Real Steel (2011)

Actie, Sciencefiction, Drama
Een verhaal dat zich afspeelt in het jaar 2020, waar robotboxen een populaire sport is. Een promotor (Hugh Jackman) die moeite heeft zijn hoofd boven water te houden stuit op een afgeschreven robot en denkt er een kampioen van te kunnen maken. Terwijl hij samen met de robot furore maakt, komt hij erachter dat hij een zoontje van elf jaar oud heeft, die hem wil leren kennen.

Real Steel Film Info

Score: 6.9/10 van 6709 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2011-09-28
Lengte: 127 Minuut / 2:7
Regisseur: Shawn Levy
Schrijvers John Gatins, Leslie Bohem.
Productie Studios: Touchstone Pictures, ImageMovers, Angry Films, Kontsept Film Company, Revolution Sun Studios, DreamWorks Pictures, Reliance Entertainment, 21 Laps Entertainment
Productie Land: United States of America, India


Real Steel Trailer


Hugh Jackman
als Charlie Kenton
Dakota Goyo
als Max Kenton
Evangeline Lilly
als Bailey Tallet
Kevin Durand
als Ricky
Anthony Mackie
als Finn
Hope Davis
als Aunt Debra
James Rebhorn
als Marvin
Karl Yune
als Tak Mashido
Sophie Levy
als Big Sister
Tess Levy
als Little Sister
Olga Fonda
als Farra Lemkova
John Gatins
als Kingpin
Gregory Sims
als Bill Panner
Torey Adkins
als Large Texan Man
Phil LaMarr
als ESPN Boxing Commentator
John Hawkinson
als San Leandro Gentleman #2
David Alan Basche
als ESPN Boxing Commentator
Julian Gant
als Starblaze Arena Reporter
Ken Alter
als Virgin America Spectrum Ring Announcer
Leilani Barrett
als Virgin America Spectrum Ref
D.B. Dickerson
als Twin Cities Controller
Peter Carey
als Bing Arena Announcer
Dan Lemieux
als Bing Arena Ref
Richard Goteri
als Older Gentleman
Tim Holmes
als Blacktop Controller
Ricky Wayne
als Underground Promoter
Taris Tyler
als Robot Promoter
Kevin Dorman
als Atom Performance Capture
John Manfredi
als Sergei Lemkova
Mike Ancrile
als Fight Fan (uncredited)
Leah Barkoff
als Upscale Fight Fan (uncredited)
Joshua Ray Bell
als Rodeo Cowboy (uncredited)
Clark Birchmeier
als Bar Patron (uncredited)
Ben Hernandez Bray
als Ricky's Henchman (uncredited)
Wayne E. Brown
als Upscale Boxing Fan (uncredited)
Justin Calkins
als Rodeo Cowboy (uncredited)
Ron Causey
als Kingpin's Henchman (uncredited)
Jahnel Curfman
als Panoramic Fight Fan (uncredited)
Johnny Flynn
als ESPN Commentator (uncredited)
Logan Fry
als Rabid Fight Fan (uncredited)
Megan Grant
als Vendor (uncredited)
J.J. Green
als Crash Palace Fan (uncredited)
Shane Hagedorn
als Photographer (uncredited)
Kef Lee
als Zeus Robot Handler #1 (uncredited)
Brad Leo Lyon
als Fight Fan (uncredited)
Mary Magyari
als Usher (uncredited)
Megan Mockensturm
als Fight Fan (uncredited)
Kirstie Munoz
als Vendor (uncredited)
Anton Narinskiy
als Farra's Body Guard (uncredited)
Chris Newman
als Starblaze Security Guard (uncredited)
Wendy Paquette
als Fight Fan (uncredited)
Alan D. Purwin
als Helicopter Pilot (uncredited)
Miguel Sandoval
als Judge (uncredited)
Dwight Sora
als Japanese Reporter #2 (uncredited)
Jojuan Westmoreland
als Zoo Fight Fan (uncredited)
Amanda Wright
als Ricky's Girl (uncredited)
Gary T. Jones
als Rich Man (uncredited)
Robert Zemeckis Executive Producer
Steve Starkey Executive Producer
Bill Coe First Assistant "B" Camera
Steven Spielberg Executive Producer
Danny Elfman Original Music Composer
Bill Abbott Music Editor
Don Murphy Producer
Marlene Stewart Costume Design
David Rubin Casting
Victor J. Zolfo Set Decoration
Josh McLaglen Executive Producer
Richard Matheson Story
Jim Passon Color Timer
Robert Woodruff Set Designer
Joe Digaetano Special Effects Coordinator
Shawn Levy Director
Shawn Levy Producer
Mauro Fiore Director of Photography
Jeremy Leven Story
Jack Rapke Executive Producer
Zachary Woodlee Choreographer
Rick Benattar Co-Producer
Susan Montford Producer
Richard Hicks Casting
Tom Meyer Production Design
John Gatins Screenplay
Dean Zimmerman Editor
David Betancourt ADR Mixer
Warren Hendriks Sound Designer
David Lucarelli ADR Recordist
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Erin Michael Rettig Sound Engineer
Charleen Richards ADR Mixer
Dan Gilroy Story
Mary McLaglen Executive Producer
Leslie Bohem Screenplay
Caitlin McKenna-Wilkinson ADR Voice Casting
Seth Reed Supervising Art Director
Kimberly Jones Makeup Artist
Damion Poitier Utility Stunts
Ron Ames Visual Effects Producer
Ron Ames Associate Producer
Ron Bedrosian ADR Mixer
Greg Zimmerman ADR Recordist
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist
Christos Moisides Camera Operator
Tim Flattery Concept Artist
Daren Dochterman Concept Artist
Eric Hedayat Co-Producer
Melissa Moseley Still Photographer
Erik F. Hill Grip
David Kramer Extras Casting
Toni Price Assistant Makeup Artist
Matthew Gratzner Visual Effects Supervisor
John Rosengrant Animatronics Supervisor
Matt Fore Camera Operator
Bradley Rubin Assistant Art Director
Ann Masterson Makeup Department Head
Jamie Bishop Set Dresser
Joe Dunckley Props
Dan O'Connell Foley Artist
Tex Kadonaga Set Designer
Anne Porter Set Designer
Craig Henighan Sound Designer
Craig Henighan Supervising Sound Editor
Craig Henighan Sound Re-Recording Mixer
Stephanie Arble Hairstylist
Carl F. Shuffett Set Dresser
Lily Shapiro Visual Effects Coordinator
Sara Holden Stunts
Victor James Martinez Concept Artist
Tim Croshaw Set Designer
Douglas Womack Construction Coordinator
John T. Cucci Foley Artist
Mike Stassi Set Designer
John Villarino Construction Coordinator
Maurice K. McGuire Camera Operator
Steven B. Melton Property Master
Susan Dawes Dialogue Editor
Daniel Brimer Visual Effects Producer
David Sanger Visual Effects Producer
Matthew Collorafice Digital Compositor
Sean Cushing Visual Effects Producer
Theodore Sharps Set Designer
Carrie Ray Casting
David Emmerichs Steadicam Operator
Patrick Ballin Visual Effects Assistant Editor
Erik Nash Visual Effects Supervisor
Bruce Nicholson Digital Compositor
Wayne Lemmer Sound Designer
John Millard Leadman
Jamie Lagerhausen Key Grip
Natalie Driscoll Key Hair Stylist
David B. Nowell Aerial Director of Photography
Olaf Wendt Visual Effects Supervisor
Miles Teves Concept Artist
Greg Steele ADR Mixer
Kerry Dean Williams Supervising ADR Editor
Bruce Tanis Foley Editor
Marisa Clayton Digital Intermediate Producer
Terry Wilson Music Editor
Steve Miller Visual Effects Editor
Danny Gordon Taylor Animation Supervisor
Chris Culliton Gaffer
Nina Paskowitz Hair Department Head
Skip Longfellow First Assistant Sound Editor
Kevin Lingenfelser Digital Compositor
Kevin McTurk Visual Effects
Kevin McTurk Special Effects Technician
Jayne Laube Makeup Artist
William R. Wright Senior Animator
Clifton Chippewa Hairstylist
Erik Baker Animation
Pamela S. Westmore Makeup Artist
David Moreau Set Designer
Kelli Barksdale Stunt Double
Lauren Kress Hairstylist
Andrea Carter Art Department Coordinator
Edward T. Reiff Jr. Special Effects Technician
Jeannette Moriarty Hairstylist
Meshelle Melone Assistant Hairstylist
Erin Wooldridge Key Makeup Artist
Diane Durant Script Supervisor
Gresham Lochner Compositor
Matthew Bramante Compositor
Jennifer Hawks Music Supervisor
Elizabeth Cortez Hairstylist
Skip Kimball Digital Intermediate Colorist
Blake Collins Foley Mixer
Steve Cantamessa Sound Mixer
Helen Luttrell Dialogue Editor
Satcha Congdon Construction Foreman
James Ashwill Foley Mixer
Scott La Rue Boom Operator
Jourdan Henderson Art Department Coordinator
Tim Stadler Painter
Steven Fagerquist Digital Compositor
Wesley Cronk Digital Compositor
Sean T. Kelly Grip
Joel Venti Storyboard Artist
Bobby Mara Construction Coordinator
Justin Shaw Visual Effects Assistant Editor
Troy N. Wade Dolly Grip
Jarek Gorczycki Best Boy Electric
Casey Schatz Pre-Visualization Supervisor
Larry Nielsen First Assistant "A" Camera
Justin N. Lang Set Dresser
Ryan Nelson Grip
Krista Benson Compositor
Trevor Goring Storyboard Artist
Chris McLeod Additional Lighting Technician
Jim Warren Set Decoration Buyer
Molly Pabian Visual Effects Coordinator
Jennifer Bash Art Department Assistant
Gary Thomas Boom Operator
Tracy Dixon Extras Casting
Marie Fink Stunts
Anthony Seyler Music Supervisor
Jaime Dawkins Techno Crane Operator
Andrew H. Leung Conceptual Illustrator
John Janusek Key Grip
Salim Bensrhir Electrician
Hayley Perkins Visual Effects Production Assistant
Nicholas Kaat Electrician
Francis Puthanangadi Digital Compositor
Amy Snell Grip
Olivia Thomas Casting Assistant
Matt Kubas Lighting Technician
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Dennis Hoerter Key Grip
Tony Ferdinand Post Production Assistant
Swen Gillberg Digital Effects Supervisor
John Guentner Foley Mixer
Scott Schutzki Set Dresser
Marie Victoria Denoga Digital Compositor
Monet Sheree Funke Visual Effects Production Assistant
John Beran Rigging Grip
Jeremy Thompson Assistant Property Master
Michael Rivera ADR Recordist
Mike Mahern Graphic Designer
Erik Gamache Animation Supervisor
Paul George Palop CG Supervisor
Yuka Hosomi Digital Compositor
Steven Munson Special Effects Technician
Garth Steinheimer Special Effects Technician
Randy Brown Digital Compositor
Megan Greydanus Graphic Designer
Michael Miller Digital Compositor
Jack McQuisten Hairstylist
Eleyna M. Brandt Makeup Artist
Rishi Moudgil Art Department Assistant
Rick Radomski Art Department Assistant
Ceri Glowacki Art Department Production Assistant
Leslie A. Tokunaga Construction Buyer
Joseph F. Beeco Construction Foreman
Anthony Darin Carpenter
Peter Sikkelee Painter
Tom Sparkman Painter
Wilson Wilkes Painter
David Brayman Propmaker
Chris Frankovich Propmaker
Robert M. Gualdoni Propmaker
David Stasiak Propmaker
Derek Dubyak Set Dresser
Bobby Rhodes Set Dresser
Mark Sejnowski Set Dresser
John P. Shine Best Boy Grip
Diego Mariscal Dolly Grip
Derek Reynolds Electrician
Marvin J. Bowie Grip
Ryan Carnahan Grip
Neal Wilde Grip
Donald Jones Grip
Kenny Kondratko Lighting Technician
Dan Mikulski Lighting Technician
Tiffany Burns Rigging Grip
Bobby McMahan Second Assistant Camera
Naomi Villanueva-Brunner Second Assistant "A" Camera
Mia Cusumano Casting Assistant
Kate Hubbell Casting Associate
Michael Maloney Compositing Supervisor
Michael Melchiorre Compositing Supervisor
Leon Nowlin Compositor
John Brennick Compositor
Bob Roesler Compositor
Ned Wilson Compositor
Wally Chin Digital Compositor
Nicholas Kim Digital Compositor
Young Joon Mok Digital Compositor
Carlos Morales Digital Compositor
Kym Olsen Digital Compositor
Clancy Silver Digital Compositor
Ryan T. Smolarek Digital Compositor
Kellany Stewart Digital Compositor
Emi Baba Digital Compositor
Kirstin Hall Digital Compositor
Will Johnson Digital Compositor
Patrick Keenan Digital Compositor
Wing Kwok Digital Compositor
Aaron Singer Digital Compositor
Brian Smallwood Digital Compositor
Hirofumi Takeda Digital Compositor
Jeffrey Jasper Digital Effects Supervisor
Gillian George Matte Painter
Daniel Thron Matte Painter
Daniel Buck Visual Effects
Phaneendra Gullapalli Visual Effects
John Niehuss Visual Effects
Sally Slade Visual Effects
Angella Szynkowski Visual Effects
Jody Wilson Visual Effects
Krystina Shales Wilson Visual Effects
Brandon F. Ottenbacher Visual Effects
Charlyn Go Visual Effects Coordinator
Luke Hippely Visual Effects Coordinator
Kyle Collins Visual Effects Production Assistant
Brett Hartley Visual Effects Production Assistant
Teddy Phuthanhdanh Visual Effects Production Assistant
Katryna Shattuck Visual Effects Production Assistant
Ray Haleblian Visual Effects Technical Director
K.C. Bartos Special Effects Assistant
Steve Buttermore Special Effects Assistant
Argie M. Floyd Special Effects Assistant
David Revel Special Effects Assistant
David Nicholson Special Effects Assistant
Russ Fitzpatrick ADR Mixer
Joe Aliberto Colorist
Adriaan van Zyl First Assistant Editor
Chris Goodson Post Production Assistant
Samuel Lemberg Post Production Assistant
Poe Music






















ikwilfilmskijken © 2022