Penguins of Madagascar (2014)

Familie, Animatie, Avontuur, Komedie
De vier pinguïns, Skipper, Rico, Kowalski en Private bundelen hun krachten met de chique spionagedienst de 'North Wind' die onder leiding staat van agent Classified. Samen moeten ze het opnemen tegen de kwaadaardige Dr. Octavius Brine die de wereld wil veroveren.

Penguins of Madagascar Film Info

Score: 6.5/10 van 2787 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2014-11-22
Lengte: 92 Minuut / 1:32
Regisseurs: Eric Darnell, Simon J. Smith.
Schrijvers Michael Colton, John Aboud, Brandon Sawyer.
Productie Studios: DreamWorks Animation, Pacific Data Images
Productie Land: United States of America

Penguins of Madagascar Foto's


Penguins of Madagascar Trailer


Tom McGrath
als Skipper (voice)
Chris Miller
als Kowalski (voice)
Christopher Knights
als Private (voice)
Conrad Vernon
als Rico (voice)
John Malkovich
als Dave (voice)
Benedict Cumberbatch
als Classified (voice)
Ken Jeong
als Short Fuse (voice)
Annet Mahendru
als Eva (voice)
Peter Stormare
als Corporal (voice)
Andy Richter
als Mort (voice)
Danny Jacobs
als King Julien (voice)
Werner Herzog
als Documentary Filmmaker (voice)
Sean Charmatz
als Cricket (voice)
Billy Eichner
als New York Reporter (voice)
Stephen Kearin
als Pilot / Aquarium Employee (voice)
Ava Acres
als Girl at Zoo (voice)
Kelly Cooney
als Mermaid Penguin (voice)
Susan Fitzer
als Antarctic Penguin (voice)
Chris Sanders
als Antarctic Penguin (voice)
Emily Nordwind
als Antarctic Penguin (voice)
Mike Mitchell
als Antarctic Penguin (voice)
Hope Levy
als Antarctic Penguin / Woman at Aquarium (voice)
Walt Dohrn
als Antarctic Penguin (voice)
Jim Pirri
als Gondolier (voice)
Elizabeth Pan
als Shanghai TV Reporter (voice)
Jeff Fischer
als Security System Voice (voice)
Stephen Apostolina
als Penguin Prisoner (voice)
Al Rodrigo
als Penguin Fan (voice)
Steve Alterman
als Aquarium Announcer (voice)
Carter Hastings
als Boy at Aquarium (voice)
Cullen McCarthy
als Boy at Zoo (voice)
Nicholas Guest
als Flight Attendant (voice)
Adriano Aragon
als Angry Man (voice)
Lynnanne Zager
als Computer Voice (voice)
Angie Wu
als Girl with Snow Globe (voice)
Leslee Feldman Casting
Eric Darnell Director
Eric Darnell Executive Producer
Tom McGrath Executive Producer
Simon J. Smith Director
Kevin Andrus Animation
Mireille Soria Executive Producer
Lara Breay Producer
Nick Kenway Editor
Michael Colton Screenplay
Michael Colton Story
John Aboud Screenplay
John Aboud Story
Lynn Hobson Associate Editor
Alan J. Schoolcraft Story
Brent Simons Story
Goro Fujita Visual Development
Goro Fujita Title Designer
Bryan Gregg LaShelle Visual Development
Lorne Balfe Music
Samantha Finkler Production Supervisor
Stevie Lewis Visual Development
Stevie Lewis Character Designer
Avner Geller Visual Development
Carlos Felipe León Ortiz Visual Development
John Roesch Foley
Joseph C. Moshier Character Designer
Brandon Sawyer Screenplay
Robin Harlan Foley
Julien Bocabeille Animation
James Wood Wilson Visual Development
Robert Troy Dialogue Editor
Sarah Monat Foley
Christi Soper Casting
Jamie Hardt Sound Effects Editor
Paul N.J. Ottosson Sound Designer
Paul N.J. Ottosson Supervising Sound Editor
Paul N.J. Ottosson Sound Re-Recording Mixer
Alyson Dee Moore Foley
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Christian Schaanning Sound Effects Editor
Dennis S. Sands Scoring Mixer
Ken Bielenberg Executive In Charge Of Production
Arin Finger Associate Producer
James Simcik ADR Editor
Greg ten Bosch Sound Editor
Greg ten Bosch Sound Effects Editor
Tighe Sheldon ADR & Dubbing
Tanseer Ahmed Animation
Mike Safianoff Animation
Kristof Serrand Supervising Animator
Aurélien Predal Visual Development
Garrett Prince Production Supervisor
Jamaal Bradley Supervising Animator
Kristina Truong Art Department Assistant
Rune Brandt Bennicke Production Coordinator
Bill Diaz Animation
Scott Raymond Animation
Jessica Ambinder-Rojas Associate Editor
Nelson Brown Animation
Ken Ball CG Supervisor
Rajarajan Ramakrishnan CG Supervisor
Max Aruj Music Programmer
Eric Bravo Production Intern
Craig Kellman Character Designer
Jennifer Dolce Associate Editor
David Arch Musician
Philippe Gluckman VFX Supervisor
Ryan Juggler First Assistant Sound Editor
Anthony Fung VFX Artist
Bonnie Lemon Executive In Charge Of Production
Natalie Franscioni-Karp Visual Development
Liza Breuninger Production Accountant
Camille Leganza Production Supervisor
Mark Berrow Musician
Jonathan Klein Foley Editor
Angela Ensele Modeling
Rex Grignon Thanks
Scott C. Lemmer Animation
Tripp Hudson Co-Producer
Steve Mair Musician
Joe Crowley Production Supervisor
Theodore Anthony Lee Ty Animation
Annmarie Koenig CG Supervisor
Jennifer Dahlman Associate Producer
Shannon Thomas 3D Modeller
M. Scott McKee CG Supervisor
Gabriel Portnof CG Supervisor
Mollie Gamo Casting Associate
David Isetta Production Supervisor
Caroline Robinson Production Supervisor
Ji Hyun Yoon Visual Effects
Divyesh Shah Animation
Òscar Senén Orchestrator
Robin Joseph Visual Development
Roger Linley Musician
Andre de Oliviera Araujo Production Manager
Cassidy Curtis Supervising Animator
Denis Couchon Animation Supervisor
Beth Hofer Executive In Charge Of Production
Ben Rush Animation
Dorien Gunnels Master Lighting Artist
Betty Tom Production Accountant
Andrew Harkins Animation
Nishok Alagesan Digital Compositors
Ariga Parseghian Finance
Terri Anderson Finance
Javed Iqbal Shaikh Lighting Artist
Adarsh Abraham Lighting Artist
Julien Forest Lighting Artist
Jennifer Leigh King Lighting Artist
Nitin Punchail Lighting Artist
Hannah Sherman Lighting Artist
Jung Jin Song Lighting Artist
Amy Rebecca Tucker Lighting Artist
Emily Yi Master Lighting Artist
Julio C. Talavera Systems Administrators & Support
Alex Cardullo Post Production Assistant
Chris Hewitt Post Production Assistant
David Farley Post Production Supervisor
Swetha Madhavan Production Coordinator
Ashima Taneja Arora Production Coordinator
Nandhini Giri Production Coordinator
Deepak Kumar Production Coordinator
Tim Kwan Production Coordinator
Cathy Sitzes Production Coordinator
David Hail Publicist
Margaret A. Decker Software Engineer
Rain Angeles Systems Administrators & Support
Devank Patel Visual Effects
Wes Chilton VFX Artist
Tyson Erze VFX Artist
Spriha Banik Animation Production Assistant
Ed Fuller Associate Editor
Lou Dellarosa Animation
Kevan Shorey Animation
Greg Whittaker Animation
Gaku Nakatani CG Supervisor
Megan McDonald Production Coordinator
Larry Weisberg Thanks
Grace Bisel Production Coordinator
Sujit Chatterjee Lead Animator
Thomas Grummt Animation
Rajesh P.K. Animation
Kendal Sager Creature Technical Director
Rupali Parekh Lighting Artist
Craig Dowsett Modeling
Darci Zalvin Executive In Charge Of Production
Michelle Jurado Staphylas Production Manager
Joshua West Character Modelling Supervisor
David R. Polk Animation
Rachel Fite Animation
Jayanta Mazumder Visual Effects
Paul Schoeni Modeling
Sudipta Panja Modeling
Aubrey Millen Production Coordinator
Lillian Ritchie Production Coordinator
Sumit Verma Production Coordinator
Corie Zhang Production Coordinator
Dinesh Krishnan Nair Production Manager
Angie Howard Production Manager
Aditya Deosthale Production Supervisor
Stephen J. Ward Software Engineer
Steve Jamerson Sound Engineer
Fangwei Lee Visual Effects
Shiben Bhattacharjee VFX Artist
Jaideep Khadilkar VFX Artist
Rahul Mullick VFX Artist
Youxi Woo VFX Artist
Desiree Montalvo Animation Department Coordinator
Ryan Michero Master Lighting Artist
Nathan Schauf Additional Editing
Ramakrishna Yerramsetty VFX Artist
Mark Swift Producer
Will Erokan Assistant Editor
Ryan Genji Thomas Production Supervisor
Christopher Leahy Associate Producer
Nicolas A. Chauvelot Lead Animator
Tiffany Hillkurtz Additional Editing
George Meppadath Kurian Animation
Erin Lehmkühl Compositors
Sahaya Ramesh Bosco Lighting Artist
Ajay Upadhyay Master Lighting Artist
Shashank Ashok Kulkarni Production Supervisor
Bobbak Sabet Production Coordinator
Philip M. Cohen Production Supervisor
David Edmunds Production Supervisor
Rakesh S. Patil Production Supervisor
Nedy Acet Animation
Renjith Chundakkad Animation
Shajo John Animation
Maharshi Joseph Animation
Manish Kumar Animation
Prasanjib Nag Animation
Chin Ko Visual Development
Yash Agrawal Visual Effects
Madhavaro Bheesetti Visual Effects
Shanmuga Raja VFX Artist
Ozgur Ustundag Master Lighting Artist
Sheila McIntosh Additional Editing
Harshal Kadam Lighting Artist
Srinivasan Velayutham Lighting Artist
Michael P. Hamler Master Lighting Artist
Raghuram Palasamudram Lighting Artist
Kaustubh Patil Lighting Artist
Osamu Takehiro Master Lighting Artist
Nimesh Zala Lighting Artist
Priyaa Kalkura Production Coordinator
Govind Kalburgi Production Coordinator
Sonali Lambe Production Coordinator
Vani Rakesh Production Coordinator
Nicole Watt Production Coordinator
Heather Lanza Production Supervisor
Evan Boucher Creature Technical Director
Sibaji Rakshit Modeling
Santosh S. Khedkar VFX Artist
Pradeep Mynam VFX Artist
Lyndon Li Master Lighting Artist
Antoine Deschamps Master Lighting Artist
Amber Stewart Lunderville Master Lighting Artist
Karunakar Reddy Animation
Dilip Lalwani Creature Technical Director
Chellappan Senthilkumar Creature Technical Director
Marcos Mateu Mestre Visual Development
Sucheta Bhatawadekar Master Lighting Artist
Gregory Jennings CG Supervisor
Aju Mohan Animation
Harinarayan Rajeev Animation
Ketan Adhikari Animation
Brian A. Perry Assistant Editor
Adán Peña Creature Technical Director
R. Durairaj Modeling
Peter Litvack Production Coordinator
Prashanth Cavale Lead Animator
Nicholas Henderson Set Designer
Samy Fecih Lead Animator
Floriane Marchix Conceptual Design
Floriane Marchix Visual Development
Garo Berberian Systems Administrators & Support
Alexander Plitt Legal Services
Jorge A. Fernandez Post Production Assistant
Brent St. Mary Visual Effects Coordinator
Josh Cobb Production Coordinator
Carl Bahor Systems Administrators & Support
Conor A. Callahan Systems Administrators & Support
Ravinder Kundi Visual Development
Victor Wang Visual Effects
Thomas Bittner Creature Technical Director
V. Balaji Lighting Artist
Damien de Froberville Associate Producer
Balaji Anbalagan Animation
Siddhant Mehta Animation
Todd Kurosawa Character Designer
Jessica Psy DeLacy Creature Technical Director
Ravi Kamble Govind Lead Animator
Campbell McGrouther Lighting Artist
Jean Joseph Philip Lighting Artist
Vaibhav Dube Lighting Artist
Michael Berger Modeling
Heather Cobb Production Coordinator
Nathalie Masseret Production Coordinator
Russ Gorsline Sound Engineer
Michael Brainerd Supervising Technical Director
Christine Liu VFX Artist
Mat Sanford VFX Artist
Medithi Chaitanya VFX Artist
Pisut Wisessing VFX Artist
Win Arayaphong Visual Development
Prashant Pawar Visual Effects
Usama Ghufran Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2020