6.307

Repo Men (2010)

Actie, Sciencefiction, Thriller, Misdaad
In de toekomst is het mogelijk om kunstmatige organen in te laten zetten. Remy heeft een nieuw hart maar kan de schuld daarvoor niet afbetalen. Hij slaat op de vlucht omdat er twee meedogenloze oorlogsveteranen op hem afgestuurd zijn.

Repo Men Film Info

Score: 6.307/10 van 1639 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-03-18
Lengte: 111 Minuut / 1:51
Regisseur: Miguel Sapochnik
Schrijver: Garrett Lerner
Productie Studios: Universal Pictures, dentsu, Stuber Productions, Relativity Media
Productie Land: Canada, United States of America

Repo Men Foto's


Repo Men Trailer


Jude Law
als Remy
Forest Whitaker
als Jake
Alice Braga
als Beth
Liev Schreiber
als Frank
Carice van Houten
als Carol
Chandler Canterbury
als Peter
RZA
als T-Bone
Joe Pingue
als Ray
Liza Lapira
als Alva
Tiffany Espensen
als Little Alva
Yvette Nicole Brown
als Rhodesia
Tanya Clarke
als Hooker
John Leguizamo
als Asbury
Daniel Lévesque
als Curious Man
Max Turnbull
als Larry the Lung
Alicia Turner
als Repo Woman
Tannis Burnett
als Hallway Nurse
Jessica Phillips
als Dancer (uncredited)
Raff Law
als Young Remy
Denis Akiyama
als Doctor
Richard Francis-Bruce Editor
Marco Beltrami Music
Mindy Marin Casting
Deirdre Bowen Casting
Dan Yarhi Art Direction
Enrique Chediak Director of Photography
Scott Stuber Producer
Clive Thomasson Set Decoration
Judi Cooper-Sealy Hair Department Head
Judi Cooper-Sealy Hair Designer
Alan G. Kelly Camera Trainee
David Sandefur Production Design
Kara Lipson Casting Associate
Andrew Z. Davis Executive Producer
Hiro Koda Stunt Coordinator
Hiro Koda Fight Choreographer
Jerome Butler Dialect Coach
Miguel Sapochnik Director
Eric Garcia Novel
Garrett Lerner Screenplay
Mary Parent Producer
Mike Drake Executive Producer
Jon Mone Executive Producer
Caroline Harris Costume Design
Ken Quinn Stunt Coordinator
Sarah McMurdo Visual Effects Producer
Robert Carr Mix Technician
Cathy Shibley Assistant Hairstylist
Tim Merkel Steadicam Operator
Trysha Bakker Assistant Costume Designer
Mark Steel Set Dresser
Kerry Hayes Still Photographer
Robert McRae Gaffer
Steve Baine Foley Artist
Donald Mowat Makeup Department Head
Richard Krough Costume Supervisor
Lisa Shamata Unit Publicist
John Sievert Foley Artist
Randy Wilson Foley Mixer
Virginia Storey Foley Artist
Richard Cowan First Assistant Director
Christian P. Minkler Sound Re-Recording Mixer
Barbara Delpuech Dialogue Editor
Bernard Weiser Sound Effects Designer
Jon Taylor Sound Re-Recording Mixer
Stefan Fraticelli Foley Artist
Ron Hewitt Property Master
Darren King Supervising Sound Editor
Yann Delpuech Sound Designer
Yann Delpuech Supervising Sound Editor
Joel Shryack Dialogue Editor
Joel Shryack Supervising ADR Editor
Warren Appleby Special Effects Coordinator
Craig Calvert CG Supervisor
Aaron Weintraub Visual Effects Supervisor
Jody Lynn Clement Second Assistant Art Director
Toby Francis-Bruce Assistant Editor
Carol Hartwick Assistant Hairstylist
Kathryn Buck Script Supervisor
Marilee Yorston Foley Artist
Jennifer Spenelli Assistant Editor
Paul Drenning ADR Mixer
Justin Pearson Assistant Sound Editor
Nick Kray ADR Mixer
Shawn Thomas Graphic Designer
Marlene Aarons Makeup Artist
Gunnar Swanson Key Hair Stylist
Roopesh Gujar Visual Effects Production Manager
Jeena M. Phelps Dialogue Editor
Yvan Lucas Colorist
Christopher Raucamp First Assistant Camera
Vince Peets Storyboard Artist
Matt Glover Visual Effects Production Assistant
Glen Gauthier Sound Mixer
Jeffrey Dyal Assistant Sound Editor
Ann Ducommun First Assistant Sound Editor
Christopher Richards Casting Assistant
Katherine Burchill Costume Supervisor
Jeff Gomillion ADR Mixer
Dean Morin Assistant Camera
Bill Harman Construction Coordinator
Philip Rogers ADR Recordist
Rob McCallum Concept Artist
Steve Switzer Boom Operator
Aaron Horton Production Secretary
Dawn M. Stoliar Assistant Editor
Michael Huschka Assistant Property Master
Dave Tommasini Pilot
Sandra Lynne Hyhkö Assistant Production Coordinator
Mary Beth Smith Negative Cutter
E. Niles Klein Assistant Sound Editor
Jim Schermerhorn Visual Effects Editor
Joe Russo Epk Producer
Julie Ann Grasso Assistant Production Coordinator
Steve Copley Foley Mixer
J.P. Locherer Second Unit Director of Photography
Sorin Popescu Assistant Art Director
Michael Struk Assistant Editor
Alicia Turner Stunts
Rick Parker Animal Wrangler
Brad Crosbie First Assistant Camera
Corinna Schmitt-Porsia Assistant Art Director
J.P. Dame Set Dresser
Clement Yip Animation
Safia Siad Visual Effects Production Assistant
Sarah Barber Visual Effects Coordinator
Branden Bratuhin Visual Effects Editor
Cameron Patterson Special Effects Technician
Kevin Craine Generator Operator
Rocky Brown Lighting Technician
Malcolm Nefsky Rigging Grip
Gerri Gillan Set Costumer
Zameret Kleiman Extras Casting
Cynthia Phillips Post Production Accountant
Stephan Burle Title Designer
Ken McCuen Concept Artist
David Reaume Special Effects Technician
Karen Doble Production Coordinator
Brian Cranstone Carpenter
Ray Lai Concept Artist
Peter Müller Greensman
Jaclyn Shoub Set Decoration Buyer
Doug Reid Best Boy Electric
Jim Holmes Best Boy Grip
Raphael Boettger Rigging Grip
Carson T. Foster Rigging Grip
John Adamson Grip
Ron Schroeder Grip
Michael Milella Grip
Christopher Dean Key Grip
Walter Lipscombe Key Rigging Grip
Tim Kneeshaw Second Assistant Camera
Clare Bambrough Assistant Editor
Virginia Alves First Assistant Accountant
Ryan Heimpel Payroll Accountant
Karen de Montbrun Production Accountant
Ben Hong Production Assistant
Ken Stanbury Production Assistant
Reynaldo Rodriguez Production Assistant
Lisa L. Martin Production Coordinator
Erik Sudmals Second Assistant Accountant
Devin White Second Assistant Accountant
Jacob Kemp Boom Operator
Barbara Noren Dialogue Editor
Barbara Noren First Assistant Sound Editor
Chris De Souza Animation
Saxena Abhishek Animation
Gavin Soares Animation
Ioan Balcosi Compositor
Zac Campbell Compositor
Ovidiu Cinazan Compositor
Kevin Quatman Compositor
Gwen Zhang Compositor
Mathew Borrett Matte Painter
Ravindra Tamhankar Matte Painter
Matt Schofield Matte Painter
Adnan Ahmed Visual Effects Coordinator
Laura Dittmann Visual Effects Production Assistant
Tommy Gervais Visual Effects Production Assistant
Rob Phillips Visual Effects Production Assistant
Philippe Maurais Special Effects Technician
Brodie Spaull Special Effects Technician
Robert Mead Additional Editor
Michael Anthony Jackson Storyboard Artist






















ikwilfilmskijken © 2022