Priest (2011)

Horror, Actie, Thriller
'Priest' speelt zich af in een wereld verwoest door een oorlog tussen de mens en vampieren. Een priester- en vampiervechter, een sheriff en een priesteres vormen een team, om jacht te maken op een groep moordzuchtige vampieren die het nichtje van de priester hebben gekidnapt.

Priest Film Info

Score: 5.748/10 van 1940 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-05-05
Lengte: 87 Minuut / 1:27
Regisseur: Scott Stewart
Productie Studios: Screen Gems, Stars Road Entertainment, Buckaroo Entertainment, Michael De Luca Productions, TOKYOPOP
Productie Land: United States of America


Priest Trailer


Paul Bettany
als Priest
Karl Urban
als Black Hat
Lily Collins
als Lucy Pace
Maggie Q
als Priestess
Stephen Moyer
als Owen Pace
Cam Gigandet
als Hicks
Mädchen Amick
als Shannon Pace
Brad Dourif
als Salesman
Alan Dale
als Monsignor Chamberlain
Christopher Plummer
als Monsignor Orelas
Marilyn Brett
als Woman
Jacob Hopkins
als Boy
Arnold Chon
als Strong Priest
Dave Florek
als Crocker
Joel Polinsky
als Dr. Tomlin
Josh Wingate
als Familiar
Jon Braver
als Familiar
Casey Pieretti
als Familiar
Theo Kypri
als Familiar
John Griffin
als Familiar
David Backus
als Familiar
Roger Stoneburner
als Familiar
David Bianchi
als Familiar
Tanoai Reed
als Brave Priest
Henry Kingi Jr.
als Bold Priest
Austin Priester
als Flashback Priest
Kanin Howell
als Husband
Julie Mond
als Wife
Michael D. Nye
als Station Master
Reiner Schöne
als Minister
Kevin T. McCarthy
als English Speaking Preacher
Boyuen
als Chinese Speaking Vendor
Anthony Azizi
als Farsi Speaking Vendor
Pramod Kumar
als Hindi Speaking Vendor
Lafayette R. Dorsey Sr.
als Clergy Trooper
Don Burgess Director of Photography
Michael De Luca Producer
Richard Bridgland Production Design
Christa Munro Art Direction
Dan Moore Costume Supervisor
Rick Montgomery Casting
Bob Murawski Additional Editing
Christopher Young Original Music Composer
Robert Greenfield Set Decoration
Lisa Zeno Churgin Editor
Patrick Loungway Second Unit Director of Photography
Tim Monich Dialect Coach
Dov Samuel First Assistant Editor
Ha Nguyen Costume Design
Patrick M. Sullivan Set Designer
Narbeh Nazarian Production Assistant
Veronica McAleer Makeup Artist
Craig Abele Sculptor
Andrew Max Cahn Art Direction
Erik Henry 3D Supervisor
Glenn S. Gainor Executive Producer
Mitchell Peck Producer
Rebecca Weigold Editor
Jussi Tegelman Sound Designer
Joshua Donen Producer
Gregory Tripi Music Programmer
Todd Rex Sculptor
Bart Mixon Makeup Artist
Scott Stewart Director
Cory Goodman Scenario Writer
Paul M. Wagner Visual Effects Editor
Genndy Tartakovsky Animation
Josh Bratman Executive Producer
Ve Neill Makeup Department Head
Stuart J. Levy Executive Producer
Jonathan Rothbart Visual Effects Supervisor
Eric Sundahl Set Designer
Steve Galloway Executive Producer
Min-Woo Hyung Writer
Matt Kennedy Second Assistant Camera
Easton Michael Smith Set Designer
Steven Frohardt Best Boy Grip
Jeff Errico Storyboard Artist
Stephen Christensen Set Designer
Dylan Highsmith Visual Effects Editor
Amy Kane Foley Artist
Peter Giliberti Animation Supervisor
Bradley Rubin Assistant Art Director
Martin Lopez Sound Designer
Martin Lopez Supervising Sound Editor
Trevor Brunsink Stand In
James MacKinnon Key Makeup Artist
Paul Sanchez Camera Operator
Garet Reilly Costumer
Virginia Burton Key Costumer
Phillip Boutte Jr. Costume Illustrator
Christian Cordella Costume Illustrator
Anthony Almaraz Costumer
Emmanuel Shiu Conceptual Design
Kathy McHugh Script Supervisor
Robin L. Neal Makeup Artist
Lance Gilbert Stunt Coordinator
A. Todd Holland Art Direction
Silke Matzpohl Music Coordinator
Susannah Carradine Art Department Coordinator
Greg Baldi Camera Operator
Robert Troy Dialogue Editor
Wilma Garscadden-Gahret Script Supervisor
Steven A. Saltzman Music Editor
Sam Cieply Production Assistant
Larry Kemp Sound Editor
Rocco Passionino Visual Effects Supervisor
Raoul Bolognini Visual Effects Producer
Bob Moore Jr. Set Costumer
George Macri Visual Effects Producer
Anita Cannella Foley Artist
Deb Adair Sound Re-Recording Mixer
Steven Ticknor Sound Re-Recording Mixer
Fiona Chilton Visual Effects Producer
Jenny Fulle Visual Effects Producer
Robert Nederhorst Visual Effects Supervisor
Blair Clark Visual Effects Supervisor
Hans Bjerno Aerial Director of Photography
Ernie Avila Set Designer
Michael Nelson Ultimate Arm Operator
Philippe Carr-Forster Camera Operator
Jamison Huber Visual Effects Producer
Richard Higham Visual Effects Supervisor
Patrick B. O'Brien Camera Operator
Daniel Pinder Music Editor
Marco Recuay Visual Effects Supervisor
David Katz Video Assist Operator
Scott Sprague Best Boy Electric
Gordon T. Wittmann Visual Effects Producer
Jeff Campbell Visual Effects Supervisor
Harry Muller Color Timer
H. Mark Vuille Gaffer
James R. Tynes Gaffer
Marc Ehrenbold Aerial Camera Technician
Alex L. Worman Unit Publicist
Blair Tennessy CG Supervisor
Morgan McDermott Matte Painter
Thomas Milano Supervising Music Editor
Adrian Scherger Visual Effects Editor
William Gideon Construction Foreman
Michael J. Benavente Supervising ADR Editor
Michael J. Benavente Supervising Dialogue Editor
Michael Moore Hair Department Head
Nino Costumer
Roxanne Dorman Visual Effects Editor
Sean Ginevan Leadman
Jed Dornoff Makeup Artist
Matthew C. Blea Second Assistant Camera
Pamela Waggoner Set Costumer
Michael Cavanaugh Visual Effects Editor
Scott Garfield Still Photographer
Michael Janov Visual Effects Supervisor
John 'Fest' Sandau Assistant Chief Lighting Technician
Matthew Moriarty Steadicam Operator
Richard E. Yawn Dialogue Editor
Richard E. Yawn ADR Editor
Andrea Horta Dialogue Editor
Terrie Velazquez Owen Key Hair Stylist
Erich A. Muller Set Costumer
Christopher Schultz Assistant Property Master
Jonathan Burdeshaw Sculptor
Christine Mahuna Sculptor
Chris Morley Compositing Supervisor
Chris Hall Production Assistant
Tammy Dugen Stand In
James W. Brown Animation Supervisor
Kim Guthrie First Assistant Camera
Todd Harris Storyboard Artist
Matthew Kemper Compositor
Aaron Williams VFX Artist
Robert Consing Storyboard Artist
Sheila Giroux Visual Effects Coordinator
Steven E. Anderson Makeup Artist
Boni Yanagisawa Stunts
Edward T. Reiff Jr. Special Effects Technician
Kyle Michael Wilson Visual Effects Production Assistant
Gary J. Perticone Hairstylist
Patrick Caulfield Set Costumer
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Mark Larkin Graphic Designer
Don Broida First Assistant Editor
Beatriz Kerti Graphic Designer
Karen Higgins Construction Coordinator
Don Steinberg First Assistant Camera
Ayse Dedeoglu Visual Effects Production Manager
Max E. Brehme Property Master
Mark Pappas Foley Editor
Peter J. Devlin Sound Mixer
Noelle P. Case Visual Effects Coordinator
Norris Fox Second Assistant Camera
Eric Laudadio First Assistant Camera
David Edwards Matte Painter
Alessandra Cave Visual Effects Producer
Spring Aspers Music Supervisor
Jim Hillin Visual Effects Supervisor
Sal Alvarez Second Assistant Camera
Steven Cueva First Assistant Camera
Casual-T Music Programmer
TyRuben Ellingson Conceptual Design
Howard Swindell Concept Artist
Tony Baldridge VFX Supervisor
Matthew P. Hanson Assistant Sound Editor
Michael J. Coo Key Grip
Brady Doyle Compositor
David Williams Dialogue Editor
Miguel Ortega 3D Modeller
Rick Shuster Pilot
Loren Corl Key Grip
Chris Romberg Production Accountant
Dan Brizendine Transportation Coordinator
Mark P. Coo Grip
Robert Ikeda Grip
Sue Smith Production Coordinator
Jimmy Jay Costumer
Carol Demarti Ager/Dyer
Tricia Linklater Assistant Sound Editor
Marc-Andre Samson Concept Artist
Lufeng Qu Makeup Artist
Scott W. Leslie Assistant Property Master
Sam Wayman Lighting Technician
Michael Brennan Dolly Grip
Brian Rosso Dolly Grip
Allan Wilson Conductor
Charlie Scott Craft Service
Samantha Hollingsworth Set Production Assistant
Eric Torres Visual Effects Coordinator
Fernando Barrios Rigging Grip
Kevin Struckman CG Artist
Matthew Horan Art Department Assistant
Eric Harwood Sound Recordist
Cris Alex Special Effects Technician
Stephen Imhoff Special Effects Technician
Richard Lowe Assistant Editor
Grant Okita Title Designer
Seth Martiniuk Compositor
Shane Cook Compositing Supervisor
Ray Ortega Electrician
Michael A. Tice Special Effects Technician
Andrii Trifonov ADR Recordist
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor
Linda Jewell Stunts
Jozo Zovko Additional Second Assistant Camera
Dominick De Rasmo Ager/Dyer
Nik Slotiuk CG Artist
Georgia Smith Visual Effects Coordinator
Karl Vincent Musician
Jesse Noel Special Effects Technician
Kyle Robinson Pre-Visualization Supervisor
Jacoby K. Radcliff Craft Service
Whitney Richman Visual Effects Coordinator
Samantha Liss Visual Effects Coordinator
James Bland Production Assistant
Mark E. Brown Production Assistant
Tom Wild Visual Effects Production Manager
Lynn Johnson Set Medic
Scott G. Jones Set Dresser
George Peters Camera Operator
Luigi Pulcini Music Programmer
Darin O'Neill Special Effects Technician
Brian Smith ADR Mixer
John Steckert Assistant Production Coordinator
Suzette Barnett Compositor
Meegan E. Godfrey Stunts
Michael E. Pacheco Rigging Grip
Jacqueline Hagerty Visual Effects Coordinator
Jason McDonough Set Dresser
Laura E. Little Costumer
Michael Brunet Senior Animator
Corinna Woodcock Makeup Artist
Eric Doiron Compositing Supervisor
Dipesh Mistry Visual Effects Editor
Dominic Lavery Concept Artist
Cara Miller Production Assistant
Christopher T. Silverman Sound
Jeff Gross Foley Mixer
Can Chang Compositor
Alexis Jacobson Production Assistant
Michael C. May Visual Effects Coordinator
Raymond C. King Special Effects
Jeremy Johnson Digital Compositor
Adam Ghering Compositing Supervisor
Michael Lester CG Supervisor
Michael Woodside Electrician
Lori Ikeda Payroll Accountant
Dirk Rogers Special Effects Technician
Siddhartha S Mondal Compositor
Mike Barnett Ultimate Arm Operator
David Weisberg ADR Mixer
Alex Nice Matte Painter
Jenny Caceres Post Production Assistant
Nicholas Brown First Assistant Accountant
Erin Nicholson Modelling Supervisor
Joey Bonander Visual Effects Coordinator
Douglas Melville Visual Effects Production Manager
Nicky Craft Payroll Accountant
Josh Forster Art Department Assistant
Lyndell Wolff Carpenter
Patrick Faulwetter Conceptual Illustrator
Elizabeth Brown Sculptor
James Davidson Bennett Set Dresser
Anthony Klaiman Set Dresser
Mark Tuttle Set Dresser
Christopher White Assistant Camera
David Thielhart Best Boy Electric
Craig Kohtala Best Boy Grip
Randy Barnhardt Camera Production Assistant
Steven Clieva First Assistant Camera
Raynee Borchardt Grip
Aaron G. York Libra Head Technician
Colin Mayo Lighting Programmer
Pierre Ash Lighting Technician
Jeremy Schonwald Lighting Technician
Jordan C. Kadovitz Video Assist Operator
Cacey Kirshner Costumer
Lauren Brooke Kurfirst Assistant Production Coordinator
Cary Sato Lee Craft Service
Mike MacCuish First Assistant Accountant
Hillary Hendler Production Assistant
Patrick Hollon Production Assistant
Sam May Production Assistant
Jackie Morrison Production Assistant
Nigel Nikitovich Production Assistant
John Jon Perez Production Assistant
Suzanne Sullivan Production Assistant
Lauren Torrez Production Assistant
Nick Paul White Production Assistant
Jordan Gilbert Production Secretary
Chrisoula Vlassopoulos Second Assistant Accountant
Jimmy Haas Set Production Assistant
Matt Lombardo Set Production Assistant
Todd Manes Set Production Assistant
Sam Nainoa Set Production Assistant
Nathan Barilka Stand In
Frank Pass Colorist
Walker Marsh Post Production Assistant
Jaclyn Newman Dorn Music Editor
Martin St. Pierre Musician
David H. Price Foley Editor
Robert Alves CG Animator
Mike Oakley CG Supervisor
Stephen DeLuca Compositing Supervisor
Jessica Alcorn Compositor
Aragon Pawson Compositor
Cameron Thomas Compositor
Sean Murphy Matte Painter
Jin Sub Choi Roto Supervisor
Eduardo Vaisman VFX Editor
Khue Cai Visual Effects Coordinator
Alec Hart Visual Effects Coordinator
Davell Lee Libbett Visual Effects Coordinator
Wendy Maestracci Visual Effects Coordinator
Kyle Ware Visual Effects Coordinator
Jordan Freda Visual Effects Producer
Jason Berg Visual Effects Production Assistant
Matthew Frederick Johnson Visual Effects Production Assistant
Michael Copeland Special Effects
Jeffrey A. Wischnack Special Effects Coordinator
Bruce D. Hayes Special Effects Technician
Michael Burgess Second Assistant Camera
Heather Arthur Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022