Mission: Impossible - Fallout (2018)

Actie, Avontuur
Nadat een missie fout afloopt, moeten Ethan Hunt en zijn IMF-team, bestaande uit Alan Hunley, Benji Dunn en Luther Stickell, racen tegen de klok. Ze worden bijgestaan door Ilsa Faust en Julia Meade die hen helpen hun nieuwe missie tot een goed einde te brengen.

Mission: Impossible - Fallout Film Info

Score: 7.4/10 van 5232 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2018-07-13
Lengte: 147 Minuut / 2:27
Regisseur: Christopher McQuarrie
Schrijver: Christopher McQuarrie
website: https://www.missionimpossible.com/
Productie Studios: Paramount, Bad Robot, Skydance Media, TC Productions, Alibaba Pictures Group
Productie Land: China, United States of America, France, Norway


Mission: Impossible - Fallout Trailer


Tom Cruise
als Ethan Hunt
Henry Cavill
als August Walker
Ving Rhames
als Luther Stickell
Simon Pegg
als Benjamin 'Benji' Dunn
Rebecca Ferguson
als Ilsa Faust
Sean Harris
als Solomon Lane
Angela Bassett
als Erika Sloane
Vanessa Kirby
als The White Widow
Michelle Monaghan
als Julia
Wes Bentley
als Erik
Frederick Schmidt
als Zola
Alec Baldwin
als Alan Hunley
Liang Yang
als Lark Decoy
Kristoffer Joner
als Nils Debruuk
Wolf Blitzer
als Himself
Dean Ashton
als French Policeman
Alix Bénézech
als French Policewoman
Joey Ansah
als Henchman
Velibor Topic
als Henchman
Alexandre Poole
als Rowdy Frenchman
Andrew Cazanave Pin
als Rowdy Frenchman
Christophe de Choisy
als Rowdy Frenchman
Guy Remy
als Rowdy Frenchman
Jean Baptiste Fillon
als Rowdy Frenchman
Maximilian Geller
als Rowdy Frenchman
Olivier Huband
als Rowdy Frenchman
Raphael Desprez
als Rowdy Frenchman
Raphael Joner
als Rowdy Frenchman
Thierry Picaut
als Rowdy Frenchman
Vincent Latorre
als Rowdy Frenchman
Harvey Djent
als DJ Harvey
Grahame Fox
als Grand Palais Bouncer
David Mumeni
als Marine Sergeant
Charlie Archer
als Delivery Man
Caspar Phillipson
als The European
Ffion Jolly
als Woman at Desk
Lolly Adefope
als Woman at Desk
Ross O'Hennessy
als British Agent
Russ Bain
als British Agent
Nigel Allen
als CIA Agent
Tracey Saunders
als CIA Agent
Alicia Mencía Castaño
als CIA Agent (uncredited)
Conny Sharp
als Julie Bar Woman (uncredited)
Jessie Vinning
als Navy (uncredited)
Stuart Davidson
als Nightclub VIP (uncredited)
Julianne Binard
als Paris Guest (uncredited)
Bernardo Santos
als SWAT (uncredited)
Lampros Kalfuntzos
als VIP Guest (uncredited)
Tom Cruise Producer
Neil Corbould Special Effects Supervisor
Mindy Marin Casting
Christopher McQuarrie Screenplay
Christopher McQuarrie Director
Christopher McQuarrie Producer
Brian Donovan Production Manager
Steven Lawrence Art Direction
James Mather Supervising Sound Editor
Bruce Geller Writer
J.J. Abrams Producer
Peter Wenham Production Design
Dana Goldberg Producer
Jake Myers Producer
Jille Azis Set Decoration
Eddie Hamilton Editor
Bryan Burk Producer
Kara Lipson Casting Associate
Don Granger Producer
David Ellison Producer
Ken Turner Art Direction
Laurence Esnault Ager/Dyer
Matthew Gray Art Direction
Susan E. Novick Post Production Supervisor
Chris Munro Production Sound Mixer
Jenny Rushton Key Costumer
Jody Johnson Visual Effects Supervisor
Lorne Balfe Music
Charles-Axel Vollard Special Effects Coordinator
Toby Whale Casting
Tommy Harper Executive Producer
Steve Harris Boom Operator
Rob Hardy Director of Photography
Claire Chanat Wardrobe Supervisor
Mark Harrison Lighting Supervisor
Kim Turner Art Department Coordinator
Phil Sims Supervising Art Director
Barry Gibbs Property Master
Jed Loughran Sound Effects Editor
Gary Jopling Art Direction
Sarah Mooney Second Assistant Director
Ben Piltz Production Manager
Nicoletta Mani Script Supervisor
Thierry Zemmour Art Direction
Paulo Gonçalves Construction Coordinator
Gregory Fromentin Gaffer
Ben Meechan Sound Effects Editor
Marcus Pohlus Steadicam Operator
John Gamble Camera Operator
Julian Morson Camera Operator
David James Still Photographer
Mike Prestwood Smith Sound Re-Recording Mixer
Pete Romano Underwater Director of Photography
Amanda Brand Unit Publicist
Robin Saxen Visual Effects Producer
Adam Dale Aerial Director of Photography
Abi Cadogan Visual Effects Editor
Chris Brock Unit Production Manager
Mark Jefferies Rigging Gaffer
Rick Woollard Camera Operator
Stig Tvenge Electrician
Kristyan Mallett Prosthetic Designer
Gilbert Lake Sound Re-Recording Mixer
Beverley Crockard Art Department Coordinator
Candice White Draughtsman
Tomas Vaverka Still Photographer
Andrew Banwell Camera Operator
Gilbert James Visual Effects Producer
Wade Eastwood Stunt Coordinator
Wade Eastwood Second Unit Director
Grant Adams Camera Operator
Terry Glass Special Effects Supervisor
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marc Wolff Pilot
Hannah Walter Costume Supervisor
Lee Eldred Best Boy Electrician
Hugues Espinasse Director of Photography
Raphaël Benoliel Producer
Julyan Giraux Assistant Art Director
Adam Coles First Assistant Camera
Odile Fourquin Makeup Artist
Lee F. Sullivan Lighting Supervisor
Sara O'Donnell Assistant Costume Designer
David Edouard Unit Manager
Johan Leclaire-Bottarelli First Assistant Camera
Matt Grimm Executive Producer
Adrianna Nielle Davies Visual Effects Coordinator
John Naclerio Production Supervisor
Antonin Depardieu Production Manager
Arnaud Putman Set Decoration
Tommy Gormley First Assistant Director
Chiabella James Still Photographer
Darrell Warner Costume Illustrator
Huw J. Evans Visual Effects Supervisor
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Riccardo Bacigalupo First Assistant Editor
Holly Rosenthal Key Costumer
Christopher Frith Assistant Editor
William Pruss First Assistant Director
Nicolas Baldino Second Assistant Director
Marc David Stunts
Johannes Selvaag Electrician
Pål André Sterud Electrician
Javier Meroño Visual Effects Technical Director
Martin Smith Gaffer
Jonathan Dennis Russian Arm Operator
Billy Dunn Electrician
Abhisek Chatterjee Creature Technical Director
Andrew Cadey CG Supervisor
Adam Sculthorp Aerial Camera
Dani Rose Drone Operator
Stewart Kojima Visual Effects Coordinator
Jack Powell Lighting Technician
Neil Ashton Electrician
Charlyne Liquito Production Assistant
Aimee Dadswell Visual Effects Producer
Fulvio Pozzobon Key Hair Stylist
Michael Hull Pre-Visualization Supervisor
Michael Pontvert Production Assistant
Charlotte Roberts Creature Technical Director
Agnes Toomus Visual Effects Coordinator
Sam Phillips Key Grip
François Vigon First Assistant Camera
Alex Belgeonne Visual Effects Coordinator
Noyan Cosarer Sound Re-Recording Mixer
Agata Maliauka Art Direction
Tony Davis Production Manager
Lorenz Plassmann Art Department Coordinator
Adam Alexander Hansford Faux Assistant Art Director
Tara Ilsley Assistant Art Director
Nicolas Brechat Set Dresser
Matt Hancock Set Dresser
Basile Longchamp Aerial Camera Technician
Dusty Millar Camera Operator
Simon Chanvillard Electrician
Nicolas Labrousse Electrician
Mike King Electrician
Richard Berby Electrician
Christen Kenneth Gran Electrician
Tommy Holman First Assistant Camera
David Hammond First Assistant Camera
Michel Strasser Key Grip
Paul Stewart Rigging Gaffer
Andy Achard Rigging Grip
Franck Chron Rigging Grip
Eric Nové Rigging Grip
Stéphane Afchain Rigging Grip
Fliss Wyatt Costume Coordinator
Balbina Garcia Seamstress
Robert James Sutherland Tailor
Tom Coope First Assistant Editor
Jane McCurdy Aerial Coordinator
Stéphane Bourdon Armorer
Stéphane Riou Marine Coordinator
Roy Stratford Armorer
Ryan Borah Creature Technical Director
Bryan Ryan Visual Effects Coordinator
Carly Lamenta Visual Effects Coordinator
Faye Green Special Effects Coordinator
Ty Curtis King Special Effects Coordinator
Ashley Reynolds Boom Operator
Christian Proctor Assistant Director
Daniel Rogers Health and Safety
Federico Dominguez Production Manager
Roger Harlow Head of Production
Ashish Kukian Production Manager
Vinay Gautam Production Manager
Clare Collingridge Assistant Director
Andrea Hachuel Assistant Director
Kirby Adams Executive In Charge Of Production
Tussy Facchin Second Assistant Director
Prashant Sharan Production Manager
Cheyenne Corre Second Assistant Director
Andy Madden Second Assistant Director
Laraib Atta Digital Compositor
François Brice Unit Manager
Jordan Ballard Post Production Assistant
Pip Gillings Production Manager
Sainath Shinde Production Manager
Gabrielle Mankiewicz Third Assistant Director
Ansh Rathore Assistant Director
Sekani Doram Second Assistant Director
Pierre Accolas Assistant Unit Manager
Sarah Bonnet Assistant Unit Manager
Katrina Mense-Chase Assistant Director
Sophie Massey Broadbery Second Unit Director
Eileen Yip Second Assistant Director
Mariam Abdallah Production Manager
Eva Bakouche Production Assistant
Emeline Brest Assistant Production Manager
Sonia Duclos Production Accountant
Lucas Le Maitre Assistant Unit Manager
Alexandre Mazeas Assistant Unit Manager
Delphine Robin Production Assistant
Shaan Nelson Production Manager
Anouk Barrere Crowd Assistant Director
Cécile Bordes Crowd Assistant Director
Antoine Boulay Assistant Director
Andrew Burfield Third Assistant Director
Cynthia Cady Assistant Director
Chloe Chesterton Second Assistant Director
Frederic Dagmey Production Assistant
Mathilde Dory Production Assistant
Tom Edmondson First Assistant Director
Nada Elazhary Production Assistant
Jean Ghesquiere Second Unit Director
Bruce Isler Production Assistant
Paul Jolliot Third Assistant Director
Jess Link Assistant Director
Mathilde Marillier Second Unit Director
Jean-Christophe Muller Production Assistant
Elsa Payen Third Assistant Director
Rachael Rowe Second Assistant Director
Olivier Sagne Production Assistant
Arianna Singhania Assistant Director
Gianpiero Vannucci Third Assistant Director
Charlie Vaughan Third Assistant Director
Matthieu Röhrer Assistant Director
Charlotte Brownlee Script Supervisor
Eva Hetharia Script Supervisor
Marie Lacey Script Supervisor
Jenny Wood Script Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2020