Road to Perdition (2002)

Misdaad, Drama, Thriller
Michael Sullivan werkt voor misdaadbaas John Rooney. Michaels oudste zoon is benieuwd naar de werkzaamheden van zijn vader, en wanneer deze weer eens voor Rooney op pad gaat, besluit hij hem te volgen.

Road to Perdition Film Info

Score: 7.4/10 van 3433 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2002-07-12
Lengte: 117 Minuut / 1:57
Regisseur: Sam Mendes
Schrijver: David Self
Productie Studios: DreamWorks Pictures, 20th Century Fox, The Zanuck Company
Productie Land: United States of America


Road to Perdition Trailer


Tom Hanks
als Michael Sullivan
Tyler Hoechlin
als Michael Sullivan, Jr.
Paul Newman
als John Rooney
Jude Law
als Harlen Maguire
Daniel Craig
als Connor Rooney
Stanley Tucci
als Frank Nitti
Jennifer Jason Leigh
als Annie Sullivan
Liam Aiken
als Peter Sullivan
Dylan Baker
als Alexander Rance
Ciarán Hinds
als Finn McGovern
David Darlow
als Jack Kelly
Kevin Chamberlin
als Frank the Bouncer
Doug Spinuzza
als Calvino
Kurt Naebig
als Tenement Murderer
Duane Sharp
als Father Callaway
Michael Sassone
als Motel Manager
Roderick Peeples
als Nitti's Henchman
Keith Kupferer
als Nitti's Henchman
Lara Phillips
als Ruby the Waitress
Mina Badie
als Betty the Waitress
Heidi Jayne Netzley
als Prostitute
Lance Baker
als Crime Scene Policeman
Nicolas Cade
als Boy Michael Fights
John Judd
als Rooney's Business Associate
Kerry Rossall
als Rooney's Henchman
Ian Barford
als Rooney's Henchman
Rob Maxey
als Drug Store Owner
Maureen Gallagher
als Michael's Teacher
Diane Dorsey
als Aunt Sarah
Harry Groener
als Mr. McDougal
Peggy Roeder
als Farmer Virginia
James Greene
als Farmer Bill
Anthony LaPaglia
als Al Capone (uncredited)
Paul Turner
als Finn McGovern's Henchman
Craig Spidle
als Rooney's Henchman
Thomas Newman Original Music Composer
Sam Mendes Director
Sam Mendes Producer
Conrad L. Hall Director of Photography
Conrad L. Hall In Memory Of
Debra Zane Casting
Tom Stern Chief Lighting Technician
Terri Taylor Casting Associate
Nancy Haigh Set Decoration
Richard D. Zanuck Producer
Dennis Gassner Production Design
Walter F. Parkes Executive Producer
Jill Bilcock Editor
K.C. Hodenfield First Assistant Director
Bill Bernstein Music Editor
Cherylanne Martin Associate Producer
Richard L. Johnson Art Direction
Albert Wolsky Costume Design
Joey Box Utility Stunts
Joan Bradshaw Executive Producer
Scott A. Hecker Sound Editor
Scott A. Hecker Supervising Sound Editor
Daniel C. Striepeke Makeup Artist
Daniel B. Clancy Leadman
Michael Bender Production Secretary
Max Allan Collins Graphic Novel
Richard Piers Rayner Graphic Novel
David Self Screenplay
Ted Haigh Assistant Art Director
Mickie Paskal Casting Consultant
Dan Schalk First Assistant Editor
Celia Haining First Assistant Editor
Christopher Glasgow Grip
Clyde E. Bryan First Assistant Camera
Carla Meyer Dialect Coach
Doug Coleman Stunt Coordinator
Doug Coleman Second Unit Director
Barbara Harris ADR Voice Casting
Aaron Richmond Editorial Production Assistant
François Duhamel Still Photographer
Ross Dunkerley Assistant Chief Lighting Technician
Gabriela Ríos Assistant Production Coordinator
Dean Zanuck Producer
Thomas Vicari Scoring Mixer
Marcy Grace Froehlich Assistant Costume Designer
Thomas Minton Assistant Art Director
Robert Q. Mathews Costume Supervisor
Jann K. Engel Assistant Art Director
Judith Bouley Additional Casting
Erica Frauman Post Production Supervisor
David M. Roberts Boom Operator
Jeff Passanante Construction Coordinator
Scott Millan Sound Re-Recording Mixer
Jill S. Litwin Set Production Assistant
P. Scott Sakamoto Camera Operator
George Budd Music Consultant
Allen Hall Special Effects Coordinator
Doug Harlocker Property Master
Bob Beemer Sound Re-Recording Mixer
Robert Neilson Transportation Coordinator
Benjamin Beardwood Dialogue Editor
Amanda Brand Unit Publicist
Kathryn Blondell Hairstylist
Michael L. Fink Visual Effects Supervisor
Jason W. Jennings Sound Effects Editor
Tiffany Smith Visual Effects Production Manager
Kathryn Mindala Production Accountant
Guillaume DeLouche Assistant Property Master
Benjamin Nowicki Set Decorating Coordinator
John J. Slove Jr. Propmaker
Jennifer Jobst Key Costumer
Matthew Dettmann Foley Artist
Joe Dorn Supervising ADR Editor
Paige Augustine Set Dresser
Howard London ADR Mixer
Chris Castaldi Production Assistant
Jeffrey Edward Baksinski 3D Supervisor
Tara B. Cook Associate Producer
Steven R. Molen Production Executive
Kerry Sanders Set Designer
Patrick Caulfield Set Costumer
Heather Pollock Set Costumer
Jane Blank Seamstress
John Pritchett Production Sound Mixer
Paul Clemente Visual Effects Producer
Chris Cummings Art Department Coordinator
Gary Lewis Dialogue Editor
Paul Howarth Visual Effects Editor
Susan Kowarsh Assistant Costume Designer
Thomas Pasatieri Orchestrator
Mark Howard Choreographer
Harrison McEldowney Choreographer
Mark Pappas Foley Editor
Gerald A. King Key Rigging Grip
Carmen Flores De Tanis Assistant Sound Editor
Phil Hetos Color Timer
James M. Davis Construction Foreman
William Patterson Art Department Assistant
Phillip Ellman Greensman
Carrie Goodman Location Scout
Anthony Joseph Fatigato Painter
Henry Schaub Standby Painter
Kelly R. Borisy Key Grip
Kathryn Madden Craft Service
George Hartmann Driver
Todd Homme Executive Music Producer
Matthew Haskins Camera Loader
Bud Belyeu Picture Car Coordinator
Jim Turner Production Controller
Heather Sharpe Production Office Assistant
Brian Lunt Projection
Michael Clossin Stand In
Frank P. Calzavara Stunts
James Hogan Transportation Captain
Joseph Paoletti Transportation Co-Captain
Michael J. Malone Unit Production Manager
Chris Glomp Best Boy Electric
Cortland Boyd Electrician
Rick Thomas Gaffer
Vince Cordero Rigging Gaffer
James F. Roorda Rigging Grip
Stephen Andrzejewski Location Manager
Dhana Gilbert Production Coordinator
Bill Banyai Sound Engineer
Lane Burch Foley Mixer
Lea Morement Assistant Editor
Harry Lu Armorer
Kelly Diehl Libra Head Technician
Gretchen Gain Costumer
Melanie Cassidy Location Assistant
Gary Burritt Negative Cutter
Chris Tedesco Musician
Mike Schwake Dolly Grip
Jeff Okabayashi Second Assistant Director
Pamela Lynn Thomas Casting Assistant
Thomas Kittle Special Effects Technician
Fred Folmer Best Boy Grip
Aimee Lippert Assistant Makeup Artist
Kyoko Kageyama Travel Coordinator
Tom Gagnon Swing
Suzanne Trucks Second Assistant Camera
Renee D. Czarapata Payroll Accountant
Sven E. Fahlgren Post Production Coordinator
Jamie Biehl Extras Casting Assistant
Steve Battaglia Second Second Assistant Director
Kim Kahana Jr. Stunt Double
Chris Buzek Assistant Camera
Martin L. Hudson Assistant Location Manager
Kurt Greufe First Assistant Accountant
Dennis Hoffman Head of Production
Krystine Lankenau Rotoscoping Artist
James D'Damery Jr. Second Assistant Accountant
Larry McCaffrey Technical Advisor






















ikwilfilmskijken © 2024