6.7

Rango (2011)

Animatie, Komedie, Familie, Western, Avontuur
Als een naamloze kameleon (Johnny Depp) uit zijn terrarium vrij komt, staat hij plots midden in de woestijn. Hij was zijn leventje tussen vier ramen toch al zat, maar wat nu? Een buidelrat stuurt hem op weg richting het stadje Dirt, ergens op de grens van beschaving. Daar doet de hagedis zich voor als Rango, een onverschrokken pistoolheld. Het stadje staat door gebrek aan water op het punt van uitdrogen. Het is aan Rango om Dirt van de ondergang te redden.

Rango Film Info

Score: 6.7/10 van 4251 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-03-02
Lengte: 107 Minuut / 1:47
Regisseur: Gore Verbinski
website: http://www.rangomovie.com/
Productie Studios: Paramount, Nickelodeon Movies, GK Films, Blind Wink
Productie Land: United States of America

Rango Foto's


Rango Trailer


Johnny Depp
als Rango (voice)
Isla Fisher
als Beans (Voice)
Ned Beatty
als Tortoise John (voice)
Bill Nighy
als Rattlesnake Jake (voice)
Alfred Molina
als Roadkill (Voice)
Abigail Breslin
als Priscilla (Voice)
Claudia Black
als Angelique (voice)
Timothy Olyphant
als The Spirit of the West (voice)
Ray Winstone
als Bad Bill (voice)
Stephen Root
als Doc / Merrimack / Mr. Snuggles (voice)
Harry Dean Stanton
als Balthazar (voice)
Ian Abercrombie
als Ambrose (voice)
Gil Birmingham
als Wounded Bird (voice)
James Ward Byrkit
als Waffles / Gordy / Papa Joad / Cousin Murt / Curlie / Knife Attacker / Rodent Kid (voice)
Blake Clark
als Buford (voice)
Keith Campbell
als Sod Buster (voice)
Beth Grant
als Bonnie (voice)
John Cothran, Jr.
als Elgin (voice)
Patrika Darbo
als Delilah / Maybelle (voice)
George DelHoyo
als Señor Flan - Mariachi Accordion (voice)
Maile Flanagan
als Lucky (voice)
Charles Fleischer
als Elbows (voice)
Ryan Hurst
als Jedidiah (voice)
Vincent Kartheiser
als Ezekiel / Lasso Rodent (voice)
Hemky Madera
als Chorizo (voice)
Alex Manugian
als Spoons (voice)
Mark 'Crash' McCreery
als Parsons (voice)
Joe Nunez
als Rock-Eye (voice)
Christopher L. Parson
als Hazel Moats / Kinski / Stump / Clinker / Lenny / Boseefus /Dirt Kid (voice)
Lew Temple
als Furgus / Hitch (voice)
Alanna Ubach
als Boo / Cletus / Fresca / Miss Daisy (voice)
Gore Verbinski
als Sergeant Turley / Crevice / Slim / Lupe - Mariachi Violin(voice)
Kym Whitley
als Melonee (voice)
Gore Verbinski Director
Gore Verbinski Producer
Gore Verbinski Story
Craig Wood Editor
Roger Deakins Director of Photography
Hans Zimmer Original Music Composer
Denise Chamian Casting
Christopher Boyes Sound Re-Recording Mixer
John Logan Writer
John Logan Story
Ruth Lambert Additional Casting
Doc Kane ADR Mixer
Michael Silvers Supervising Dialogue Editor
Shannon Mills Sound Effects Editor
Dennie Thorpe Foley Artist
Jana Vance Foley Artist
Dee Selby Foley Editor
Tim Alexander Visual Effects Supervisor
Jim Passon Color Timer
Keith Campbell Stunt Coordinator
Graham King Producer
Geoff Zanelli Additional Music
Jacqueline M. Lopez Visual Effects Producer
Eddy Wong Digital Compositor
Ryeland Allison Musician
John B. Carls Producer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Nick Glennie-Smith Conductor
Heitor Pereira Additional Music
Heitor Pereira Musician
Stefan Sonnenfeld Colorist
Holly Dorff ADR Voice Casting
Kevin Kaska Orchestrator
Tim Headington Executive Producer
JoAnn Fregalette Jansen Choreographer
Rick Giovinazzo Orchestrator
Arturo Sandoval Musician
James Ward Byrkit Story
James Ward Byrkit Storyboard Artist
Rick Garcia Thanks
Michael Bauer Digital Supervisor
Michael Lum Animation
Davey Johnstone Musician
Brett Pierce Temp Music Editor
Lorne Balfe Additional Music
Angela Demo Casting Associate
George Doering Musician
Adam Peters Additional Music
William V. Malpede Music Arranger
John Sponsler Additional Music
Adam Somner Production Manager
Adam Somner First Assistant Director
Wyatt Jones Additional Editor
Karen Kelly Visual Effects Coordinator
Tom Gire Additional Music
Johnny Spinelli Animation
Nick Walker Layout Supervisor
Anthony Leonardi III Storyboard Artist
David Feiss Story Artist
Joe Murray Character Designer
David Hidalgo Musician
Emile Edwin Smith Visual Effects
Mark 'Crash' McCreery Production Design
Mark 'Crash' McCreery Visual Effects
Mark Bakshi Consulting Producer
Bryce Jacobs Musician
Peter Oso Snell Music Editor
Robert Edwards ADR Mixer
Henry Hobson Title Designer
Addison Teague Supervising Sound Editor
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Clint Smith Sound Recordist
David C. Hughes Sound Effects Editor
John Knoll Visual Effects Supervisor
Nigel Sumner CG Supervisor
Dominic Lewis Additional Music
Sebastian Zuleta Score Engineer
Martin Schaer Camera Operator
Laura Caulfield Legal Services
Amy Beresford Visual Effects Producer
Tau Gerber Digital Compositor
Juan Morse Lighting Technician
Marina Marit Set Costumer
Michael Diersing Construction Coordinator
Eric Ramirez Set Dresser
J.R. Grubbs Sound Effects Editor
Christian Alzmann Concept Artist
Adam Kopald Sound Editor
Jeremy Cantor Animation
Samuel R. Harrison III Video Assist Operator
Jessica Drake Dialect Coach
Hal T. Hickel Animation Director
Hal T. Hickel Animation Supervisor
Kevin Collins Stand In
Delio Tramontozzi Animation
Jeff Wozniak Sequence Supervisor
Frederick Fowles Creature Technical Director
Cristin Pescosolido Compositor
Gary Kout Production Supervisor
Marco Foglia Animation
Tom Barrett Additional Editor
Patrick Hoeschen Gaffer
Jason Malinowsky Animation
Tom De Rosier Storyboard Artist
Chuck Duke Animation
Nick Fredin Animation
Michael Gaiser Visual Effects
Jurgen Gross Storyboard Artist
Jess Morris Animation
Miles Southan Animation
Walt Fowler Orchestrator
Patrick R. Siembieda Production Accountant
Travis Tohill Animation
Dave Logan Creature Technical Director
Adam Schnitzer Layout
Jim Martin Production Illustrator
Jeff Grebe Sequence Supervisor
Flannery Huntley Animation Coordinator
Shawn Kelly Lead Animator
Laura Killmaster Creature Technical Director
Stephen King Animation
Pei'an Lau Visual Effects Production Assistant
Mike Marcuzzi Creature Technical Director
Christian Saenz Creature Technical Director
Michael Sean Ryan Transportation Coordinator
James Goldman Assistant Camera
Satnam Ramgotra Musician
Peter G. Adams Musician
Beauxregard Neylon ADR Mixer
Shari Hanson Co-Producer
Robert McGee Additional Casting
Kris Peck Property Master
Lee Orloff Sound Mixer
Tim Harrington Animation
Atsushi Kojima Animation
Alex Romano Digital Intermediate Editor
Steve Slanec Foley Supervisor
Frank Rinella Foley Mixer
Richard Stirling Post Production Supervisor
B.J. Smith Set Medic
John Bell Supervising Art Director
Tom Martinek Sequence Supervisor
Brian Robinson Boom Operator
Tien Nguyen Production Assistant
Simon Morgan First Assistant Editor
Craig Eastman Musician
Tory Mercer Compositing Lead
James Carson Concept Artist
Steve Braggs Sequence Supervisor
Peter Geraghty First Assistant "B" Camera
Maria Goodale Animation
Bradley Lorimer Animation
David Gosman Storyboard Artist
Peter Miller Sound Designer
Peter Miller Supervising Sound Editor
Carol Norton Production Manager
Colin Benoit Layout Supervisor
Bryant Powell Stand In
John Teska Creature Technical Director
Kenneth Bailey Creature Technical Director
Robert Hoffmeister Sequence Supervisor
Ben Rosenblatt Executive In Charge Of Post Production
David Michael Green Post Production Technical Engineer
Nelson Sepulveda Compositing Supervisor
James Thatcher Musician
John D. Miller Best Boy Grip
Robert Lamkin Catering
John Bartnicki Production Assistant
Scott Wesley Ross Visual Effects Assistant Editor
Greg Etheredge Electrician
Cedric Lo Lead Animator
Ian Calip Second Assistant Director
Eunha Choi Title Designer
Frédéric Côté Animation
Tina Guo Musician
Brandon Loomis Production Assistant
Zameer Hussain Digital Compositor
Mike Anderson Utility Sound
Shawn Miller Animation
Gary Wu Creature Technical Director
Maurizio Giglioli Creature Technical Director
Alejandro J. Castillo Lighting Technician
Dan Goslee Digital Intermediate Assistant
Janet Lewin Executive Visual Effects Producer
Matt Brumit Sequence Supervisor
Joel Griffen Assistant Editor
Bradley Good Assistant Property Master
Coya Elliott Assistant Dialogue Editor
Chris Barron Assistant Sound Editor
Chris Barron Foley Recordist
Ben O'Brien Digital Compositor
Geoff Campbell Character Modelling Supervisor
Jenna Grigg Thomas Production Manager
Tracy Nicole Irwin VFX Artist
Erik Shepherd VFX Artist
Marcel Martinez Digital Compositor
Krysti Baxter Casting Assistant
Mickael Coedel Animation
Katharine Evans VFX Artist
Tu Le CG Artist
Alexander K. Lee Animation
Daniel Kresco Score Engineer
Richard Matsushita Modeling
Jason Ho Animation
François Lambert Sequence Supervisor
Christine Altomari Production Supervisor
Gem Ronn Cadiz Creature Technical Director
Bastiaan Koch Visual Effects
Geoff Hemphill Animation
Erik Morgansen Animation
Steve Rawlins Animation
Greg Towner Animation
Chi Chung Tse Animation
Tim Waddy Animation
Andy Wong Lead Animator
Renita Taylor Creature Technical Director
Jen Howard Compositing Lead
Chad Taylor Compositing Lead
Todd Vaziri Sequence Supervisor
John Walker VFX Artist
Leandro Estebecorena CG Supervisor
Melanie Cussac Production Coordinator
Rachel Galbraith Visual Effects Coordinator
Dan Bornstein Visual Effects Technical Director
Abishek Nair Digital Compositor
Chrysta Marie Burton Production Coordinator
Steven Serna Grip
David Hickey Payroll Accountant
Michael Midlock Animation
Alex Tropiec Jr. Digital Compositor
Kevin Sprout CG Supervisor
Edward Zhou Senior Animator
Brenda T. Huey Production Accountant
Adam Cramer Co-Producer
Nils Peyron Consulting Producer
David Shannon Co-Producer
David Shannon Concept Artist
Ffilip Bolton Lighting Technician
Derrek Horn Post Production Assistant
Elizabeth Galloway Assistant Production Coordinator
Sam Chwat Dialect Coach
A.K. Hottman Production Assistant
Devin Toft Production Assistant
Richard Itskovich Production Assistant
Dan Urrutia Production Secretary
Lindsey Jayne Boyd Set Production Assistant
Chuck Choi Score Engineer
Phill Boucher Score Engineer
Michael Hobe Musician
Brian Swartz Musician
Philip Young ADR Recordist
Joe Ceballos Matte Painter
Patrick T. Myers CG Supervisor
John Giang Concept Artist
Melaina Mace Concept Artist
Devon Cutler Concept Artist
Devon Cutler Storyboard Artist
Adrian Watkins Creature Technical Director
Alexandra Weir Creature Technical Director
Chin Kok Tan Creature Technical Director
Karen Halliwell Creature Technical Director
Kelvin Chu Creature Technical Director
Shiv Sundar Creature Technical Director
Goh Kenny Creature Technical Director
Nikita McKinder Creature Technical Director
Chase Cooper Creature Technical Director
Gregory Weiner Creature Technical Director
Henri Tan Creature Technical Director
Jim Van Allen Creature Technical Director
Jing Cui Creature Technical Director
John Doublestein Creature Technical Director
John Van Der Zalm Creature Technical Director
Quentin Auger Creature Technical Director
S. Scott Parrish Creature Technical Director
Seung-Hun Lee Creature Technical Director
Sheen Wei Yap Creature Technical Director
Shih Ming Tay Creature Technical Director
Wanghua Huang Creature Technical Director
Attaporn Kanjanasahas Creature Technical Director
Chin Chee Cheah Matte Painter
Juan Pablo Monroy Matte Painter
Eric J. Dima-ala Matte Painter
Huai Yuan Teh Modeling
Ken Bryan Modeling
Yap Hon Wui Modeling
Chulev Marko Modeling
Peter Chesloff Compositing Lead
Can Chang Compositor
Jaymie Lam Compositor
Christopher Balog Digital Compositor
Florian Strobl Digital Compositor
Jason Porter Digital Compositor
Justin Kosnikowski Digital Compositor
Myles Murphy Digital Compositor
Pascale Ville Digital Compositor
Sebastian Feldman Digital Compositor
Tia L. Marshall Digital Compositor
Lam Nguyen Layout
Romaine Coston Layout
Matt Neapolitan Layout
Alex Cannon Animation
Alex Cannon Layout
Alex Cannon Pre-Visualization Supervisor
Morgan Smith Production Coordinator
David Gottlieb Sequence Supervisor
Mathieu Boucher Sequence Supervisor
Scott Younkin Sequence Supervisor
Sean MacKenzie Sequence Supervisor
André Mazzone Software Engineer
Adam Lee VFX Artist
Bekah Baik VFX Artist
Branko Grujcic VFX Artist
Dong Yeop Shin VFX Artist
Durant Schoon VFX Artist
Indira Guerrieri VFX Artist
Jean-Claude Langer VFX Artist
Mei Gangwen VFX Artist
Natasha Devaud VFX Artist
Scott Mease VFX Artist
Simeon Bassett VFX Artist
Chantell Brown Visual Effects
John Kilshaw Visual Effects
Shaun Stephenson Visual Effects
Christopher Bannister Visual Effects Coordinator
Cynthia Crimmins Visual Effects Coordinator
Hayley Nenadal Visual Effects Production Assistant
Jennifer Duncan Visual Effects Production Assistant
Danielle Rubin Visual Effects Production Manager
Florian Witzel Visual Effects Technical Director
Alicia Kho Animation
Andre Tong Animation
Barry Lim Animation
Chun Wing Vincent Yu Animation
Edmund Wong Animation
Jay Rennie Animation
Jeff Vacanti Animation
John Zdankiewicz Animation
Josh Kent Animation
Kian Shyang Chong Animation
Marc Beaujeau Animation
Maureen Seng Animation
Neil Michka Animation
Roy Tan Animation
Samati Boonchitsitsak Animation
Tan Woei Hong Animation
Yee Sang Khet Animation
Zaini Jalani Animation
Zeng Lin Animation
Jackson Yeoh Animation
Chansoo Kim Animation
Simon Fillat Animation
J.D. Burditt Animation
Eric Mun Fai Leong Senior Animator
Charles Alleneck Lead Animator
Derrick Carlin Lead Animator
Maia Kayser Lead Animator
Eugene Yelchin Character Designer
Josh Hayes Story Artist






















ikwilfilmskijken © 2020