Vaiana (2016)

Avontuur, Komedie, Familie, Animatie
Prinses Moana is de dochter van het opperhoofd van haar stam, en komt uit een bekende familie van zeevaarders. Samen met haar held, de halfgod Maui, zet ze koers naar een legendarisch eiland. Tijdens de reis worstelen ze met de verraderlijke oceaan en alles wat zich onder het wateroppervlak verbergt en leren ze waar echte vriendschap toe kan leiden.

Vaiana Film Info

Score: 7.6/10 van 10522 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-11-23
Lengte: 103 Minuut / 1:43
Regisseurs: Ron Clements, John Musker.
Schrijver: Jared Bush
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Walt Disney Animation Studios, Hurwitz Creative
Productie Land: United States of America


Vaiana Trailer


Auli'i Cravalho
als Moana (voice)
Dwayne Johnson
als Maui (voice)
Rachel House
als Gramma Tala (voice)
Temuera Morrison
als Chief Tui (voice)
Jemaine Clement
als Tamatoa (voice)
Nicole Scherzinger
als Sina (voice)
Alan Tudyk
als Heihei / Villager #3 (voice)
Louise Bush
als Toddler Moana (voice)
Christopher Jackson
als Chief Tui (singing voice)
Oscar Kightley
als Fisherman (voice)
Troy Polamalu
als Villager #1 (voice)
Puanani Cravalho
als Villager #2 (voice)
Lin-Manuel Miranda
als Additional Voices (voice)
John Lasseter Executive Producer
Doc Kane ADR & Dubbing
Mark Mancina Original Music Composer
Mark Mancina Songs
Ron Clements Director
Ron Clements Story
John Musker Director
John Musker Story
Lynn Sable First Assistant Sound Editor
Taika Waititi Thanks
Ian Gooding Production Design
Dan Cooper Visual Development
Dave Metzger Orchestrator
Chris Williams Story
Chris Williams Co-Director
Greg Crawford ADR & Dubbing
Shelley Roden Foley
David E. Fluhr Sound Re-Recording Mixer
Ryan Gilleland Production Manager
Jamie Sparer Roberts Casting
Andrew Edward Harkness Art Direction
Terri Douglas ADR Voice Casting
Don Hall Story
Don Hall Co-Director
Andrew Lawson Animation
Jeff Draheim Editor
George Doering Musician
Seung-hyuk Kim VFX Artist
Shaofu Zhang Animation
Cameron Patrick Musician
John Roesch Foley
Osnat Shurer Producer
Alexandre Cazals Lighting Artist
Manuel Arenas Visual Development
Ellen Poon Lighting Artist
Ellen Poon Compositors
Christina Asher Local Casting
Lin-Manuel Miranda Songs
Lin-Manuel Miranda Music
Jordan Fisher Songs
David Lisbe Animation
Zach Parrish Animation
Caitlin Singer Actor's Assistant
Pamela Ribon Story
Jared Bush Screenplay
Earl Ghaffari Music Editor
Caitlin Coons Production Coordinator
Lee Gilmore Sound Effects Editor
Tim Nielsen Sound Designer
Tim Nielsen Supervising Sound Editor
Daniel Pinder Music Editor
Pascal Garneau Sound Effects Editor
Diana J. Zeng Lighting Artist
Stephen Urata Mix Technician
Bert Klein Animation
Anthony DeRosa Animation
James Finn Visual Development
Barry Atkinson Background Designer
Kevin MacLean Animation
Mitja Rabar Animation
Vitor Vilela Animation
Amanda ZIma Fix Animator
Mack Kablan Animation Supervisor
Valentín Amador Animation
Kyle Odermatt Visual Effects Supervisor
Mario Furmanczyk Animation
Hyun-min Lee Animation
Stephen Null Lighting Artist
Dave Hardin Animation
Morgan R. Kelly Animation
Olun Riley Lighting Artist
Bérénice Robinson Executive In Charge Of Post Production
James E. Hasman Production Supervisor
Christopher Kracker Production Supervisor
Kristin Yadamec Production Supervisor
Simon Ward Casting Assistant
Leah Latham Production Supervisor
Matthew Harrison Foley Editor
Dominick Certo Temp Music Editor
Jonathan Borland Sound Effects Editor
Auli'i Cravalho Songs
Jacob Frey Animation
Adolph Lusinsky Lighting Camera
Hank Driskill Technical Supervisor
Della Saba Thanks
Ryan Lang Visual Development
Robert L. Miles Lighting Artist
Chris Springfield Lighting Supervisor
Jin Kim Character Designer
Rob Dressel Layout
Wally Schaab Lighting Artist
Eliot Milbourn Telecine Colorist
Alessia Cara Music
Opetaia Foa'i Songs
Aaron Kandell Story
Jordan Kandell Story
Rachel Sutton Casting
Adam Green Animation Supervisor
Jennifer Hager Animation Supervisor
Daniel Klug Animation Supervisor
Malcon Pierce Animation Supervisor
Mark Empey Animation Supervisor
Sarah Raoufpur Casting Associate
Nathan Meade Gaffer
James Thatcher Musician
Nicole P. Hearon Production Manager
Nicole P. Hearon Associate Producer
Marisa X. Castro Production Supervisor
Kelly Eisert Production Supervisor
Charlyn Go-Giampa Production Supervisor
Stephanie Hachem Production Supervisor
Brandon Holmes Production Supervisor
Mayka Mei Production Supervisor
Ruth Strother Production Supervisor
James Woods Character Designer
Kevin Connolly Musician
Doug Bennett Animation
Renato Dos Anjos Animation
Mark Mitchell Animation
Wayne Unten Animation
Mohit Kallianpur Lighting Artist
Chad Stubblefield Character Modelling Supervisor
Darrin Butters Animation
Youngjae Choi Animation
Chadd Ferron Animation
Amy Lawson Smeed Animation Director
Paul S. Henning Musician
Andrew Synowiec Musician
Wade Culbreath Musician
Fiona Collins Local Casting
Katherine Ipjian Lighting Artist
Jongo Lighting Artist
Nicholas Russell Production Supervisor
David Okey Post Production Supervisor
Carrie Perry Schedule Coordinator
Elizabeth Willy Lighting Artist
Elizabeth Willy Compositors
Ka Yaw Tan Lighting Artist
Chadwick Orr Lighting Artist
Jorge Obregon Lighting Artist
Derek Nelson Lighting Artist
Jonathan Navarro Lighting Artist
Angela McBride Lighting Artist
Roger Lee Lighting Artist
Roger Lee Compositors
Kelly Kin Lighting Artist
Jeff Gipson Lighting Artist
Kaori Doi Lighting Artist
Kaori Doi Compositors
Justin Dobies Lighting Artist
Ryan DeYoung Lighting Artist
Gregory Culp Lighting Supervisor
Nathan Engelhardt Animation
Kira Lehtomaki Animation
Chad Sellers Animation
Robert Christian Huth Animation
Ricky Arietta Software Engineer
Alberto Abril Animation
Abraham Aguilar Animation
Tony Bonilla Animation
Tony Chau Animation
Andrew Chesworth Animation
Trent Correy Animation
Patrick Danaher Animation
Marat Davletshin Animation
Riannon Delanoy Animation
Jeffrey Engel Animation
Isaak Fernandez Animation
Jason Figliozzi Animation
Andrew Ford Animation
Michael Franceschi Animation
Derek Friesenborg Animation
Jorge Garcia Animation
Ryan Hobbiebrunken Animation
Jackie Koehler Animation
Kelly McClanahan Animation
Matthew Meyer Animation
Prothais Nicolas Animation
Ryan Page Animation
Joel Reid Animation
Brian D. Scott Animation
Benson Shum Animation
Justin Sklar Animation
David Stodolny Animation
Wes Storhoff Animation
Philip To Animation
Amanda Wagner Animation
Justin Weber Animation
Geoff Wheeler Animation
Michael Woodside Animation
Nara Youn Animation
Jorge Ruiz Animation
Minor Gaytan Animation
Adam DesCombes Assistant Editor
Tom Body Finance
Frank William Knittel Finance
Linda Y. Matsuoka Finance
Amol Sathe Lighting Artist
Mark Siegel Lighting Artist
Karl Vincent Musician
Katie Amanek Other
Nicholas Ellingsworth Production Coordinator
Derek Manzella Production Coordinator
Garret Sakura Software Engineer
Joanna Zeta Software Engineer
Ralf Habel Software Engineer
Peter Kutz Software Engineer
Kimberly M. Rios Systems Administrators & Support
Tommy Holmes Temp Music Editor
Joey Brown Animation
Rastko Stefanovic Animation
Brian Millman Assistant Editor
Rosie Wacha Software Engineer
Graham B. Whitted IV Software Engineer
Julie Baner Production Supervisor
Steph Gortz Production Supervisor
Laura M. Meredith Production Coordinator
Serena McKinney Musician
Brien Hindman Visual Effects
Katie Reihman Lighting Artist
Anthony Durazzo Associate Editor
Chris Carignan VFX Artist
Hendrik Panz VFX Artist
Alexey Stomakhin VFX Artist
Zubin Wadia VFX Artist
Mir Z. Ali VFX Artist
J.D. Aguilar Conductor
Sam Kriger Vocal Coach
Jennifer Yu Lighting Supervisor
Yvett Merino Flores Production Manager
Salem Arfaoui Animation
Karen A. White Associate Editor
Corey Butler Lighting Supervisor
Melissa Genoshe Production Coordinator
Greg Loskorn Score Engineer
Peter DeMund VFX Artist
Christopher Hendryx VFX Artist
Zhang Xiao VFX Artist
Tom Pigott Smith Musician
Scott Sakamoto Production Supervisor
Mona Shokrai Legal Services
David Boucher Scoring Mixer
Kathleen M. Mullin Thanks
Asolelei To'alepai Local Casting
Ray Gordon II Actor's Assistant
Doug Brunswick Legal Services
Don Welty Legal Services
Far Jangtrakool Software Engineer
Neysa Bove Visual Development
Mehrdad Isvandi Visual Development
Igelese Ete Additional Music
Pasifika Voices Additional Music
Marlon Espino Additional Music
Brendan Gottlieb Fix Animator
Boris Maras Fix Animator
Reece Porter Fix Animator
Elena Volk Fix Animator
Danielle Beverson Production Coordinator
Liz Marston Mix Technician
Yining Karl Li Software Engineer
Marc Henry Bryant Visual Effects
Matt Watson Systems Administrators & Support
Ayman Akoshali Lighting Artist
Sung Joon Bae Lighting Artist
Bryan Locantore Lighting Artist
Andy Wu Lighting Artist
Alina Zepeda Lighting Artist
Nasheet Zaman Lighting Artist
Louis Chieng Finance
Jasmine Gonzalez Production Coordinator
Kit Turley Production Coordinator
Paul McGrath ADR & Dubbing
Marc Daniel Nelson Music Editor
Andrew Feliciano Animation
Ivan Oviedo Animation
John Kosnik Visual Effects
Nikki Mull Visual Effects
Matt Schiller Visual Effects
Joël Einhorn VFX Artist
Aaron James McComas VFX Artist
Yorie Kumalasari VFX Artist
Alex Moaveni VFX Artist
Hiroaki Narita VFX Artist
Rattanin Sirinaruemarn VFX Artist
Le Joyce Tong VFX Artist
Cong Wang VFX Artist






















ikwilfilmskijken © 2022