Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest (2006)

Avontuur, Fantasie, Actie
De bruiloft van Will Turner en Elizabeth Swann wordt afgelast als beiden gearresteerd worden voor het helpen ontsnappen van Jack Sparrow. Will krijgt de kans zichzelf en zijn verloofde te redden van de strop, door het kompas dat Jack bij zich heeft te overhandigen aan de nieuwe Heer van Port Royal.

Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Film Info

Score: 7.357/10 van 15435 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2006-07-06
Lengte: 151 Minuut / 2:31
Regisseur: Gore Verbinski
Schrijvers Ted Elliott, Terry Rossio.
Productie Studios: Walt Disney Pictures, Jerry Bruckheimer Films, Second Mate Productions
Productie Land: United States of America


Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest Trailer


Johnny Depp
als Jack Sparrow
Orlando Bloom
als Will Turner
Keira Knightley
als Elizabeth Swann
Stellan Skarsgård
als William "Bootstrap Bill" Turner
Bill Nighy
als Davy Jones
Jack Davenport
als James Norrington
Kevin McNally
als Joshamee Gibbs
Jonathan Pryce
als Weatherby Swann
Lee Arenberg
als Pintel
Mackenzie Crook
als Ragetti
Tom Hollander
als Cutler Beckett
Naomie Harris
als Tia Dalma
David Bailie
als Cotton
Martin Klebba
als Marty
David Schofield
als Ian Mercer
Alex Norton
als Bellamy
Dermot Keaney
als Maccus
Andy Beckwith
als Clanker
Clive Ashborn
als Koleniko
Reggie Lee
als Headless
Christopher Adamson
als Jimmy Legs
Jonathan Linsley
als Ogilvey (uncredited)
John Boswall
als Burser (uncredited)
Max Baker
als Burser - Edinburgh (uncredited)
Steve Speirs
als Quartermaster - Edinburgh (uncredited)
Lauren Maher
als Scarlet (uncredited)
Vanessa Branch
als Giselle (uncredited)
Luke de Woolfson
als Frightened Sailor (uncredited)
Jonathan Kite
als Black Pearl Pirate (uncredited)
Ho-Kwan Tse
als Ho-Kwan (uncredited)
Peter Donald Badalamenti II
als Penrod (uncredited)
Christopher S. Capp
als Cotton's Parrot (voice) (uncredited)
Donald Dowd
als Swamp Dweller (uncredited)
Barry McEvoy
als Carruthers' Guard (uncredited)
Claudia Adams
als (uncredited)
Filip Cvijetic
als A tree seen in the movie
Michael Enright
als Deckhand - Edinburgh
Geoffrey Rush
als Hector Barbossa
Craig Wood Editor
Hans Zimmer Original Music Composer
Rick Heinrichs Production Design
Ve Neill Makeup Department Head
Dariusz Wolski Director of Photography
Eric McLeod Executive Producer
Stephen E. Rivkin Editor
Bruce Hendricks Executive Producer
Gore Verbinski Director
Jerry Bruckheimer Producer
Chad Oman Executive Producer
Mike Stenson Executive Producer
Ted Elliott Screenplay
Terry Rossio Screenplay
Denise Chamian Casting
Cedric Nicolas-Troyan Visual Effects
James Ward Byrkit Conceptual Design
Camille Friend Hairstylist
Charles Gibson Visual Effects
Sala Baker Stunts
Mickael Coedel Animation
Stacy Horn Key Costumer
George Watters II Supervising Sound Editor
John Knoll Visual Effects Supervisor
Hal Hickel Animation Supervisor
Christopher Boyes Sound Mixer
Cheryl Carasik Set Decoration
Allen Hall Special Effects Supervisor
Christopher Boyes Supervising Sound Editor
Paul Massey Sound Mixer
Lee Orloff Sound Mixer
Penny Rose Costume Design
John Dexter Supervising Art Director
William Hawkins Art Direction
Eric McLeod Unit Production Manager
Jeffrey Schwartz Second Second Assistant Director
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
David A. Arnold Dialogue Editor
Tami Goldman Production Supervisor
Charles Gibson Second Unit Director
William Ladd Skinner Art Direction
Douglas C. Merrifield Unit Production Manager
Thomas Hayslip Production Supervisor
Steven F. Beaupre Second Second Assistant Director
Ulrika Akander Dialogue Editor
Peter Kohn First Assistant Director
James Ashwill Foley Mixer
Bruce Crone Art Direction
David H. Venghaus Jr. First Assistant Director
Gary Romolo Fiorelli Second Unit First Assistant Director
Steve Buscaino Prosthetic Supervisor
Barbara Ohren Seamstress
Natasha Allegro Hairstylist
Bob Kretschmer Wigmaker
Brigham Taylor Production Executive
Joel Harlow Key Makeup Artist
Pat Sandston Associate Producer
David Alban Carpenter
Bob Skemp Greensman
Mark 'Crash' McCreery Conceptual Design
Alexander Marc Calle Assistant Art Director
Lucia Mace Key Hair Stylist
Francesco Franco Ferrara Painter
Roger Meilink Rigging Gaffer
Peter Zuccarini Underwater Director of Photography
Joshua Spencer Editorial Coordinator
James Diggs Standby Painter
Tami Goldman Post Production Supervisor
Vicki Galloway Weimer Visual Effects Production Manager
Mario Capellari Sequence Supervisor
Mike Anderson Boom Operator
Chris Bennett Lighting Technician
David Luckenbach Steadicam Operator
Jason Rainey Ager/Dyer
Greg John Callas Construction Coordinator
Kurt Smith Color Timer
Kevin Connolly Musician
Melissa Lytle Assistant Sound Editor
Jesse Jam Miranda Casting
Chuck Rousseau Armorer
Sharron Reynolds-Enriquez Script Supervisor
Duncan Blackman Layout Supervisor
Olivier Arnesen Production Coordinator
Brooke Brunson Set Dresser
Dee Selby Assistant Sound Designer
Alex Cruz Grip
Sean Clouser Construction Foreman
Ron Kunecke Transportation Captain
Scott E. Metzger 3D Artist
Sean Andrew Faden CG Supervisor
Diana Miao Lighting Supervisor
George Marshall Ruge Stunt Coordinator
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Joe Duarte Rigging Grip
Scott Stoddard Sculptor
John Malvino Underwater Camera
Kris Peck Property Master
Scout Masterson Casting Associate
Tranel Bland Post Production Assistant
Bobby Enriquez Driver
Kathleen Rosen Set Decoration Buyer
Robert Fechtman Set Designer
Sophia Spink Assistant Costume Designer
Matthew Harrison Foley Editor
Carla S. Nemec Art Department Coordinator
Darek Gogol Production Illustrator
Lea Anderson Craft Service
Ryan Kautzman Software Engineer
James Ward Byrkit Storyboard Artist
Rafael E. Sánchez Gaffer
Bob Badami Music Supervisor
Lucy Bowring Costume Coordinator
Rick Chavez Assistant Property Master
Juan Peralta Mix Technician
Darrell Warner Costume Illustrator
Steve Gell Textile Artist
Jeane Wong Production Intern
Laura Gary Studio Teacher
Lee Auerbach Electrician
Laurence B. Davis Propmaker
Brad Edmiston First Assistant Camera
Carla Meyer Dialect Coach
Tyson Fountaine Contact Lens Technician
Julie Jones Production Controller
Huseyin Caner Visual Effects Supervisor
David D. Scott Video Assist Operator
Doreen Austria Graphic Designer
Peter Mountain Still Photographer
John Bugarcic Set Painter
Robert Allen Set Medic
Kevin Pitcairn Stand In
Kelly Farrah Props
Tanya Nienhouse Post Production Accountant
Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Simon Morgan First Assistant Editor
Julie Creighton Visual Effects Coordinator
Christopher S. Capp Visual Effects Editor
Selena Evans-Miller Assistant Makeup Artist
Ned Gorman Visual Effects Producer
Scott R. Hankins Principal Costumer
Clark Credle Additional Second Assistant Director
Christopher Boyes Sound Designer
David Ebner Digital Effects Supervisor
Robert Alonzo Stunts
Mitch Toles Special Effects
Jeff Dash Production Accountant
Tyson Fountaine Contact Lens Painter
Beau Desmond Costumer
Marina Marit Key Set Costumer
Charles Gibson Second Unit
Martin Schaer Camera Operator
Guy Friedman Security
Michael Singer Unit Publicist
J. Michael Popovich Key Grip
Rick Giovinazzo Orchestrator
Brinton Bryan Set Production Assistant
Brent Burge Sound Effects Editor
Mauro Borrelli Concept Artist
Ryan Rakel Camera Department Production Assistant
Dan Goslee Digital Intermediate Assistant
Julie Feiner ADR Editor
Colin Cooper ADR Mixer
Rico Bailey Location Assistant
Chrysta Marie Burton Visual Effects Production Assistant
Barbara Harris ADR Voice Casting
Yvette Gonzalez Post Production Coordinator
Hector Gutierrez Dolly Grip
Stefan Sonnenfeld Digital Color Timer
Kindra Marra Assistant Editor
Jeanette Browning ADR Recordist
Jessica Gallavan Supervising ADR Editor
Angela Demo Casting Assistant
Derek Casari ADR Engineer
Teri E. Dorman Supervising Dialogue Editor
Julie Pearce Music Editor
Matthew C. Blea Second Assistant Camera
Javier Arrieta Set Costumer
Steve Hart Location Manager
Nino Neuboeck First Assistant "B" Camera
Steve Nichols Lead Animator
Julia Neighly Visual Effects Production Manager
Linda Kai Assistant Location Manager
Tony Angelotti Stunt Double
Dave Robling Transportation Coordinator
Lenny Rabinowitz ADR Recording Engineer
Julie Hooker Baker Special Effects Assistant
Chris Hampton Special Effects Technician
Nathan McGuinness Senior Visual Effects Supervisor
Ken Crouch Costume Supervisor
Christopher Barnett Sound Mix Technician
Jimmy Lillard Visual Effects Assistant Editor
John D. Miller Best Boy Grip
Lance Mayer Libra Head Technician
Des Carey Digital Intermediate Producer
Dan O'Connell Foley Artist
Rick O'Connor CG Animator
Laura Boyer Assistant Production Coordinator
David Paris Aerial Coordinator
Pete Anthony Conductor
Timothy Brakensiek Creature Technical Director
Merlin Carroll Rotoscoping Artist
Rick Roesch Payroll Accountant
Dax A. Cuesta Second Assistant Accountant
Boone Narr Animal Coordinator
Eddie Pasquarello Compositing Supervisor
Jennifer Alessi Extras Casting
Shannan Burkley Matte Painter
Melissa Muik Supervising Music Editor
Vickie M. Hsieh Travel Coordinator
Oscar J. Flores Production Secretary
Ryan Faust Assistant Accountant
Mike Sanders Digital Supervisor
Derek Bird Digital Compositor
Christi Dembrowski Executive Assistant
Andrea Isaacs Production Executive
Barbara Berkery Dialogue Coach
Ryan Adelman Production Assistant
Elissa Bello Roto Supervisor
Phaedra Charlton First Assistant Accountant
Robin De Lano Extras Casting Assistant
Veronica Lorenz Makeup Artist
Armen Ksajikian Musician
Gary Ambrosia Art Department Assistant
Thomas Rosales Jr. Stunts
Caryn Mower Stunts
Lisa Marie Rosenberg Hairstylist
Jay Wolpert Characters
Stuart Beattie Characters
Ted Elliott Characters
Terry Rossio Characters
Deborah Rutherford Makeup Artist
Mark De Alessandro Stunts
Denney Pierce Stunts
Kurt D. Lott Stunts
Kirk Maxwell Stunt Double
Sonia Izzolena Stunts
Henry Kingi Jr. Stunts
Theo Kypri Stunts
J.P. Romano Stunts
John Robotham Stunts
Tom Morga Stunts
Casey O'Neill Stunts
Hugh Aodh O'Brien Stunts
Lincoln Simonds Stunts
Philip Tan Stunts
Jon Valera Stunts
Mark Aaron Wagner Stunt Double
Richard L. Blackwell Utility Stunts
Tsuyoshi Abe Stunts
Jim Palmer Stunts
Mark Norby Stunts
Stephen A. Pope Stunts
Rob Mars Stunts
Don Lee Stunts
Samuel Le Stunts
Derek Mears Stunts
Kori Murray Stunts
Víctor Quintero Stunts
Christopher Leps Stunts
Zach Hudson Stunt Double
Lisa Hoyle Stunt Double
Anthony Kramme Stunts
Stacey Howell-Brown Stunts
Yoshio Iizuka Stunts
Gene Hartline Stunts
Sam Hargrave Stunts
Mickey Giacomazzi Stunts
Dean Grimes Stunts
Jeremy Fry Stunts
Dane Farwell Stunts
Clay Donahue Fontenot Stunts
Sebastian Foxx Stunts
Kofi Elam Stunts
Kiante Elam Stunts
Roel Failma Stunts
Paul Eliopoulos Stunts
Andy Dylan Stunts
Greg Wayne Elam Stunts
Brian Duffy Stunts
Jayson Dumenigo Stunts
J. Mark Donaldson Stunts
Thomas DuPont Stunt Double
Phil Culotta Stunts
Alex Chansky Stunts
Augie Davis Stunts
Jay Caputo Stunts
Keith Campbell Stunts
Brycen Counts Stunts
Brian Bennett Stunts
Richard L. Blackwell Stunts
Noby Arden Stunts
Joey Anaya Stunts
Russell Towery Stunt Double
Addison Teague Sound Effects Editor






















ikwilfilmskijken © 2024