carroll Co-Producer
Anthony Yerkovich Executive Producer
Michael Waxman Co-Producer
Gusmano Cesaretti Co-Producer
Carlos A. Menéndez Art Direction
Fumi Mashimo Animation Supervisor
Duane Manwiller Steadicam Operator
James W. Tyson Costume Supervisor
Ken Blackwell Visual Effects Editor
Janty Yates Costume Design
Mark Davison Camera Operator
Steve Koster Helicopter Camera
Kim Lee Visual Effects Producer
Frank Connor Still Photographer
Gary Jay Camera Operator
Robert Stadd Visual Effects Supervisor
Alejandra Rosasco Costume Supervisor
Pamela Alch Script Supervisor
Ronald B. Moore Visual Effects Producer
Mat Beck Visual Effects Supervisor
John F. Gross Visual Effects Supervisor
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Jay Kriss Camera Operator
Jim Erickson Set Decoration
Michael Kaplan Costume Design
Seth Reed Supervising Art Director
James T. Hill Music Editor
Elliott Koretz Sound Designer
Steve Nelson Sound Effects Editor
Ed Callahan Sound Effects Editor
Michael Payne Sound Effects Editor
David Olson Music Editor
Vicki Hiatt Music Supervisor
Steve Durkee Music Editor
Artie Malesci Stunt Coordinator
Victor Iorillo Sound Effects Editor
David M. Ronne Production Sound Mixer
Anna Behlmer Sound Re-Recording Mixer
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Tom Kramer Music Editor
Del Spiva Music Editor
Kim Secrist Sound Effects Editor
David V. Butler Supervising Dialogue Editor
Lucy Coldsnow-Smith Dialogue Editor
Mike Chock Dialogue Editor
Susan Dudeck Supervising ADR Editor
Linda Folk ADR Editor
Allen Hartz Dialogue Editor
J. Michael Muro Second Unit Director of Photography
Joe Dorn ADR Editor
Thierry J. Couturier Dialogue Editor
Michele Perrone Supervising ADR Editor
Nicholas Korda ADR Editor
Steven R. Mathis Gaffer
Vera Mitchell Wig Designer
Andrea D'Amico Executive Visual Effects Producer
R. Blaine Currier Picture Car Coordinator
Bryan Wengroff Visual Effects Coordinator
Stephen P. Durante Leadman
Nikoletta Skarlatos Makeup Artist
Don Libby 3D Artist
Bruno Alzaga Grip
Marian Toy Assistant Costume Designer
Janene Balado Post Production Assistant
Charles Stewart Property Master
Frank Fernandez Set Medic
Kevin Tiesiera Best Boy Electric
Genessa Goldsmith Proctor Scenic Artist
Patrick Calabrese Set Dresser
Jeff G. Waxman Production Supervisor
Benjamin Gerry Casting Associate
Howard Bachrach Transportation Captain
Norene Bini Dialect Coach
Ricou Browning Jr. Marine Coordinator
Marc Deschaine Assistant Sound Editor
John C. Kruize Post Production Accountant
Robert Renga Sound Recordist
Brett M. Reed First Assistant Editor
Stephen Coleman Orchestrator
Chiara Bergonzi Costume Assistant
Dawn Y. Line Key Costumer
Federico López Assistant Production Manager
Nikoletta Skarlatos Key Makeup Artist
Jonathan Dugas Rigging Grip
Jack Taggart Ager/Dyer
Alexander Alonso Stunts
Gustavo Borner Scoring Mixer
Miguel Ángel Poveda Production Manager
Scott Dale Utility Stunts
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Robert A. Blackburn Construction Coordinator
Don Baer Driver
Thell Reed Armorer
Karen Jarnecke Production Coordinator
Shirley Lu Translator
Selena Evans-Miller Assistant Makeup Artist
Ico Abreu Construction Buyer
Geoffrey S. Grimsman Set Designer
Eric Yu Camera Technician
François Audouy Production Illustrator
Jay Gutierrez Stand In
Carol Raskin Hairstylist
Sarah Bradshaw Unit Production Manager
R. Bruce Steinheimer Special Effects Supervisor
George Doering Musician
James Irvin Gates Tailor
Miguel Batista Electrician
Risa Garcia Set Costumer
Cynthia Quan Production Accountant
J. Steven Latham First Assistant Camera
Mary Burton Makeup Department Head
Aran Mann Assistant Art Director
Marc Wostak Rigging Gaffer
Peter Cordova Props
David Fulton Publicist
Mauriece Jacks Jr. Video Assist Operator
Robyn-Alain Feldman Post Production Supervisor
Kat Wilson Art Department Coordinator
Takeo Ogawa Sound Designer
José Lázaro Brañas Set Production Assistant
Julian Mercado Painter
Leah Sokolowsky Location Scout
Mack McKelvey Craft Service
James Bolt Additional Sound Re-Recording Mixer
Bruce Schluter Title Designer
Chris Castaldi Second Second Assistant Director
Melissa Binder Textile Artist
Michael J. Flynn Greensman
Keith D. Fisher Transportation Co-Captain
Tiffany Busche Costumer
Juan Piccininno Hair Assistant
Kasra Farahani Conceptual Illustrator
Greg Zimmerman ADR Recordist
Vinson Jae Standby Painter
Cary Weitz Boom Operator
Clete Cetrone Construction Foreman
Kurt Smith Color Timer
Miguel Amauris Jimenez Key Grip
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
Mauricio Perez Orlando Unit Manager
Michael Waxman First Assistant Director
Michael Kelem Aerial Camera
Travis Huffman Propmaker
Roberto Ballesteros Camera Loader
Sean Hobin Additional Second Assistant Director
Rick Chavez Assistant Property Master
Martin Charles Graphic Designer
Derek Casari ADR Engineer
Tom Udell Accountant
Ellen J. Morris Second Assistant Production Coordinator
Don Abbatiello Stunt Driver
Wilson De Souza Lobo Assistant Location Manager
S.R. Conger Assistant Accountant
Cynthia Blaise Dialogue Coach
Joel Tokarsky Payroll Accountant
Fernando Segovia Special Effects Assistant
Troy N. Wade Dolly Grip
Merry Alderman Casting Assistant
Henry Herrera Choreographer
Pedro M. Guillen Executive Assistant
Donald Reynolds Jr. Key Rigging Grip
Craig Hosking Aerial Coordinator
Mark Robben Digital Compositor
Cristina Christian Second Assistant Accountant
Dan Herrera Unit Medic
Erik Curtis Second Assistant Camera
Paul Tanzillo Jr. Negative Cutter
Angie Lee Cobbs Assistant Production Coordinator
Nick Theodorakis Digital Imaging Technician
Marilyn Graf Foley Mixer
Maria K. Chavez Location Manager
David S. Williams Jr. Compositing Supervisor
Richard Patterson Digital Supervisor
Dixiana Rubio Production Secretary
Susann Belaval Art Department Production Assistant
Rocio De Leon Extras Casting Assistant
Rebekah Burgess Researcher
Bruce Barris First Assistant Sound Editor
Al Guthery Pilot
Robert Caban Special Effects Technician
Joe Hathaway Digital Color Timer
Melissa Herron Travel Coordinator
Alyson Dee Moore Foley Artist
Wiley Schott Camera Production Assistant
Kevin Hickman Assistant Editor
Scottpatrick J. Sellitto Music Consultant
Eddie Mariano Extras Casting Coordinator
Stefani Rockwell Location Coordinator
Jody Beaudin First Assistant Accountant
T. Rafael Cimino Technical Advisor
Cory Lee Visual Effects Production Assistant
Kathryn Faison Stunt Double
Kurt Beckler Best Boy Grip
Sam Restivo Post Production Coordinator
Almudena Alcazar Production Assistant
Jonás Rodríguez Sound Assistant
Jim Weidman Supervising Music Editor
Rik Panero I/O Manager
Sean Brown Assistant Camera
Tom Rebber Transportation Coordinator
Barbara Harris ADR Voice Casting
Stefan Sonnenfeld Colorist
Christine Carr Digital Intermediate Producer
Joshua A. Horn Location Assistant
Timothy Clark Matte Painter
Christopher Gray Location Casting
Mark De Alessandro Stunt Driver
Denise Gallo Utility Stunts
Maria Norman Executive Assistant
Chick Bernhard Stunt Driver
Eric Luling Set Dresser
Anthony Yerkovich Original Series Creator
Amy Lynn Tuttle Stunt Driver






















ikwilfilmskijken © 2024