5.7

Pathfinder (2007)

Avontuur, Actie
Een schip met Vikingen strandt in Noord-Amerika en plundert op brute wijze een indianendorp. In de chaos laten de Vikingen één van hun kinderen achter. De indianen besluiten dat de jongen niet verantwoordelijk gesteld kan worden voor de daden van zijn volk en ze besluiten hem in hun midden op te nemen.

Pathfinder Film Info

Score: 5.7/10 van 521 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2007-01-11
Lengte: 99 Minuut / 1:39
Regisseur: Marcus Nispel
Schrijvers Laeta Kalogridis, Nils Gaup.
Productie Studios: Dune Entertainment, Phoenix Pictures, Major Studio Partners, 20th Century Fox
Productie Land: United States of America


Pathfinder Trailer


Karl Urban
als Ghost
Moon Bloodgood
als Starfire
Nicole Muñoz
als Little Sister
Clancy Brown
als Gunnar
Jay Tavare
als Blackwing
Ray G. Thunderchild
als Elder #1
Ralf Moeller
als Ulfar
Russell Means
als Pathfinder
Nathaniel Arcand
als Wind In Tree
Michelle Thrush
als Indian Mother
Kevin Loring
als Jester
Wayne Charles Baker
als Indian Father
Burkely Duffield
als Ghost, 12 Years Old
Duane Howard
als Elder #2
Brandon Oakes
als Elder #3
Stefany Mathias
als Flashback Mother
Ken Jones
als Ghost Father
John A. Amicarella Producer
Glen Scantlebury Editor
Renée April Costume Design
Daniel Pearl Director of Photography
Frederick Howard Sound Editor
Lin MacDonald Set Decoration
Marcus Nispel Director
Marcus Nispel Producer
Laeta Kalogridis Screenplay
Nils Gaup Screenplay
Mike Medavoy Producer
Arnold Messer Producer
Brad Fischer Executive Producer
Robert Orr Grip
Greg Blair Production Design
Geoff Wallace Art Direction
Eric Partridge Assistant Property Master
Scott Cozens Second Assistant Camera
Jay Friedkin Editor
Susan Taylor Brouse Casting
Lynne Carrow Casting
Jonathan Elias Original Music Composer
John M. Jacobsen Executive Producer
Trevor Jolly Supervising Sound Editor
Kathleen Tomasik Casting
Sean Rowe Foley Artist
Patrick Cyccone Jr. Sound Re-Recording Mixer
Greg Zimmerman ADR Recordist
John McAlary Casting Assistant
J.J. Makaro Stunt Coordinator
Lee Nelson Executive Producer
Ryan Maguire Foley Mixer
Larkin MacKenzie-Ast Casting Assistant
Alan Freedman ADR Mixer
Jim Filippone Pilot
Mark Noda Boom Operator
Robert A. Pandini Hairstylist
Robert A. Pandini Hair Department Head
Blanche Boileau Costume Supervisor
Maciek Malish Dialogue Editor
Don Reddy Camera Operator
Jason Ninness Production Coordinator
Daniel J. Leahy Sound Re-Recording Mixer
Silke Guglielmo Set Costumer
Grant Swain Property Master
Claudia Morgado Script Supervisor
Doug Girling Set Designer
Aaron Jordan Sculptor
Wayne MacConnell Camera Operator
Paul Menichini Sound Effects Editor
Jack Gauvreau Sculptor
Ian Seabrook Underwater Camera
Ken Chastain Sound Recordist
John Pesklewis Sculptor
Douglas Curran Still Photographer
Greg Steele ADR Mixer
Adam Sharpe ADR Mixer
A.J. Vesak Aerial Director of Photography
Jackie Bissley Unit Publicist
Mandell Winter Foley Editor
Patrick O'Sullivan Sound Effects Editor
Iesza Jessica Jordan Sculptor
Nevin Swain Assistant Property Master
Jason Crosby Marine Coordinator
Prem Marimuthu Electrician
Howard London ADR Mixer
Isabel Bloor Costume Set Supervisor
Todd Masters Prosthetic Supervisor
Todd Masters Prosthetic Designer
Martine Gagnon Assistant Costume Designer
Serge Lavigueur Armorer
Chris Banting Dolly Grip
Robert Milicevic Security
Nicholas McKenzie First Assistant Camera
Mark Higham Special Effects Assistant
Russell Johnson Sound
Simon Jori First Assistant "A" Camera
Jeff Sayle Second Assistant "B" Camera
Kirk Chiswell Assistant Camera
Tony Swatton Armorer
Mary Guilfoyle Production Manager
Danny Kim Assistant Sound Editor
Clare Davis Construction Coordinator
Gary McVarish Construction Foreman
Arthur A. Green Head Greensman
Saubrie Mohamed Assistant Chief Lighting Technician
Mike Splatt Special Effects Technician
Matt Reilly Production Consultant
Andrea Boorman Production Coordinator
Summer Eves Costumer
Rod Feldmeier Rigging Gaffer
Eric Fox Hays First Assistant Director
James Kusan Sound Mixer
Sacha Fassaert First Assistant Camera
David Jobe Foley Artist
Kerry Phillips Special Effects Assistant
Paul Lavigne Costume Set Supervisor
Owen Taylor Chief Lighting Technician
Kate Pierpoint Dialect Coach
Paul Jasper Animal Coordinator
Brian Steadman Grip
Lynette Therrien Casting Assistant
Zabrina Matiru First Assistant Makeup Artist
Paul Arnel Grip
John Westerlaken Key Grip
Bryce Shaw Dolly Grip
Vance Conway Standby Carpenter
Todd Lawley Set Dresser
Liz Farrell Assistant Hairstylist
Colin Rogers ADR Mixer
Michael A. Billings Assistant Set Decoration
Chris Bignell Special Effects Technician
Mike Mossman Grip
Dennis Briest Special Effects Technician
Jim McGillivary Set Dresser
Richard Sinclair Second Assistant "A" Camera
Eric Lemay Special Effects Technician
Adam Tayler Special Effects Best Boy
Todd Brooks Construction Buyer
Adriene Wyse Camera Trainee
Joanne Jackson Production Accountant
Renee Dombrosky Assistant Hairstylist
Debra Sawarin Makeup Department Head
Erin Sinclair Art Department Assistant
Simone Gore Art Department Coordinator
Timothy Fitzgerald Joyce Assistant Art Director
Christopher Shy Concept Artist
John Chaschowy Greensman
Robert Hicks Greensman
Ty Rees Greensman
Sean Will Lead Painter
Ian Chernencoff Props
Robert Turriff Sculptor
Armand Van Slyke Sculptor
Brent Bennett Set Decoration Buyer
Jenny Wilson Set Designer
Kevin Cockell Set Dresser
Leor Froelich Set Dresser
Andrei Mahankov Set Dresser
John Werner Set Dresser
Leia Dunlap Set Dresser
Scott R. Lee Set Dresser
Tony Thorpe Best Boy Grip
Cale Ashe Camera Trainee
Mikil Lee Rullman First Assistant Camera
Chris Cove First Assistant Camera
Reg Gole First Assistant "B" Camera
Kevin O'Leary Generator Operator
Gareth Farfan Grip
Chris Korthals Grip
Bill Stefandis Grip
Jason Raschke Grip
Leon Serginson Key Grip
Craig Nix Techno Crane Operator
Janice Swayze Costume Coordinator
Lise Hache Costumer
Lavone Napier Costumer
Rosalie Lee Seamstress
Karen Durrant Set Costumer
Debbie Humphreys Truck Costumer
Meghan McLaughlin Casting Associate
Carol Bailey Assistant Accountant
Dave Wenzel Assistant Accountant
Warren Langille Craft Service
Doug Sinclair Craft Service
Jesse Rosenblatt Legal Services
Heather Tyler Post Production Accountant
Jessica Brajoux Production Assistant
Sabrina Karine Production Assistant
Grant Lutz Production Assistant
Max Riedel Production Consultant
Bobby Romero Production Consultant
Rick Imeson Security
James Wood Security Coordinator
Tanya Greisinger Stand In
Marcel Petit Stand In
M.J. Neilan Stand In
Jay Keiser ADR Editor
Vincenzo LoRusso Sound Engineer
Kai Hirvonen Special Effects Assistant
John Macek Special Effects Assistant
Greg Pyne Special Effects Assistant
Nathan Millspaugh Special Effects Technician






















ikwilfilmskijken © 2022