6.4

Robin Hood (2010)

Avontuur, Actie, Historisch
Het legendarische verhaal over de ervaren boogschutter Robin Hood, die in dienst treedt bij het leger van koning Richard om tegen de Fransen te vechten. Na de dood van de koning vertrekt Robin naar Nottingham, een stad die lijdt onder de corruptie van een tirannieke schout en torenhoge belastingen. Daar valt hij voor de weduwe Lady Marian, die de identiteit en de motieven van deze kruisridder niet volledig vertrouwt. In de hoop de hand van Lady Marian te winnen en de stedelingen te redden, brengt Robin een bende bij elkaar die uitblinkt in dodelijke vechttrucs en levenslust. Samen vallen ze de rijke bovenklasse aan om het onrecht te herstellen...

Robin Hood Film Info

Score: 6.4/10 van 3874 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2010-05-12
Lengte: 140 Minuut / 2:20
Regisseur: Ridley Scott
Schrijver: Brian Helgeland
Productie Studios: Imagine Entertainment, Universal Pictures, Scott Free Productions, Relativity Media
Productie Land: United Kingdom, United States of America

Robin Hood Foto's


Robin Hood Trailer


Russell Crowe
als Robin Longstride
Cate Blanchett
als Marion Loxley
Max von Sydow
als Sir Walter Loxley
William Hurt
als William Marshal
Mark Strong
als Godfrey
Oscar Isaac
als Prince John
Danny Huston
als King Richard the Lionheart
Eileen Atkins
als Eleanor of Aquitaine
Mark Addy
als Friar Tuck
Matthew Macfadyen
als Sheriff of Nottingham
Kevin Durand
als Little John
Scott Grimes
als Will Scarlet
Alan Doyle
als Allan A'Dayle
Douglas Hodge
als Sir Robert Loxley
Léa Seydoux
als Isabella of Angoulême
Jonathan Zaccaï
als King Philip of France
Robert Pugh
als Baron Baldwin
Gerard McSorley
als Baron Fitzrobert
Velibor Topic
als Belvedere
Ciaran Flynn
als Loop
Simon McBurney
als Father Tancred
Denise Gough
als Village Mother
John Nicholas
als Farmer Paul
Thomas Arnold
als Captain of the Royal Barge
Pip Carter
als Royal Equerry
Mark Lewis Jones
als Stone Mason Longstride
Bronson Webb
als Jimoen
Denis Ménochet
als Adhemar
Jamie Beamish
als Church Deacon
John Atterbury
als Exchequer
Luke Evans
als Sheriff's Thug
Roy Holder
als Gaffer Tom
Mark Ryder
als Baron Baldwin's Grandson
Ruby Bentall
als Margaret Walter's Maid
Ned Dennehy
als Sentinel
Nicolas Simon
als Slovenly French Cook
Lisa Millett
als Walter's Cook
Stuart Martin
als Messenger
Jessica Raine
als Princess Isabel of Gloucester
Steve Evets
als Ragged Messenger
Eric Rulliat
als Ruffian
Abraham Belaga
als King Philip's Aide
Jack Downham
als Young Robin
Richard Riddell
als Sentry
David Bertrand
als French Captain
Arthur Darvill
als Groom
Giannina Facio
als Lady-in-Waiting
Hannah Barrie
als Woman at Bog
Lee Battle
als Soldier Boy
Nicky Bell
als Soldier Two
Andrea Ware
als Little John's Wench
John O'Toole
als Tom the Pig Man
Ralph Ineson
als Northerner
Zuriel de Peslouan
als French Informant
Jake Curran
als Distinctive Man
Samuel Dupuy
als French Flagship Captain
Nick Lucas
als Justiciar
Alan Charlesworth
als Cardinal Roger
Lothaire Gerard
als French Boy
Mat Laroche
als Laughing French Soldier
Chris Jared
als Equerry
Joseph Hamilton
als Feral Child
James Hamilton
als Feral Child
James Burrows
als Feral Child
Danny Clarke
als Feral Child
Tom Blyth
als Feral Child
Lee Nicholas Harris
als Archer (uncredited)
Michael Koltes
als Tax Collector (uncredited)
Umit Ulgen
als Archer (uncredited)
Robert J. Fraser
als English Pikeman (uncredited)
Ryan Stuart
als French Soldier (uncredited)
Harvey Walsh
als Village boy (uncredited)
Will Richardson
als Feral Boy (uncredited)
Brian Grazer Producer
Jina Jay Casting
Ridley Scott Director
Ridley Scott Producer
Russell Crowe Producer
John Mathieson Director of Photography
Janty Yates Costume Design
Arthur Max Production Design
Pietro Scalia Editor
Brian Helgeland Screenplay
Brian Helgeland Story
Karen Kehela Sherwood Production Executive
Martin Hume Camera Operator
Tina Maskell Stunts
Paul Engelen Makeup Designer
Adam O'Neill Art Direction
Lucy Allen Stunts
Peter Popken Concept Artist
David Appleby Still Photographer
Mark P. Stoeckinger Supervising Sound Editor
Sonja Klaus Set Decoration
John King Supervising Art Director
Alexander Witt Second Unit Director of Photography
Karen Wakefield Art Direction
Nikita Rae Hairstylist
Suzanne Jansen Makeup Artist
Simon McGuire Concept Artist
Michael Costigan Executive Producer
Jim Whitaker Executive Producer
Jim Whitaker Production Executive
Ryan Kavanaugh Executive Producer
David Giammarco Sound Re-Recording Mixer
Paul Massey Sound Re-Recording Mixer
Ethan Reiff Story
Judy Dickerson Dialect Coach
Marc Streitenfeld Original Music Composer
Julian Bucknall First Assistant Camera
Ben Munro Standby Art Director
Cyrus Voris Story
Charles J.D. Schlissel Executive Producer
Charles J.D. Schlissel Unit Production Manager
David Allday Art Direction
Tony Rowland Grip
Paul Edwards Steadicam Operator
Nick Milner Props
Elizabeth West Script Supervisor
Andrew Jack Dialect Coach
Dylan Clark Production Executive
Dean Clegg Set Designer
Mike Stallion Art Direction
Billy Rich Additional Editing
Michael Ellenberg Co-Executive Producer
Nina Armstrong Stunts
Del Spiva Music Editor
Ray Chan Art Direction
Dixie Chassay Casting Associate
Sarah Stuart Assistant Art Director
Johnny Lockwood Visual Effects Supervisor
Joe Alexander Second Assistant Camera
Keith Rodger Associate Producer
Thomas Brown Assistant Art Director
Jordan Crockett Standby Art Director
Mark Swain Art Direction
Annie Crawford Costume Supervisor
Alex Cameron Art Direction
Marc Homes Art Direction
Thomas Jones Props
Katie Gabriel Art Department Coordinator
Terry Wells Property Master
Tom Whitehead Assistant Art Director
Jody King Sculptor
Wylie Stateman Supervising Sound Editor
Will Coubrough Draughtsman
Joseph Bonn Music Editor
Richard Stammers Visual Effects Supervisor
Anthony Caron-Delion Art Direction
Jim Barr Assistant Art Director
Oliver Goodier Draughtsman
Matthew Robinson Art Direction
John Gamble First Assistant Camera
Julian Morson Camera Operator
Gary Spratling Camera Operator
Calandra Meredith Set Supervisor
Russell Barnett Wardrobe Assistant
Tom Weaving Assistant Art Director
Dick Edwards Visual Effects Supervisor
Allen Maris Visual Effects Producer
Graham Hall Camera Operator
Les Hunter Visual Effects Producer
Clive Jackson Camera Operator
Tom Still Art Direction
Steve Street Visual Effects Supervisor
Wayne King Electrician
Peter Taylor Camera Operator
Guy Bradley Assistant Art Director
Philip Goldsworthy Costume Assistant
Thomas Nittmann Visual Effects Producer
Edson Williams Visual Effects Supervisor
Alan Martin Gaffer
Dan Levitan Compositing Supervisor
Ian Whiteford Greensman
Heather Noble Art Department Coordinator
Alex Rouse Wigmaker
Chris Plevin Camera Operator
Jody Rogers Visual Effects Editor
Mike Valentine Underwater Camera
Chris Dowling Electrician
Teresa Kelly Post Production Supervisor
John Marzano Aerial Director of Photography
Jo Beckett Script Supervisor
Stacy Mann Unit Publicist
Gary Dawson Dressing Prop
Blake Maslin Greensman
Craig Whiteford Greensman
Pete Cavaciuti Camera Operator
Roberto W. Contreras D. Camera Operator
Liz Roberts Visual Effects Producer
Wendy Kemp Forbes Hair Supervisor
Rebecca Lafford Makeup Artist
Scott Keery Props
Tim Pounds-Cornish Visual Effects Production Manager
Anna Bregman Draughtsman
Kevin Alexander Hair Designer
Sean Davis Electrician
Brooke Lyndon-Stanford Visual Effects Supervisor
Nuria Mbomio Hairstylist
Helen Steinway Bailey Stunts
Chris Coupland Visual Effects Editor
Standish Millennas Visual Effects Producer
David Packard Scenic Artist
Hayley Easton Street Concept Artist
Peter K. Christopher Set Costumer
Amy Byrne Hairstylist
Clare Ramsey Makeup Artist
Michael T. Kennedy Visual Effects Supervisor
Bastian Hopfgarten Visual Effects Coordinator
Melissa Lackersteen Makeup Artist
Asregadoo Arundi Compositing Supervisor
Jessica Norman Digital Effects Supervisor
Amanda Trewin Costumer
Paul Dennis Greensman
Sophie Worley Art Department Assistant
Remo Tozzi Art Direction
Claire Fleming Art Department Assistant
Sharon Long Assistant Costume Designer
Russell Kennedy Second Assistant Camera
Max Keene First Assistant Director
Benjamin Mathes Dialect Coach
Michael Castellano Costumer
Ross Johnson Visual Effects Coordinator
John Nixon Armorer
Bob Kretschmer Wigmaker
Miranda Marks Production Coordinator
John Whitby Carpenter
Paul Sharp Electrician
Victoria Albanese Visual Effects Production Assistant
Eddie Murphy Carpenter
Samantha Dark Production Assistant
Steve Cummings Armorer
Simone Knight Costumer
Edward Randolph Visual Effects Coordinator
Jim Hajicosta Post Production Accountant
Laura Lilley Makeup Artist
Sophie Slotover Hairstylist
Oliver Carroll Concept Artist
Marc Wolff Aerial Coordinator
Marc Wolff Pilot
Darren Hayward Carpenter
Nik Korda Unit Production Manager
Nik Korda Co-Producer
Maria Cork Prosthetics
Dicken Warner Set Dresser
Larry Gooch Painter
Ben Plant Second Assistant Camera
Richard Castro Production Accountant
Jon Meakins Props
Basil Smith First Assistant Camera
David White Prosthetic Designer
Sarah Franzl Stunts
Paula Nederman Visual Effects Coordinator
Rita Fekete Makeup Artist
Eva Kuntz Concept Artist
Hideki Arichi Set Designer
Nicole Furia Production Controller
Andy Hopkins Grip
Max Wood CG Supervisor
Jem Rayner First Assistant Camera
Paul Cronin Electrician
Malcolm Huse Key Grip
Sarah Trowse Production Accountant
Steve Payne Dressing Prop
Toby Langley Visual Effects Coordinator
Daniel Mellitz Compositor
Diana Scrivener Choreographer
Sarah Ginn Art Department Assistant
Sophia Knight Hairstylist
Toby Plaskitt Russian Arm Operator
Gemma Richards Makeup Supervisor
Candice Banks Hairdresser
Gary Hymns Key Grip
Tony Marks Carpenter
Lucy Bowring Costume Assistant
Paul Hymns Dolly Grip
Andy Bell Best Boy Electric
Rene Adefarasin First Assistant Camera
Samantha Keeble Wardrobe Assistant
Jonathan Scott Production Coordinator
Sophie Bugeaud Costume Assistant
Fiona Foster Visual Effects Producer
Simon Hume First Assistant Camera
Lewis Hume Second Assistant Camera
Alexandra Brixy First Assistant Camera
Anthony Brookman Key Costumer
Daren Bailey Marine Coordinator
Rob Cameron Assistant Set Decoration
Eamonn O'Keeffe First Assistant Camera
Tony Wilcock Gaffer
Scott Elms Carpenter
Alex Carr Visual Effects Coordinator
Ashley Bond Focus Puller
Jane Harwood Draughtsman
James Nesbitt Electrician
Stephanie Lelievre Stunts
Michelle Teefey-Lee Visual Effects Production Assistant
Caroline Wilson Armory Coordinator
Lesley Hamon Makeup Artist
Charlotte Keating Script Coordinator
Ian Creed Marine Coordinator
David Wright Clapper Loader
Matt Baker Second Assistant Director
Sam Phillips Grip
Rohit Sharma Production Coordinator
Emily-Rose Yiaxis Costume Assistant
Alan Hausmann Supervising Armorer
Roy Stratford Armorer
James Purdy Visual Effects Coordinator
Andrew Purdy Lighting Technician
Catherine Davies Hairdresser
Laura Davison Construction Coordinator
Linda Lashley Costumer
Brad Floyd Compositor
Lebo "Boo" Motjuoadi Assistant Production Coordinator
Sam Rawlings Camera Loader
Lee Biggs Carpenter
Dan Walker Concept Artist
Daniel Rogers Carpenter
Santosh Choudhary Compositor
Kenny Groom First Assistant Camera
Robert Stannage Props
Andrew Betts Carpenter
Chris Clarke Second Assistant Camera
Katherine Smith Visual Effects Production Manager
Chris Ingersoll Compositor
Nicole Chapman Set Production Assistant
Malcolm McGilchrist Grip
Caroline Pool Art Department Assistant
Glenn Diot Production Secretary
Kevin Baulcomb Production Assistant
Alex Hislop Animation
Maxine Whittaker Stunts
Marco Fiorani Parenzi Compositor
David Churchyard Second Assistant Camera
Tommy Blunkell Costume Assistant
Tamara King Floor Runner
Kat Spencer Camera Trainee
Alex Kruszelnicki Camera Trainee
Henning Glabbart Compositor
David Draper Grip
Bethan Jones Art Department Assistant
Richard Usher Art Department Assistant
Patricia Johnson Assistant Art Director
Joe Cassar Carpenter
Matt Handford Carpenter
Darren Philpott Carpenter
Daniel Thompson Carpenter
Paul Anthony McGill Conceptual Illustrator
Leigh Gilbert Construction Manager
Elizabeth Loach Draughtsman
Annushka Russell Draughtsman
Shane Harford Dressing Prop
Julian Wilson Dressing Prop
Paul Bufton Dressing Prop
Kelvin Cook Dressing Prop
Steve Westley Dressing Prop
Satarupa Bradley Scenic Artist
Giles Asbury Storyboard Artist
Jonathan Millward Storyboard Artist
Jane Logan Hairstylist
Anna Cash Makeup & Hair
Gary Smith Best Boy Grip
Chris Knoll Electrician
Matthew Martin Electrician
Colin Price Electrician
Phil Reader Electrician
Keith McNamara First Assistant Camera
Tobias Marshall Second Assistant Camera
Ross McNamara Second Assistant Camera
Francesco Ferrari Second Assistant Camera
Emma Bevan Costume Assistant
Sally Davis Costume Assistant
Louise Roach Costume Assistant
Caroline McCall Costume Assistant
Mike Skorepa Costume Supervisor
Jessica Scott-Reed Textile Artist
Henry Christopher Wardrobe Assistant
Mike Gilbert Animation
Cristian A. Kong Animation
Kristina Krebs Animation
Soumyashree Mohapatra Animation
Aniket Shelgikar Animation
Chris Bending Animation
Markus Bergqvist Compositor
Justin Jones Compositor
David Sjodin Compositor
Yatin Bhave Compositor
Helen Johnson Compositor
Landon Bootsma Compositor
Gianfranco Sgura Compositor
Jigesh Gajjar Matchmove Supervisor
Lee Matthews Matte Painter
Robert Olsson Matte Painter
Craig Skerry Visual Effects Coordinator
Michael D'Sa Visual Effects Producer
Abigail Mendoza Visual Effects Production Assistant
Karen Bicknell Assistant Accountant
Matthew Bovington Assistant Accountant
Kay Di Rezze Assistant Accountant
Ben Rackley Assistant Accountant
Tanya Ruby Assistant Accountant
Bonnie Haner First Assistant Accountant
Rachel Welch First Assistant Accountant
Jhonny Zurita Floor Runner
Chris Judd Floor Runner
Paul Hayes Floor Runner
Barry May-Leybourne Health and Safety
Gary Humphrey Marine Coordinator
Nichola Kerr Payroll Accountant
Ciaran Moran Payroll Accountant
Missy Eustermann Post Production Accountant
Amy Coats Production Assistant
Alex Molden Production Assistant
Mark Scammell Production Assistant
Alex Scott Production Assistant
Samuel Andrew Smith Production Assistant
Nion Hazell Production Coordinator
Ben Maloney Security
John Maloney Security
Clare Collingridge Set Production Assistant
Sonic Set Production Assistant
Erin Lander Set Production Assistant
Philip Ball Stand In
Joshua Thomas Gallegos Stand In
Kelly Dent Stunts






















ikwilfilmskijken © 2022