Phone Booth (2003)

Thriller, Misdaad
Publicist Stuart Sheppard belt elke dag vanuit dezelfde telefooncel naar zijn vriendin. Hij kan niet met zijn mobiel bellen, omdat zijn vrouw de telefoonrekeningen doorspit. Als hij net opgehangen heeft, gaat de telefoon opnieuw.

Phone Booth Film Info

Score: 6.8/10 van 3551 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-04-04
Lengte: 81 Minuut / 1:21
Regisseur: Joel Schumacher
Schrijver: Larry Cohen
Productie Studios: Fox 2000 Pictures, Zucker/Netter Productions
Productie Land: United States of America


Phone Booth Trailer


Colin Farrell
als Stu Shepard
Kiefer Sutherland
als The Caller
Forest Whitaker
als Captain Ramey
Radha Mitchell
als Kelly Shepard
Katie Holmes
als Pamela McFadden
Paula Jai Parker
als Felicia
Arian Ash
als Corky
Tia Texada
als Asia
John Enos III
als Leon
Richard T. Jones
als Sergeant Cole
Keith Nobbs
als Adam
Dell Yount
als Pizza Guy
James MacDonald
als Negotiator
Josh Pais
als Mario
Yorgo Constantine
als ESU Commander
Colin Patrick Lynch
als ESU Technician
Troy Gilbert
als ESU Sniper
Seth William Meier
als Officer McDuff
Svetlana Efremova
als Erica
Billy Erb
als Lars
Domenick Lombardozzi
als Wyatt
Maile Flanagan
als Lana
Tom Reynolds
als Richard
Julio Oscar Mechoso
als Hispanic Medic
Karara Muhoro
als Nigerian Vendor
Zidu Chen
als Korean Husband
Shu Lan Tuan
als Korean Wife
Dean Cochran
als Reporter #1
Amy Kowallis
als Reporter #2
Tory Kittles
als Reporter #3
Bruce Roberts
als Reporter #4
Tyree Michael Simpson
als Doorman
Dean Tarrolly
als Newscaster
Mary Randle
als Dispatcher
Paul Fontana
als Dispatcher
Steve Alterman
als (voice)
Kimberly Bailey
als (voice)
Jason Broad
als (voice)
Lanei Chapman
als (voice)
Django Craig
als (voice)
Judith Durand
als (voice)
Greg Finley
als (voice)
Ramón Franco
als (voice)
Anneliese Goldman
als (voice)
Rick Gonzales
als (voice)
Tracy Metro
als (voice)
Jason Pace
als (voice)
Juan Pope
als (voice)
Nicole Prescott
als (voice)
Cheryl Tyre Smith
als (voice)
John Vargas
als (voice)
Tanya Vidal
als (voice)
Billy 'Sly' Williams
als (voice)
Ruth Zalduondo
als (voice)
Ben Foster
als Big Q (uncredited)
Jared Leto
als Bobby (uncredited)
Matthew Libatique Director of Photography
David Zucker Producer
Joel Schumacher Director
Larry Cohen Screenplay
Mark Stevens Editor
Christine M. Loss Still Photographer
Andrew Laws Production Design
Martin Whist Art Direction
Mali Finn Casting
Harry Gregson-Williams Original Music Composer
Daniel Orlandi Costume Design
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Gil Netter Producer
Ted Kurdyla Executive Producer
Troy Gilbert Stunt Coordinator
Frank Torres Utility Stunts
Ivan Bates Utility Stunts
Jon H. Epstein Utility Stunts
John Robotham Utility Stunts
Michael Trisler Utility Stunts
Ted Kurdyla Unit Production Manager
John A. Machione Unit Production Manager
Glen Trotiner First Assistant Director
Dean Garvin Second Assistant Director
Eli Richbourg Associate Producer
Dennis T. Benatar Production Supervisor
Austin Gorg Assistant Art Director
David Melito Art Department Coordinator
Don Diers Set Decoration
Joshua Dean Foster Leadman
Stephen V. Johnson Second Second Assistant Director
Dan Kneece Steadicam Operator
Dan Kneece "A" Camera Operator
Norman Edward Parker First Assistant "A" Camera
Larissa Supplitt Second Assistant "A" Camera
Richard Walden "B" Camera Operator
Paul Plannette First Assistant "B" Camera
Paul Gonsoulin Second Assistant "B" Camera
Jeffrey Norvet "C" Camera Operator
Brad Peterman First Assistant "C" Camera
Ann Rabin Second Assistant "C" Camera
Christopher Duskin "D" Camera Operator
Penny Sprague First Assistant "D" Camera
David Schreiber Second Assistant "D" Camera
Dave O'Brien Loader
Robin Bursey Loader
Chic Daniel Technical Advisor
Jay Meagher Sound Mixer
Randall J. Smith Boom Operator
Christopher Jones Utility Sound
Todd Ellis Property Master
Michael D'Imperio Assistant Property Master
Scot A. McKay Assistant Property Master
Tim Y. Wetzel Assistant Property Master
David Ronan On Set Dresser
Edward Espinoza Other
Chris Davis Swing
Mark Hill Swing
Richard 'Rocky' Nichols Swing
Stephen Pietropaolo Swing
Gaston Wurth Swing
Mary Ann Newfield Additional Script Supervisor
Michael Bauman Gaffer
Jeffrey P. Soderberg Best Boy Electric
Eric Barginear Electrician
Scott Barnes Electrician
Kevin Brown Electrician
Chris Culliton Electrician
Thomas M. Dangcil Electrician
Ashley Kimmet Electrician
Duncan M. Sobel Electrician
Uriel Uribe Electrician
Jesse Cartwright Genetator Operator
Chaddon Edward Merrick Genetator Operator
Joe Susfolk Genetator Operator
Victor Svimonoff Rigging Gaffer
Brian McEachen Best Boy Lighting Technician
Bruce Jagoda Best Boy Lighting Technician
Alan Kaneshiro Best Boy Lighting Technician
Joe Luther Best Boy Lighting Technician
Gregory E. McEachen Best Boy Lighting Technician
Darrin Porter Best Boy Lighting Technician
Don Tomich Electrician
Michael Joseph Reyes Key Grip
Jim "Tomcat" Downing Best Boy Grip
Paul Meehan Dolly Grip
Robert J. Studenny Dolly Grip
Tommy O'Connell Dolly Grip
James Coffin Grip
Tana Dubbe Grip
James J. Hughes Grip
Osorio Kerwin Grip
Derek Kleindolph Grip
Michael Koepke Grip
Mike Murray Grip
Miguel Benavides Techno Crane Operator
John Warner Key Rigging Grip
Matthew Devitt Best Boy Grip
Rick Boomhower Rigging Grip
Matt Floyd Rigging Grip
Brett M. Welch Rigging Grip
Jeff Andrus Rigging Grip
Randy Kutcher Rigging Grip
Elizabeth Bolden Rigging Grip
Dan Andres Rigging Grip
Eric Betts Rigging Grip
Anthony Cady Rigging Grip
Steven Wayne Cramer Rigging Grip
David Darrow Rigging Grip
Mark Dimitrov Rigging Grip
Michael Foster Rigging Grip
Nicholas Franchot Rigging Grip
Jason Ray Jurica Rigging Grip
Mike Linn Rigging Grip
Michael Manzoni Rigging Grip
Dean C. Peppler Rigging Grip
Chris Soronen Rigging Grip
Jason Talbert Rigging Grip
John Theveny Rigging Grip
Michael J. Allison Rigging Grip
Zoli J. Hajdu Rigging Grip
Michael L. Lewin Rigging Grip
Matthew Livingston Rigging Grip
Jason Rez Rigging Grip
Susan Roberts Costume Supervisor
Darryl Levine Key Set Costumer
Javier Arrieta Set Costumer
Jon Boyden Set Costumer
Michael Mills Makeup Supervisor
Greg Nelson Assistant Makeup Artist
Danny Valencia Hair Supervisor
Barbara Wilder Assistant Hairstylist
Douglas Dresser Location Manager
Nancy Haecker Assistant Location Manager
Kyle Oliver Assistant Location Manager
David Liebshardt Location Production Assistant
Jennifer O'Rourke Location Production Assistant
Steve Salazar Location Production Assistant
Kimberlina E. Whettam Location Production Assistant
Gregg Edler Production Coordinator
Kim Crabb Assistant Production Coordinator
James Fredburg Special Effects Coordinator
Chad Van Baalbergen Special Effects Assistant
Trenton Driver Special Effects Assistant
Norman Lee Fils Construction Coordinator
John Baldwin Propmaker
José A. Ochos Other
Gail R. Kerlagon Painter
Rob Blackwell Painter
Paul J. Lindsey Painter
Scott B. Valdes Painter
Al Durcan Decorator
Christopher R. Codon Propmaker
Craig Handberg Propmaker
Fred O'Connor Propmaker
Mariana Grubbs Scenic Artist
Bruce Valdes Scenic Artist
Paul C. Valdes Scenic Artist
Claire Baker Production Assistant
Jeremy Garelick Production Assistant
Erika Roberts Production Assistant
Mike Ades Producer's Assistant
Phil Dornfeld Producer's Assistant
Lisa A. Wasierski Producer's Assistant
John Parker Production Accountant
Jennifer Gonzales First Assistant Accountant
Nicky Craft Payroll Accountant
Corinne Fixmer Second Assistant Accountant
Laura Christy Accounting Clerk Assistant
Jennifer "Jenx" Barnes Production Assistant
Randy Davison Production Assistant
Jeffery Craig Owens Production Assistant
Jason Wintz Production Assistant
Eddie Micallef Key Set Production Assistant
Monica Kenyon Key Set Production Assistant
Janell Sammelman Key Set Production Assistant
Nicholas Fitzgerald Set Production Assistant
Scott Lazar Set Production Assistant
Seth William Meier Set Production Assistant
William Pellegrini III Set Production Assistant
Kevin Roy Set Production Assistant
Ross Stasik Set Production Assistant
Anthony St. Martin Set Production Assistant
J. Wilfrid White Set Production Assistant
Ivan Živković Production Assistant
Lindsey Hayes Kroeger Casting Associate
David Rapaport Casting Assistant
Bill Dance Extras Casting
Gary Davies Extras Casting Assistant
Susie Farris Additional Casting
Merle Kessler Dialogue Coach
Michael Buster Dialect Coach
Steve Boyd Transportation Coordinator
Jerry F. Johnson Transportation Captain
Richard Walden Additional Director of Photography
James Durante First Assistant Editor
John Morrisey Assistant Editor
Kristina Trirogoff Assistant Editor
Lisa Shaw Phillips Assistant Editor
Paul Curtis Supervising Sound Editor
Brian Emrich Sound Designer
Bruce Barris Sound Assistant
Tim Walston Sound Effects Editor
Michael Payne Sound Effects Editor
John C. Stuver Dialogue Editor
Donald L. Warner Jr. Dialogue Editor
Ken Teaney Sound Re-Recording Mixer
Marshall Garlington Sound Re-Recording Mixer
Andy Peach Sound Recordist
Michael A. Morongell Mixing Engineer
Eric Thompson ADR Mixer
Charleen Richards-Steeves ADR Mixer
Chris Navarro ADR Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
Shawn Kennelly Foley Mixer
Eric Thompson Foley Mixer
Laura Macias Foley Artist
Sean Rowe Foley Artist
Amy Hammer Sound Post Production Coordinator
Paul Rodriguez Sound Post Production Coordinator
Nathan Larson Additional Music
Marc Streitenfeld Music Editor
Mark Jan Wlodarkiewicz Music Editor
Gretchen O'Neal Music Coordinator
Michael Brook Musician
Peter DiStefano Musician
Martin Tillman Musician
Harry Gregson-Williams Music Programmer
Justin Caine Burnett Music Programmer
Toby Chu Music Programmer
Mel Wesson Music Programmer
Meri Gavin Other
Barbara Harris ADR Voice Casting
Gary Burritt Negative Cutter
Chris Regan Color Timer
Nathan McGuinness Visual Effects Designer
Nathan McGuinness Visual Effects Supervisor
Blondel Aidoo Executive Visual Effects Producer
Emma McGuinness Executive Visual Effects Producer
Lindsay Hallett Visual Effects Producer
Jeff Werner Digital Producer
Mark P. Renton Compositing Artist
Travis Baumann Compositing Artist
Marty Taylor Compositing Artist
Mathew Lamb CG Artist
Bela Brozsek CG Artist
Gunther Schatz CG Artist
Erik Lee CG Artist
Michael Hemschoot CG Artist
Jason Schugardt CG Artist
Christopher Bonnstetter CG Artist
Kristopher Kasper Visual Effects Editor
Zachary Justman Visual Effects Assistant Editor
Bill Laverty CG Engineer
Rob Salvage CG Engineer
Tommy Hooper Head of Animation
Brian Cuscino I/O Manager
Greg Mucino I/O Manager
Lee Robinson Visual Effects Lineup
Mark Dornfeld Visual Effects Supervisor
Susan Shin George Visual Effects Producer
Laurie Powers CG Artist
Steve Caldwell CG Artist
Shaina Holmes CG Artist
Mark Sawicki Visual Effects Camera
Adam Gass Visual Effects Lineup
Dennis Dorney Visual Effects Lineup
Judy Richter Production Supervisor
Timothy Donohue Second Second Assistant Director
Jack Lavangia Production Assistant
Howard Kreft Production Assistant
Bill Ahern Set Production Assistant
Kerry Da Silva Set Production Assistant
Greg Dunn Set Production Assistant
Aaron David Forste Set Production Assistant
Matthew Gordon Set Production Assistant
Sean Garrett Fogel Production Coordinator
Joe Gonzales Set Production Assistant
Julia Morgan Set Production Assistant
Amy Comstock Production Accountant
Justin Scoppa Jr. Assistant Set Decoration
William Hayes "A" Camera Operator
Mark Hubatsek "A" Camera Operator
Stan Keitt First Assistant "A" Camera
Jim Bartolomeo First Assistant "B" Camera
Kory Salomone Second Assistant "A" Camera
Felix Teitelbaum Second Assistant "B" Camera
K.C. Bailey Loader
Grant Wilfley Extras Casting
Dawn Wolf Craft Service
Phil Testa Gaffer
John M. Gilgar Best Boy Electric
Andrew Clarke Electrician
Eric Kutner Electrician
Martin Nowlan Electrician
David Tumblety Genetator Operator
John Mazzola Key Grip
Ronald Mazzola Jr. Grip
Patricia Grande Key Hair Stylist
Mary Aaron Key Makeup Artist
Samuel Hutchins Location Manager
Eddy Collins Location Manager
Jeffrey Angel Assistant Location Manager
Willard Wilder Location Scout
Thomas Saccio Property Master
James R. Bilz Assistant Property Master
James Sabat Sound Mixer
Kevin Meehan Boom Operator
James J. Sabat Jr. Utility Sound
Ralph Volpe Transportation Captain
Dennis Green Video Assist Operator
Sandi Figueroa Costumer
Wendi Lynn Avignone Makeup Artist
Stephen P. Robinson Sound Effects Editor






















ikwilfilmskijken © 2024