Red (2010)

Actie, Avontuur, Komedie, Misdaad, Thriller
'Red' vertelt het verhaal van Frank Moses, een voormalig CIA agent, die nu een rustig leven leidt. Totdat op een dag een hightech huurmoordenaarsteam opduikt die hem wil vermoorden. Nu zijn identiteit bekend is en het leven van de vrouw om wie hij geeft in gevaar is, roept Frank zijn oude team weer op in een ultieme poging te overleven.

Red Film Info

Score: 6.69/10 van 6425 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-10-13
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Robert Schwentke
Productie Studios: di Bonaventura Pictures, DC Comics, Summit Entertainment
Productie Land: Canada, United States of America


Red Trailer


Bruce Willis
als Frank Moses
John Malkovich
als Marvin Boggs
Morgan Freeman
als Joe Matheson
Helen Mirren
als Victoria
Mary-Louise Parker
als Sarah Ross
Karl Urban
als William Cooper
Richard Dreyfuss
als Alexander Dunning
Brian Cox
als Ivan Simanov
Rebecca Pidgeon
als Cynthia Wilkes
Julian McMahon
als VP Stanton
James Remar
als Gabriel Singer
Ernest Borgnine
als Henry, The Records Keeper
Heidi von Palleske
als Woman Neighbor
Jefferson Brown
als Fred
Chris Owens
als Hanged Man
Jaqueline Fleming
als Marna
Randy Wade Kelley
als Paramedic
Jason Giuliano
als Endercott
Alec Rayme
als Cop at Intersection
Lawrence Turner
als Retirement Home Assassin
Emily Kuroda
als Mrs. Chan
Joe Chrest
als Retirement Home Detective
Justine Wachsberger
als Nurse
Tara Yelland
als Wilkes' Secretary
Audrey Wasilewski
als Businesswoman
Dmitry Chepovetsky
als Surveillance Tech
Matthew Olver
als Surveillance Tech
Jason Weinberg
als Lead CIA Tactical Officer
Tony De Santis
als Security Chief
Greg Bryk
als Firefighter
Neil Whitely
als FBI Commander
Robert Morse
als Interrogator
Joshua Peace
als Interrogation Surveillance Tech
Michelle Nolden
als Michelle Cooper
Jake Goodman
als Cooper's Son
Tess Goodman
als Cooper's Daughter
Desiree Beausoleil
als Security Woman
Laura de Carteret
als Fundraiser Greeter
Jonathan Walker
als Agent Burbacher
Murray McRae
als Intro Speaker
Cindy Dukoff
als Banquet Guest
Thomas Mitchell
als Lone Agent
Bernadette Couture
als Agent
Chavis Brown
als Agent
Aaron Khon
als Agent
George Kash
als Band Member
John Marmora
als Band Member
Ron Johnston
als Band Member
Johnny MacLeod
als Band Member
Steve McDade
als Band Member
Bob DeAngelis
als Band Member
Bob Reeves
als Band Member
Leo Sullivan
als Band Member
Mark Ferguson
als Band Member
Anthony Marmora
als Band Member
Lenny Solomon
als Band Member
Valerie Winn
als Band Member
Nancy E.L. Ward
als Sarah's Supervisor (uncredited)
Jamie Ferenczi
als Pension Office Cubicle Worker (uncredited)
Basilina Butler
als Phone Operator (uncredited)
Tadhg McMahon
als CIA Tactical Officer (uncredited)
Jameson Kraemer
als CIA Doctor (uncredited)
Joseph Cintron
als CIA Agent (uncredited)
Johnny Otto
als Detective (uncredited)
Logan Douglas Smith
als Detective (uncredited)
D'Arcy Allen
als New Orleans Police Officer (uncredited)
Anthony Mark Johnson
als New Orleans Police Officer (uncredited)
BJ Parker
als Police Officer (uncredited)
Felder Charbonnet
als Paramedic (uncredited)
Rob Archer
als Muscleman (uncredited)
Dan Shea
als Secret Service Agent (uncredited)
Paul Kendall
als Secret Service (uncredited)
Jay Oliver
als Resident at St. Vincent's (uncredited)
Chrysanthi Zora Michaelides
als Ballroom Dancer (uncredited)
Ritchie Montgomery
als Pharmacist (uncredited)
Christopher Maddison
als Russian Guard (uncredited)
Michael Patrick Rogers
als Russian Soldier (uncredited)
Adam Sibley
als Russian Soldier (uncredited)
Deborah Aquila Casting
Florian Ballhaus Director of Photography
Lorenzo di Bonaventura Producer
Brian Jagersky Stunt Double
Dana Jones Stunt Double
Alec Hammond Production Design
Erik Feig Production Executive
Mike Mukatis Stunt Double
Tami Treadwell ADR Recordist
Tony Lamberti Sound Re-Recording Mixer
Laird McMurray Special Effects Coordinator
Thom Noble Editor
Mark Vahradian Producer
Susan Lyall Costume Design
Paul Jennings Stunt Coordinator
Christophe Beck Original Music Composer
Robin D. Cook Casting
Brandt Gordon Art Direction
Robert Schwentke Director
Gary Capo Second Unit Director of Photography
Alexandra Hooper Set Buyer
Craig Fincannon Additional Casting
Lisa Mae Fincannon Additional Casting
David Herrington Second Unit Director of Photography
Matt Birman Stunt Double
Wendy Talley Set Costumer
Warren Ellis Graphic Novel
Erich Hoeber Writer
Jon Hoeber Writer
Carolyn A. Loucks Set Decoration
Cully Hamner Story
John Stead Stunt Double
Terri Douglas ADR Voice Casting
Flint Eagle Stunt Double
Tiago Santos Compositor
Hubert Boorder Stunt Double
Ron Bedrosian ADR Mixer
Nerses Gezalyan Sound Mixer
Kimaree Long ADR Editor
Greg Zimmerman ADR Recordist
Jordan Samuel Makeup Department Head
Aimee Stuit Makeup Artist
Whitney Brown Unit Production Manager
Tim Merkel "B" Camera Operator
Rick Pearce Stunt Double
Thomas Lappin "A" Camera Operator
Rob Archer Stunts
Tricia Wood Casting
Kelly Curley Art Direction
Ben Wilkins Sound Editor
Millie Tom Casting Associate
Al Vrkljan Armorer
Jerry M. Jacob Camera Operator
Thomas Hayek Sound Mixer
Jeffrey A. Melvin Assistant Decorator
Garet Reilly Costume Assistant
Cori Burchell Assistant Costume Designer
Doré Cermak Costumer
Kimberly Murphy Art Department Coordinator
David Nash Special Effects Technician
Jon Title Sound Designer
David Best Graphic Designer
Michael L. Hall Gaffer
Andy Ryan Gaffer
Cosette Derome Stunt Double
Frank Masi Still Photographer
Jinnie Pak Visual Effects Producer
Amy Ritchings Assistant Costume Designer
Rocco Passionino Visual Effects Supervisor
Raoul Bolognini Visual Effects Producer
Roberto Cappannelli Sound Re-Recording Mixer
Jeff Brink Special Effects Coordinator
Malikka Coston Set Costumer
Andrew G. Cox Visual Effects Coordinator
Michael S. Martin Property Master
Lex D. Geddings Stunt Double
Heather Norton First Assistant "A" Camera
Michael Minkler Sound Re-Recording Mixer
Susan Marucci Script Supervisor
Marco Recuay Visual Effects Supervisor
Diane Pitblado Dialogue Coach
Travis McConnell Set Production Assistant
Michelle Pazer Dialogue Editor
Michelle Pazer ADR Editor
Donna Spahn Assistant Hairstylist
David K. Nami Special Effects Coordinator
Tarik Naim Alherimi Rigging Gaffer
Yolanda Mercadel Hair Department Head
Sara Romilly Post Production Supervisor
Greg Steele ADR Mixer
Neil Greenberg Visual Effects Editor
Carl G. Variste Additional Hairstylist
Hector C. Gika Sound Effects Editor
Annette Farnsworth Costume Supervisor
Chris Owen Jones Assistant Camera
Teresa Buccione First Assistant Hairstylist
Paul Spaven Rigging Gaffer
Lara Johnston First Assistant Editor
Chris Roff Visual Effects Producer
Jamie Jones Stunt Coordinator
Mark Hava Special Effects Technician
Tucker Doherty Set Designer
Alison Reid Stunt Double
Paige Reeves Makeup Department Head
James Madigan Visual Effects Supervisor
Bruno Van Zeebroeck Special Effects Coordinator
Deena Adair Hairstylist
Paulina Harcus First Assistant Hairstylist
Michael Papac Armorer
Deryck Blake Property Master
Gerald Quist Makeup Artist
Buster Reeves Fight Choreographer
Dan Mayer CG Supervisor
Michael Applebaum Camera Operator
Dave McMoyler Supervising Sound Editor
Kasey C. Bazil Key Set Costumer
Pierre Brouard Dialogue Editor
Jennifer Bower O'Halloran Hair Department Head
Dave Kelsey Set Designer
Myron Hoffert First Assistant Director
Grant Lucibello Second Assistant Director
Randy Goux Visual Effects Supervisor
Kelly Shanks Key Hair Stylist
Tony Ward Hair Department Head
Michael Hancock Makeup Artist
Gayle Wesley First Assistant Sound Editor
Chris Welcker Boom Operator
Sheila Giroux Visual Effects Coordinator
Patrick Barnes Techno Crane Operator
Michael D. Kennedy Second Assistant Camera
Richard Landry Electrician
Lee Pierce Compositor
Cathie Valdovino Costumer
Paul Aulicino Foley Supervisor
Brad Garris Electrician
Lisa Zagoria Casting Associate
Ken Clark Set Dresser
Kristal McManigal Production Assistant
Sandra Wheatle First Assistant Makeup Artist
Collingwood Brown Art Department Coordinator
Charles Taylor Armorer
William T. Iversen Grip
Sidney J. Lambert Set Dresser
Wade Whitley First Assistant Camera
Mario Cacioppo Key Makeup Artist
Fredrik Höglin Compositor
Rob Bonney Carpenter
Alan Zielonko Boom Operator
Arthur Langevin Pyrotechnic Supervisor
Joe Waistell First Assistant "A" Camera
R. Emerson John Script Supervisor
Shane Gross Special Effects Technician
Glen Gauthier Sound Mixer
Vincent Joseph Flaherty Armorer
Rocco Larizza Special Effects Supervisor
Jonathan Oliveira Casting Assistant
Amy Wright Choreographer
Brice Reid First Assistant Camera
Patricia Keighran Key Makeup Artist
Chick Bernhard Stunts
Franco Tata Gaffer
Kyle McCauley Compositor
Brian Harper Camera Operator
Sung Rae Cho First Assistant Camera
Matt DiFranco Production Coordinator
Anne Fader Production Assistant
Anthony Nocera Video Assist Operator
Richard Schexnayder Sound Mixer
Steve Switzer Boom Operator
Duncan McLeod Stunt Double
Tristan Porter Compositor
Brady Doyle Compositor
Allison Gordin First Assistant Makeup Artist
John Mackenzie Construction Coordinator
Sam Sullivan Script Supervisor
Michael Huschka Assistant Property Master
Dave Tommasini Pilot
Richard Emerson Key Grip
Kenneth Coblentz Key Grip
Richard Mall Key Grip
Charlie Marroquin Key Grip
Taryn Ash Stunts
Kim Barnard Set Production Assistant
Joe Cassano Grip
Richard T. Hoover Dolly Grip
Kris Wood Playback Coordinator
Gary Damian Thomas Storyboard Artist
Andrea Isaacs Executive In Charge Of Production
Geoff Shaevitz Production Executive
Andrew M. Robinson First Assistant Director
Liz Gruszka First Assistant Makeup Artist
Stuart F. Wilson Stunt Double
Mara McSweeny Clearances Coordinator
Henry Jesiak Set Dresser
David DeMarinis Set Dresser
Tania McGowan Assistant Art Director
Brian van de Valk Head Carpenter
Shawn Orr Stunt Double
Eric Scott Williamson Production Assistant
Angel de la Viña Production Assistant
Bonnie Sutherland Costume Set Supervisor
Jonathan Pencharz Assistant Production Coordinator
Don McQueen Set Dresser
Toni Wong Set Dresser
Stefan Steen Production Coordinator
Alison Parker Costume Supervisor
Nicholas Vandal Set Production Assistant
Nick Fischer Set Dresser
Sophia Lansky Dialect Coach
Luke Cauthern Grip
Russel Bowie First Assistant "A" Camera
Mongo Andrews Rigging Grip
Robert Cochrane Dolly Grip
Glen Goodchild Grip
Roslyn Hanchard Costume Supervisor
J.P. Dame Set Dresser
Bernadette Gonzales Production Coordinator
Mark Larranaga Visual Effects Supervisor
Joe Lotuaco Grip
Mark C. Stevens Set Production Assistant
Russell Moore Set Designer
Daryl Patchett Stunt Double
Andrew Garcia-Price Storyboard Artist
Lisa Cossettini First Assistant Editor
David Allan Lighting Technician
Richard Teodorczyk Grip
Matthew Diezel Additional Editor
Jakub Pazera Animation
Katie Stetson Visual Effects Coordinator
Patricia Medina Key Hair Stylist
Rocky Brown Electrician
Sean Paul Armstrong Boom Operator
Ashley Shields-Muir Costume Assistant
Brian James Lee CG Artist
Jennifer Ray Production Coordinator
Matthew Thunell Visual Effects Producer
John Harper First Assistant "B" Camera
Ciaran Copelin First Assistant Camera
Kari Measham Set Buyer
Johnathan Holmes Camera Trainee
Mark Harman Set Dresser
Graham Robertson Armorer
Jacob Sauerbrey Electrician
Chad Vanko Lighting Technician
John Sztejnmiler Generator Operator
Jody Wilson Visual Effects Coordinator
Franklin Jones II Key Rigging Grip
Mandy Ketcheson Contact Lens Technician
Omar Roessler Makeup Artist
Cody Gautreau Assistant Camera
Martin Torner Best Boy Grip
Bill Hong Camera Car
Max Armstrong Camera Loader
Mike 'Chewie' Pappas Electrician
Robb W. Turner Electrician
Jason E. Hamilton Electrician
Robert Baird First Assistant Camera
John Irwin Generator Operator
Scott Luttrell Grip
Robert Vigus Grip
Rick Secosky Grip
Bryan Hayes Grip
Pierson Silver Libra Head Technician
Gary Cadow Rigging Grip
Ari Magder Second Assistant Camera
Claire Worthington Art Department Production Assistant
Heather La Kor Art Department Production Assistant
Charles McGlynn Assistant Property Master
Jamie Child Carpenter
Attilio Cimini Carpenter
Wayne Collins Carpenter
Paul Dzatko Carpenter
Joe Fraser Carpenter
Richard Gregory Carpenter
Mark Haas Carpenter
Paul Hamilton Carpenter
Gary LeGault Carpenter
Jeff Pryce Carpenter
Maurice Roy Carpenter
Nick Stinson Carpenter
Blaine Twyne Carpenter
Brian Weir Carpenter
David Wewior Carpenter
Ian Worling Carpenter
R. Doug Ingle Carpenter
Michael Bunt Carpenter
Jon Hunter Graphic Designer
Brenda McClennin Property Buyer
Michael Meade Property Buyer
Avril Dishaw Set Buyer
Gregory T. Geniusz Set Dresser
Alexander Lasseigne III Set Dresser
John Morrison Set Dresser
Alixandra Petrovich Set Dresser
Bill Walters Set Dresser
Sean Cox CG Artist
Dave Damant CG Artist
Nicholas Poznick CG Artist
Colin Liggett Compositing Supervisor
Abel Milanes Compositing Supervisor
Travis Wade Ivy Compositor
Rob Price Compositor
Joe Censoplano Compositor
Farhad Mohasseb Compositor
Neil Craig Compositor
Adam D. Reeb Visual Effects Coordinator
Joseph Shahood Visual Effects Coordinator
Darryl Stawychny Visual Effects Coordinator
Curtis Tsai Visual Effects Coordinator
Adam Estey Visual Effects Editor
Bernardo Jauregui Visual Effects Producer
Greg Laube Visual Effects Producer
Dariush Derakhshani Visual Effects Supervisor
Zachary Kinney Visual Effects Supervisor
Gary Kleinsteuber Pyrotechnician
Jim Reischl Pyrotechnician
Mark Rice Pyrotechnician
Matthew Tulk Pyrotechnician
James R. Bilz Special Effects Technician
Mike Kavanagh Special Effects Technician
Brad Manis Special Effects Technician
Jim McGillivary Special Effects Technician
David Reaume Special Effects Technician
Stephen Wallace Special Effects Technician
Andre Schulz Costumer
Roland Heizinger Tailor
Melissa Tang Casting Assistant
Robin Batherson Casting Director
Rita Bertucci Extras Casting
Jason Landry Extras Casting
Marcy Punch Extras Casting
Sean Lawrence Colorist
Laura Rosaly Assistant Production Coordinator
Michael Caruan Dialogue Coach
Janet Chandler First Assistant Accountant
Timothy Clarkin First Assistant Accountant
Derrick Landry First Assistant Accountant
Nick Spetsiotis Marine Coordinator
Evan Eastham Production Assistant
Ashley Foster Production Assistant
Iran Kuykendall Production Assistant
Matthew Phroper Production Assistant
Tim Sigur Production Assistant
Spencer Sinclair Production Assistant
Derrick Bentley Wells Production Assistant
Dustin Pownall Production Assistant
Halston Ericson-Bohager Production Assistant
Michael Hubert Production Coordinator
Shayne Fiske Production Executive
Bryan Gardiner Production Secretary
Aishleen McCann Production Secretary
Frank Barnett Set Production Assistant
Benton Collinsworth Set Production Assistant
Todd Feaser Set Production Assistant
Kevin Lorio Set Production Assistant
Patrick Mizell Set Production Assistant
Caroline Seale Set Production Assistant
Aaron J. Stone Set Production Assistant
Liz Barker Set Production Assistant
Jason Chandler Set Production Assistant
Brian Cassar Second Assistant "B" Camera
Henry Ilola Carpenter
Darren Spriet Second Assistant "A" Camera
Rosie Bernhard Stunt Double
Paul Thompson Video Assist Operator
Bernadette Couture Stunt Double
Stephannie Hawkins Stunt Double
Lloyd Cunningham Stunt Double
Jeffery Aro Utility Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024