Robots (2005)

Animatie, Komedie, Familie, Sciencefiction
De jonge robot Rodney Copperbottom is de zoon van een arme bordenwasser. Hij verhuist naar Robot City, in de hoop het daar te maken als uitvinder. Dit blijkt echter niet mee te vallen: zijn idool Bigweld is nergens te vinden, en zijn bedrijf wordt gerund door de op geld beluste robot Ratchet.

Robots Film Info

Score: 6.415/10 van 3945 stemmen
Status: Released IMDb
Release Datum: 2005-03-10
Lengte: 91 Minuut / 1:31
Regisseur: Chris Wedge
Schrijvers Lowell Ganz, Babaloo Mandel, David Lindsay-Abaire.
Productie Studios: 20th Century Fox, Blue Sky Studios, 20th Century Fox Animation
Productie Land: United States of America


Robots Trailer


Ewan McGregor
als Rodney Copperbottom (voice)
Robin Williams
als Fender (voice)
Halle Berry
als Cappy (voice)
Mel Brooks
als Bigweld (voice)
Jim Broadbent
als Madame Gasket (voice)
Greg Kinnear
als Ratchet (voice)
Stanley Tucci
als Herb Copperbottom (voice)
Dianne Wiest
als Mrs. Copperbottom (voice)
Chris Wedge
als Wonderbot / Phone Booth (voice)
Amanda Bynes
als Piper (voice)
Drew Carey
als Crank (voice)
Harland Williams
als Lug (voice)
Jennifer Coolidge
als Aunt Fanny (voice)
Paul Giamatti
als Tim the Gate Guard (voice)
Natasha Lyonne
als Loretta Geargrinder (voice)
Dan Hedaya
als Mr. Gunk (voice)
Marshall Efron
als Lamppost / Toilet Bot / Bass Drum / Microphone
Terry Bradshaw
als Broken Arm Bot (voice)
Al Roker
als Mailbox (voice)
Lucille Bliss
als Pigeon Lady (voice)
Jay Leno
als Fire Hydrant (voice)
Lowell Ganz
als Mr. Gasket (voice)
Paula Abdul
als Watch (voice)
Jackie Hoffman
als Water Cooler (voice)
Brian Scott McFadden
als Trashcan Bot (voice)
Tim Nordquist
als Tin Man (voice)
James Earl Jones
als Voice Box at Hardware Store (voice)
Damien Fahey
als Stage Announcer (voice)
Stephen Tobolowsky
als Bigmouth Executive / Forge (voice)
Jansen Panettiere
als Younger Rodney (voice)
Will Denton
als Young Rodney (voice)
Crawford Wilson
als Young Rodney (voice)
Dylan Denton
als Youngest Rodney (voice)
Jennifer Perito
als Additional Voices (voice)
Cooper Cowgill
als Additional Voices (voice)
Alan Rosenberg
als Jack Hammer (voice)
Lara Cody
als Additional Voices
Cooper Cowgill
als Additional Voices
David Crommett
als Additional Voices
Darin De Paul
als Additional Voices
Dann Fink
als Additional Voices
Timothy Gulan
als Additional Voices
Ray Iannicelli
als Additional Voices
Sondra James
als Additional Voices
Vanessa Lemonides
als Additional Voices
Marcus Maurice
als Additional Voices
David Rossmer
als Additional Voices
Bruce Winant
als Additional Voices / ADR Loop Group
Chris Moyles
als Stage Announcer (voice)
Chingy
als DJ Robot (uncredited)
Sean Garnhart
als Diesel (uncredited)
Paul Urmson
als Diesel (uncredited)
Randy Jackson
als Watch #2 (voice) (uncredited)
James Brown
als Diesel (archive footage) (uncredited)
Chris Wedge Director
Carlos Saldanha Co-Director
Christopher Meledandri Executive Producer
John C. Donkin Producer
John Carnochan Editor
Lorne Orleans Producer
Peter DeSève Character Designer
David Tart Animation
John Powell Original Music Composer
Curtis Lindersmith Digital Intermediate Editor
Jim Passon Color Timer
Kent Beyda Additional Editing
Kent Beyda Thanks
Tim Nordquist Associate Editor
Lowell Ganz Screenplay
Babaloo Mandel Screenplay
Christian Kaplan Casting
David Lindsay-Abaire Screenplay
David Lindsay-Abaire Story
James Palumbo First Assistant Editor
Robert Fernandez Scoring Mixer
Tim Gomillion Sound Recordist
David Lucarelli ADR Recordist
Ron Mita Story
Jim McClain Story
William Joyce Production Design
William Joyce Producer
Marko Costanzo Foley Artist
Marissa Littlefield Dialogue Editor
Wyatt Sprague Sound Effects Editor
Nicholas Renbeck Supervising ADR Editor
Nicholas Renbeck Supervising Dialogue Editor
Steve Martino Art Direction
Bob Gordon Co-Producer
Galen T. Chu Lead Animator
Mike Thurmeier Supervising Animator
Brett Hoffman Script Coordinator
Wim Post Sound Re-Recording Mixer
Brandon Oldenburg Conceptual Design
Neal Sternecky Story Artist
Bob Camp Storyboard Artist
Colette D. Dahanne ADR Mixer
Sean Garnhart Sound Designer
Thomas A. Carlson Music Editor
Lorene Simpson Digital Intermediate Producer
Derek Casari ADR Engineer
Jeannine Berger Post Production Supervisor
Buck Lewis Visual Development
Becky Mancuso-Winding Music Supervisor
Arun Ram-Mohan Lighting Artist
Jerry Davis Producer
Matt Seckman Digital Compositor
Paul Urmson Sound Effects Designer
Michael J. Travers CG Supervisor
Mark Filip Apprentice Sound Editor
Bill Orrico First Assistant Sound Editor
Pete Anthony Conductor
Frank Bennett Orchestrator
Eric Putz Telecine Colorist
Andrea Blasich Layout
Paul Ohrt Production Accountant
Maria Criscuolo Unit Production Manager
Natasha Leonnet Digital Color Timer
Jo Mion ADR Editor
Johnny Gidcomb ADR Voice Casting
Luke Martorelli Master Lighting Artist
Gary Burritt Negative Cutter
Doug Letterman Software Engineer
Alex John Cuthbert Systems Administrators & Support
Terry Ziegelman Lighting Artist
David Esneault Lighting Supervisor
Jess Bressler Lighting Technician
Jennifer Kagel Production Coordinator
Anthony Nisi Production Supervisor
John A. Patterson Visual Effects
Augusto Schillaci Visual Effects Supervisor
Billy Foster Assistant Production Manager
Mark Piretti Rigging Supervisor
Paul Downs Animation
Robert V. Cavaleri Effects Supervisor
Jamie Williams Visual Effects Technical Director
Moroni Taylor Storyboard Artist
Robert Cardone Layout Supervisor
Brian Morgan Assistant Editor
Dorothy Joo Music Coordinator
Christopher Kappler Human Resources
David Brown In Memory Of
Justin Mandel Intern
Melanie Martini Production Assistant
Allen Dam Production Consultant
Paul Downs Animation






















ikwilfilmskijken © 2022