My Salinger Year (2020)

Drama
New York in de jaren 90. De pas afgestudeerde Joanna streeft een carrière als schrijfster na en kan alvast ervaring opdoen als assistente van Margaret, die de agente is van J.D. Salinger. Joanna krijgt de taak om de fanmail van Salinger te doorspitten en te beantwoorden. Dit doet ze vanuit een kantoor, terwijl zijzelf in een armoedig flat woont met haar vriendje.

My Salinger Year Film Info

Score: 6.342/10 van 161 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-02-20
Lengte: 101 Minuut / 1:41
Regisseur: Philippe Falardeau
Productie Studios: micro_scope, Parallel Films
Productie Land: Canada, Ireland


My Salinger Year Trailer


Margaret Qualley
als Joanna
Sigourney Weaver
als Margaret
Douglas Booth
als Don
Seána Kerslake
als Jenny
Brían F. O'Byrne
als Hugh
Colm Feore
als Daniel
Théodore Pellerin
als Boy From Winston-Salem
Yanic Truesdale
als Max
Hamza Haq
als Karl
Leni Parker
als Pam
Ellen David
als Placement Agent
Romane Denis
als Girl Who Wants An A
Tim Post
als J. D. Salinger
Gavin Drea
als Mark
Matt Holland
als Clifford Bradbury
Xiao Sun
als Lisa
Andy Bradshaw
als Veteran
Christine Lan
als Vietnamese Girl
Andres Romo Salido
als Mexican Worker
Arthur Holden
als Dean
Suzanna Lenir
als Grieving Woman
Danny Gilmore
als Father
Hayley Kezber
als Rachel Cusk
Lise Roy
als Helen
Gillian Doria
als Judy Blume
Maria Monakhova
als Polish Woman
Catherine Kidd
als Poet
Samantha Hodhod
als Office Assistant
Elana Dunkelman
als Office Assistant
Alexandre Dubois
als New Yorker Guy
Raphael Grosz-Harvey
als New Yorker Guy
Robert Higden
als Bookkeeper
Jonathan Dubsky
als Jenny's Boyfriend
Guillaume Martineau
als Pianist
Carlo Mestroni
als Hotel Doorman
Sylvia Stewart
als New Yorker Receptionist
Billy Hopkins Casting
Claude La Haye Sound Mixer
Claude La Haye Sound
Mary Jane Skalski Executive Producer
Alan D'Angerio Hair Designer
Mary Finlay Editor
Nadia Rona Casting Director
Philippe Falardeau Director
Philippe Falardeau Executive Producer
Philippe Falardeau Writer
Susan Mullen Co-Producer
Philippe Bossé Still Photographer
Kim McCraw Producer
Rosina Bucci Casting Director
Patricia McNeil Costume Designer
Sara Mishara Director of Photography
Emilie Georges Executive Producer
Michelle Côté Key Hairdresser
Brigitte Poupart Choreographer
Eoghan McDonnell Foley Artist
Joan Patricia Parris Key Makeup Artist
Elise de Blois Production Design
Alain Caporicci Transportation Coordinator
Johanne Caporicci Assistant Accountant
Simone Leclerc Property Master
Julie Amyot Costumer
Eames Gagnon Gaffer
Jonathan Wenk Still Photographer
Victoria Wood Wigmaker
Réal Hamel Picture Car Coordinator
Rick Cranford Script Coordinator
Fionn Higgins Sound Designer
Fionn Higgins Sound Supervisor
Dave Hughes Colorist
Ashley Ingram Casting
Robert Mattigetz "B" Camera Operator
Erik Daniel Post Production Supervisor
Jean-Charles Claveau Set Decoration
Mary Ramos Music Consultant
Bernard Gariépy Strobl Sound Re-Recording Mixer
Christian Corvellec Lead Painter
Robbie O'Farrell Online Editor
Hélène Muller Production Coordinator
Harry Platford Dialogue Editor
Olivier Proulx Assistant Property Master
Sabrina Trudel Assistant Makeup Artist
Frédérique Broos Additional Editing
Martin Léon Original Music Composer
Martin Léon Music Director
Martin Léon Orchestrator
Martin Léon Musician
Martin Léon Music Arranger
Francis Péloquin Boom Operator
Julie Breton Extras Casting
Jean-François Dubé Key Rigging Grip
Céline Lampron Set Designer
Colm Finnegan Foley Recording Engineer
Genevieve Ferderber Art Department Coordinator
Ruth Coady Co-Producer
Celine Haddad Executive Producer
Naima Abed Executive Producer
Sabrine Canuel Costumer
Michel Marrec First Assistant Director
Hussain Amarshi Executive Producer
Kathy Ann Thomas Production Coordinator
Mona Medawar Script Supervisor
Michelle Quinn Production Manager
Marie-Julie Besse First Assistant "B" Camera
Jacques Rajotte Set Decorating Coordinator
Patrick Boulianne Set Dresser
Josée Juteau Animal Wrangler
Brigitte St-Onge Unit Manager
Éric Paré Driver
Sheila Hannigan Musician
Chantal Bergeron Musician
Amélie Lamontagne Musician
Mélanie Bélair Musician
Catherine Kidd Poem
Ligia Paquin Musician
Sylvain Girouard Rigging Grip
Catherine Gélinas Key Costumer
Jason Nardella Set Dresser
Jean Scarabin Hairstylist
Claude Paiement Line Producer
Fanny Hudon Second Assistant Director
Florelle Del Burgo Third Assistant Director
Jérôme Cloutier Additional Colorist
Sarah-Rose Buchanan On Set Props
Lola Dupont Extras Makeup Artist
Benoit Thériault Assistant Unit Manager
Christian Rollin Back-up Truck Production Assistant
Pierre Demers Production Assistant
Martin Lussier Set Dresser
Morgan Carparelli Foley Editor
Marie-Josée Beaudet Hairstylist
Bernard Guay Driver
Maia Donnelly Stand In
Marie-Christine Cormier Additional Production Assistant
Michel Saule Base Camp Operator
François Arbour Scoring Mixer
Didier Communaux Driver
Marc Hénaut Lighting Technician
Réal Saulnier Generator Operator
Isabelle Côté Graphic Designer
Béatrice Leclerc Assistant Location Manager
Tania Veri Cast Driver
Patricia Durocher Location Manager
Laurence Francoeur Production Assistant
Martin Lebel First Assistant "A" Camera
Joanna Rakoff Executive Producer
Joanna Rakoff Book
Luc Déry Producer
Melissa Nepton Extras Casting Assistant
Maude Beaunoyer Assistant Picture Car Coordinator
Jean-Nicolas Barron Lighting Technician
Alexis Dumais Musician
Alexis Dumais Music Arranger
Lorraine Nadon Stand In
Claudie-Ann Landry Additional Production Assistant
Nancy Ferlatte Makeup Artist
Anik Drapeau Third Assistant Director
Claude Tremblay Art Direction
Remy Costard Production Assistant
Olivia Nikolayenko Camera Trainee
Olivia Nikolayenko Second Assistant "B" Camera
Camille Paquette-Roy Musician
Sara Al Sarraf Location Scout
Rafael Yamin Ronzani Digital Intermediate
Mathieu Désy Musician
Léa-Valérie Létourneau Set Decoration
Myriam Boileau Assistant Editor
Bruno La Haye On Set Key Props
Mary-Anne Awori Production Secretary
Mary-Anne Awori Travel Coordinator
Marie-Pierre Gratton Second Assistant "A" Camera
Jonathan Auger Camera Trainee
Simon Blouin Steadicam Operator
Louis-Philippe Denis Video Assist Operator
Nicolas Mignot Key Grip
Joël Gariépy Dolly Grip
Jocelyn Spronken Forget Key Grip Production Assistant
Sébastien Courteau Grip
Rodolphe Paquereau Grip
Corentin Chaudet Grip
Samuel Eusanio Grip
Jonathan Pouliot Grip
Lucas Bazzarelli Grip
Philip Michael Gagnon Rigging Grip
Danik Girouard Rigging Grip
Daniel Goyens Best Boy Lighting Technician
Monico Caballero Moreno Lighting Technician
Stephen Goyens Lighting Technician
Sébastien Lauzon Lighting Technician
Gina Arganese Assistant Decorator
Marie-Ève Joncas Assistant Decorator
Marc Labrie On Set Dresser
Julie Baumann Set Dresser
Francis Boucher Set Dresser
Jean-Jacques Bourdages Set Dresser
Narcisse Brochu-Beauchemin Set Dresser
Stéphane Daoust Set Dresser
Patrice Delvaux Set Dresser
Loïc Le Jossec Set Dresser
Francis Morin Set Dresser
Joakim Rivest-Girard Set Dresser
Eduardo Santibanez Set Dresser
Éve Christin-Cuerrier Researcher
Jean Déry Scenic Artist
Hélène Lemieux Scenic Artist
Véronique Paquet Scenic Artist
Hendrik Van Woudenberg Scenic Artist
Etienne Quellette Painter
Éric Brais Picture Car Coordinator
Catherine Filion-Villeneuve Costume Coordinator
Raphaël Thibodeau Costumer
Jimmy Vidas Costumer
Jae Eun Shim Seamstress
Joanne Baril Extras Dresser
Jonathan Lecot Set Production Assistant
Maude St-Jean Back-up Set Production Assistant
Martin Roy Truck Production Assistant
Louis Courtemanche Production Assistant
Sylvain Savard Production Assistant
Sylvain Tremblay Set Runner
Marie-Claude Bélisle Assistant Location Manager
Isabelle Day Actor's Assistant
Isabelle Day Assistant Location Manager
Aïcha Raïhani Assistant Location Manager
Hervé Misserey Location Scout
Cody Airth-Fisher Additional Production Assistant
Aminata Diakité Additional Production Assistant
Anthony Groulx Additional Production Assistant
Jonathan Gutierrez Additional Production Assistant
Anne-Sophie Leblanc Additional Production Assistant
Alexandra Moses Additional Production Assistant
Sébastien Paquet Additional Production Assistant
Guillaume Sauvageau Additional Production Assistant
Kevin St-Marseille Additional Production Assistant
Hugo Tardif Specialized Driver
Hélène Édmond Specialized Driver
Roger Vaillancourt Cast Driver
Éric Bourdeau Set Medic
Yves Thauvette Set Medic
Pierre Dallaire Security
André Di Paolo Security
Alain Gauthier Security
Jocelyn Gouin Security
Denis Houle Security
Denis Giroux Driver
Jon Prévost Driver
Gerry Prévost Driver
Stéphane Hamel Specialized Driver
Victor Lafond Specialized Driver
Éric Martel Specialized Driver
Tasso Mathiopoulos Specialized Driver
Richard Noreau Specialized Driver
Martin Patrice Specialized Driver
Serge Pominville Specialized Driver
Martin Ruiz Specialized Driver
Rhiannon Colley Craft Service
Ricki-Ann Jones Assistant Craft Service
Steeve Bouchard Production Accountant
Edith Plourde Assistant Accountant
Lisa Diallo Additional Third Assistant Director
Elzbieta Miszkurka Additional Third Assistant Director
Marie-Éve Quilicot Choreographer
Geneviève Côté Production Secretary
Annie Morin Production Secretary
Sarah Roy-Durocher Post Production Coordinator
Chris McLoughlin Title Graphics
Chris McLoughlin Visual Effects Compositor
John Kennedy Visual Effects Compositor
Manus Goan Visual Effects Compositor
Roberto Lobel Digital Intermediate
Amélie St-Pierre Digital Intermediate
Andrew Kirwan Sound Effects Editor
Juan Álvarez Fernández Assistant Sound Editor
Victor Bernardo Assistant Sound Editor
Philippe Gatien Orchestrator
Philippe Gatien Music Arranger
Edith Fitzgerald Musician
Sarah Martineau Musician
Marie-Michèle Beausoleil Musician
Marilène Provencher-Leduc Musician
Guillaume Bourque Musician
Jean-François Normand Musician
Mary Chalk Musician
David Carbonneau Musician
Jocelyn Veilleux Musician
Eugenio "Kiko" Osorio Musician
Olivier Salazar Musician
Richard Irwin Musician
Ghyslain Luc Lavigne Score Engineer






















ikwilfilmskijken © 2024