Roald Dahl's The Witches (2020)

Familie, Fantasie, Avontuur, Komedie, Horror
Een jongen, Luke genaamd, loopt op een tripje naar de zee met zijn grootmoeder plots een groep heksen tegen het lijf. Zij proberen kinderen in muizen te veranderen door snoepjes en chocolade te vergiftigen. Aangezien de volwassenen hem niet willen geloven, is het aan Luke om de wereld zoals hij ze kent te redden.

Roald Dahl's The Witches Film Info

Score: 6.7/10 van 1305 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2020-10-25
Lengte: 106 Minuut / 1:46
Regisseur: Robert Zemeckis
Schrijvers Robert Zemeckis, Guillermo del Toro, Kenya Barris.
website: https://www.thewitchesmovie.net/
Productie Studios: ImageMovers, Warner Bros. Pictures, Double Dare You Productions, Esperanto Filmoj, The Jim Henson Company, Necropia Entertainment
Productie Land: Mexico, United States of America

Roald Dahl's The Witches Foto's


Roald Dahl's The Witches Trailer


Anne Hathaway
als Grand High Witch
Octavia Spencer
als Grandma
Stanley Tucci
als Mr Stringer
Jahzir Bruno
als Hero Boy
Chris Rock
als Older Hero (voice)
Codie-Lei Eastick
als Bruno Jenkins
Kristin Chenoweth
als Daisy / Mary (voice)
Brian Bovell
als Reginald
Charles Edwards
als Mr Jenkins
Morgana Robinson
als Mrs Jenkins
Josette Simon
als Zelda
Eugenia Caruso
als Consuella
Ana Maria Maskell
als Esmerelda
Orla O'Rourke
als Saoirse
Penny Lisle
als Lana
Simon Manyonda
als Sous Chef
Amber Flanagan
als Esmeralda
Jonathan Livingstone
als Raymond
Philippe Spall
als Chef
Eurydice El-Etr
als Samantha
Katie Hardwick
als Witch
Abi Adeyemi
als Witch
Zeke Taylor
als Danny Wests (uncredited)
Paul Leonard
als Maitre'D - Luther
Jon Prophet
als Officer Perry
Miranda Sarfo Peprah
als Young Grandma
Angus Wright
als Waiter
Joseph Zinyemba
als Basketball Kid
Me'sha Bryan
als Chambermaid
Anastasia Zabarchuk
als Witch
Ken Nwosu
als Bellman
Vivienne Acheampong
als Alice's Mum
Sobowale Antonio Bamgbose
als Alice's Dad
Lunga Skosana
als Grandma's Mother
Dempsey Bovell
als Jesup
Cyril Nri
als Chief Doorman
Alan Silvestri Original Music Composer
Robert Zemeckis Screenplay
Robert Zemeckis Director
Robert Zemeckis Producer
Don Burgess Director of Photography
Joanna Johnston Costume Designer
Roald Dahl Novel
Victoria Burrows Casting
Jana Vance Foley Artist
Alfonso Cuarón Producer
Eunice Huthart Stunt Coordinator
Jeff Carson Music Editor
Nina Gold Casting
Guillermo del Toro Screenplay
Guillermo del Toro Producer
Nikita Rae Hair Supervisor
Jack Rapke Producer
Jeremiah O'Driscoll Editor
Randy Thom Sound Designer
Randy Thom Sound Re-Recording Mixer
Peter Swords King Hair Designer
Peter Swords King Makeup Designer
Michael Siegel Executive Producer
Scot Boland Casting
William B. Kaplan Sound Mixer
Charleen Richards ADR Mixer
Julian Bucknall First Assistant "A" Camera
Mark Hopkins Second Unit First Assistant Director
Rohan Harris Scenic Artist
Jacqueline Levine Executive Producer
Mark Holt Special Effects Supervisor
Alice Wood Music Editor
Michael Gilbert VFX Editor
Charlotte Finlay Costume Supervisor
Lee Grumett Associate Producer
Lee Grumett First Assistant Director
Gary Freeman Production Design
Sue Whitaker Art Direction
Bjorn Ole Schroeder Supervising Sound Editor
Nick Roberts ADR Mixer
Matthew Hartman Dialogue Editor
Matthew Hartman ADR Editor
Kevin Baillie Visual Effects Supervisor
Derrick Mitchell Visual Effects Editor
Kevin O’Connell Sound Re-Recording Mixer
Lizzie Pritchard Script Supervisor
Tom Still Supervising Art Director
Jeremy Bowker Sound Designer
Vince McGahon Camera Operator
Vince McGahon Steadicam Operator
Francesca Birri Set Decorating Coordinator
Stacy Mann Unit Publicist
Jeff King Sound Mix Technician
Kenya Barris Screenplay
Adam Sharpe ADR Mixer
Des Whelan Camera Operator
Cosmo Sarson Scenic Artist
Paula Price Hair Designer
Paula Price Makeup Designer
Luke Dunn Gielmuda Sound Effects Editor
Dennis S. Sands Sound Re-Recording Mixer
Kristyan Mallett Prosthetic Designer
Marc Chu Head of Animation
Rose Crocker Key Hair Stylist
Rose Crocker Key Makeup Artist
Raffaella Giovannetti Set Decoration
Leff Lefferts Sound Re-Recording Mixer
Sarah Grispo Makeup & Hair
Tim Ledbury Visual Effects Supervisor
Nicholas Tripodi Animation Supervisor
Roisin Carty Dialect Coach
Simeon Wilkins Storyboard Artist
Andrew Banwell Camera Operator
Nathan Ortiz CG Supervisor
Mark Purcell Sound Mix Technician
Chris Manning Foley Editor
Tamara Catlin-Birch Art Department Coordinator
John Flemming Key Grip
Dominic Ackland-Snow Construction Manager
Marianne Jenkins Executive Producer
Emma Heath Principal Costumer
Tracy Smith Key Hairdresser
Ronni Brown Foley Artist
Tom Balogh Visual Effects Editor
Jane McBennett Prosthetic Makeup Artist
Martin Smith Gaffer
Lee Eldred Best Boy Electric
Simon Diggins ADR Mixer
Danielle Dupre Sound Mix Technician
Gong Myung Lee Visual Effects Supervisor
Tina Charad Scenic Artist
Daniel Hyun Lim Conceptual Design
Jye Skinn Animation Supervisor
Rachel Litz Visual Effects Editor
Diana Moneva Digital Compositor
Perry Goyen Principal Costumer
Avi Goodman CG Supervisor
Jin Yong Kim Matchmove Supervisor
Cate Adams Executive Producer
Ryan Chan Editor
Lara Genovese Set Designer
Laura Miller Assistant Art Director
Sandra Scott Visual Effects Producer
Lucy Amos Casting Associate
Giulia Patanè Script Supervisor
Robert Sealey Assistant Editor
Samantha Keeble Assistant Costume Designer
Stephen Catney Lighting Technician
Yasmin Al-Naib Assistant Set Decoration
Christi Leftwich Assistant Editor
Dominique Fernet Visual Effects Coordinator
Shannon Bakeman Hairstylist
Eric Gotthelf ADR Mixer
Lois McIntosh Makeup & Hair
Laura Collins Set Dresser
Thomas J. O'Connell ADR Mixer
Claire Fleming Art Direction
J.C. Davis Hair Department Head
Emily C. Moye Visual Effects Production Manager
Yoshi DeHerrera Visual Effects Supervisor
Vijay Bundela Lighting Artist
Melanie Plett Lead Animator
Lucilla Simbari Principal Costumer
Ben Gadsden Second Assistant "C" Camera
Vikki Chapman Visual Effects Producer
Bobby Johanson ADR Mixer
Tolga Kenan Stunts
Agueda Del Castillo 2D Supervisor
Max Glickman First Assistant "B" Camera
Aurore de Blois Compositing Supervisor
Lee Biggs Supervising Carpenter
Mario Spanna Libra Head Technician
Po Sing Chu Concept Artist
John Fallows Makeup & Hair
Adrian Bennett Special Effects Technician
David Pearce First Assistant "C" Camera
Abhijitsinh Gohil Visual Effects Coordinator
Jesse Goldsmith First Assistant Editor
Lyne Lepage Digital Compositor
Zofie Olsson Digital Compositor
Viviane Lévesque Bouchard Digital Compositor
Alex Grace Costume Assistant
Hephzibah Craen Production Coordinator
Richard Usher Standby Art Director
Manuel Vilaseca Vaya Set Dresser
Sarah Downey Digital Compositor
Phil Hawley Painter
Toby McKay Second Assistant "C" Camera
Alex Collings Second Assistant "A" Camera
Gina Hallas Production Controller
Mark Kimber Assistant Property Master
Georgie Carter Stand In
Luke Kelly Producer
Ben Appleton Digital Imaging Technician
James Hollingworth Animation Technical Director
Julian Gregory Matchmove Supervisor
Björn Gromoll Digital Compositor
Joan Washington Dialect Coach
Joe Birdsey Set Dresser
Sophie Rowatt Makeup & Hair
Lara Humphreys Art Department Assistant
Claire Peerless Draughtsman
Bridgette Perrers Animation Technical Director
Dominic Hellier Compositing Supervisor
Drew Wood-Davies Lighting Supervisor
Glenn Melenhorst Visual Effects Supervisor
Laura Bonde Pedersen Visual Effects Production Assistant
Zach Groves Visual Effects Coordinator
Jason Inman First Assistant Director
Erin Anderson Visual Effects Coordinator
Tomas Battersby Visual Effects Production Assistant
Tyrone Isaacs Greensman
Samar Pollitt Production Manager
Samantha Choat Production Assistant
Goran Ognjanovic Senior Animator
Marina Altomare Prosthetic Makeup Artist
Byron Beane Casting Associate
Gideon Simeloff Executive Producer
Steven Skinner Electrician
Neil Van Dijk Visual Effects Production Manager
Lucy Thompson Special Effects Coordinator
Tim Niverth Special Effects Technician
Peter Treece Special Effects Technician
Magdalena Janusinska-Surma Makeup & Hair
Jeanette Brown Makeup & Hair
Valerie Noble Makeup Artist
Aurora Beadle Prosthetic Makeup Artist
Joe Chapman Lighting Technician
Alfie Rowland Lighting Technician
Greg Thomas Rigging Gaffer
Chris King Second Assistant "B" Camera
Sarah Smith Art Department Assistant
Clare Griffiths Art Department Coordinator
Jules Wicks Art Department Coordinator
Camila Higgs Assistant Set Decoration
Jamie O'Hara Concept Artist
John Whitby Construction Buyer
Jon Ziman-Bright Draughtsman
Sarah Jeanne Perry Graphic Designer
Liberty Thompson Graphic Designer
Noel Godfrey Props
Sami Fendall Scenic Artist
Bill Thompson Storyboard Artist
Maria D'Agostino Ager/Dyer
Zoé Le Moullec Costume Coordinator
Alice Buckingham Costume Mistress
Cristy Watson Set Costumer
Abigail Best Tailor
Amy Clark Textile Artist
Aaron Timperley Wardrobe Master
Matthew Janion Extras Casting
Rousselot de Saint Ceran Tristan 3D Generalist
Frascella Roberto Animation Technical Director
Amir Wahid Eleswy CG Supervisor
Marc Schoenbeck Compositing Artist
Chiara Costantino Digital Compositor
Gayanath Dayasundara Digital Compositor
Maxime Dontigny Digital Compositor
Shailey Horton Digital Compositor
Sean Lyndon Martin Digital Compositor
Rafael Albuquerque Key Animation
Brad Kvist Lead Animator
Philip Negroski Lead Animator
Chris Palmer Lighting Artist
Alan Rosenfeld Lighting Artist
Andrew Dunkerley Lighting Artist
Noelia Ruiz Rubio Lighting Artist
Crystal Bretz Modeling
Rick Glenn Senior Animator
Yves Ruprecht Senior Animator
Aram Lakhotia Senior Animator
Mandlekar Sagar Senior Animator
Andrei Korovkin Senior Modeller
Saikat Dutta Visual Effects Coordinator
Anne-Valerie Kenol Visual Effects Coordinator
Amy Madigan Visual Effects Coordinator
Maxime Masson Visual Effects Coordinator
Zoe Medcraft Visual Effects Coordinator
Marisa Perkins Visual Effects Coordinator
Nour Halouani Visual Effects Editor
Jérémie Jutras Visual Effects Production Assistant
James Lee Visual Effects Production Assistant
Francesca Mancini Visual Effects Production Manager
Christian Emond Visual Effects Supervisor
Yael Majors Visual Effects Supervisor
Jason Butler Foley Mixer
Jordan Brown First Assistant Accountant
Rachel Donkor Production Accountant
Harvey Diack Production Assistant
Fateh Khaled Production Assistant
Jussilinho Ángel Castro Production Coordinator
Shyam Bansropun Production Secretary
Ethan Modder Production Secretary






















ikwilfilmskijken © 2021