7.3

Minority Report (2002)

Actie, Thriller, Sciencefiction, Mysterie
Het is het jaar 2054. In Washington is een afdeling opgezet die moordenaars oppakt vóór ze de moord plegen. John Anderton is één van de detectives werkzaam voor de zogenaamde Pre-Crime divisie. Maar dan wordt hij zelf aangewezen als een toekomstige moordenaar. Hoewel Anderton een rotsvast vertrouwen heeft in het systeem, begint hij toch te vermoeden dat iemand hem erin heeft geluisd. En dan zit er maar één ding op: vluchten...

Minority Report Film Info

Score: 7.3/10 van 5601 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-06-20
Lengte: 144 Minuut / 2:24
Regisseur: Steven Spielberg
Schrijvers Scott Frank, Jon Cohen.
Productie Studios: Digital Image Associates, Cruise/Wagner Productions, Blue Tulip Productions, Ronald Shusett/Gary Goldman, Amblin Entertainment, 20th Century Fox, DreamWorks Pictures
Productie Land: United States of America

Minority Report Foto's


Minority Report Trailer


Tom Cruise
als Chief John Anderton
Colin Farrell
als Danny Witwer
Samantha Morton
als Agatha
Max von Sydow
als Director Lamar Burgess
Lois Smith
als Dr. Iris Hineman
Peter Stormare
als Dr. Solomon Eddie
Tim Blake Nelson
als Gideon
Steve Harris
als Jad
Kathryn Morris
als Lara Clarke
Mike Binder
als Leo Crow
Daniel London
als Wally the Caretaker
Neal McDonough
als Fletcher
Jessica Capshaw
als Evanna
Patrick Kilpatrick
als Knott
Jessica Harper
als Anne Lively
Ashley Crow
als Sarah Marks
Arye Gross
als Howard Marks
Fiona Hale
als Old Woman
George Wallace
als Chief Justice Pollard
Frank Grillo
als Pre-Crime Cop
Cameron Diaz
als Bus Passenger (uncredited)
William Mapother
als Hotel Clerk
Jason Antoon
als Rufus Riley
Vanessa Asbert
als Bulgari Model
Tyler Patrick Jones
als Older Sean
Richard Coca
als Pre-Crime Cop
Keith Campbell
als Pre-Crime Cop
Kirk B.R. Woller
als Pre-Crime Cop
Klea Scott
als Pre-Crime Cop
Anna Maria Horsford
als Casey
Sarah Simmons
als Lamar Burgess' Secretary
Eugene Osment
als Jad's Technician
James Henderson
als Office Worker
Vene L. Arcoraci
als Office Worker
Erica Ford
als Employee
Keith Flippen
als Tour Guide
Radmar Agana Jao
als Technician
Karina Logue
als Technician
Elizabeth Anne Smith
als Technician
Victoria Garcia-Kelleher
als Technician
Jim Rash
als Technician
Stephen Ramsey
als Jucket - Agent #1
Tom Choi
als Paymen - Agent #2
Tom Whitenight
als Price - Agent #3
William Morts
als Foley - Agent #4 (as Billy Morts)
Michael Dickman
als Arthur
Matthew Dickman
als Dashiell
Ann Ryerson
als Dr. Katherine James
Dominic Scott Kay
als Younger Sean
Joel Gretsch
als Donald Dubin
Bertell Lawrence
als John Doe
William Mesnik
als Cyber Parlor Customer
Franklin Scott
als Conceited Customer
Severin Wunderman
als Skiing Customer
Max Trumpower
als Homeless Person
Allie Raye
als Hamburger Mom
Rocael Leiva
als Hamburger Dad
Nicholas Edwin Barb
als Homework Boy
Catfish Bates
als Tenement Snitch
Caroline Lagerfelt
als Greta van Eyck
Danny Parker-Lopes
als Man
Vanessa Cedotal
als Woman
Katy Boyer
als Mother
Adrianna Kamosa
als Child
Kari Gordon
als Child
Elizabeth Kamosa
als Child
Raquel Gordon
als Child
Laurel Kamosa
als Child
Pamela Roberts
als Violent Wife
Clement Blake
als Husband
Jerry Perchesky
als Grandfather
Victor Raider-Wexler
als Attorney General Nash
Nancy Linehan Charles
als Celeste Burgess
Nadia Axakowsky
als Reporter
Dude Walker
als Reporter
Tony Hill
als Reporter
Drakeel Burns
als Reporter
Morgan Hasson
als Paperboy
Andrew Sandler
als Marks' Son
Bonnie Morgan
als Contortionist
Kathi Copeland
als Murder Bystander
Ana Maria Quintana
als Murder Bystander
Lucille M. Oliver
als Murder Bystander
Gene Wheeler
als Murder Bystander
Tonya Ivey
als Gap Girl
David Stifel
als Lycon - Seller of Black Inhalers
Kurt Sinclair
als Adulation #1
Rebecca Ritz
als Adulation #2
Beverly Morgan
als Adulation #3
John Bennett
als Adulation #4
Maureen Dunn
als Adulation #5
Ron Ulstad
als Adulation #6
Blake Bashoff
als Pre-Crime Public Service Announcer
David Doty
als Pre-Crime Public Service Announcer
Gina Gallego
als Pre-Crime Public Service Announcer
David Hornsby
als Pre-Crime Public Service Announcer
Anne Judson-Yager
als Pre-Crime Public Service Announcer
Meredith Monroe
als Pre-Crime Public Service Announcer
Benita Krista Nall
als Pre-Crime Public Service Announcer
Shannon O'Hurley
als Pre-Crime Public Service Announcer
Jorge-Luis Pallo
als Pre-Crime Public Service Announcer
Elizabeth Payne
als Pre-Crime Public Service Announcer
Ethan Sherman
als Revo Sunglass Model
Jarah Mariano
als AMEX Polynesian Woman
Miles Dinsmoor
als Guinness Man
Cameron Crowe
als Bus Passenger (uncredited)
John Williams Original Music Composer
Denise Chamian Casting
Steven Spielberg Director
Janusz Kamiński Director of Photography
Michael Kahn Editor
Philip K. Dick Short Story
Philip Tan Stunts
Alex McDowell Production Design
Scott Frank Screenplay
Scott Frank Second Unit Director
Jon Cohen Screenplay
Jan de Bont Producer
Bonnie Curtis Producer
Gerald R. Molen Producer
Walter F. Parkes Producer
Matthew Ferraro Additional Music
Paul Haslinger Original Music Composer
Gary Rydstrom Sound Designer
Gary Rydstrom Sound Re-Recording Mixer
Anastasia Emmons Projection
Larry M. Shorts Stunts
Michael Doven Associate Producer
Ronald Shusett Executive Producer
Kyrsten Mate Sound Effects Editor
Anne Kuljian Set Decoration
Richard Hymns Supervising Sound Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Dee Selby Assistant Sound Designer
Juan Peralta Sound Mix Technician
Deborah Lynn Scott Costume Design
Sharon Mann Production Manager
Jeff Habberstad Stunts
Sergio Mimica-Gezzan Associate Producer
Sergio Mimica-Gezzan First Assistant Director
Douglas Axtell Sound Mixer
Michèle Burke Makeup Designer
Hugo Santiago Set Designer
Erik Stabenau Stunts
Peter Frankfurt Executive Visual Effects Producer
Keith Campbell Stunt Double
Brian Smrz Stunt Coordinator
Ray Quinlan Unit Manager
Eddie J. Fernandez Stunts
Chris Gorak Supervising Art Director
Larry Blanford Helicopter Camera
Richard Byard First Assistant Editor
Heather Plott Assistant Makeup Artist
Peter M. Tobyansen Production Supervisor
Leslie McDonald Art Direction
Maya Shimoguchi Set Designer
Fred Arbegast Sculptor
Stewart Brand Thanks
Chris L. Spellman Stand In
Carla Gallo Stunts
Jake Teague Stunts
David Lucarelli ADR Recordist
Charleen Richards ADR Mixer
Jeff Mossa Assistant Art Director
Michael Hothorn Casting Associate
Seth Reed Art Direction
Jason Weil Assistant Art Director
Gerald Sullivan Assistant Art Director
Rosine 'Ace' Hatem Stunts
Kenneth Wannberg Supervising Music Editor
Walter Werzowa Sound Designer
Ramsey Avery Art Direction
Fred Waugh Stunts
Jayson Dumenigo Stunts
Vance Piper VFX Director of Photography
Robert Rooy Second Unit First Assistant Director
Brian Relyea Second Second Assistant Director
Robert Jackson Boom Operator
Lahly Poore Assistant Costume Designer
Chris Kennedy Set Dresser
David H. Venghaus Jr. Second Assistant Director
Jeannie Epper Stunts
Shawn Murphy Scoring Mixer
John Neufeld Orchestrator
Tina Hong Assistant Accountant
Michael Lantieri Special Effects Supervisor
Randy Hall Stunts
Steve Kelso Stunts
Gregory Alpert Location Manager
Christopher 'Critter' Antonucci Stunts
Jonathan Null Foley Editor
Kathleen 'Bo' Bobak Second Second Assistant Director
Peter Ramsey Storyboard Artist
David Wald Stunts
Merritt Yohnka Stunts
Toby Holguin Stunts
Brian Simpson Stunts
Anthony Alvarez Stunts
Camille Calvet Key Makeup Artist
Rick Lamb Assistant Camera
Dianne Chadwick Graphic Designer
Keith Dunkerley Camera Intern
Tom Bellfort ADR Editor
Sandra Linn Koepper Makeup Artist
Terri Trupp Makeup Artist
Terry Baliel Key Hair Stylist
Zed Starkovich Key Set Production Assistant
Mark Stefanich Stunts
Stefan Dechant Concept Artist
Leigh Leverett Set Costumer
Andy Gill Stunts
John Hateley Stunts
John Ashker Stunts
Eddie Perez Stunts
Glenn Derry Video Assist Operator
Christos Moisides Underwater Camera
Trae King Art Direction
Easton Michael Smith Set Designer
Ron Judkins Sound Mixer
Jennifer Leo Russ Visual Effects Editor
Richard Bucher Stunts
Alexander Dervin Visual Effects Producer
Neil O'Sullivan Set Dresser
Eric Vincent Cruse Grip
Jake Garber Makeup Effects
Rick Miller Stunts
Ted Robbins Unit Production Manager
Dennis Keiffer Stunts
Danny Lopez Stunts
Wayne A. King Stunts
Douglas Coupland Thanks
Jennifer Mann Makeup Artist
Harry E. Otto Assistant Art Director
Anthony J. Scarano Key Costumer
Cheryl Beasley Blackwell Key Costumer
Michael Trent Assistant Editor
Beth Koenigsberg Costume Coordinator
Andrew Petrotta Assistant Property Master
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Andy Nelson Sound Re-Recording Mixer
Erica Frauman Post Production Supervisor
Blondel Aidoo Executive Visual Effects Producer
Colleen Gibbons Assistant Location Manager
William Washington Stunts
Ana Maria Quintana Script Supervisor
A. Todd Holland Set Designer
Denny Caira Transportation Coordinator
Keii Johnston Stunts
Juliet Guimont Painter
John Villarino Construction Coordinator
Gwendolyn Yates Whittle ADR Editor
Ronald S. Baratie Greensman
Scott Farrar Visual Effects Supervisor
Silvija L. Moess Scenic Artist
Craig Hosking Pilot
Jeanie Baker Costumer
Kanani Wolf Costumer
David James Still Photographer
Richard Quinn Dialogue Editor
David Devlin Gaffer
Les Hunter Visual Effects Producer
Jake Brake Stunts
Robert Renga Sound Recordist
Peggy Pridemore Location Manager
Nancy A. King Art Department Coordinator
Michael Buster Dialect Coach
Mike Shannon Transportation Captain
Mitch Dubin Camera Operator
Pete Romano Underwater Director of Photography
David C. Hughes Sound Effects Editor
Steven J. Winslow Aerial Camera Technician
Ron Mendell 3D Artist
Candace Neal Hairstylist
Jerry Moss Property Master
Mike Villarino Construction Foreman
Ewa Sztompke Dialogue Editor
Michael Gleason Visual Effects Editor
Henry LaBounta Visual Effects Supervisor
Amy Jo Hoppenfeld Costumer
Frank Torres Stunts
Lorelei David Visual Effects Assistant Editor
Marc Varisco Visual Effects Supervisor
David Carriker Digital Supervisor
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Joel Shryack Boom Operator
John Gazdik First Assistant Camera
Kristopher Kasper Visual Effects Editor
Peter Myles Music Editor
Scott Sproule Stunts
Oliver Hotz Animation
Patricia Miller Hairstylist
Will Robbins Effects Supervisor
Craig Heath Sound Recordist
Jonathan Reich Assistant Location Manager
Andre Fenley First Assistant Sound Editor
Gregory Lundsgaard Camera Operator
Gregory Lundsgaard Steadicam Operator
Mark S. Miller Executive Visual Effects Producer
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Mark Anthony Hair Designer
Jason Schugardt CG Artist
Erik Winquist Compositor
Alexander Laurant Art Direction
Chris Culliton Electrician
Scott Frankel Compositing Supervisor
John Branagan Stunts
Charley Armstrong Location Manager
Debi Young Makeup Artist
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Dale E. Grahn Color Timer
Lori Arnold Visual Effects Coordinator
Taurance F. Williams Hairstylist
Derek Casari ADR Engineer
Luke Ployhar 3D Artist
Kim Lavery Visual Effects Producer
Eric Bruneau CG Supervisor
Stuart McCowan Assistant Dialogue Editor
Lindakay Brown Foley Editor
Sherri Bramlett Hairstylist
Patrick Hoeschen Electrician
John Burton West Assistant Production Coordinator
Darek Gogol Production Illustrator
Joseph P. Hurt Makeup Artist
Mark Kauffman Technical Supervisor
Robert Consing Storyboard Artist
David Lowery Storyboard Artist
Angela Giannoni Compositor
Lisa Dempsey Stunts
Mark Russell Visual Effects Producer
Steven Meizler First Assistant Camera
Jeff Matakovich Digital Compositor
Sande Alessi Extras Casting
Billy Kelly Stunts
Chris Patterson Set Dresser
Michael Trisler Stunts
David Rowden Stunts
Diane Hammond Makeup Artist
Scott T. Pina Propmaker
Cheryl 'Pickles' Kinion Makeup Artist
Carlos DePalma Grip
Begonia Colomar Digital Color Timer
Barbara Lacy Makeup Artist
David Le Vey Assistant Costume Designer
David M. Gray Visual Effects Coordinator
Al Goto Stunts
Patrick Crane First Assistant Editor
Anthony Cecere Stunts
Lydia Bensimmon Hairstylist
Ardis Cohen Hairstylist
Bela Brozsek CG Artist
Bob Skemp Greensman
Alexandria Forster Costume Supervisor
Karen Asano-Myers Key Hair Stylist
Brian Lukas Rigging Gaffer
Bill Essling Grip
Dena Berman Casting Assistant
Hans Pfleiderer Animation
Justin Sundquist Stunts
Lois DeArmond Costume Illustrator
Kevin Abercrombie Stunts
Jon Alexander Compositor
Jim Kwiatkowski Key Grip
Matthew Paulson Modeling
Brian Cuscino I/O Supervisor
Gary Goldman Executive Producer
Danielle Hazan Visual Effects Production Assistant
Stella Bogh Compositor
Ian O'Connor Special Effects Coordinator
Tony Leonardi Standby Painter
David O'Brien Second Assistant Camera
Brian Feola Propmaker
Tom Martinek Sequence Supervisor
Richard L. Blackwell Stunts
Dana Dru Evenson Stunts
Marek Bojsza Electrician
Kevin Fahey Rigging Grip
Lisbeth Wynn-Owen Production Coordinator
Mark Spath First Assistant Camera
Morgan Michael Lewis Key Grip
Julie Helton Camera Loader
Travis Crenshaw Foley Recordist
Christopher Bonnstetter CG Artist
John 'Magic' Wright Craft Service
Tammy Troglin Art Department Assistant
Kathleen Beall Location Scout
Phil Bowen First Assistant Camera
Sean M. Casey Still Photographer
Betty Beebe Makeup Artist
Matthew R. Altman Set Dresser
Lawrence Dove Driver
Mark George Gillard Post Production Assistant
Marc Braun Propmaker
Richard 'Curly' Lopez Security Coordinator
Steve Braggs Sequence Supervisor
Michael E. Fajohn Set Medic
Ted Burge Software Engineer
Doug O'Dell II Stunts
Doug O'Dell II Utility Stunts
Michael Arvanitis Best Boy Electric
Robert Amerian Jr. Electrician
Kelly Clear Gaffer
David Blizard Lighting Supervisor
Paul A. Hardiman Lighting Technician
Gail Martin-Sheridan Production Accountant
Christina Hwang Production Coordinator
Nancy Willen Publicist
Marissa Levin Researcher
Parker Bartlett 24 Frame Playback
Ryan Roberts Animation Supervisor
Cynthia Hyland Digital Compositors
Lois Carl Studio Teachers
Ken Quain Digital Producer
Konrad Dunton Modeling
Mark Aaron Wagner Stunts
Scott Smith First Assistant Camera
Max Bozeman Set Dresser
Frank 'Pepe' Merel Foley Mixer
Patrick Kavanaugh 2D Artist
Paul M. Lane Stunts
Troy Gilbert Stunts
Yuichiro Yamashita CG Artist
Dane Farwell Stunts
Greg Anderson Stunts
Liz Borges-Herzog Production Assistant
Carol 'Ci Ci' Campbell Hairstylist
Shawn Hueston Assistant Location Manager
David Paris Pilot
Mark Goerner Concept Artist
Tina Bennett Assistant Production Coordinator
Aric Lasher Set Designer
Amy Arnold Costumer
Gary Burritt Negative Cutter
Jerry Bertolami Dolly Grip
Paul Eliopoulos Stunts
Brandon Criswell 2D Artist
James Thatcher Musician
R. Gern Trowbridge Electrician
Judith H. Bickerton Hairstylist
Mark Moore Concept Artist
Walter 'Bud' Scott Grip
Roni McKinley Executive Visual Effects Producer
Barry Armour CG Supervisor
Richard Epper Stunts
Fred O'Connor Propmaker
Steven J. Mikolas Video Assist Operator
Jamie Franta Grip
Paul Toomey Camera Loader
Robb W. Ward Construction Foreman
John Marston Location Assistant
Jeremy Quayhackx VFX Editor
Cinda-Lin James Stunts
Mark W. Brown Assistant Property Master
Nancy Blewer Second Second Assistant Director
Carol Neilson Stunts
J.P. Romano Stunts
Michael Hemschoot CG Artist
Danny Andres Grip
Fahima Atrouni Tailor
Michael Macias In Memory Of
Jeff Johnson Marine Coordinator
Janice Lew Lead Animator
Ron Frankel Pre-Visualization Supervisor
Daniel Windels Electrician
Jordon Toms Second Assistant Camera
Kurt Uebersax Second Assistant Director
Derek Fisher Animation
John Gilmour Grip
Claudia Mullaly Concept Artist
Barry Kellogg Costumer
Richie Gaona Stunts
Stephen Kennedy Compositor
Dana Friedman Visual Effects Producer
Barbara Brennan Compositor
Paul Luna Animation
James Bomalick Special Effects Technician
Doug Byers Electrician
Cory Strassburger Animation
Tommy Holmes Electrician
Karl Johann Schmidt Software Engineer
Bill Stahl Modeling
Gaku Nakatani Compositing Artist
Carol S. Federman Makeup Artist
Elissa Bello 2D Artist
Mary Kay Morse Makeup Artist
Tina Hoffman Makeup Artist
Katarina Bueno Grip
Charles Grisham Stunts
Lori A. Lopes Assistant Accountant
Doug Jones Negative Cutter
Dan Santoni Animation
Christopher S. Ross Concept Artist
David Mayreis Costumer
John Mang Grip
Dana Wright Costume Designer
Patrick T. Eagan Set Dresser
Steven J. Kovalesky Electrician
Shirley Smrz Stunts
Oriana Robertson Assistant Location Manager
Michael Kaelin Compositing Artist
Lindy DeQuattro Sequence Supervisor
T.J. Tollefson Grip
Peter Schmitt First Assistant Camera
Robert Bastens Stunts
Chris Pascuzzo Set Dresser
Peter Bowmar Animation
Darcie Tang Visual Effects Producer
Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Miles Dinsmoor Visual Effects Producer
Peter Calthorpe Thanks
Joel Garreau Thanks
Neil Gershenfeld Thanks
Larry Potoker 24 Frame Playback
Brad Gerstner Assistant Accountant
Maureen Higgins Assistant Accountant
Paula S. Ono Assistant Accountant
Bryan Palliccia Assistant Accountant
Shawn Ruocco Assistant Accountant
JoAnn Stevens Assistant Accountant
Pam Ellington Assistant Accountant
Leann Emmert Assistant Location Manager
Erin Hilkey Assistant Location Manager
Tuba Guvelioglu Assistant Production Coordinator
Val Sklar Camera Loader
Karen Boyland Clem Costumer
Jim Dadey Costumer
Paul O. Wright Craft Service
Chris Bothwell Electrician
Henry Christian III Electrician
Roch Dutkowiak Electrician
Joe Luther Electrician
Richard Tibbetts Electrician
Anthony Van Dyk Electrician
Brian Fosnaugh Electrician
Oscar Luis Rodriguez Electrician
James A. Earley Grip
Clayton Fowler Grip
Bill Gilleran Grip
Mathew Marden Grip
Damian Costa Grip
Jim Sanfilippo Grip
Antoinette Carr Hairstylist
Barbara Haggerty Hairstylist
Andrea Rowe-Dicke Hairstylist
Nancy Broadfoot Makeup Artist
Kimberly Foley Makeup Artist
Kathy Greene Makeup Artist
Mitchell Kennedy Makeup Artist
Leslie Storms Makeup Artist
Barbara York Makeup Artist
Lorraine DeArmott-Boushell Makeup Artist
Greg Rocco On Set Dresser
Lori Ikeda Payroll Accountant
Jennifer Gonzales Post Production Accountant
Sven E. Fahlgren Post Production Coordinator
Daya Fernandez Production Assistant
Andy Tardibuono Production Assistant
Shannon McBrien Production Secretary
Jenny Nolan Production Secretary
Ronald P. Tavalaro Projection
Michael D. Cassidy Jr. Propmaker
Scott C. Dunn Propmaker
Susanna Glattly Propmaker
Lucinda E. Pealer Propmaker
Albert L. Shapira Propmaker
Dale V. Swavely Propmaker
Keith Weaver Propmaker
John Weiffenbach Propmaker
Walter R. Wright Jr. Propmaker
Michelle Stevens Second Assistant Accountant
Cristina Christian Second Assistant Accountant
Katie Santore Second Assistant Camera
Nelson Bush Set Dresser
Fred Herzberger Set Dresser
Michael Koellner Set Dresser
Art Vasenius Set Dresser
Michelle L. Wolcott Set Dresser
Michael Vojvoda Set Dresser
Robert Lee Robinson Set Dresser
Clark Hospelhorn Set Dresser
Margaret Hungerford Set Dresser
Wayne L. Miller Jr. Set Dresser
Norm Thurston Jr. Set Dresser
Marc Caldera Stunts
Ransom Gates Stunts
Nicole Kreuzer Stunts
Daniel T. O'Brien Stunts
Chad Parker Stunts
Keith Shindoll Stunts
Brett Smrz Stunts
Kelly Smrz Stunts
Petra Sprecher Stunts
Jim Stephan Stunts
Naki Wilson Stunts
April Weeden Stunts
John Yehia Atrouni Tailor
Joseph Pearés Tailor
Gilbert Young Transportation Captain
John Polyhar 3D Artist
Steven Dudeck Animation
Marie-Laure Nguyen Animation
Justine Gerenstein Assistant Editor
Mathew Lamb CG Artist
Mark Siew Compositing Artist
Chris Trimble Compositing Artist
Shannon Wiggins Compositing Artist
Whit Eldridge Compositor
Kimberly Lashbrook Compositor
Jesse Russell Compositor
Michael Brunsfeld Concept Artist
Andrew Turman VFX Director of Photography
Melissa Glaser Engleman Executive Visual Effects Producer
Ricardo Torres Compositing Lead
Toby Keil Visual Effects Producer
Cliff Schumacher Unit Production Manager
Genevieve King Visual Effects Coordinator
Chip Houghton Executive Visual Effects Producer
Johanna D'Amato Visual Effects Production Assistant
Chuck Whelan Additional First Assistant Camera
Kimberly Cooper Production Executive
Christie Hayes Stunts
Matt Reitsma Textile Artist
Michael McGee Special Effects Assistant
Glen Davis Best Boy Grip
Chris Bangma Libra Head Technician
Tom Jordan Second Assistant Camera
Hunter Peil Additional Production Assistant






















ikwilfilmskijken © 2020