6.5

Red Tails (2012)

Drama, Actie, Avontuur, Historisch, Oorlog
Red Tails vertelt het waargebeurde en aangrijpende verhaal van de Tusekegee-vliegtuigpiloten: de eerste Afro-Amerikaanse piloten die mochten uitkomen voor een vliegende gevechtseenheid tijdens de Tweede Wereldoorlog. Behalve tegen de vijand, moeten ze ook vechten tegen de vele vooroordelen binnen hun eigen leger.

Red Tails Film Info

Score: 6.5/10 van 453 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2012-01-19
Lengte: 125 Minuut / 2:5
Regisseur: Anthony Hemingway
Schrijvers John Ridley, Aaron McGruder.
website: http://www.redtails2012.com/
Productie Studios: Lucasfilm Ltd., 20th Century Fox
Productie Land: United States of America

Red Tails Foto's


Red Tails Trailer


Bryan Cranston
als Colonel William Mortamus
David Oyelowo
als Joe 'Lightning' Little
Cuba Gooding Jr.
als Major Emanuelle Stance
Daniela Ruah
als Sofia
Terrence Howard
als Col. A.J. Bullard
Andre Royo
als Antwan 'Coffee' Coleman
Robert Kazinsky
als Chester
Lee Tergesen
als Colonel Jack Tomlinson
Matthew Leitch
als Lt. David Long
Michael B. Jordan
als Maurice Wilson
Method Man
als Sticks
Gerald McRaney
als Lieutenant General Luntz
Matthew Marsh
als Brigadier General Hauser
Barnaby Kay
als Commanding General Westlake
Chris Riedell
als Bomber Navigator
Leslie Odom Jr.
als Declan 'Winky' Hall
Nate Parker
als Marty Julian
Marcus T. Paulk
als David 'Deke' Watkins
Kevin Phillips
als Leon 'Neon' Edwards
Paul Fox
als Miller
Lars van Riesen
als Pretty Boy
David Gyasi
als Corporal
Josh Dallas
als Ryan
Okezie Morro
als Jammer
Aml Ameen
als Bag 'O Bones
Nathaniel Martello-White
als Command Officer
Anthony Welsh
als St. Lou
Rick Otto
als Flynt
Rupert Penry-Jones
als Campbell
Ryan Early
als Bryce
Brian Gross
als Lt. White
Ciarán McMenamin
als Lowe
Matthew Alan
als Pool Player
Michael Dixon
als Lead Bomber Gunner
Paul Hampshire
als German Ground Soldier
Leon Ockenden
als Co-Pilot
Dan Hirst
als German Ground Soldier
Mark Doerr
als German POW Camp Commander
Richard Conti
als German Guard
Philip Bulcock
als Mission Captain
Dave Power
als Prisoner 1
Sam Daly
als Prisoner 2
Justin Irving
als Air Controller
Tina D'Marco
als Sofia's Mother
Jaime King
als Axis Mary (voice)
Sam Kennard
als Pilot Ben
Tristan Mack Wilds
als Ray Gannon
Ne-Yo
als Andrew 'Smokey' Salem
George Lucas Executive Producer
Rick McCallum Producer
Ben Burtt Editor
Ben Burtt Sound Designer
Terence Blanchard Original Music Composer
Margery Simkin Casting
Nick Palmer Production Design
Dennie Thorpe Foley
Jana Vance Foley
Juan Peralta Sound Re-Recording Mixer
Jindřich Kočí Supervising Art Director
John W. Micheletos Leadman
Valerie White Costumer
Sean House Property Master
Tina Jones Set Decoration
Michael Carlin Production Design
Sharon Martin Makeup Supervisor
Ivo Hušnjak Construction Manager
Nancy Bishop Casting
Stuart Kearns Concept Artist
John Ridley Screenplay
John Ridley Story
Alan Collis Production Executive
Alexa L. Fogel Casting
Rod Park Visual Effects Producer
Alison Mitchell Costume Design
Chris Baker Storyboard Artist
Matthew Wood Supervising Sound Editor
Dale Wyatt Dialogue Coach
Miro Gábor Camera Operator
Martin Šácha Helicopter Camera
Miroslav Čáslavka Swing
Jan Malíř Helicopter Camera
Suzanne Crowley Casting
Jakub Dvorský Camera Operator
Pat Sweeney Camera Operator
Věra Mírová Costume Supervisor
Anthony Hemingway Director
Chas. Floyd Johnson Producer
Aaron McGruder Screenplay
David Acord Sound Re-Recording Mixer
Peter Daulton Animation Supervisor
John B. Aronson Director of Photography
Christine Kromer Casting
Hana Kučerová Assistant Costume Designer
Gilly Poole Casting
Milena Koubková Art Direction
Martina Ter-Akopowá Art Direction
Jayne-Ann Tenggren Script Supervisor
Charlie Iturriaga Visual Effects Supervisor
René Stejskal Prosthetic Makeup Artist
Cheryl Nardi Dialogue Editor
Richard Quinn ADR & Dubbing
Jiří Husák Transportation Coordinator
Katerina van Gemundova Art Department Coordinator
Vít Komrzý Visual Effects Producer
Petr Konrád Gaffer
Sébastien Moreau Visual Effects Supervisor
Lisa Tutunjian Digital Intermediate
Jim Milton Visual Effects Editor
Jaroslav Vaculík Location Manager
Stuart Howell Steadicam Operator
Pavel Cajzl Stunt Coordinator
Lori Wyant Script Supervisor
Alisa Buckley Unit Publicist
Patricie Šoptenková Costumer
Michael Dillon Digital Intermediate
Scott R. Lewis Sound Re-Recording Mixer
E. Larry Oatfield Sound Effects Editor
Victor Lizarraga CG Supervisor
Jiří Hanzl Still Photographer
Ivana Němcová Makeup Artist
Tomáš Kučera Production Runner
Václav Čermák Gaffer
Anna Lau Costume Coordinator
Sue Westwood Makeup Artist
Stephen Buckingham Camera Operator
Rod M. Janusch Gaffer
Kristijan Danilovski Visual Effects Producer
Boris T. Duepré Visual Effects Supervisor
Björn Mayer Visual Effects Supervisor
Petr Vecernik Special Effects Coordinator
Jörn Großhans Visual Effects Supervisor
Anthony Rizzo Animation
Janez Štucin Assistant Art Director
David Weitzberg CG Supervisor
Andrea McDonald Makeup Artist
Pavel Bezděk Stunt Coordinator
Kazi Kopecká Script Supervisor
Jiří Macke Property Master
Petr Forejt Sound Recordist
Michael Jesmer Sound Recordist
Dustin Cawood Sound Effects Editor
Paul Kavanagh Animation Supervisor
Hilmar Koch CG Supervisor
Paul Taylor Animation Supervisor
Sebastian Butenberg Animation Supervisor
Tara Conley Visual Effects Producer
Ian Cope Visual Effects Producer
Maura Hogan Visual Effects Editor
Jill E. Hughes Visual Effects Producer
Guo-Feng Tang Visual Effects Producer
Juri Stanossek Visual Effects Supervisor
Boris B. Schmidt Visual Effects Supervisor
Dennis Jones Visual Effects Supervisor
Craig Hammack Visual Effects Supervisor
Tony Slater-Ling Second Unit Director of Photography
Frank Helbig Gaffer
Tina Mills Still Photographer
Jaroslav Hromádka Rigging Gaffer
Petra Svarinská Casting
Melissa Lawson First Assistant Editor
Marvin R. Morris Music Editor
Vladislav Jary Picture Car Coordinator
Kristin Lee Calabrese Script Supervisor
Kristin Lee Calabrese Script Coordinator
Dušan Pelech Assistant Production Coordinator
Jon Baker Supervising Armorer
Larisa Šrámková Seamstress
Michal Svoboda Assistant Property Master
David Russell Storyboard Artist
Jitka Švecová Costume Assistant
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Michael O'Halloran Editor
Renata Ryšavá Costume Assistant
Justine Hempe Casting
Kateřina Silná Production Manager
Robert Capan Animal Wrangler
Mirna Kapetanović Production Coordinator
Rob Davies Pilot
Charlotte-Rose Armstrong Assistant Costume Designer
Tomáš Richter Makeup Artist
Mike Woodley Aerial Coordinator
Tom Morris Pilot
Kathryn Zamora-Benson Casting Assistant
Aleš Komárek Executive Producer
Chris Rosewarne Concept Artist
Chris Lunney Graphic Designer
Jiřina Eisenhamerová Costumer
Jirí Havlicek Construction Foreman
Jaroslav David Construction Manager
Petr Marousek Leadman
Milos Cerný Standby Painter
Jana Smetanová Costume Assistant
Helena Vitoulová Seamstress
Tomáš Sýkora Tailor
Miroslav Fantyš Costume Assistant
Marie Charvátová Costume Assistant
Nick D'Abo Construction Coordinator
Jirí Hrudka Construction Foreman
Mikhail Carlinito Greensman
Arsen Pletenac Painter
Martin Svandrlik Set Dresser
Roman Illovsky Standby Art Director
Svatopluk Jelinek Standby Painter
Richard Poulain Storyboard Artist
Jan Krticka Swing
Borek Zvolanek Swing
Michal Abraham Swing
John Lister Swing
Wesley Hodge Hairstylist
Daniel Moses Hairstylist
Kwane Greenidge Key Makeup Artist
Marta Camer Makeup Artist
Nicole Sofios Makeup Artist
Theresa Benavidez Casting
Zuzana Milková Casting Assistant
Briony Barnett Casting Assistant
Matt Kane Casting Associate
Iva Tkalec Extras Casting
Storm Bohemia Extras Casting
Emil Linka Extras Casting
Ilenka Jelowicki Extras Casting
Tyler Slade Extras Casting
Tinka Kalajzic Extras Casting Assistant
Andrew Fletcher Assistant Costume Designer
Kerry Spring Costume Assistant
Martin Slaboch Costumer
Elene Trojanová Seamstress
Filip Sobor Tailor
Marek Sobor Tailor
Sanjin Krapinec Location Manager
Simon O'Connell Aerial Coordinator
Vlado Peroutka Aerial Coordinator
Petar Benčić Animal Wrangler
Maja Slatensek Assistant Accountant
Markéta Porubová Assistant Production Coordinator
Vanja Sepec Assistant Production Coordinator
Emilia Porro Dialogue Coach
Kamil Kolisek Pilot
Mikulas Ürge Legal Services
Billy Hinshelwood Legal Services
Lynn Bartsch Legal Services
Kristina Zapletalová Payroll Accountant
Steve Atkin Pilot
Jean Beaucourt Pilot
Willy Benoist Pilot
Michel Bézy Pilot
Andrew Dixon Pilot
André Dominé Pilot
Clive Edwards Pilot
Carl Gunnestad Pilot
Peter Houghton Pilot
Marc Mathis Pilot
Shawn Mulligan Pilot
Jacques Noble Pilot
George Perez Pilot
Marcel Pierre Pilot
Christopher Prevost Pilot
Leon Rook Pilot
Anders Saether Pilot
Bernard Staub Pilot
Peter Teichman Pilot
Bill Tollett Pilot
Bernard Vurpillot Pilot
Rajeshree Patel Production Accountant
Hannibal Deiz Production Assistant
Erin C. Smith Production Assistant
Darren C. Wong Production Assistant
Siyun Yi Production Assistant
Libor Vich Production Assistant
Veronika Nastoupilová Production Assistant
Kathryn Farrar Production Controller
Veronika Lencová Production Coordinator
Veronika Němečková Production Secretary
Jo Donaldson Researcher
Justin Pollard Researcher
Robyn Stanley Researcher
Carol Moen Wing Researcher
James Parker Set Production Assistant
Helena Safarikova Set Production Assistant
Jakub Strangmuller Set Production Assistant
Antonín Zoubek Set Production Assistant
Aleksandar Vojnovic Set Production Assistant
Zoran Vujic Set Production Assistant
Jason Maynard Visual Effects






















ikwilfilmskijken © 2021