6.8

Odd Thomas (2013)

Mysterie, Thriller
Odd Thomas (Anton Yelchin) is een doodnormale man met een buitengewone gave uit een stadje in de woestijn van Californië. Hij is in staat om te communiceren met de doden. Hij zal de stille hints van de doden moeten gebruiken in een poging een massale ramp, die alles en iedereen die hij dierbaar is bedreigt, te voorkomen.

Odd Thomas Film Info

Score: 6.8/10 van 851 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-01-29
Lengte: 100 Minuut / 1:40
Regisseur: Stephen Sommers
Schrijver: Stephen Sommers
Productie Studios: Future Films, Fusion Films, Sommers Company, The
Productie Land: United States of America

Odd Thomas Foto's


Odd Thomas Trailer


Anton Yelchin
als Odd Thomas
Addison Timlin
als Stormy Llewellyn
Willem Dafoe
als Wyatt Porter
Gugu Mbatha-Raw
als Viola Peabody
Nico Tortorella
als Simon Varner
Patton Oswalt
als Ozzie P. Boone
Kyle McKeever
als Officer Bern Eckles
Melissa Ordway
als Lysette Spinelli
Leonor Varela
als Odd's Mother
Shuler Hensley
als Fungus Bob Robertson
Matthew Page
als Harlo Landerson
Morse Bicknell
als Kevin Goss
Arnold Vosloo
als Tom Jedd
Ashley Sommers
als Penny Kalisto
Laurel Harris
als Karla Porter
Rob Lawrence Brown
als Shamus Cocobolo
Maisha Diatta
als Nicolina
Barney Lanning
als Stevie
Carmen Corley
als Levanna
Kyle T. Cowan
als Lyle
Nell Murphy
als Nell
Robin Lanning
als Young Stormy
Jack Justice
als Young Odd
Casey Messer
als Pool Mom
Jesus Mayorga
als Mexican Teenager
Talia Lanning
als Ice Cream Girl
Andy Ryan
als Police Captain
Kevin Wiggins
als Foreman
Kellie Matteson
als Nurse
Bryan Head
als Bowling Alley Patron
Jermaine Washington
als Head Bowling Alley Employee
Jimmy Romano
als Bowling Alley Employee #2
Saleem Watley
als Bowling Alley Employee #3
Laurence Chavez
als Bowling Alley Employee #6
Ronna Kress Casting
Ellen Mirojnick Costume Consultant
Stephen Sommers Screenplay
Stephen Sommers Director
Stephen Sommers Producer
Javier Bennassar Sound Effects Editor
Ellen Heuer Foley Artist
Jon Gary Steele Production Design
Mitchell Amundsen Director of Photography
Carsten H. W. Lorenz Executive Producer
Stephen Margolis Executive Producer
David Checel Editor
Leslie Shatz Sound Re-Recording Mixer
Dean R. Koontz Novel
John Swihart Original Music Composer
John Baldecchi Producer
Lisa Jensen Costume Design
India Osborne Co-Producer
Steve Robbins Executive Producer
Pavan Grover Executive Producer
Julie Hartley Associate Producer
Jason Hewitt Executive Producer
James Gibb Executive Producer
Jerry Daigle Executive Producer
Nicole Daniels Casting
Danielle Baker Costume Supervisor
Randy E. Moore Special Effects Coordinator
Pierre Buffin Co-Producer
Rosario Provenza Art Direction
Dena Roth Set Decoration
Michael Arata Executive Producer
Scott Kramer Sound Effects Editor
Dustin DellaVecchia Production Assistant
Tarra D. Day Makeup Department Head
Mary Hedges Lampert Hair Department Head
Jay Judah Associate Producer
Howard Kaplan Producer
Courtney Bright Casting
Amahl Lovato Set Designer
Michael Magill Supervising ADR Editor
Michael Magill Supervising Dialogue Editor
Naython Vane Set Designer
Andy Ryan Chief Lighting Technician
Kyle T. Cowan Casting Assistant
Miye 'Mimi' Matsumoto Set Costumer
Greg Michael Associate Producer
Gabriel J. Serrano Sound Re-Recording Mixer
Fabrice Lagayette Visual Effects Supervisor
Sylvie Chesneau Script Supervisor
Jordan Lewis Foley Supervisor
Ursula Coyote Still Photographer
Sara M. Pennington Art Department Coordinator
Derrick Ballard Set Designer
Jennifer Gingery Key Set Costumer
Ronald O. Jaynes Construction Coordinator
Des Carey Executive Producer
David Esparza Supervising Sound Effects Editor
David J. Thompson Camera Operator
Michael Cioni Executive Producer
Martyn Zub Sound Effects Editor
Corbin Mehl Compositor
Rebecca Puck Stair Location Manager
Svetlana Britt Makeup Artist
Jamie Cline Stand In
Loren Schoel Construction Buyer
George Stephenson Camera Operator
Lorenzo Serrano CG Artist
Cassidy Zachary Set Costumer
Rémy Normand CG Artist
Chip Radaelli Construction Foreman
Joseph Grossberg Visual Effects Supervisor
Al Goto Stunt Coordinator
Wade Barnett ADR Recordist
Travis MacKay ADR Mixer
Kathryn Brink Casting
Deborah Andrews Set Costumer
Brian Malone Best Boy Grip
Tina Kerr Extras Casting
Mark Steinig Key Rigging Grip
Cliff Lanning Co-Producer
Dan Malvin Visual Effects Coordinator
Alastair Burlingham Executive Producer
John Calhoun Executive Producer
Jeff Bettis Grip
Paul Hazard Rigging Gaffer
Paul Hazard Assistant Chief Lighting Technician
Jaim O'Neil Chief Lighting Technician
Bruce MacInnes Executive Producer
Kurt Kornemann Key Grip
Ben Lowney Property Master
Charlie Newberry Second Assistant "A" Camera
Martin McCourt Executive Producer
Jenny Calzacorto Associate Producer
Jamie Ford Assistant Hairstylist
Todd Schlopy First Assistant "A" Camera
Rodney Gurule Production Sound Mixer
Forrest A. Haag Assistant Property Master
Jeremy Chiordi Props
Ian Hanna Dolly Grip
Scott Wetzel Video Assist Operator
Michael Russo Foley Mixer
Camille Paleni CG Artist
Rebecca Hilliard Production Coordinator
Mourad Simoussa Animation
Nicolas Candido Animation
Jérémy Taburet Animation
Sean Wright Grip
Jeff Knudsen Boom Operator
John Gorman Assistant Chief Lighting Technician
Juergen Heinemann Grip
Callie Thurman Assistant Sound Editor
Richard Heller Production Assistant
Josiah O'Neil Techno Crane Operator
Dwight Dollins Grip
Chee Ho Assistant Location Manager
Eric Komala Painter
Ryan Eustis Second Assistant "B" Camera
Eric Amundsen Digital Imaging Technician
Marc-Antoine Bressand Animation
Marion Eloy CG Artist
Renaud Louvet Animation
Rufus Rosendo Second Assistant Accountant
Darren Gibson Construction Foreman
Steve Chapman Construction Foreman
Alan Chao Graphic Designer
Travis Lathrop Painter
Robert Ortega Painter
Drew Toops Painter
Robert A. Vigil Painter
Robert 'Rick' Mobbs Painter
Eric Cameron Props
Rachel Srigley Set Dresser
Michael Spader Standby Painter
Alan K. Schultz Dolly Grip
Curtis Smith Dolly Grip
Tom Hutchinson First Assistant "B" Camera
Arturo Velasco Genetator Operator
Tobin Espeset Grip
Tom Shaughnessy Techno Crane Operator
Randall R. Sears Techno Crane Operator
Jennifer McDaniel Makeup Artist
Danielle Vigil Makeup Artist
Irene Vinader Sound Effects Editor
Elizabeth Cooke Costume Assistant
Kathryn Clark Key Costumer
Mara Herdmann Set Costumer
Oren Giladi Casting Assistant
Karin Aragon Extras Casting Assistant
Scott Blasko Extras Casting Assistant
Brendan Shepherd Assistant Production Coordinator
Don Ambabo Pilot
Pilar L. Salazar Payroll Accountant
Cynthia Gates Fujikawa Production Accountant
Austin Christensen Production Assistant
Jean Dalsin Production Assistant
Andrew Gutu Production Assistant
Desiree Jaynes Production Assistant
Ellexa Lemarie Production Assistant
Marco Antonio Martinez Production Assistant
Michael R. Zammaron Production Assistant
Cara Cecchetti Production Assistant
Hannah Staiger Production Secretary
Juliet Lopez Second Assistant Accountant
C. Andrew Hemmingsen Set Medic
Danny Griffin Stand In
Dia Cordova-Hahn Studio Teacher
Terra David Studio Teacher
Cory L. Bol Travel Coordinator
Laurel Hasbargen Travel Coordinator
Newton Bass Assistant Location Manager
Jennifer Joyce Location Coordinator
Jesse Toves 3D Artist
Guillaume Arrighi Animation
Frédéric Boulin Animation
Daniel Ly Animation
Jérôme Rouvelet Animation
Frédéric Barbe Animation
Jeremy Soudjoukdjian Animation
Mickael Jaffrain Animation
Nathalie Burgaud CG Artist
Emilien Escande CG Artist
Fabrice Lau Tim Ling CG Artist
Edgar de Araujo CG Artist
Nicolas Bailly Visual Effects Coordinator
Olivier Gilbert Visual Effects Designer
John Meunier Visual Effects Producer
Johnny Wilson Visual Effects Supervisor






















ikwilfilmskijken © 2021