Midway (2019)

Oorlog, Historisch, Actie, Drama
De Amerikaanse marine weet zich te herstellen nadat de Japanners in december 1941 dachten de Amerikaanse vloot in Pearl Harbor geheel tot zinken te hebben gebracht. Met hun overgebleven vliegdekschepen binden de Amerikanen in juni 1942 opnieuw de strijd aan, dit keer om het strategische eilandje Midway in de Stille Oceaan. Die slag om Midway wordt gezien als een van de meest belangrijke keerpunten in de Tweede Wereldoorlog waarin de Amerikanen, die sterk in de minderheid waren, door hun slimme tactiek bijna de gehele Japanse vloot tot zinken wist te brengen.

Midway Film Info

Score: 7.1/10 van 1123 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2019-11-06
Lengte: 138 Minuut / 2:18
Regisseur: Roland Emmerich
Schrijver: Wes Tooke
website: https://midway.movie
Productie Studios: AGC Studios, Centropolis Entertainment, Entertainment One, RuYi Media, Starlight Culture Entertainment Group, Street Entertainment, The Mark Gordon Company
Productie Land: United States of America


Midway Trailer


Ed Skrein
als Lieutenant Richard 'Dick' Best
Patrick Wilson
als Rear Admiral Edwin T. Layton
Woody Harrelson
als Admiral Chester W. Nimitz
Luke Evans
als Commander Wade McClusky
Mandy Moore
als Anne Best
Luke Kleintank
als Lieutenant Clarence Earle Dickinson
Dennis Quaid
als Vice Admiral William 'Bull' Halsey
Aaron Eckhart
als Lieutenant Colonel Jimmy Doolittle
Keean Johnson
als Chief Aviation Radioman James Murray
Nick Jonas
als Bruno Gaido
Etsushi Toyokawa
als Admiral Isoroku Yamamoto
Tadanobu Asano
als Rear Admiral Tamon Yamaguchi
Darren Criss
als Commander Eugene Lindsey
Brandon Sklenar
als George 'Tex' Gay
Jake Manley
als Willie West
Jun Kunimura
als Vice Admiral Chūichi Nagumo
Nobuya Shimamoto
als Captain Tomeo Kaku
Brennan Brown
als Commander Joseph Rochefort
Jake Weber
als Rear Admiral Raymond Spruance
Alexander Ludwig
als Lieutenant Roy Pearce
David Hewlett
als Husband Kimmel
Mark Rolston
als Ernest King
Eric Davis
als Captain Miles Browning
Kenny Leu
als Zhu Xuesan
Rachael Perrell Fosket
als Dagne Layton
Peter Shinkoda
als Cmdr. Minoru Genda
James Carpinello
als William Brockman
Tim Beckmann
als Captain Rawlings
Sarah Halford
als Marie Pearce
Cameron Brodeur
als Sully Brown
Hiromoto Ida
als Prime Minister Tojo
Hiroaki Shintani
als Emperor Hirohito
Russell Dennis Lewis
als Ensigh O’Flaherty
Geoffrey Blake
als John Ford
Mikaël Conde
als Bill Miller
Madison Roukema
als Barbara Best
Christie Brooke
als Millicent McClusky
Dustin Geiger
als Paul Crosley
Jason Lee Hoy
als Pat Rooney
Ellen Dubin
als Admiral King Secretary
Jason New
als Marine Captain (Midway)
Dean Schaller
als Jack MacKenzie Jr.
Jacob Blair
als Hank Potter
Kayo Yasuhara
als Geisha
Rudolph Wallstrom
als Petty Officer (Pacific HQ)
Matthew MacCaull
als Staff Officer (Nimitz)
Philip Fu-Kang Wang
als Chinese Major
Johan Strombergsson-Denora
als Radioman #1 (Enterprise SC)
Nico DeCastris
als Radioman #2 (Enterprise SC)
Alexandre Dubois
als Radar Officer (Enterprise)
Tyler Elliot Burke
als Radar Officer (Enterprise)
Raphael Grosz-Harvey
als Lt. JG (Hospital)
Trevor Danielson
als Talker
Agostino Michael Cimino
als Buzz Davis (Sonar Tech Nautilus)
Takeshi Kurokawa
als Imperial Guardsman
Ryuta Kato
als Japanese Junior Officer (Yamat)
Garret Sato
als Japanese Officer (Prison)
Neil Girvan
als Navy Yard Inspector
Ellis Arch
als Lofton Henderson
Robert Crooks
als McClusky's Radioman
Sean Colby
als Gay's Radioman
Kasey Ryne Mazak
als Signal Officer (Akagi)
Ryo Hayashida
als Deck Officer (Akagi)
Michael Chapman
als Helmsman (Nautilus)
Masahiro Tanikawa Masa Tani
als Damage Control Officer
Ryohei Arima
als Japanese Lieutenant (Kaga)
Hiro Kanagawa
als Makigumo Captain
Ken Takikawa
als Makigumo Lieutenant
Leonardo Boudreau
als Passing Sailor
Tony Christopher
als SBD Pilot (Enterprise)
Yuta Takenaka
als Staff Officer (Yamato)
Tatsuya Shirato
als Flag Officer (Yamato)
Tyler Hall
als William 'Slim' Townsend
Kyle Bougeno
als Smoking Sailor
David Dacosta
als Breathless Ensign (Enterprise)
Kazuki Gonzalez-Adachi
als Hiryu Helmsman
Reyn Halford
als Torpedo Room Chief
Toyoaki Ito Leung
als Japanese Boy (10 YO)
Halta Nonen
als Japanese Boy #2 (6 YO)
Adrian Spencer
als Chief Medic (Enterprise)
James Hicks
als Edwin Kroeger
Sebastian Pigott
als Petty Officer #2
Simon Pelletier-Gilbert
als Yorktown Spotter
Philippe Verville
als Doolittle's Bombardier
Shigeru Yabuta
als Japanese Duck Netting Officer
Seunghwan Min
als Zero Pilots Squadron Leader
Christopher Tapia
als Hiryu Pointer
Sangwon Jun
als Hiryu Talker
Motoo Taira
als Akagi Spotter
Ana Maria Lombo
als Ballroom Singer
Cary Weitz Boom Operator
Harald Kloser Producer
Harald Kloser Music
Roland Emmerich Director
Roland Emmerich Producer
Mark Gordon Producer
Thomas Wanker Music
Doug Hardwick Construction Coordinator
Isabelle Guay Supervising Art Director
Kirk M. Petruccelli Production Design
Andrea Kenyon Casting Director
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Page Buckner Art Direction
Brent O'Connor Executive Producer
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Yu Dong Executive Producer
Michael Hoffman Sound Mixer
Mario Davignon Costume Design
Carolyn 'Cal' Loucks Set Decoration
Patrick Kerton Stunt Coordinator
Ryan Stevens Harris Assistant Editor
Adam Wolfe Editor
Patricia Binga Lead Animator
Harlan Glenn Key Costumer
Paul O'Bryan First Assistant Editor
Steve Neal Sound Editor
Matt Jackson Executive Producer
Martin Doepner First Assistant Director
Matt Hovland ADR Mixer
Tom Marks Sound Re-Recording Mixer
Eric Rylander Special Effects Coordinator
Jean-Pierre Paquet Art Direction
Katie Doyle Casting Director
Joseph Segura First Assistant Camera
Marylou Lim Assistant Costume Designer
Francie Brown Dialect Coach
Craig Hosking Aerial Coordinator
Reiner Bajo Still Photographer
Peter G. Travers Visual Effects Supervisor
Joshua Davis Gaffer
Dan Goyens Lighting Technician
Helene Lamarre Art Department Coordinator
Robby Baumgartner Director of Photography
Paul Corricelli Key Costumer
Walter Volpatto Digital Intermediate Colorist
Bryan Grill Visual Effects Supervisor
Eames Gagnon Gaffer
Mahealani Diego Assistant Makeup Artist
Christine Youngstrom Art Department Coordinator
Don King Underwater Camera
Emilie Gauthier Makeup Designer
Alan Markfield Still Photographer
Linda D. Flowers Hairstylist
Derek Spears VFX Supervisor
Puelo Deir Unit Publicist
Tom Macdonald Costume Supervisor
Josh Bower Boom Operator
Phil Jones VFX Supervisor
Dan Smiczek CG Supervisor
Patrick Christensen ADR Mixer
Eriko Miyagawa Casting Consultant
Laine Rykes Key Makeup Artist
Don Tomich Rigging Gaffer
Lukas Lepicovsky CG Supervisor
Greg Strasz Visual Effects Supervisor
Alvin S. Cabrinha Jr. Property Master
Christopher J. Wood Set Dresser
Rene Toye VFX Editor
Stephen Bacquet Lighting Technician
Rick Harris Key Rigging Grip
Les T. Tomita Key Grip
Cathie Valdovino Set Costumer
Sebastian Butenberg Animation Director
Gina Scarnati Textile Artist
Lorette Leblanc Script Supervisor
Jan Bezouška Sound Effects Editor
Andrew Ryan Turner Visual Effects Editor
Rick Crum Electrician
Carolyne de Bellefeuille Art Direction
Marcelo Padovani Assistant Hairstylist
Dany Racine First Assistant "A" Camera
Félix Larivière Hair Department Head
Jeremy Brussell Best Boy Grip
Julie Garceau Digital Imaging Technician
Wes Tooke Screenplay
Soupharak Keoborakoth Second Assistant "A" Camera
Pierre Daudelin Best Boy Electric
Pamela Goldammer First Assistant Makeup Artist
Hale Mawae Set Dresser
Marcin Kasiński Foley Editor
Martin Chalifoux Construction Manager
Steven Cueva First Assistant Camera
Shae Salmon VFX Editor
Dave Goetter ADR Mixer
Harry Lu Armorer
Alastair Burlingham Executive Producer
Caitlin Well Casting Associate
Tefft Smith Pre-Visualization Supervisor
David Shauger Construction Coordinator
Peter Bawiec Supervising Sound Editor
Peter Bawiec Sound Re-Recording Mixer
Wouter van Herwerden ADR Recordist
Thomas Dane Wagener Visual Effects Coordinator
Louis Marion Production Sound Mixer
Steven Spady Visual Effects Editor
Ralph Malani Key Hair Stylist
Nicholas Rymond Leadman
Sabrine Canuel Key Costumer
Laurent Taillefer Visual Effects Supervisor
Mike Gerzevitz Lighting Technician
Andrea Montana Knoll Production Consultant
Jon Lawless ADR Recordist
Taylor Westerfield Dialogue Editor
Babak Bina 3D Generalist
Daniel Perez 3D Generalist
Alan Shultz Dolly Grip
Matt Yocum Sound Effects Editor
Vicki Pui Concept Artist
Danny MAlin Extras Casting
Marie-Julie Besse First Assistant Camera
Aaron Reznick Visual Effects Production Manager
Tricia Kim Matchmove Supervisor
Radia Slaimi Set Designer
Bill Wang Visual Effects Production Manager
David Villeneuve Electrician
Nathalie Legault Assistant Makeup Artist
Micah Gallagher Compositing Supervisor
Jen Martin Costumer
Jean Scarabin Hairstylist
Greta Ruljevaite Visual Effects Producer
Bethan Mowat First Assistant Director
Angela Laprete Production Consultant
Marc Roth CG Supervisor
Errol Stussi Visual Effects Coordinator
Nick Crew Visual Effects Supervisor
Ilkka Uitto VFX Editor
Marshall Rainey Visual Effects Coordinator
Timur Yesilfiliz VFX Editor
Prapanch Swamy CG Supervisor
Tom Curtis Set Dresser
Craig K. Lewis Set Decoration Buyer
Mandalyn Forbes Visual Effects Coordinator
Rodgers Paul Matte Painter
Josh Mar Costumer
Allen Mozo Lighting Technician
Michael Porterfield Compositing Supervisor
Mariana Gorbea Modeling
Michal Wilczewski Foley Editor
Karen Wood Casting Associate
Jacek Wisniewski Foley Artist
Philip Nussbaumer VFX Supervisor
Florian Franke Compositing Lead
Rodions Jepejevs Compositing Lead
Mark Spindler Compositing Supervisor
Carsten H. W. Lorenz Executive Producer
Eun Young Kim Matte Painter
Eric Aubin Second Assistant "B" Camera
Catherine Lam Set Designer
Stephane Boisvert Generator Operator
David Dinel Key Grip
Rebecca Gausnell Dialect Coach
Thomas Weckenmann VFX Editor
Tricia Mulgrew Visual Effects Producer
Jean-Manuel Medina Hairstylist
Gaby Miègeville-Little Set Designer
Mónica Caballero Lighting Technician
Simon Théberge Set Designer
Filip Stefanowski Foley Mixer
Pierre Antoine Rousse Set Dresser
John M.H. Lee Lighting Technician
Aaron Ellis Costumer
Arthur B Wilson III Hairstylist
Catherine Lahaye Makeup Artist
Gary Pachany First Assistant "B" Camera
Chris Lewis Set Designer
Nicolas Dallaire ADR Recordist
Jeong-Hwa Fonkalsrud Makeup Department Head
Magnus Skagerlund Modeling
Justin Neenan Set Designer
Cedric Levesque Set Dresser
Maxime Privé Set Dresser
Nicolas Privé Set Dresser
Johannes Muecke Title Designer
Johannes Muecke Storyboard Artist
Joshua Atkin Best Boy Electric
Tuiaana Scanlan Best Boy Grip
Reid Murphy Camera Operator
Jeroen Hendriks Digital Imaging Technician
Michael Keola Jones Dolly Grip
Aaron McMullen Electrician
Todd Schatz Generator Operator
James Takahashi Rigging Grip
Curtis Wingerter Rigging Grip
Liliane Saad Assistant Hairstylist
Eli Girard Hairstylist
Sheldon Yamauchi Hairstylist
Paula Hong Hairstylist
Christine Carrière Makeup Artist
Natalia Lubowiecka Foley Editor
Joshua Hakim 3D Artist
Steve Seongik Hong Animation Supervisor
Johannes Wolz Animation Technical Director
Evgeny Berbasov CG Supervisor
Jason Hannen-Williams CG Supervisor
Ryo Sakaguchi CG Supervisor
Matthew Novak CG Supervisor
Jean-Philippe Tristant Compositing Lead
Enrique Sandoval Castro Compositing Lead
Danielle Norgate Compositing Lead
Henrique Reginato Compositing Lead
Phil Prates Compositing Supervisor
Egbert Reichel Compositing Supervisor
Michael J. Viera Compositing Supervisor
Ning Yan Lead Animator
Philipp Winterstein Lead Animator
Dasom Song Matte Painter
Peter Braeley Matte Painter
Chengwei Zheng Matte Painter
Mujia Liao Matte Painter
Kevin Mains Modeling
Zaki Saati Modeling
Dylan Dunford Modeling
Benjamin Lepine Modeling
Ron Schrems Modeling
Laura Carnegie VFX Editor
Adam Figielski VFX Supervisor
Selah Chung Visual Effects Coordinator
Natsai Todd Visual Effects Coordinator
Aditya Menon Visual Effects Coordinator
Kin Yiu Visual Effects Coordinator
Gray Xi Visual Effects Coordinator
Sophia Zhang Visual Effects Coordinator
Michael Armstrong Visual Effects Coordinator
Thelma Rangel Visual Effects Coordinator
Sofronie Dun Visual Effects Producer
Iva Modrah Visual Effects Producer
Troy Moore Visual Effects Supervisor
Sara Eva Gonzalez Costume Assistant
Daryl Baboulis-Gyscek Casting Assistant
Johanna Bautista Extras Casting
Dustin Snodgrass Extras Casting
Marie Medina Extras Casting Assistant
Pauline Beraud Script Supervisor
Trevor White Colorist
Rob Scratch Mitchell Aerial Coordinator
Marie-Helene Roy Production Coordinator
Natacha Williams Travel Coordinator
Carolina Jiménez Layout






















ikwilfilmskijken © 2020