Pandorum (2009)

Actie, Horror, Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Payton en Bower zijn twee ruimtereizigers die wakker worden op hun schip zonder dat ze nog weten wat hun missie was. Als ze door wat wazige herinneringen proberen uit te vinden wat hun doel was op deze missie, komen ze erachter dat ze niet alleen zijn, maar dat "iets" het op hen heeft gemunt...

Pandorum Film Info

Score: 6.6/10 van 2255 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2009-09-08
Lengte: 108 Minuut / 1:48
Regisseur: Christian Alvart
Productie Studios: Impact Pictures, Studio Babelsberg, Summit Entertainment, Constantin Film, Overture Films
Productie Land: Germany, United Kingdom, United States of America


Pandorum Trailer


Ben Foster
als Bower
Dennis Quaid
als Payton
Cam Gigandet
als Gallo
Antje Traue
als Nadia
Cung Le
als Manh
Eddie Rouse
als Leland
Norman Reedus
als Shepard
André Hennicke
als Hunter Leader
Friederike Kempter
als Evalon
Niels-Bruno Schmidt
als Insane Officer 'Eden'
Luna Mohmand
als Child Hunter
Delphine Chuillot
als Young Bower's Mother
Wotan Wilke Möhring
als Young Bower's Father
Julian Rappe
als Young Bower
Domenico D'Ambrosio
als Wounded Officer 'Eden'
Jon Foster
als Big Russian Passenger
Jeff Burrell
als Trapped Officer 'Eden'
Neelesha Barthel
als Female Crew Officer
Yangzom Brauen
als 2nd Lieutenant (Team 4)
Marco Albrecht
als Hunter Weasel
Dawid Szatarski
als Hunter Shape
Nico Marquardt
als Hunter Brute
Don Jeanes
als Mateo (uncredited)
David P. Johnson
als Cooper (uncredited)
Christian Alvart Director
Travis Milloy Story
Christian Alvart Story
Travis Milloy Writer
Wedigo von Schultzendorff Director of Photography
Jeremy Bolt Producer
Paul W. S. Anderson Producer
Robert Kulzer Producer
Martin Moszkowicz Executive Producer
Dave Morrison Executive Producer
Michl Britsch Music
Ana Dávila Casting
Sarah Halley Finn Casting
Randi Hiller Casting
Ivana Milos Costume Design
Philipp Stahl Editor
Yvonne Valdez Editor
Cornelia Ott Art Direction
Ralf Schreck Art Direction
Richard Bridgland Production Design
Bernhard Henrich Set Decoration
Malte Kneib Best Boy Grip
Bernd Schultz Dolly Grip
Jan Brun Dolly Grip
Nicolaus Metzger Dolly Grip
Sebastian Beutler Electrician
André Poser Electrician
Karim Rahmani First Assistant Camera
Ron Rakowski Gaffer
Stefan Rüsenberg Key Grip
Pip Hare Second Assistant Camera
Gregor Grieshaber Second Assistant Camera
Tilman Büttner Steadicam Operator
Sebastian Meuschel Steadicam Operator
Jay Maidment Still Photographer
Helge Felgendreher Techno Crane Operator
Oliver Böhm Techno Crane Operator
Thomas Hübener Techno Crane Operator
Christin Busse Art Department Assistant
Kasia Swiezak Art Department Assistant
Roxy Konrad Art Department Coordinator
Tobias Frank Assistant Art Director
Astrid Poeschke Assistant Art Director
Konstantin Ness Assistant Property Master
Paul Catling Concept Artist
Dominic Lavery Concept Artist
Dan Walker Concept Artist
Simon Webber Concept Artist
Mariano Díaz Concept Artist
Kurt Van Der Basch Conceptual Illustrator
Claus Mayr Construction Coordinator
Marco Pressler Construction Manager
Henning Brehm Graphic Designer
Alejandro Lecuna Graphic Designer
Christian Ehlert Lead Set Dresser
Saskia Heinzel Painter
Steve Register Property Master
Alex Friedrich Propmaker
Cindy Schnitter Propmaker
Adina Wolff Props
Simon Weisse Props
Brita Hofmann Scenic Artist
Christoph Baumstieger Carpenter
Andreas Horstmann Set Decoration Buyer
Ulli Isfort Set Decoration Buyer
Stephen Bream Set Designer
Jochen Schuetz Set Dresser
Philipp Hübner Standby Art Director
Jan Saße Storyboard Artist
Patrick Lojek Supervising Carpenter
Alexander Soltermann Additional Hairstylist
Emilia Seifert Assistant Makeup Artist
Scott Patton Conceptual Design
Simon Webber Conceptual Design
Björn Rehbein Hair Department Head
Björn Rehbein Makeup Department Head
Katharina Hilbert Makeup Artist
Annett Schulze Makeup Artist
Mareike Mohmand Makeup Trainee
Jörn Seifert Prosthetic Makeup Artist
Göran Lundström Prosthetic Makeup Artist
Tamar Aviv Prosthetic Makeup Artist
Petr Dvorak 3D Artist
Vlastimil Hajek 3D Artist
Tomas Krejzek 3D Artist
Jan Kurka 3D Artist
Vladimír Matousek 3D Artist
David Pekarek 3D Artist
Martin Ruizl 3D Artist
Ondřej Samohel 3D Artist
Milan Tofel 3D Artist
Jan Konicek 3D Artist
Alexandr Muller 3D Artist
Jan Jinda 3D Artist
Tomáš Král 3D Artist
Jan Brukner 3D Artist
Jaroslava Chalasova 3D Artist
Robert Cvengros 3D Artist
Mario Dubec 3D Artist
Pavel Kolar 3D Artist
Jiri Vycital 3D Artist
Abraham Schneider Compositing Supervisor
Ales Killian Compositor
Kerstin Eberlein Compositor
Christoph Schmidt Compositor
Alisa Wimmer Compositor
Andreas Alesik Compositor
Ondrej Bystry Compositor
Ondrej Ctibor Compositor
Lukas Hytych Compositor
Jana Jurnickova Compositor
Helena Keslova Compositor
David Kubias Compositor
Vaclav Marsik Compositor
Ralph Reinle Compositor
Josef Skvrcek Compositor
Petra Svabkova Compositor
Michal Synek Compositor
Jan Vareka Compositor
Blanka Faitova Compositor
Robert Pik Compositor
Stepán Batousek Compositor
Patrik Bergman Digital Compositor
Ales Gargulak Digital Compositor
Tomas Hajek Digital Compositor
Zuzana Hlavkova Digital Compositor
Dalibor Janda Digital Compositor
Petr Masek Digital Compositor
Tomas Munzar Digital Compositor
Peter Orlicky Digital Compositor
Jakub Szilvasi Digital Compositor
Vladimir Valovic Digital Compositor
Petr Vcelicka Digital Compositor
Lucie Zemanova Digital Compositor
Jana Bergmanová Digital Compositor
Petr Zavorka Digital Compositor
Michal Teprik Visual Effects Coordinator
Katerina Popelova Visual Effects Coordinator
Lenka Líkařová Visual Effects Coordinator
Ryan Valade Visual Effects Editor
Vít Komrzý Visual Effects Producer
Viktor Müller Visual Effects Supervisor
Geoff Leavitt Visual Effects Supervisor
Alexej Ashkenazy ADR Recordist
Clemens Nürnberger ADR Recordist
Michael Stancyk ADR Recordist
Philip Young ADR Recordist
Adrian Baumeister ADR Supervisor
Laura Lovejoy ADR Supervisor
Denis King ADR Supervisor
Philipp Baur Assistant Sound Engineer
Almut Schwacke Assistant Sound Editor
Florian Holzner Boom Operator
Rainer Heesch Dialogue Editor
Carsten Richter Foley Artist
Stephan Liepe Foley Editor
Christoph Oertel Foley Editor
Kuen-Il Song Foley Editor
Hanse Warns Foley Mixer
Jürgen Funk Sound Designer
Felix Andriessens Sound Effects Editor
Oswald Schwander Sound Effects Editor
Achim Hofmann Sound Engineer
Eric Horstmann Sound Engineer
Manfred Banach Sound Mixer
Tschangis Chahrokh Sound Re-Recording Mixer
Michael Hinreiner Sound Re-Recording Mixer
Daniel Vogl Sound Supervisor
Adrian Baumeister Supervising Sound Editor
Martin Hunter Additional Editor
Michael J. Duthie Additional Editor
Daniel Schwerdtfeger Colorist
Manfred Turek Digital Colorist
Arne Hastedt Digital Intermediate
Christian Herrmann Digital Intermediate Producer
Alex Klippe Digital Intermediate Producer
Sebastian Bonde First Assistant Editor
Hari Schernthaner Digital Intermediate
Franz Rabl Colorist
Boris Link Colorist
Angelika Honig Choreographer
Susan Bliss Post Production Scripts
Nadia Meier Production Assistant
Sean Furst Production Executive
Nancy Rivas Script Supervisor
Steffen Hagen Set Production Assistant
Marcel Genzmer Security
Paloma Guridi Stand In
Elias Gabele Stand In
Mario Klaszynski Stand In
Franz Materne Stand In
Peter Müller Stand In
Matthias Kall Stand In
Klaus Boechel Stand In
Ali Ahmed Stand In
Lutz Lemke Title Designer
Joris Bartsch Buhle Conductor
Christoph Becker Music Coordinator
Natalie Suleiman Music Coordinator
Florian Tessloff Music Editor
Florian Tessloff Music Programmer
Michl Britsch Music Programmer
Michl Britsch Music Producer
Hannah Weber Musician
Michl Britsch Musician
Jan-Peter Klöpfel Orchestrator
Roman Vinuesa Orchestrator
Minna Aalto Vocals
Simone Kreska Assistant Costume Designer
Dietke Brandt Set Costumer
Sorrel Athina Jardine Casting Assistant
Tanja Schuh Casting Assistant
Johanna Ragwitz Extras Casting
Michael Bornhütter Fight Choreographer
François Doge Stunt Coordinator
Gerd Nefzer Special Effects Supervisor
Uli Nefzer Special Effects Supervisor
Laura Elliott Special Effects Technician
Andreas Herberg Special Effects Technician
Anthony Julio Special Effects Technician
Monty Ploch Special Effects Technician
Alex Kopf Special Effects Technician
Sylvio Lienert Special Effects Technician
Thomas Schultz Special Effects Technician
Travis Milloy Executive Producer
Kim Ruhnau Stunt Double
Josephine Müller Stunts
Alessija Lause Stunts
Nadia Hernandez Stunt Double






















ikwilfilmskijken © 2024