Resident Evil: The Final Chapter (2016)

Actie, Horror, Sciencefiction
De mensheid is op zijn einde in Washington D.C., Amerika. Alice is de enige overlevende na de allerlaatste strijd van de mensen tegen de zombies. Ze moet terugkeren naar Raccoon City, de plek waar de nachtmerrie begon.

Resident Evil: The Final Chapter Film Info

Score: 6.114/10 van 2959 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2016-12-23
Lengte: 105 Minuut / 1:45
Regisseur: Paul W. S. Anderson
Productie Studios: Screen Gems, Constantin Film, Impact Pictures, Davis Films
Productie Land: Canada, France, Germany, United States of America


Resident Evil: The Final Chapter Trailer


Milla Jovovich
als Alice
Iain Glen
als Dr. Isaacs
Ali Larter
als Claire Redfield
Shawn Roberts
als Albert Wesker
Eoin Macken
als Doc
Fraser James
als Razor
Ruby Rose
als Abigail
William Levy
als Christian
Rola
als Cobalt
Ever Anderson
als Alicia Marks / The Red Queen
Lee Joon-gi
als Commander Lee
Siobhan Hodgson
als Emaciated Woman
Milton Schorr
als Thin Man
Aubrey Shelton
als Scars
Caroline Midgley
als One Ear
Dylan Skews
als Commander Crunch
Kevin Otto
als Male Teacher
Lee Raviv
als School Girl
Raquel Gecelter
als School Child
Vian Singleton
als School Child
Stephanie Hough
als Female Teacher
Doug Chapman
als Undead Russian
Paul W. S. Anderson Director
Paul W. S. Anderson Producer
Paul W. S. Anderson Writer
Jeremy Bolt Producer
Robert Kulzer Producer
Paul Haslinger Original Music Composer
Samuel Hadida Producer
Stephen Barden Supervising Sound Editor
Glen MacPherson Director of Photography
Tyrell Kemlo Special Effects Coordinator
Tobias Schoneveld Grip
Andrew Stirk Sound Re-Recording Mixer
Joe Cappelletti ADR Voice Casting
Edward Thomas Production Design
Christina Smith Makeup Department Head
Guy Potgieter Supervising Art Director
Dennis Berardi Visual Effects Supervisor
Cordell McQueen Special Effects Supervisor
Cordell McQueen Stunt Double
Lance Peters Armorer
John McKay Gaffer
Dezi Rorich Unit Publicist
Kerry Skelton Hairstylist
Kerry Skelton Hair Department Head
Kerry Skelton Hair Designer
Steve Baine Foley
Steve Baine Foley Artist
John Loranger Sound Designer
Jill Purdy Dialogue Editor
Jill Purdy ADR Editor
Lee-Anne Liebenberg Stunts
Alex Bullick Sound Effects Editor
Kevin Banks Sound Editor
Ilze Kitshoff Still Photographer
Andrew Tay Sound Re-Recording Mixer
Suzanne Smith Casting
Maeve Slemon Costume Coordinator
Brandon Schaafsma Visual Effects Editor
Sarel Pretorius Steadicam Operator
Mark Zsifkovits Sound Re-Recording Mixer
Peter Armstrong Digital Intermediate Producer
Brendan Smithers Construction Manager
Jason Martin Underwater Camera
Christo Strydom Art Department Coordinator
Lars Cox Camera Operator
Vern Nobles Second Unit Director of Photography
Rick de Souza On Set Dresser
Laura Windows Casting Associate
Tyler Whitham Sound Effects Editor
Marli Kruger Assistant Hairstylist
Coco Van Oppens Still Photographer
Howard London ADR Recordist
Doobie White Editor
Doobie White Sound Designer
Daleen Badenhorst Wigmaker
Daleen Badenhorst Prosthetic Makeup Artist
Nick Kray ADR Recordist
Anneke Botha Set Decoration
Anneli Muller Stunt Double
Josue Clotaire Fleurimond Conceptual Illustrator
Lian van Wyk Assistant Hairstylist
Clinton Smith Prosthetic Designer
Travis MacKay ADR Recordist
Michelle Karavoussanos Assistant Costume Designer
Lloyd Msimanga Set Decoration Buyer
Peter Dydo Lead Animator
Malwande Sigabi Set Designer
Sheena Peters Armory Coordinator
Nico Louw Sound Mixer
Greg Behrens Visual Effects Producer
Taylor McNutt Visual Effects Coordinator
Axel Hoebel Assistant Set Decoration
Kerry van Lillenveld Property Master
Danielle Davis Visual Effects Coordinator
Luke Groves Visual Effects Producer
Eric Robinson Visual Effects Supervisor
Lisa Van Velden Art Direction
Sarah Notley Researcher
Tamarin Kotze Script Supervisor
Louie Schultz Music Editor
John Gore Drone Operator
Ryan MacDuff Visual Effects Coordinator
Siubhan Smith Visual Effects Producer
Peter Persaud Foley
Peter Persaud Foley Recordist
Nelly Guimaras Prosthetic Makeup Artist
Adrian Saywell Digital Intermediate Editor
Eileen de Klerk Additional Editor
Jessica Veasey Assistant Hairstylist
Genevieve Bevan-John Special Effects Technician
Dan Sigobongo Key Rigging Grip
Colleen Knox Stunts
Brenda Firmani Stunt Double
Malin Kirjonen Stunt Double
Frank Gardner First Assistant "A" Camera
Tyron Mountjoy Best Boy Electric
Bianca Erasmus On Set Dresser
Gilbert Hitula Grip
Emmanuel Chonco Sithole Rigging Gaffer
Malcolm Cochrane Special Effects Technician
Rose Gregoris First Assistant Sound Editor
Cobus Van Der Waal Leadman
J.P. Ridgway Key Grip
Dudley Fillies Rigging Gaffer
Darren Christian Concept Artist
Marie Maggio Assistant Hairstylist
Riette Hayward Assistant Hairstylist
Terence Norman On Set Dresser
Jimmy Fraser Marine Coordinator
Mitch Paulson Digital Intermediate Colorist
Angelica Lisk-Hann Stunts
Toto Dzingwa Second Assistant "B" Camera
Simon Rankin Boom Operator
Jade Manuel Production Coordinator
Samantha Davids Camera Loader
Adrian Boerlage First Assistant "A" Camera
Simon Damast Production Manager
Clint Stone Gaffer
Kerry von Lillienveld Property Master
Justice Amadi Electrician
Byron Tofas Compositing Lead
Nigel Tompkins Digital Imaging Technician
Julius Ndakwa Electrician
Jan Du Toit Epk Camera Operator
Ashley Aldworth Script Supervisor
Mbali Gladys Silere Seamstress
Reon Van Der Watt Stunt Double
Gina Gyles Foley
Katja Kessler Legal Services
Wiebke Döhla Publicist
Maria Labuschagne Assistant Art Director
Gabriella Pines Assistant Hairstylist
Donovan Roberts-Baxter Production Manager
Christine Gouws Art Department Assistant
Nkululeko Marais Art Department Production Assistant
Tamara Gans Art Department Trainee
Jos Joubert Assistant Property Master
David van Rensburg Assistant Property Master
Mogamat Achmat Carpenter
Moegamat Dreyer Carpenter
Ebrahim Du Preez Carpenter
Yaasien Fieliers Carpenter
Hector Ghiyaath Carpenter
Esmodien Hendricks Carpenter
Randall Herman Carpenter
Nceba Mqikela Carpenter
Blessing Muchinapo Carpenter
Mawethu Ashley Ngange Carpenter
Mogammat Igshaan Benjamin Carpenter
Nicolus Lusse Carpenter
Nkosinati Kalipa Carpenter
Joshua Nel Concept Artist
Elzaan Wilson Construction Coordinator
Ryan Madden Draughtsman
Steve Paul Martin Draughtsman
Granville Baron Greensman
Kudakwashe Siyapeys Greensman
Daniel Toko Cubain Painter
Michael Manuel Painter
Jose Akhim Faustino Painter
Bert Heynike Property Buyer
David Ryan Chandler Property Buyer
Wilfred Kok Set Designer
Wisane Kumbe Swing
Zuko Mangwana Swing
Enock Mateyu Swing
Ibrahim Meite Swing
Jacques Mobia Swing
Buetumussa Ntela Swing
Khaya Sibiya Swing
Pitso Tong Swing
Patrick Chitima Swing
Devin Doucette ADR Recordist
Christopher Beukes Costume Illustrator
Deon de Lange Costume Illustrator
Rial De Wet Costume Illustrator
Karl Schulschenk Costume Illustrator
Clinton Booyse Costume Set Supervisor
Jeremy Johnson On Set Dresser
Roseline Kannemeyer On Set Dresser
Shahieda Abrahams Seamstress
Louisa Johnson Seamstress
Noeneesa Majiep Seamstress
Moenesa Majiet Seamstress
Violet Metsi Seamstress
Gafa Strachan Seamstress
Miriam Williams Seamstress
Ayanda Bara Special Effects Technician
Vuyisa Magafela Special Effects Technician
Mxolisi Alfred Mkhutshwa Special Effects Technician
Leonard Muchokoto Special Effects Technician
Tim Muchokoto Special Effects Technician
Michael Ngaba Special Effects Technician
Sibusiso Nkosi Special Effects Technician
Mzuvikile Sapaqa Special Effects Technician
Emil Snyman Special Effects Technician
Sithembiso Sontshaka Special Effects Technician
Antonie Vorster Special Effects Technician
Oscar Engelbrecht Armorer
Ian Hatton Armorer
Marius Matthee First Assistant Accountant
Ashleigh Potgieter First Assistant Accountant
Sonia Terzyan First Assistant Accountant
Ozayr Vally Health and Safety
Felicitas Achelis Legal Services
Gwendolin Grethe Legal Services
Laurie Alexander Legal Services
Nicholas Hanks Legal Services
Tisha Dames Payroll Accountant
Sara Holmes Post Production Accountant
Gail Mannion Production Accountant
Robyn Snell Production Coordinator
Yasmina Majid Production Coordinator
Arushani Govender Production Coordinator
Sarah Crompton Production Executive
Tiffany von Willingh Production Secretary
Lahli Mahloane Production Trainee
Sesethu Somdaka Production Trainee
Lebo Thobang Production Trainee
Kim Kemlo Second Assistant Accountant
Kelsey Hoffe Set Production Assistant
Kyle Steyn Set Production Assistant
Tara Zulu Set Production Assistant
Bianca Vandewalle Set Production Assistant
Sobs Banisi Set Production Assistant
Grant Wright Set Production Assistant
Travers Randall Best Boy Electric
Djuma Masudi Best Boy Grip
Craig Hattingh Best Boy Grip
Marco Bartkowiak Camera Operator
Don Cherel Camera Operator
Tanile Jansen Camera Trainee
Kwandiwe Lavisa Camera Trainee
Hennie Le Roux Data Wrangler
Bohdi Schoeman Dolly Grip
Keith Johnson Dolly Grip
Zubair Gani Electrician
Rameesh Herbert Electrician
Elvis Ayuk Akum Mbae Electrician
Moeketsi Mbele Electrician
Jinny Gunuza Electrician
Patrick Mahanuke Electrician
Meike Chinnery First Assistant "B" Camera
Manuel Khalid First Assistant "B" Camera
Fundisile Mbinda Generator Operator
Cameron Nqabeni Generator Operator
Apiwe Diko Grip
Bafana Langa Grip
Mafika Masombuka Grip
Isaac Ndlovu Grip
Villy Nkoana Grip
Patrick Rikhotso Grip
Ntsikilelo Fiyane Grip
Chris Hope Key Grip
Alfre Theron Key Grip
Keegan Horn Libra Head Technician
Brad Maloney Libra Head Technician
Khaya Fokwana Rigging Grip
Margaret Muggleston Second Assistant "A" Camera
Bernard Sterk Second Assistant "A" Camera
Simone Howlett Second Assistant "B" Camera
Francois Steyn Techno Crane Operator
Pierre De Villiers Video Assist Operator
Simon Wright Video Assist Operator
Thomas Tedesco Assistant Editor
Allan Taylor Colorist
Amy K. Bostrom First Assistant Editor
Katie Cammaert Post Production Coordinator
Olivia Jackson Stunt Double
Katja Hopkins Stunts
Leanne Mullon Stunt Double
Jenny Umbhau Stunt Double
Christopher Minos Animation
Daniela Kahl Stunt Double
Josh Brown First Assistant Sound Editor
Wilmarie Janse Van Rensburg Stunt Double
Katie McDonnell Stunt Double
Caprice Masinga Stunts
Abigail Hard Stunts






















ikwilfilmskijken © 2024