Pacific Rim (2013)

Actie, Sciencefiction, Avontuur
De film speelt zich af in twee gescheiden werelden. De eerste is een toekomstige versie van de Aarde waar in november 2012 een gigantisch monster uit de Stille Oceaan opdook en de stad Osaka in Japan aanviel. De andere wereld is de Anteverse, waar het monster vandaan kwam.

Pacific Rim Film Info

Score: 6.892/10 van 12054 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2013-07-11
Lengte: 131 Minuut / 2:11
Regisseur: Guillermo del Toro
Schrijvers Travis Beacham, Guillermo del Toro.
Productie Studios: Double Dare You Productions, Legendary Pictures
Productie Land: United States of America


Pacific Rim Trailer


Charlie Hunnam
als Raleigh Becket
Rinko Kikuchi
als Mako Mori
Idris Elba
als Stacker Pentecost
Max Martini
als Herc Hansen
Clifton Collins Jr.
als Tendo Choi
Ron Perlman
als Hannibal Chau
Charlie Day
als Dr. Newton Geiszler
Burn Gorman
als Dr. Hermann Gottlieb
Robert Kazinsky
als Chuck Hansen
Robert Maillet
als Lt. Aleksis Kaidanovsky
Heather Doerksen
als Lt. Sasha Kaidanovsky
Larry Joe Campbell
als Tommy T
Brad William Henke
als Miles
Diego Klattenhoff
als Yancy Becket
Santiago Segura
als Wizened Man
Jane Watson
als Raleigh and Yancy's Mom
Jung-Yul Kim
als Hannibal Chau Thug
Joshua Peace
als Officer
Mana Ashida
als Young Mako
Joe Pingue
als Captain Merrit
Milton Barnes
als McTighe
Brian Frank
als 1st Officer
Ellen McLain
als Gipsy Danger AI (voice)
David Fox
als Old Man on Beach
Jake Goodman
als Child
Robin Thomas
als American UN Representative
Julian Barnes
als British UN Representative
David Richmond-Peck
als Canadian UN Representative
Sebastian Pigott
als Engineer
J.C. Kenny
als TV Reporter
Robert Morse
als Raleigh and Yancy's Dad
Mike Chute
als Saltchuck Crew
Duncan McLeod
als Saltchuck Crew
Louis Paquette
als Saltchuck Crew
Matthew G. Taylor
als Saltchuck Crew
Frank Nakashima
als UN Representative
Terry Belleville
als UN Representative
Farzad Sadrian
als UN Representative
Mishu Vellani
als UN Representative
Clive Walton
als UN Representative
Peter Kosaka
als Young Mako's Father
Yiren Stark
als Young Mako's Mother
Mark Luu
als Wei Tang Triplet
Charles Luu
als Wei Tang Triplet
Lance Luu
als Wei Tang Triplet
William S. Wong
als Engineer (uncredited)
Victoria Sawal
als Chinese Girl in Anti-Kaiju Refuge
Timothy Gibbs
als Marine (uncredited)
Guillermo Navarro Director of Photography
Travis Beacham Screenplay
Ramin Djawadi Original Music Composer
Peter Amundson Editor
Andrew Neskoromny Production Design
John Gilroy Editor
Peter Nicolakakos Set Decoration
Guillermo del Toro Director
Guillermo del Toro Screenplay
Carol Spier Production Design
Kate Hawley Costume Design
Travis Beacham Story
Sandi Tanaka Art Direction
Margery Simkin Casting
Jon Jashni Producer
Andrew Li Art Direction
Callum Greene Executive Producer
Thomas Tull Producer
Guillermo del Toro Producer
Mary Parent Producer
Richard L. Johnson Supervising Art Director
Elinor Rose Galbraith Supervising Art Director
Brian N. Bentley Compositors
Scott F. Johnston Visual Effects
Weicheng Jiang Visual Effects
Yuhon Ng Digital Effects Supervisor
Erik Classen Compositors
Gregg Rudloff Sound Re-Recording Mixer
Peter Gmehling 24 Frame Playback
Gary Deneault Assistant Chief Lighting Technician
Ryan Reed Hairstylist
Cliona Furey Assistant Hairstylist
Colin Penman Key Makeup Artist
Pipsan Ayotte Key Makeup Artist
Sondra Treilhard Key Hair Stylist
Anton Van Rooyen Camera Operator
Jordan Samuel Makeup Department Head
Phil Whitfield Assistant Chief Lighting Technician
Patricia Keighran Key Makeup Artist
Jim Holmes Best Boy Grip
Teresa Buccione Key Hair Stylist
Paul R.J. Elliot Hair Department Head
John Colavecchia Camera Operator
Johnny Askwith Camera Operator
Benjamin Smith First Assistant Camera
Andy Jekabsons First Assistant Camera
Angelo Colavecchia Camera Operator
C.J. Roy Digital Imaging Technician
Amanda Wojtaszek Second Assistant Camera
James Banfield Lighting Technician
Tom Starnes Chief Lighting Technician
Pierre Berube Rigging Gaffer
Gilles Corbeil Steadicam Operator
Christopher Dean Key Grip
Stephan Maia Second Assistant Camera
Julia Seidman Second Assistant Camera
Kerry Hayes Still Photographer
David Lee Chief Lighting Technician
Sandra Lombardi Digital Imaging Technician
Bernie Lalonde Key Rigging Grip
Alan G. Kelly Second Assistant Camera
John Saysana First Assistant Camera
Rick Stribling Key Grip
Michael L. Hall Chief Lighting Technician
Robert DaPrato Key Grip
Wing Ma Key Grip
Tara Dixit Second Assistant Camera
Perry Hoffman Camera Operator
Joseph Micomonaco First Assistant Camera
Mark Cyre First Assistant Camera
Christopher Raucamp First Assistant Camera
Jeff DaSilva Second Assistant Camera
Sam Rosati Production Assistant
Joe Everett Unit Publicist
Zameret Kleiman Extras Casting
Shamu Naidu Assistant Accountant
Christopher Lori Production Assistant
Mark McFadden Assistant Location Manager
Roslyn Hanchard Assistant Costume Designer
Wendy Wong Aerial Coordinator
Courtenay Bainbridge Assistant Production Coordinator
Emma Tamblyn Production Assistant
Cam McLauchlin Assistant Editor
Steve Bobertz First Assistant Editor
Valerie Phillips Assistant Accountant
Man Fong Production Accountant
Jade E. Chatham Assistant Editor
Bobbie Shay Post Production Assistant
Renee Fontana Costume Supervisor
Katharine Boyce Assistant Accountant
Troy P. Liddell Choreographer
Shane B. Scott Script Supervisor
Erin Renton Assistant Accountant
Vicki Henton Production Assistant
Jonah Greisman Production Assistant
Robin D. Cook Casting
Lara Khachooni Assistant Editor
Ciara Brennan Costume Set Supervisor
Candace Tempelmeyer Assistant Accountant
Kevin Michael Schembri Assistant Accountant
Marie-Claude Harnois Production Coordinator
Lara Alexander Assistant Accountant
Elspeth Cassar Production Coordinator
Feyon Li Production Coordinator
Tony Blondal Orchestrator
Fermin Balado Production Assistant
Andrew Kinney Orchestrator
Matt McFarland Digital Intermediate
James W. Harrison III First Assistant Editor
Gerry Alfonso Assistant Accountant
Kyla McFeat Assistant Accountant
Debbie Van Dusen Assistant Accountant
Peter Myles Music Editor
Lincoln D'Souza Assistant Accountant
Christian Dendias Production Assistant
Erik Kaufmann Digital Intermediate Editor
Brigitte Rabazo Assistant Editor
Adam Ohl Digital Intermediate Producer
Mo Henry Negative Cutter
Fred Kamping Location Manager
Scott Perry Dialogue Coach
Adam Meaden Production Assistant
Michele Harney Costume Set Supervisor
Stephanie Massarella Assistant Accountant
Nadia Venesse Dialect Coach
Lucia Haliburton Production Secretary
Lauren Brandon Post Production Assistant
Jonathan Pencharz Assistant Production Coordinator
Stephen Coleman Orchestrator
Jane Spencer Extras Casting Assistant
George Chavez Color Timer
Maxine Gervais Digital Intermediate Colorist
Tom Morello Musician
Johnny Wang Yin-Ming Location Manager
George Wong Assistant Location Manager
Brandon Balon Production Assistant
Elaine Thurston Production Controller
Dug Rotstein Script Supervisor
Ryan Hopkins CG Supervisor
Jeffrey Wilhoit Foley Artist
Thomas Hayek Sound Mixer
Tim LeBlanc Sound Re-Recording Mixer
Victor Schutz CG Supervisor
Luke Vallee Digital Compositor
Danielle Rubin Visual Effects Production Manager
Jason Heapy Visual Effects Producer
Christopher Moriana Foley Artist
Nerses Gezalyan Foley Mixer
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Tim Belsher CG Supervisor
Jeff Sutherland Compositing Supervisor
Alex Nice Matte Painter
Daniel Cavey Visual Effects Production Manager
Hui Ling Chang Visual Effects Production Manager
Catherine Harper Foley Artist
Csaba Wagner Sound Effects Editor
Hal Hickel Animation Supervisor
Chris Lentz Animation Supervisor
Alison O'Brien Visual Effects Producer
Rocco Larizza Special Effects Supervisor
Jason McFarling Cableman
Gary A. Hecker Foley Artist
Gary Marullo Foley Artist
James Moriana Foley Artist
Masanobu 'Tomi' Tomita Foley Editor
Brett Voss Foley Mixer
Ryan Cunningham Visual Effects Coordinator
Brian Claus Animatronics Designer
Laird McMurray Special Effects Coordinator
Craig Baker Cableman
Glen Gauthier Sound Mixer
Scott Martin Gershin Supervising Sound Editor
Fangfei Li Digital Compositor
Wendy Chesebrough Lowe Visual Effects Coordinator
Erin D. O'Connor Visual Effects Producer
Javier Jimenez Visual Effects Producer
Becky Sullivan ADR Supervisor
John T. Reitz Sound Re-Recording Mixer
David Meny CG Supervisor
Darrin Mann Foley Mixer
Stephen P. Robinson Sound Effects Editor
Pat Conran CG Supervisor
James E. Price Visual Effects Supervisor
Clay Pinney Special Effects Supervisor
Greg Hyman Visual Effects Editor
Russell Lum Visual Effects Production Manager
Margit Pfeiffer Dialogue Editor
Tim Walston Sound Effects Editor
Peter Zinda Sound Effects Editor
Derrick Carlin Animation Supervisor
Zachary Tucker Visual Effects Supervisor
Alan Zielonko Boom Operator
John H. Han CG Supervisor
Nigel Sumner Visual Effects Supervisor
Lauren Hadaway ADR Editor
Scott Martin Gershin Sound Designer
John Knoll Visual Effects Supervisor
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Steve Switzer Boom Operator
Ryan Murphy Mix Technician
Jon Bowen Compositing Supervisor
David Stanke First Assistant Sound Editor
Charlie Campagna Sound Effects Editor
Scott Wolf Sound Effects Editor
Timothy Peel Assistant Art Director
Allen Williams Concept Artist
Guy Davis Concept Artist
Jeff Smith Second Assistant Art Director
Karl Denniston Brown Set Dresser
John Mainwaring Set Dresser
Harold Gay Assistant Art Director
Jon Hunter Assistant Art Director
Joelle Craven Assistant Art Director
Itsuko Kurono Assistant Art Director
John Moran Assistant Art Director
Andrew Redekop Assistant Art Director
Keith Thompson Concept Artist
Kevin Haeberlin Leadman
David Lylloff Set Dresser
Michelle Russell Unit Production Manager
Dustin Bernard Unit Production Manager
Callum Greene Unit Production Manager
Peter Bodnarus Set Designer
Andra Totirescu Set Designer
Carlos Salgado Concept Artist
Carlos Caneca Leadman
Doug Williams Concept Artist
Francisco Ruiz Velasco Concept Artist
Patricia Larman Leadman
Barbara Agbaje Second Assistant Art Director
William Cheng Set Designer
Brad Milburn Set Designer
Christopher Geggie Property Master
Rudy Braun Set Designer
Humberto Garcia Set Designer
Sang Maier Props
Yasmyn Lee Second Assistant Art Director
David G. Fremlin Set Designer
Sorin Popescu Set Designer
Paul Jefferson Supervising Carpenter
Corinna Schmitt-Porsia Second Assistant Art Director
J. Ryan Halpenny Second Assistant Art Director
Gareth Wilson Set Dresser
Rob McCallum Storyboard Artist
David Meng Concept Artist
Stephen Schirle Concept Artist
Joe Curtin Construction Coordinator
George Cribb Set Dresser
Joanne Jackson Production Manager
D.J. Carson Unit Production Manager
David Best Assistant Art Director
Oscar Chichoni Concept Artist
Ron Hewitt Property Master
Stefany Koutroumpis Second Assistant Art Director
Raúl Monge Concept Artist
Kevin Lise On Set Props
Toni Wong Set Dresser
Simon Lee Concept Artist
Vladislav Fedorov Set Designer
Wayne D. Barlowe Concept Artist
Russell Moore Set Designer
Colin Adams Set Dresser
Phillip Tellez Supervising Carpenter
Hugo Martin Concept Artist
Simon Webber Concept Artist
TyRuben Ellingson Concept Artist
Matt Middleton Set Designer
Sarah Gardner Set Dresser
Lindy DeQuattro Visual Effects Supervisor
Daniel Perez Ferreira VFX Artist
Alain Moussi Stunts
Jeremy Gillespie Second Assistant Art Director
Bradley James Allan Fight Choreographer
David Cronenberg Thanks
Shawn Kelly Animation
Alexander H. Gayner First Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2024