7.201

Radio (2003)

Drama
James Robert 'Radio' Kennedy is een geestelijk gehandicapte jongen in een klein dorpje waar de hoofdcoach van het footballteam nog belangrijker is dan de burgemeester.

Radio Film Info

Score: 7.201/10 van 666 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2003-10-24
Lengte: 109 Minuut / 1:49
Regisseur: Michael Tollin
Productie Studios: Tollin/Robbins Productions, Revolution Studios, Columbia Pictures
Productie Land: United States of America


Radio Trailer


Cuba Gooding Jr.
als Radio
Ed Harris
als Coach Jones
Alfre Woodard
als Principal Daniels
S. Epatha Merkerson
als Maggie
Debra Winger
als Linda Jones
Chris Mulkey
als Frank
Sarah Drew
als Mary Helen Jones
Brent Sexton
als Honeycutt
Riley Smith
als Johnny
Patrick Breen
als Tucker
Bill Roberson
als Del
Michael Harding
als Irv the Cop
Rebecca Koon
als Waitress
Hi Bedford-Roberson
als School Receptionist
Michael Kroeker
als Young Cop
Mark Robert Ellis
als Football Referee
Shelley Reid
als Cop #2
Leonard Wheeler
als Hoop Referee
Bert Beatson
als Hoop Player
Deborah McTeer
als Linda's Friend
Tammy Arnold
als Woman in Stands
Michael Flippo
als Bus Driver
Ringo Starr
als Stinger the Mascot (uncredited)
Don Burgess Director of Photography
Chris Lebenzon Editor
Clay A. Griffith Production Design
James Horner Original Music Composer
Steven C. McGee Chief Lighting Technician
Margery Simkin Casting
Robert Greenfield Set Decoration
Toni-Ann Walker Hairstylist
Lucy Sustar Foley Mixer
Mike Rich Writer
Todd Garner Executive Producer
Jim Passon Color Timer
Joel Negron Additional Editor
Lisa Jaime Music Editor
Denise Wingate Costume Design
Cheri Minns Makeup Artist
Robert Presley Steadicam Operator
Robert Presley "A" Camera Operator
Brian Robbins Producer
Michael Tollin Director
Michael Tollin Producer
Caitlin Scanlon Executive Producer
Peter Fandetti First Assistant Editor
Harvey Rosenstock Editor
Tierre Turner Associate Producer
Herb Gains Producer
Herb Gains Unit Production Manager
Gary Archer Prosthetics
Laura Ziffren Music Supervisor
Branden Spencer First Assistant Sound Editor
Tom Bellfort Supervising Sound Editor
Jennifer Corey Production Coordinator
Michael Bonsignore Dolly Grip
Paul A. Simmons Jr. Key Costumer
Thomas Minton Art Direction
Wayne Jones Transportation Captain
Diane Marshall Foley Artist
Frederick H. Stahly ADR Editor
Michael Hertlein Dialogue Editor
Dwight Benjamin-Creel Property Master
Michael J. Broomberg Foley Artist
Tom Jones Jr. Construction Coordinator
Michael Tackett Still Photographer
Larry Kemp Foley Editor
Simon Rhodes Scoring Mixer
Kenneth Karman Music Editor
Karen Keyes Costumer
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Jim Henrikson Music Editor
Patrick B. O'Brien "B" Camera Operator
Hugh Waddell Supervising Dialogue Editor
Julia Starr Sanford Set Designer
Myron Nettinga Sound Re-Recording Mixer
Bruce Tanis Sound Effects Editor
Dan Hegeman Sound Effects Editor
Hector C. Gika Sound Designer
Sara Flamm Production Supervisor
Frances Fiore Unit Publicist
Tyler C. Daum Stunts
Tyler C. Daum Transportation Coordinator
Rick Pour Makeup Artist
Allen E. Taylor Production Accountant
Jeff Goodwin Makeup Department Head
Tammy Arnold Dialect Coach
Jo Jo Stephens Key Hair Stylist
Mary Morgan Location Manager
Michael J. Leone Script Supervisor
Wyatt Belton Hairstylist
Carrie Angland Makeup Artist
Sandra Collier Costume Supervisor
Randy Kerber Orchestrator
Stacye P. Branche Makeup & Hair
Eddie Bowlin Rigging Gaffer
Zoran Veselic First Assistant "A" Camera
Terrence B. Zinn Production Assistant
Michael Rayle Cableman
Jeffree Bloomer Production Sound Mixer
Steven Cueva Second Assistant "A" Camera
Michael J. Coo Key Grip
Isabel Henderson Post Production Supervisor
Vincent Lascoumes First Assistant Director
Justine Hempe Casting Associate
Gary Burritt Negative Cutter
Christophe Le Chanu Second Second Assistant Director
Edward J. Cox Assistant Chief Lighting Technician
Thomas Kittle Special Effects Coordinator
Michael Piotrowski Boom Operator
Roger Scruggs Construction Foreman
Michael Brennan Dolly Grip
Kimberly Jase First Assistant Accountant
Mark Gilmer Camera Loader
Frank M. Fleming Leadman
Jennifer Martinez Assistant Editor
Karen Chalk Wheeler Assistant Accountant
Meredith Apel Assistant Editor
Joanie Selden Payroll Accountant
Craig Kohtala Best Boy Grip
Robert Lane Assistant Accountant
Keva Keyes Costumer
Randall R. Milazzo Assistant Property Master
Alton McClellan Standby Painter
Tony Jenzano Video Assist Operator
Joseph Thomas First Assistant "B" Camera
Bill King Graphic Designer
Blanche Sypher Craft Service
Tona B. Dahlquist Local Casting
Tona B. Dahlquist Extras Casting
Alicia Lowe Art Department Coordinator
Omar J. Simmons Costumer
Daniel Kupresan Assistant Editor
Steve Eddy Production Secretary
Lara Grant Assistant Editor
Kathy Rayle Assistant Production Coordinator






















ikwilfilmskijken © 2024