Rebel Moon — Deel 2: The Scargiver (2024)

Sciencefiction, Actie, Drama
De rebellen gaan vechten tegen het meedogenloze leger van de Moederwereld. Een strijd waarbij onverbrekelijke banden worden gesmeed, helden opduiken en legendes ontstaan.

Rebel Moon — Deel 2: The Scargiver Film Info

Score: 6.099/10 van 784 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2024-04-19
Lengte: 123 Minuut / 2:3
Regisseur: Zack Snyder
Schrijvers Zack Snyder, Shay Hatten, Kurt Johnstad.
website: https://www.netflix.com/nl/title/81624666
Productie Studios: The Stone Quarry, Grand Electric
Productie Land: United States of America

Rebel Moon — Deel 2: The Scargiver Foto's


Rebel Moon — Deel 2: The Scargiver Trailer


Sofia Boutella
als Kora
Michiel Huisman
als Gunnar
Ed Skrein
als Atticus Noble
Djimon Hounsou
als Titus
배두나
als Nemesis
Staz Nair
als Tarak
Elise Duffy
als Milius
Anthony Hopkins
als Jimmy (voice)
Cleopatra Coleman
als Devra
Fra Fee
als Balisarius
Charlotte Maggi
als Sam
Sky Yang
als Aris
Stuart Martin
als Den
Alfonso Herrera
als Cassius
Cary Elwes
als The King
Rhian Rees
als The Queen
Dustin Ceithamer
als Jimmy (Body)
Ray Fisher
als Bloodaxe
Ingvar E. Sigurðsson
als Hagen
Stella Grace Fitzgerald
als Princess Issa
Josefine Lindegaard
als Greta
Melissa Hunt
als Brenn
Sisse Marie
als Astrid
Thomas Ohrstrom
als Torvald
Thor Knai
als Hjalmar
Savanna Gann
als Runa
Danielle Burgio
als Inge
Julian Grant
als Trodfri
Patrick Luwis
als Ivar
Tomm Voss
als Kullen
Christine Kellogg-Darrin
als Hervor
Skylar Okerstrom-Lang
als Oskar
Caden Dragomer
als Eljun
Kayden Alexander Koshelev
als Finn
Kingston Foster
als Edda
Robbie Jarvis
als Communications Officer - Conning Tower
Ben Turner Dixon
als Communications Officer #2
Mike Kopera
als Communications Tech
Brett Robert Culbert
als Gunnery Commander
Max Pescherine
als Shooter
Matt Nolan
als Loader
Kevin Stidham
als Dreadnought Officer - Bridge
Max Deacon
als Medic #1
Eric Barron
als Medic #2
Hamish Sturgeon
als Commanding Officer
Charlie Clapham
als Docking Officer
Adam J. Smith
als Lead Medical Technician
Michael James Bell
als Assistant Medical Technician
Richard Cetrone
als Lead Krypteian
Darren Jacobs
als General
Gildart Jackson
als Senator
Soma Mitra
als Queen of Samandrai
Daisy Davis
als Daisy
Shay Hatten
als Villager
Winfield Wallace
als Dropship Pilot #1
Erik Thomas
als Dropship Pilot #2
Sam Stinson
als Thresher
Zack Snyder Director
Dody Dorn Editor
Zack Snyder Screenplay
Zack Snyder Story
Shay Hatten Screenplay
Deborah Snyder Producer
Sarah Bowen Executive Producer
Eric Newman Producer
Wesley Coller Producer
Zack Snyder Producer
Zack Snyder Director of Photography
Kurt Johnstad Screenplay
Eli Snyder Second Unit Director
Tom Holkenborg Original Music Composer
Bryan Searing Visual Effects Producer
Bergen Swanson Unit Production Manager
Misha Bukowski First Assistant Director
Jon Recher Second Assistant Director
Jai James Second Assistant Director
Teresa Kelly Associate Producer
Teresa Kelly Post Production Supervisor
Scott A. Hecker Sound Designer
Scott A. Hecker Sound Supervisor
Chuck Michael Sound Designer
Chuck Michael Sound Supervisor
Andy Koyama Sound Re-Recording Mixer
Aaron Fitzgerald Pilot
Alfred Sousa Pilot
Alex Freidin Pilot
Alex Kriewall Pilot
Kevin LaRosa Jr. Pilot
Freddy Bouciegues Stunt Coordinator
John Koyama Stunt Coordinator
Ryan Gray Fight Choreographer
Albert Valladares Stunt Double
Derek Johnson Stunt Double
Danike Shawn Kohler Production Supervisor
Lindsay Feldman Production Supervisor
Ali Griffith Production Supervisor
Julien Pougnier Supervising Art Director
Desma Murphy Art Direction
Kevin Ishioka Art Direction
Sandra Doyle Carmola Art Direction
Richard L. Johnson Art Direction
Eric Sundahl Art Direction
Jennifer Bash Art Direction
Virginia Berg Art Direction
Jason Perrine Art Direction
Angran Li Visual Effects Art Director
Schuyler Grimsman Assistant Art Director
Tatiana Kazakova Assistant Art Director
Liz Sherrier Assistant Art Director
Colin Sieburgh Set Designer
Josh McKevitt Graphic Designer
Clint Schultz Graphic Designer
Howard Swindell Concept Artist
Andrea Carter Art Department Coordinator
Daniel Madore Researcher
Robert Benavides Jr. Researcher
Claudia Bonfe Set Decoration
Karen Riemenschneider Assistant Set Decoration
Jonathan Bobbitt Leadman
Shannon Curfman Set Decoration Buyer
Amy R. Strong Set Decoration Buyer
Adam Kirby Set Decoration Buyer
Scott G. Jones Set Decoration Buyer
Olivia Dibs Set Decoration Buyer
Andy Choi On Set Dresser
Marcus Epps On Set Dresser
Don Varley On Set Dresser
Abigail Beasley Set Dresser
Cole Bobbitt Set Dresser
Shannon Brock Set Dresser
Dustin Chapnick Set Dresser
James Ciccarelli Set Dresser
Mark Cseri Set Dresser
Blake Freeman Set Dresser
Jose Napoleon Gomez Set Dresser
Sean Grimes Set Dresser
Colin Lawrence Set Dresser
Marco López Set Dresser
Erica Mazzella Set Dresser
Natasha L. Pirouzian Set Dresser
Joel Ruiz Set Dresser
Patrick Shaw Set Dresser
Thomas Robert Stepanovich Set Dresser
Jeff Tirado Set Dresser
Chandler Vinar Set Dresser
Gary Maki Painter
Brad Elliott Property Master
Theresa Corvino Assistant Property Master
Brandon Minton Propmaker
Robert Minton Propmaker
Jordan "Riser" DeVires Painter
Lee Bermejo Storyboard Artist
Tim Divar Storyboard Artist
Ray Harvie Storyboard Artist
Daniel Warren Johnson Storyboard Artist
Jay Oliva Storyboard Artist
Jeffrey Paulsrud Storyboard Artist
Richard Poulain Storyboard Artist
Jared Purrington Storyboard Artist
Jose Andres Velasco Storyboard Artist
John Clothier "A" Camera Operator
Jac Fitzgerald "B" Camera Operator
Tucker Korte "B" Camera Operator
Braden Batsford First Assistant "A" Camera
Eric Guerin First Assistant "B" Camera
Blake Collins First Assistant "C" Camera
Mike Prior Second Assistant "A" Camera
Chris Slogan Second Assistant "B" Camera
Kevin Miles Second Assistant "C" Camera
Kimi Webber Script Supervisor
Carlos Castillon First Assistant Editor
Brett Schlaman Visual Effects Editor
Jeremy Bradley Visual Effects Editor
Damian F. Gomez Visual Effects Assistant Editor
Hayley Stablow Visual Effects Assistant Editor
Yufei Skylar Zhang Visual Effects Assistant Editor
Tati Wilson Post Production Coordinator
Elise Ferencz Post Production Assistant
Taylor Lewis Post Production Assistant
Anthony Cally Visual Effects Production Manager
Harrison Goldstein Visual Effects Production Manager
Maeve Elliot Visual Effects Coordinator
Jeremy Brooks Visual Effects Coordinator
James Lee Visual Effects Coordinator
Patrick McCarthy Visual Effects Production Assistant
Dick Hansen Production Sound Mixer
Michael Kaleta Boom Operator
Jeffrey A. Humphreys Boom Operator
Dan Jones Chief Lighting Technician
Erica Kim Assistant Chief Lighting Technician
Matthew Deetsch Lighting Programmer
Ricky Carrillo Rigging Gaffer
Jeffrey A. Cook Best Boy Electric
Didier Koskas Key Grip
Charles R. Mathews Best Boy Grip
David Haeussler Libra Head Technician
David Hartman Storyboard Artist
Lauren Mary Kim Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024