5.7

Punisher: War Zone (2008)

Actie, Misdaad
De compromisloze wreker Frank Castle gaat door met zijn éénmansoorlog tegen de georganiseerde misdaad. Ditmaal neemt hij het op tegen de ambitieuze maffiabaas Billy Russoti. Nadat Russoti door Castle keihard wordt aangepakt en hierbij zwaar verminkt raakt, zweert hij wraak. Hij neemt een nieuwe identiteit aan; "Jigsaw". De FBI kan Jigsaw niet aan en Castle zal het op moeten nemen tegen Jigsaw's snel gerecruteerde privé-leger.

Punisher: War Zone Film Info

Score: 5.7/10 van 767 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2008-12-05
Lengte: 102 Minuut / 1:42
Regisseur: Lexi Alexander
website: http://punisherwarzonemovie.com
Productie Studios: Lionsgate, MHF Zweite Academy Film, Marvel Knights, Valhalla Motion Pictures, SGF Entertainment, Muse Entertainment
Productie Land: Canada, Germany, United States of America

Punisher: War Zone Foto's


Punisher: War Zone Trailer


Ray Stevenson
als Frank Castle / The Punisher
Dominic West
als Billy Russoti / Jigsaw
Julie Benz
als Angela Donatelli
Colin Salmon
als Paul Budiansky
Doug Hutchison
als Loony Bin Jim
Dash Mihok
als Martin Soap
Wayne Knight
als Micro
Stephanie Janusauskas
als Grace Donatelli
Mark Camacho
als Pittsy
Romano Orzari
als Nicky
Keram Malicki-Sánchez
als Ink
Larry Day
als Agent Miller
Ron Lea
als Captain Ross
Tony Calabretta
als Saffiotti
T. J. Storm
als Maginty
Carlos Gonzalez-Vio
als Carlos
David Vadim
als Cristu Bulat
Gale Anne Hurd Producer
Bill Johnson Associate Producer
Deborah Aquila Casting
Andrew Neskoromny Production Design
Stan Lee Executive Producer
Kevin Feige Executive Producer
Christophe Giraud Makeup Artist
Claude La Haye Sound Mixer
Art Marcum Writer
Matt Holloway Writer
Ryal Cosgrove Special Effects Coordinator
Ogden Gavanski Executive Producer
Michael Paseornek Executive Producer
Jennifer L. Smith Casting
Simon Abbott Production Manager
Lexi Alexander Director
Michael Wandmacher Music
William Yeh Editor
Oliver Hengst Executive Producer
Ernst-August Schnieder Executive Producer
Wolfgang Schamburg Associate Producer
Gary Ventimiglia Co-Producer
John Sacchi Executive Producer
Jack L. Murray Co-Producer
Steve Gainer Director of Photography
Donna Sloan Executive In Charge Of Production
Nick Santora Writer
Gerry Conway Characters
Adrien Morot Prosthetic Supervisor
Carl Pedregal Post Production Supervisor
Jean Kazemirchuk Art Direction
Jean Frenette Stunt Coordinator
Joshua Winget Music Editor
Robert Short Visual Effects Supervisor
Julie Garces Assistant Editor
Scott J. Ateah Stunt Coordinator
Philippe Montel Transportation Coordinator
Ari Arad Executive Producer
Odette Gadoury Costume Design
Tricia Wood Casting
Simonetta Mariano Costume Supervisor
Bob Corff Dialect Coach
Owen Walstrom Stunt Coordinator
Martin Gendron Art Direction
Tom Ozanich Sound Re-Recording Mixer
David Crone Camera Operator
David Crone Steadicam Operator
Vincent Gingras-Liberali Assistant Art Director
Lucie Tremblay Set Designer
Milena Popović Script Supervisor
Frédéric Amblard Set Designer
Alex Touikan Set Designer
Takashi Seida Still Photographer
Ray McIntyre Jr. Visual Effects Supervisor
Aidan Stanford Color Timer
Eames Gagnon Gaffer
René Guillard Rigging Gaffer
Jonathan Wenk Still Photographer
Charlotte Rouleau Assistant Art Director
Michael Babcock Sound Re-Recording Mixer
Puelo Deir Unit Publicist
Olivier Xavier Makeup Effects
Pierre Brunet Location Manager
François Senécal Set Decoration
Melissa Purino Makeup Department Head
Carrie Foster Art Department Coordinator
Serge Lavigueur Makeup Effects
Dominique Ricard Camera Operator
Martin Chalifoux Construction Coordinator
Rosalie Clermont-Bilodeau Assistant Costume Designer
Yves Desjardins Production Coordinator
Francis Péloquin Boom Operator
Marc Lemieux Loader
Dan Hubbert Music Supervisor
Mark W. McCoy Post-Production Manager
Matt Russell Post Production Assistant
Claude Hazanavicius Sound Mixer
Catherine Bellazzi Boom Operator
Marc Hazanavicius Boom Operator
Philippé Lavigne Boom Operator
Patrick Rainville Best Boy Electric
Martin Beaudry Best Boy Electric
Sylvain Jouvet Rigging Gaffer
Christian Chabot Rigging Gaffer
Guy Pigeon Assistant Art Director
Céline Lampron Set Designer
Annika Krausz Set Decoration
Michel Clement Set Decoration
Sylvie Théberge Seamstress
Bruno Gatier Makeup Effects
Maxime Leduc Makeup Effects
Sabin Paradis Hair Department Head
Chantal Bergeron Hairstylist
Moise Piuze Location Scout
Jane Lu Location Scout
Victorine Tamafo Production Coordinator
Nathalie Laporte Production Accountant
Matt Gendron Art Direction
Andrew Law Set Decoration






















ikwilfilmskijken © 2021