Pearl Harbor (2001)

Oorlog, Historisch, Romantiek, Drama, Actie
Rafe McCawley en Danny Walker kennen elkaar al sinds hun jeugd en hebben allebei de droom piloot bij de Amerikaanse luchtmacht te worden. Wanneer ze zich uiteindelijk kunnen aanmelden en goedgekeurd worden, wordt Danny ingedeeld bij een vliegsquadron bij Pearl Harbor, Hawaii. Rafe meldt zich vrijwillig aan bij een vliegsquadron in Engeland om te strijden tegen de nazi's. Hij laat naast Danny ook zijn vriendin Evelyn Johnson, die hij tijdens de medische keuring heeft leren kennen, in de V.S achter.

Pearl Harbor Film Info

Score: 6.939/10 van 6246 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2001-05-21
Lengte: 183 Minuut / 3:3
Regisseur: Michael Bay
Schrijver: Randall Wallace
Productie Studios: Touchstone Pictures, Jerry Bruckheimer Films
Productie Land: United States of America


Pearl Harbor Trailer


Ben Affleck
als Rafe McCawley
Kate Beckinsale
als Evelyn Johnson
Josh Hartnett
als Danny Walker
Cuba Gooding Jr.
als Doris Miller
Jon Voight
als Franklin D. Roosevelt
Tom Sizemore
als Earl Sistern
Alec Baldwin
als James Doolittle
Ewen Bremner
als Red Winkle
William Lee Scott
als Billy Thompson
Greg Zola
als Anthony Fusco
Jennifer Garner
als Sandra
Jaime King
als Betty Bayer
Catherine Kellner
als Barbara
Sara Rue
als Martha
Michael Shannon
als Gooz Wood
Dan Aykroyd
als Captain Thurman
Colm Feore
als Admiral Kimmel
Mako
als Adm. Isoroku Yamamoto
John Fujioka
als Nishikura
Cary-Hiroyuki Tagawa
als Cmdr. Minoru Genda
Jesse James
als Young Rafe
Reiley McClendon
als Young Danny
William Fichtner
als Danny's Father
Steve Rankin
als Rafe's Father
Brian Haley
als Training Captain
Graham Beckel
als Adm. Chester W. Nimitz
Will Bowden
als British Pilot
Angel Sing
als Japanese Aide
Rufus Dorsey
als Dorie's Friend
Matthew Davis
als Joe
David Hornsby
als Flyer with Murmur
Scott Wilson
als George Marshall
Howard Mungo
als George
Randy Oglesby
als Strategic Analyst
Ping Wu
als Japanese Officer
Stan Cahill
als Pentagon Lieutenant
Tom Everett
als Secretary of the Navy Frank Knox
Tomas Arana
als Vice Admiral Frank J. Fletcher
Beth Grant
als Motherly Secretary
Sung Kang
als Listener
Raphael Sbarge
als Kimmel's Aide
Marty Belafsky
als Louie
Yuji Okumoto
als Japanese Shy Bomber
Josh Green
als Ellis
Ian Bohen
als Radar Operator #2
Michael Milhoan
als Army Commander
Peter Firth
als Mervyn Bennion
Marco Gould
als Pop-Up Sailor
Andrew Bryniarski
als Boxer Joe
Nicholas Downs
als Terrified Sailor
Tim Choate
als Navy Doctor
John Diehl
als Senior Doctor
Joseph Patrick Kelly
als Medic
Ron Harper
als Minister
Ted McGinley
als Army Major
Madison Mason
als Raymond Spruance
Kim Coates
als Jack Richards
Glenn Morshower
als William Halsey Jr.
Paul Francis
als Doolittle Co-Pilot
Scott Wiper
als Ripley
Eric Christian Olsen
als Gunner
Rod Biermann
als Navigator
Noriaki Kamata
als Japanese Soldier
Garret Sato
als Japanese Soldier
Eiji Inoue
als Japanese Soldier
Precious Chong
als Nursing Supervisor
Jeff Wadlow
als Next Guy in Line
Will Gill Jr.
als Train Conductor
Seth Sakai
als Japanese Tourist
Curtis Andersen
als Eighteen-Year-Old Typist
Blaine Pate
als Orderly in Aftermath
John Pyper-Ferguson
als Naval Officer in Hospital
Michael Shamus Wiles
als Marc Mitscher
Toru Tanaka Jr.
als Samoan Bouncer
Sean Gunn
als Traction Sailor
Josh Ackerman
als Wounded Sailor #1
Matt Casper
als Wounded Sailor
David Kaufman
als Young Nervous Doctor
Lindsey Ginter
als Captain Low
Guy Torry
als Teeny Mayfield
Leland Orser
als Major Jackson
Peter James Smith
als Mission listener
Pat Healy
als Newsreel Guy
Thomas Wilson Brown
als Young Flier
Chad Morgan
als Nurse
James Saito
als Japanese Aide
Tak Kubota
als Japanese Aide
Robert Jayne
als Sunburnt Sailor
Vic Chao
als Japanese Doctor
Frederick Koehler
als Wounded Sailor
Ben Easter
als Baja Sailor
Cory Tucker
als Baja Sailor
Abe Sylvia
als Baja Sailor
Jason Liggett
als Baja Sailor
Bret Roberts
als Baja Sailor
Sean Faris
als Danny's Gunner
Nicholas Farrell
als RAF Squadron Leader
Tony Curran
als Ian
Daniel Mays
als Pilot
Toshi Toda
als Dentist
Jaymee Ong
als Dental Assistant
Lisa Ross
als Nurse (uncredited)
Max Thayer
als Bit Part (uncredited)
Camille Carida
als Nurse (uncredited)
Winston Churchill
als Self (archive footage) (uncredited)
Tanya Dempsey
als Nurse (uncredited)
Adolf Hitler
als Self (archive footage) (uncredited)
Frieda Jane
als Nurse (uncredited)
Kathleen Mullan
als Stearn Nurse (uncredited))
Lin Oeding
als Japanese Sailor (uncredited)
Barbara Scolaro
als Josephine Doolittle (uncredited)
Melissa Anne Young
als Nurse (uncredited)
Sam Arnold
als Lieutenant Miller (uncredited)
William Ladd Skinner Art Direction
Scott Gardenhour Executive Producer
Pat Sandston Producer
Barry H. Waldman Executive Producer
Randall Wallace Executive Producer
Roger Barton Editor
Jennifer Williams Set Decoration
Jon Billington Art Direction
Jennifer Klein Producer
John Schwartzman Director of Photography
Bonnie Timmermann Casting
Selwyn Roberts Line Producer
Mark Goldblatt Editor
Michael Bay Director
Jerry Bruckheimer Producer
Kenny Bates Producer
Bruce Hendricks Executive Producer
Chad Oman Executive Producer
Michael Bay Producer
Mike Stenson Executive Producer
Eliza Solesbury Set Decoration
Chris Lebenzon Editor
Mitzi Haralson Costume Design
Hans Zimmer Original Music Composer
Steven Rosenblum Editor
Randall Wallace Screenplay
Nigel Phelps Production Design
K.C. Hodenfield Producer
Michael Kaplan Costume Design
Ross Shuman Modeling
Linda Matthews Costume Supervisor
Karen Golden Script Supervisor
Kathy Nelson Music Supervisor
Steve Picerni Stunt Coordinator
Kenny Bates Stunt Coordinator
Andy Gill Stunt Coordinator
Bob Badami Music Supervisor
Matthew Cohan Script Coordinator
Rocky Capella Stunt Coordinator
Janine Rath-Thompson Hairstylist
Christine Beveridge Hairstylist
John Rosengrant Makeup Effects
Ethan Van der Ryn Sound Designer
Alan Day Art Department Coordinator
Julie Hewett Makeup Department Head
Suzanne Austin Art Department Assistant
R.J. Palmer Sound Effects Editor
George Watters II Supervising Sound Editor
Kathy Chasen-Hay Visual Effects Producer
Edouard F. Henriques Makeup Artist
Stacye P. Branche Makeup Artist
Michael Ornelaz Key Hair Stylist
Mindy Hall Makeup Artist
Stan Winston Makeup Effects
Keith Marbory Special Effects Supervisor
Kurt E. Soderling Camera Operator
Jeffrey P. Soderberg Rigging Gaffer
Pete Romano Underwater Camera
Donna Willinsky Assistant Art Director
Kathe Swanson Key Hair Stylist
Paul Sonski Assistant Art Director
David M. Gray Visual Effects Coordinator
Adam Kopald Sound Effects Editor
Margaret B. Lynch Visual Effects Coordinator
Eric Brevig Visual Effects Supervisor
Greg John Callas Construction Coordinator
Christopher Boyes Supervising Sound Editor
Kim Marks Camera Operator
Greg P. Russell Sound Re-Recording Mixer
Yves De Bono Special Effects Supervisor
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Nigel Willoughby Camera Operator
Robert Presley Steadicam Operator
Rhona Meyers Assistant Costume Designer
Petra Bach ADR & Dubbing
Jeff Werner Visual Effects Producer
Vanessa Bendetti Researcher
Julie Feiner ADR & Dubbing
Kevin O'Connell Sound Re-Recording Mixer
Lindsey Cline Visual Effects Coordinator
Ian Foster Camera Operator
Terry Potter Gaffer
Eyde Belasco Casting Associate
Alison E. McBryde Casting Associate
Cindy Marty ADR & Dubbing
Ned Gorman Visual Effects Producer
Kristopher Kasper Visual Effects Editor
Greg Hyman Visual Effects Editor
Yolanda Toussieng Hair Department Head
John Rosengrant Prosthetic Supervisor
Robert Woodruff Assistant Art Director
John T. Cucci Foley
John Frazier Special Effects Coordinator
Susan Greenhow Visual Effects Coordinator
Clay Rawlins First Assistant Editor
Stanford Gilbert Armorer
Dino Ganziano Hairstylist
Michelle Pazer ADR & Dubbing
Andy Ryan Gaffer
Christopher T. Welch ADR & Dubbing
Joel Aron Sequence Supervisor
Greg Figiel Art Department Coordinator
Dan O'Connell Foley
David S. Dranitzke Visual Effects Producer
Alex Jaeger Visual Effects Art Director
Tom Derose Gaffer
Andrew Cooper Still Photographer
Michael Stone Camera Operator
Marshall Winn Dialogue Editor
Allen Hartz Dialogue Editor
David A. Arnold Dialogue Editor
Ulrika Akander Dialogue Editor
Martin Laing Supervising Art Director
Charles Stewart Property Master
Mitchell Amundsen Second Unit Director of Photography
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Robert Mazaraki Assistant Production Coordinator
Rachael Lin Gallaghan Assistant Production Coordinator
Andrew MacLean First Assistant Accountant
Alan D. Purwin Aerial Coordinator
Steve Hinton Pilot
Douglas C. Merrifield Marine Coordinator
Natalie Ballesteros Production Assistant
Stephen Grey Aerial Coordinator
Neal Naito Assistant Production Coordinator
Jeff Dash First Assistant Accountant
Brandon Arolfo Production Assistant
Kirby C. Fortenberry Production Assistant
Dana Suman Production Assistant
Mika Sogawa Dialect Coach
Ivor Shier Pilot
Jordan Berkus Production Assistant
Lisa Davidson Assistant Production Coordinator
Cindy Franke Assistant Production Coordinator
Elona Tsou Assistant Production Coordinator
David M. Atkinson First Assistant Accountant
Adam Martinez Production Assistant
Carla Meyer Dialect Coach
Debi West Payroll Accountant
Justin G. Maguire Production Assistant
Eric Glasser Production Assistant
Paul LaZebnik Assistant Production Coordinator
Joan M. Zulpher First Assistant Accountant
Michael Goldberg Payroll Accountant
Rick Marcena First Assistant Accountant
Jason Bogard Production Accountant
Paul 'Sled' Reynolds Animal Coordinator
AnaMarie C. Gonzaga Production Accountant
Eric D. Shain First Assistant Accountant
David M. Kennedy Military Consultant
Gary A. Martin Production Assistant
Dax A. Cuesta Production Assistant
Josh Price Production Assistant
Julie Jones Production Controller
Debra James Production Coordinator
Emily Stillman Production Coordinator
Jason Reed Production Executive
Pamela Gossage Production Coordinator
Robert Dawson Title Designer
Leslie Silvey Travel Coordinator
Allan Bragg Stand In
Gabriela Gutentag Unit Publicist
Rodney Bursiel Stand In
Melisa Uchida Production Secretary
Dana M. Michaelsen Second Assistant Accountant
Esteban Sanchez Production Secretary
Amy Davila Second Assistant Accountant
Ernst W. Laurel Second Assistant Accountant
Hagop Yaglian Production Secretary
Derek DiBiagio Production Secretary
Collene Van Arkel Production Secretary
Miranda Marks Production Secretary
Louis Farah Set Medic
Melissa Binder Textile Artist
Gerri Char Production Secretary
Windi See Vianello Production Secretary
Shawn Pipkin Production Secretary
Stiles White Production Coordinator
Robert George Second Assistant Accountant
Keith Butler Stand In
Aimee O'Shea Researcher
Kathy Donno Second Assistant Accountant
Geoffrey Gould Stand In
Peter J. Devlin Production Sound Mixer
Edward Hirsh Visual Effects Coordinator
Ben Snow Visual Effects Supervisor
Mike Smith Stunts
Benny Urquidez Stunts
Armen Ksajikian Musician
Kurt Bryant Stunts
Troy Gilbert Stunts
Diana R. Lupo Stunts
Merritt Yohnka Stunts
Bob Brown Stunts
Lance Gilbert Stunts
Jack Gill Stunts
Erik Stabenau Stunts
Tim A. Davison Stunts
Gregory J. Barnett Stunts
Denney Pierce Stunts
John C. Meier Stunts
Danielle Burgio Stunts
John Cenatiempo Stunts
Todd Bryant Stunts
Ivan Bates Stunts
Keith Campbell Stunts
Anthony Cecere Stunts
Doc D. Charbonneau Stunts
Eddy Donno Stunts
Tony Donno Stunts
Craig H. Davidson Stunts
Danny Epper Stunts
Diamond Farnsworth Stunts
Richard Epper Stunts
Randy Hall Stunts
Tom Harper Stunts
Christian J. Fletcher Stunts
Lisa Hoyle Stunts
Steve Kelso Stunts
Kanin Howell Stunts
Henry Kingi Jr. Stunts
Tommy J. Huff Stunts
Paul M. Lane Stunts
Frank Torres Stunts
Tierre Turner Stunt Double
Erik Rondell Stunts
Philip Tan Stunts
Lincoln Simonds Stunts
Danny Rogers Stunts
Rex Reddick Stunts
Jimmy N. Roberts Stunts
Dustin Meier Stunts
Chris O'Hara Stunts
Michael Runyard Stunts
Mike Massa Stunts
Matt McColm Stunts
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Bobby Burns Stunts
Marian Green Stunts
Craig Lyn CG Artist
Rob McCabe Production Assistant
Michael Stevenson Additional Second Assistant Director






















ikwilfilmskijken © 2024