Paycheck (2003)

Actie, Avontuur, Mysterie, Sciencefiction, Thriller
Een ingenieur werkt al drie jaar lang aan een geheim project. Op een dag wordt hij wakker en ontdekt dat zijn werkgever de delen van zijn geheugen die over het project gaan, heeft gewist. Wanneer hij zijn 'paycheck' wil ophalen blijkt dat hij heeft ingestemd met betaling in zonderlinge voorwerpen in plaats van geld. Hij probeert radeloos de stukjes uit zijn geheugen terug te vinden terwijl blijkt dat ook de overheid achter hem aan zit. Gebaseerd op een verhaal van Philip K. Dick

Paycheck Film Info

Score: 6.202/10 van 1725 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-12-25
Lengte: 119 Minuut / 1:59
Regisseur: John Woo
Schrijver: Dean Georgaris
Productie Studios: Paramount, Davis Entertainment, Lion Rock Productions, Solomon/Hackett Productions, DreamWorks Pictures
Productie Land: Canada, United States of America


Paycheck Trailer


Ben Affleck
als Michael Jennings
Uma Thurman
als Rachel Porter
Aaron Eckhart
als James Rethrick
Paul Giamatti
als Shorty
Colm Feore
als John Wolfe
Joe Morton
als Agent Dodge
Michael C. Hall
als Agent Klein
Kathryn Morris
als Rita Dunne
Claudette Mink
als Sara Rethrick
Peter Friedman
als Attorney General Brown
Ivana Miličević
als Maya-Rachel
Christopher Kennedy
als Stevens
Fulvio Cecere
als Agent Fuman
John Cassini
als Agent Mitchell
Callum Keith Rennie
als Jude - Guard
Michelle Harrison
als Jane
Emily Holmes
als Betsy - Salesgirl
Kendall Cross
als Scientist
Catherine Lough Haggquist
als Scientist
Krista Allen
als Holographic Woman
Ryan Zwick
als Street Kid
Dee Jay Jackson
als Guard
Serge Houde
als William Dekker
Calvin Finlayson
als Balloon Boy
Darryl Scheelar
als Plain Clothes Federal Agent
Mark Brandon
als Lottery Host
Roger Haskett
als Lottery Official
Steve Wright
als Allcom Helicopter Pilot
Craig Hosking
als FBI Helicopter Pilot
Barclay Hope
als Suit
Peter Shinkoda
als Suit
David James Lewis
als Suit
Robert Clark
als String Quartet
Andrea Siradze
als String Quartet
Isabelle Roland
als String Quartet
Peter Caton
als String Quartet
Ryan Robbins
als Husband
Benita Ha
als Wife
Chelah Horsdal
als Young Mother
Craig March
als Janitor
Jason Calder
als Wolfe Goon
Mike Godenir
als Wolfe Goon
Brad Kelly
als Wolfe Goon
Brent Connolly
als Wolfe Goon
Michelle Anderson
als Nursery Customer
Lori Berlanga
als Nursery Customer
Arthur Anderson Co-Producer
Dean Georgaris Screenplay
John Powell Original Music Composer
Jeffrey L. Kimball Director of Photography
Christopher Rouse Editor
Kevin Stitt Editor
John Woo Director
Mindy Marin Casting
Terence Chang Producer
John Davis Producer
Michael Hackett Producer
John Woo Producer
Stratton Leopold Executive Producer
Caroline Macaulay Co-Producer
David Solomon Executive Producer
Kris Cole Assistant Editor
William Sandell Production Design
Sandy Cochrane Art Direction
Elizabeth Wilcox Set Decoration
Erica Edell Phillips Costume Design
Slava Shmakin Art Department Coordinator
Nancy Anna Brown Assistant Art Director
Natasha Rand Conceptual Design
Craig Henderson Construction Coordinator
Pat Waller Leadman
Brent Boates Production Illustrator
Lance Fisher Additional Camera
Ciaran Kavanagh Camera Operator
Bob Findlay First Assistant Camera
Junichi Hosoi Steadicam Operator
Douglas Curran Still Photographer
Ilona Herman Hair Designer
Susan Boyd Hairstylist
Thom MacIntyre Key Hair Stylist
Emanuela Daus Makeup Artist
Marco Pimenta Set Costumer
Stacey Butterworth Wigmaker
T.J. Lindgren Additional Music
Janice Lynn Coats Carpenter
Rusty Ippolito CG Supervisor
Jason Ybarra Craft Service
Patrick Kavanaugh Digital Effects Supervisor
John Dietrick Post Production Assistant
Kiki Morris Post Production Supervisor
Corinna Gagnon Security
Al Di Sarro Special Effects Coordinator
Claire Smithies Stand In
Gregg Smrz Stunt Coordinator
Mark Aisbett Stunts
Shawn Wallbridge Systems Administrators & Support
Mike Sassen Transportation Coordinator
Ryan Moroz Transportation Co-Captain
Blue Angus Transportation Coordinator
Stratton Leopold Unit Production Manager
Paul M. Lane Utility Stunts
Tony Rush Video Assist Operator
Cate Hardman Script Supervisor
Dennis McNeill Color Timer
Carolle Alain First Assistant Editor
Jeff Harvey Best Boy Electric
Jesse Deacon Electrician
Dan Delgado Gaffer
Alex Murtaza Lighting Artist
Dave Roughley Lighting Technician
Bruce Borland Rigging Gaffer
Cliff Cenerini Rigging Grip
Bruce L. Brownstein Location Manager
Maryjane Layani Production Accountant
Jasmine Barry Production Coordinator
Casey Grant Production Manager
Bronwyn Preston Publicist
Chris Allen Researcher
Kristian Bailey Boom Operator
Anne Couk First Assistant Sound Editor
Sally Boldt Music Editor
Bruce Fowler Orchestrator
Shawn Murphy Scoring Mixer
Alan Rankin Sound Designer
Christopher Assells Sound Effects Editor
John Bires Sound Engineer
Chris Glyn-Jones Sound Mixer
Per Hallberg Supervising Sound Editor
Conrad Dueck 3D Supervisor
Jason Booth Digital Compositors
Pam Hammond Visual Effects
Ian Cope Visual Effects Coordinator
Denise Davis Visual Effects Producer
Chris Bond Visual Effects Supervisor
Derek Brechin Additional Editing
Yvonne Melville Unit Manager
Dennis Simard Set Dresser
Tristan Oliver Assistant Set Dresser
Brian Epp Assistant Property Master
Adrien van Viersen Conceptual Illustrator
Garson Yu Title Designer
Phil Pastuhov Aerial Director of Photography
Michael McLellan Dolly Grip
Steve Smith Key Grip
Karl Harrison Grip
Bryan Fletchall Techno Crane Operator
Arthur Anderson First Assistant Director
Jamie Marshall Second Assistant Director
Daniel Mansfield Third Assistant Director
Rhiannon A. Charles Assistant Production Coordinator
James McKenzie Moore Casting Assistant
Zack Davis ADR Editor
Ronnie Morgan Assistant Sound Editor
Gavin Greenaway Conductor
Willard Overstreet Foley Editor
George Doering Musician
Robert Ulrich Supervising ADR Editor
Marc Marcum Story Editor
Mike Szakmeister Dialogue Editor
Brian Basham Sound Recordist
Grant Swain Property Master
Philip K. Dick Short Story
Joe Doserro Stunts
Keii Johnston Stunts
Cindy Barlow Assistant Makeup Artist
Isabel Bloor Costume Set Supervisor
Jenny Eagan Costumer
Meg Matthews Dresser
Sondra Durksen Truck Costumer
Cameron Kuc Additional Third Assistant Director
Ashley Bell Assistant Director
Brian Smrz Second Unit Director
Michael Collins Third Assistant Director
Don Anderson Assistant Property Master
Maureen Carey Construction Buyer
Paul T. Murakami Daily Grip
Keli Manson Graphic Designer
Dave Emmonds Head Greensman
Jean-Paul Costaz Paint Coordinator
Aleya Naiman Property Buyer
Shaun Bullied Set Painter
Alex Raspa ADR Mixer
Robin Harlan Foley Artist
Randy Singer Foley Mixer
Sylvain Houle Special Effects Assistant
Eric Milner Special Effects Technician
Linda Drake Visual Effects Editor
Allen Tracy Visual Effects Production Assistant
Corry Glass Stunt Double
Shane Cardwell Stunt Driver
Alan Jacoby Additional Second Assistant Camera
Kevin Haverty Assistant Camera
Paul Arnel Best Boy Grip
Reid Cohoon Dolly Grip
David Lourie Second Assistant Camera
Flemming Lund Assistant Location Manager
Mark Maxson Location Assistant
Paisley Shaw Location Coordinator
Tina Dawson Assistant Accountant
Jim Rose Assistant Chief Lighting Technician
John Cassella CG Artist
Christine Albers Compositing Lead
Andrea Brown Extras Casting
Karen Bergen First Assistant Accountant
Adrienne Sol First Assistant Production Coordinator
Donald Fly General Manager
Roger Bailey Generator Operator
Leon Thomas Braun Key Production Assistant
Michele Lee Payroll Accountant
Cory Lee Production Assistant
Cecile Tecson Broas Rotoscoping Artist
Breanne Larrett Second Assistant Production Coordinator
Raymond Dumas Storyboard Artist
Doug Chapman Stunts
Rick Pearce Stunts
Gilbert B. Combs Stunts
Jimmy N. Roberts Stunt Double
Andrea Kinsky Stunts
Brett Armstrong Stunts
Owen Walstrom Stunts
Guy Bews Stunts
Celia Bond Stunts
Scott J. Ateah Stunts
Jake Brake Stunts
John Branagan Stunts
Curt Bonn Stunts
Jason Calder Stunts
Mike Crestejo Stunts
Leanne Buchanan Stunts
Garvin Cross Stunts
Mike Desabrais Stunts
Vince Crestejo Stunts
Duane Dickinson Stunts
Diana Dutra Stunts
Mike Dopud Stunts
Ryan Ennis Stunts
Bill Ferguson Stunts
Dane Farwell Stunts
Rob Fournier Stunts
Tom Glass Stunts
Alex Green Stunts
Bruce Fontaine Stunts
Randy Hall Stunts
Kim Howey Stunts
Adrian Hein Stunts
Kathy Hubble Stunts
David Jacox Stunts
Terry Jackson Stunts
Ken Kirzinger Stunts
Bob Kursar Stunts
Larry Lam Stunts
Jon Kralt Stunt Double
Terrance Leigh Stunts
Don Lew Stunts
Seth Longworth Stunts
Cotton Mather Stunts
William Lawrence Stunts
Steven McMichael Stunts
William Morts Stunts
Tom McComas Stunts
Scott Nicholson Stunts
Gerald Paetz Stunts
Daniel B. Melles Stunts
Dan Redford Stunts
Raymond Sammel Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Darryl Scheelar Stunts
John Sampson Stunts
Dan Shea Stunts
Rick Seaman Stunts
Sharon Simms Stunt Double
Kimani Ray Smith Stunts
Mary Ann Skoll Stunts
Ronn Surels Stunts
Heath Stevenson Stunts
Frank Torres Stunts
Angela Uyeda Stunts
John Wardlow Stunts
Claire Webb Stunts
Rene Van Hullebush Stunts
Rob Wilton Stunts
Paul Wu Stunts
Roxanne Wong Stunts
Ronn Surels Fight Choreographer






















ikwilfilmskijken © 2024